Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Mikroflanelova deka 150x200 cm labrador

Nalezeno:    5 produktů

QUENTIN Deka mikroflanel 150x200 cm zelená

Mikroflanelová deka v zelené barvě od značky Quentin je vyrobena z velice příjemného a hřejivého materiálu. Ozvláštní každý interiér. Zelená deka je sametová na dotek . Oceníte, že po vyprání rychle schne.

QUENTIN Deka mikroflanel 150x200 cm smetanová

Mikroflanelová deka v smetanové barvě od značky Quentin je vyrobena z velice příjemného a hřejivého materiálu. Ozvláštní každý interiér. Smetanová deka je sametová na dotek . Oceníte, že po vyprání rychle schne.

QUENTIN Deka mikroflanel 150x200 cm malinová

Mikroflanelová deka v malinové barvě od značky Quentin je vyrobena z velice příjemného a hřejivého materiálu. Ozvláštní každý interiér. Malinová deka je sametová na dotek . Oceníte, že po vyprání rychle schne.

QUENTIN deka mikroflanel 150x200 cm tmavě modrá

Mikroflanelová deka v tmavě modré barvě od značky Quentin je vyrobena z velice příjemného a hřejivého materiálu. Ozvláštní každý interiér. Modrá deka je sametová na dotek . Oceníte, že po vyprání rychle schne.

Mikroflanelová deka s imitací ovčího rouna se vzorem

Luxusní deka z heboučkého Mikroflanelu v zelené barvě, která má uklidňující účinky. Deka je podšitá imitací ovčího rouna, aby příjemně zahřála. Deka má po celé ploše embosované decentní vzory, které dodávají dece luxusní vzhled. Deka má v rozměru 150x200 cm.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: