Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Minecraft karty

Nalezeno:    12 produktů

Minecraft karty | Mojang

Balení obsahuje 3 samolepkové karty (2 x normální + 1 x se speciální fólií)

Peněženka Minecraft - Dirt Block

Peněženka s grafikou a logem oblíbené videohry Minecraft. Peněženka je vhodná pro platební karty, doklady či vstupenky. Peněženka neobsahuje kapsu na mince. Oficiálně licencovaný produkt.

Peněženka Minecraft - Zlatý krumpáč

Kvalitní koženková peněženka velikosti 11,5 x 8,5 cm, opatřená kovovým motivem zlatého krumpáče. Uvnitř naleznete čtyři přihrádky na karty včetně jedné průhledné chráněné slídou. Dárek, který udělá radost každému fanouškovi počítačové hry Minecraft.

Peněženka Minecraft - Creeper

Kvalitní kožená peněženka velikosti 10,5 x 9 cm. Uvnitř naleznete šest přihrádek na karty včetně jedné průhledné chráněné slídou. Dárek, který udělá radost každému příznivci počítačové hry Minecraft.

Peněženka Minecraft - Sword

Peněženka s grafikou meče a logem populární počítačové hry Minecraft. Uvnitř naleznete 4 přihrádky na platební karty, vstupenky či doklady a další jednu přihrádku s průhledným oknem. Peněženka neobsahuje kapsu na mince.

Minecraft - sběratelské samolepkové kartičky - neuveden

• Balení obsahuje 3 samolepkové karty (2 x normální + 1 x se speciální fólií) • Každá karta má odnímatelnou nálepku • Na rubové straně každé karty je obrázek, který se při sestavení tvoří Minecraft scénu • Možno objednávat jednotlivě po kusech, nebo v displeji balení, kde je umístěno 24 ks

Peněženka Minecraft - Creeper Tri-Fold

Stylová trojdílná peněženka s obličejem Creepera podle oblíbené videohry Minecraft. Peněženka obsahuje přihrádku na bankovky, 6 přihrádek na platební karty, doklady, vstupenky, apod. a jednu přihrádku s průhlednou kapsou.

Multifunkční pouzdro na iPhone X Keep calm and dig on

Kdo zná Minecraft, ví... absolutní pecka současného gamingu!. Rozkládací koženkové pouzdro na iPhone X se dvěmi kapsičkami na karty a jednou velkou kapsou na účtenky a další doklady.

Pánská peněženka Keep calm and dig on

Kdo zná Minecraft, ví... absolutní pecka současného gamingu!. 100% polyester, vnitřní přihrádky na kreditní karty a bankovky, potisk z obou stran

Multifunkční pouzdro na iPhone 6 Keep calm and dig on

Kdo zná Minecraft, ví... absolutní pecka současného gamingu!. Rozkládací koženkové pouzdro na iPhone 6 se dvěmi kapsičkami na karty a jednou velkou kapsou na účtenky a další doklady.

Multifunkční pouzdro na iPhone 5 Keep calm and dig on

Kdo zná Minecraft, ví... absolutní pecka současného gamingu!. Rozkládací koženkové pouzdro na iPhone 5 se dvěmi kapsičkami na karty a jednou velkou kapsou na účtenky a další doklady.

Multifunkční pouzdro na iPhone 7/8 Keep calm and dig on

Kdo zná Minecraft, ví... absolutní pecka současného gamingu!. Rozkládací koženkové pouzdro na iPhone 7/8 se dvěmi kapsičkami na karty a jednou velkou kapsou na účtenky a další doklady.