Kde jsem:     >  Katalog

Mikrotik sfp modul 10g sm 1310nm 20km

Nalezeno:    8 produktů

MikroTik SFP+ optický modul S+31DLC10D, SM,10km, 10G, 1310nm

S+31DLC10D je 10G SFP+ singlemode transceiver s dvěma LC konektory, 1310nm vlnovou délkou s možností připojení až na vzdálenost 10km. Konektory a rozhraní Konektory: (2) LC Optika Formát: SFP+ Pro typ kabelu: Single Mode Přenosová rychlost: 10 Gbps Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1310 Dosah [km]: 10 Typ přenosu: 2-vláknový Software DDMI - diagnostika: Ano

MikroTik S-31DLC20D SFP optický modul , SM, 20km, 1,25G, 1310Nm, DDM

S-31DLC20D je 1.25G SFP modul s 1310nm Dual LC konektorem, pro dvaceti kilometrové single mod spoje s DDM. Moduly jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU CCR1016-12G a CCR1036-12G-4S. Moduly jsou kompatibilní také se zařízeními jiných výrobců.

MikroTik S-31DLC20D SFP optický modul , SM, 20km, 1,25G, 1310Nm, DDM

MikroTik S31DLC20D; MiniGBIC modul pro singlemode vlákna je ideálním řešením pro zakončení či vytvoření optické trasy. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na vzdálenost až 20 km , hodí se...

Dell SFP+ modul, 10Gbit, SM single mode 1310nm, 20km, Dell kompatibilní OEM SFPP-10G-SM-20KM-DL

Univerzální SFP+ modul, rychlost 10 Gb/s, singlemode, vzdálenost max. 20 km, Tx/Rx 1310 nm, LC konektor.

MikroTik XS+31LC10D SFP/SFP+/SFP28 optický modul, SM, 10km, 1310nm

MikroTik XS+31LC10D; Kombinovaný singlemode optický modul ( 1,25G SFP, 10G SFP+ a 25G SFP28 ), který pracuje s vlnovou délkou 1310 nm . Disponuje dvěma LC konektory pro spojení na vzdálenos...

SFP modul Mikrotik S-31DLC20D SM, 20km, 1.25G, S-31DLC20D

S-31DLC20D je 1.25G SFP modul s 1310nm Dual LC konektorem, pro dvaceti kilometrové single mod spoje s DDM. Moduly jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU CCR1016-12G a CCR1036-12G-4S. Moduly jsou kompatibilní také se zařízeními jiných výrobců.

MikroTik SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (pár)

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: Cena je za 2ks = kompletní spoj. Technické specifikace: Parametr Hodnota Typ modulu SFP Výstup Optický Typ vidu Single-Mode Rychlost 1G Technologie WDM ano Konektor(y) 1x LC Vlnová délka Tx=1310nm / Rx=1550nm, Tx=1550nm / Rx=1310nm Délka trasy 20km DDMI - Obsah balení 2x SFP modu...

MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G, S-3553LC20D

MikroTik S-35/53LC20D Jedná se o pár SFP modulů, S-35LC20D je jednovidový (SM) SFP modul s max. datovou propustností 1.25G a LC konektorem, vlnová délka pro vysílání je 1310nm a pro příjem 1550nm. Maximální délka spoje 20km s podporou DDM.The S-53LC20D se liší od S-35LC20D vlnovou délkou vysílání 1550nm a příjmem na 1310nm. Oba moduly tedy pracují v páru a umožňují současný upload/download po jednom optickém kabelu. Moduly jsou otestovány a plně kompatibilní s RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, ...