Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Mikroskop delta optical biostage

Nalezeno:    10 produktů

Delta Optical BioStage II

Přesné provedení mikroskopu BioStage a vysoká optická i mechanická kvalita dělají z tohoto mikroskopu kvalitní pomůcku pro studium nebo výuku.

Mikroskop Delta Optical BioLight 300

BioLight 300 - moderní mikroskop určený jak pro začátečníky, tak i pro středně pokročilé uživatele.

Mikroskop Delta Optical Smart 5MP PRO

Malý pohotovostní pomocník pro Vás. Stačí nainstalovat ovladače, připojit mikroskop na USB port počítače a maté otevřenou bránu do mikrosvěta. Mikroskop přinese Vám i Vašim dětem mnoho radosti a nových poznatků

Mikroskop Delta Optical SZ-630 Trino

Trinokulární mikroskop SZ-630 Trino sе zoomem (1:6.25) pro pozorování trojrozměrných neprůhledných předmětů a plochých průhledných preparátů

Mikroskop Delta Optical SZ-450 Bino

Mikroskop SZ-450 B se zoomem ( 1:4,5 ) pro pozorování trojrozměrných neprůhledných předmětů a plochých průhledných preparátů v procházejícím i dopadajícím světle.

Mikroskop Delta Optical SZ-630 Bino

Mikroskop SZ-630 Bino sе zoomem (1:6.25) pro pozorování trojrozměrných neprůhledných předmětů a plochých průhledných preparátů v procházejícím i dopadajícím světle.

Mikroskop Delta Optical SZ-453 Bino

Robustní technický stereomikroskop s pevnou litinovou základnou pro pozorování v odraženém světle trojrozměrných neprůhledných předmětů.

Mikroskop Delta Optical SZ-454 bino

Technický stereomikroskop s pevnou litinovou základnou pro pozorování v odraženém světle trojrozměrných neprůhledných předmětů.

Mikroskop Delta Optical SZ-450 Trino

Trinokulární verze vhodná pro připojení digitální kamery nebo fotoaparátu

Mikroskop Delta Optical SZ-453 Trino

Robustní technický stereomikroskop s pevnou litinovou základnou pro pozorování v odraženém světle trojrozměrných neprůhledných předmětů.