Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Michael kors hodinky

Nalezeno:    211 produktů

Michael Kors MK4316

Hodinky Michael Kors MK4316 + 3 roky záruka + 365 dní na výměnu zboží + sleva při registraci. Hodinky Michael Kors Dámské hodinky Michael Kors mají ocelové pouzdro s PVD povrchem a plastový pásek. Ciferník chrání minerální sklíčko. Velikost pouzdra: 36x10 mm. Hodinky mají vodotěsnost 50m (5ATM) - jsou vhodné např. ke sprchování.

Více informací
od 8 090 Kč
Koupit nejlevněji

Michael Kors MK6221

Hodinky Michael Kors MK6221 + 3 roky záruka + 365 dní na výměnu zboží + sleva při registraci. Dámské hodinky Michael Kors<b> Hodinky jsou z ušlechtilé oceli. Sklo je minerální. Mají vodotěsnost 100M - jsou vhodné např. k plavání. Hodinky v elegantním stříbrném tónu nerezové oceli hnědým číselníkem s chronografem a datumovkou. Tento nadčasový kousek dokonale doplní váš outfit. Ukazují čas a datum. Mají stopky, 24 hodinový ukazatel. Průměr ciferníku je 31 mm a šířka řemínku 20 mm....

Více informací
od 7 220 Kč
Koupit nejlevněji

Michael Kors MK3314

Hodinky Michael Kors MK3314 + 3 roky záruka + 365 dní na výměnu zboží + sleva při registraci. Dámské hodinky Michael Kors<b> Hodinky jsou z ušlechtilé oceli. Sklo je minerální. Mají vodotěsnost 30M - jsou vhodné např. k umývání rukou, déšť. Ciferník je zdobený skleněnými krystalky. Hodinky na vaší ruce nikdo nepřehlédne.

Více informací
od 5 802 Kč
Koupit nejlevněji

Michael Kors MK6092

Hodinky Michael Kors MK6092 + 3 roky záruka + 365 dní na výměnu zboží + sleva při registraci. Dámské hodinky Michael Kors<b> Hodinky jsou z ušlechtilé oceli s PVD povrchem v barvě růžového zlata. Sklo je minerální. Mají vodotěsnost 50M - jsou vhodné např. ke sprchování. Ciferník je s chronografem a pouzdro je osázeno kamínkami. Tyto hodinky na vašem zápěstí dokonale vyniknou. Ukazují čas a datum.

Více informací
od 4 990 Kč
Koupit nejlevněji

Michael Kors MK6140

Hodinky Michael Kors MK6140 + 3 roky záruka + 365 dní na výměnu zboží + sleva při registraci. Dámské hodinky Michael Kors<b> Hodinky jsou z ušlechtilé oceli s PVD povrchem v barvě žlutého zlata a stříbra. Sklo je minerální. Mají vodotěsnost 100M - jsou vhodné např. k plavání. Hodinky s náramkem v barvě bicolor, pouzdrem lemovaným dvěma řadami skleněných krystalků a růžovým ciferníkem s chronografem a datumovkou na vaší ruce nikdo nepřehlédne. Ukazují čas a datum. Mají stopky, 24 hodinový ukazatel...

Více informací
od 3 588 Kč
Koupit nejlevněji

Michael Kors MK5916

Hodinky Michael Kors MK5916 + 3 roky záruka + 365 dní na výměnu zboží + sleva při registraci. Dámské hodinky Michael Kors<b> Hodinky jsou z pozlacené ušlechtilé oceli. Sklo je minerální. Mají vodotěsnost 50M - jsou vhodné např. ke sprchování. Ciferník je s chronografem a římskými číslicemi. Tyto hodinky na vašem zápěstí dokonale vyniknou. Ukazují čas a datum. Mají stopky, 24 hodinový ukazatel.

Více informací
od 3 057 Kč
Koupit nejlevněji

Michael Kors MK2424

Hodinky Michael Kors MK2424 + 3 roky záruka + 365 dní na výměnu zboží + sleva při registraci. Dámské hodinky Michael Kors Pouzdro je z pozlacené ušlechtilé oceli a pásek je kožený. Sklo je minerální. Mají vodotěsnost 50M - jsou vhodné např. ke sprchování. Ukazují čas a datum. Mají stopky. Průměr pouzdra je 39 mm a šířka řemínku 19 mm.

Více informací
od 5 690 Kč
Koupit nejlevněji

MICHAEL KORS HODINKY MK6093 MK6093

Dámské ocelové hodinky Michael Kors. Hodinky s náramkem v barvách růžového zlata a stříbrné, pouzdrem lemovaným drobnými krystalky a černým ciferníkem s chronografem a datumovkou na vaší ruce nikdo nepřehlédne.

MICHAEL KORS HODINKY MK6094 MK6094

Dámské ocelové hodinky Michael Kors. Hodinky s náramkem v barvách růžového zlata s detaily v želvovinovém vzoru, pouzdrem lemovaným drobnými krystalky a zlatým ciferníkem s chronografem a datumovkou na vaší ruce nikdo nepřehlédne.

MICHAEL KORS HODINKY MK6162 MK6162

Hodinky Michael Kors z řady Runway. Kombinace nerezové oceli v barvě zlata a červeno-oranžového ciferníku vás uchvátí na první pohled. Hodinky Michael Kors jsou nejen módní záležitostí, ale zároveň spojením perfektního designu a špičkové kvality.

MICHAEL KORS HODINKY MK6322 MK6322

Originální dámské hodinky Michael Kors jsou vyrobeny z nerezové oceli. Ciferník je s chronografem a římskými číslicemi. Tyto hodinky na vašem zápěstí dokonale vyniknou.

MICHAEL KORS HODINKY MK6324 MK6324

Originální dámské hodinky Michael Kors jsou vyrobeny z nerezové oceli. Ciferník je s chronografem a římskými číslicemi. Tyto hodinky na vašem zápěstí dokonale vyniknou.

MICHAEL KORS HODINKY MK6328 MK6328

Originální dámské hodinky Michael Kors jsou vyrobeny z nerezové oceli. Ciferník je s chronografem a římskými číslicemi. Tyto hodinky na vašem zápěstí dokonale vyniknou.

MICHAEL KORS HODINKY MK6366 MK6366

Dámské hodinky MICHAEL KORS se pyšní pozlaceným ocelovým provedením. Číselníku se třemi subciferníky a datumovkou vévodí římské číslice. Vyzkoušejte tento luxusní model a nebudete litovat!

MICHAEL KORS HODINKY MK2479 MK2479

Elegantní dámské hodinky značky Michael Kors mají jednoduchý ciferník s indexy v barvě růžového zlata a šedý kožený řemínek, který hodinky jemně obzvláštňuje. Hodinky jsou vhodné na běžné denní nošení i do společnosti.

MICHAEL KORS HODINKY MK3393 MK3393

Dámské ocelové hodinky Michael Kors z řady Channing. Hodinky ve zlatém provedení a ciferníkem s římskými číslicemi zaujmou především originálním náramkem ve tvaru řetězu s lesklou povrchovou úpravou. Tyto hodinky na vaší ruce nikdo nepřehlédne.

MICHAEL KORS HODINKY MK2390 MK2390

Dámské hodinky Michael Kors z řady Slim Runway s ocelovým pouzdrem ve zlatém provedení s dvojitým koženým řemínkem v imitaci hadí kůže. Tyto hodinky podtrhnou vaši originalitu.

MICHAEL KORS HODINKY MK3311 MK3311

Dámské hodinky Michael Kors z řady Kerry z nerezové oceli ve stříbrném provedení. Krásné třpytivé hodinky zdobené skleněnými krystalky s ciferníkem v bílé barvě vynikne každý společenský outfit. S těmito hodinkami rozhodně zazáříte.

MICHAEL KORS HODINKY MK3312 MK3312

Dámské hodinky Michael Kors z řady Kerry z nerezové oceli ve zlatém provedení. Krásné třpytivé hodinky zdobené skleněnými krystalky s ciferníkem v bílé barvě vynikne každý společenský outfit. S těmito hodinkami rozhodně zazáříte.

MICHAEL KORS HODINKY MK3312 MK3312

Dámské hodinky Michael Kors z řady Kerry z nerezové oceli ve zlatém provedení. Krásné třpytivé hodinky zdobené skleněnými krystalky s ciferníkem v bílé barvě vynikne každý společenský outfit. S těmito hodinkami rozhodně zazáříte.

MICHAEL KORS HODINKY MK3313 MK3313

Dámské hodinky Michael Kors z řady Kerry z nerezové oceli v provedení barvy růžového zlata. Krásné třpytivé hodinky zdobené skleněnými krystalky s ciferníkem v bílé barvě vynikne každý společenský outfit. S těmito hodinkami rozhodně zazáříte.

MICHAEL KORS HODINKY MK3397 MK3397

Dámské hodinky Michael Kors z řady Kerry z nerezové oceli v provedení růžového zlata. Krásné třpytivé hodinky zdobené skleněnými krystalky s ciferníkem v barvě černé perleti vynikne každý společenský outfit. S těmito hodinkami rozhodně zazáříte.

MICHAEL KORS HODINKY MK5799 MK5799

Originální dámské hodinky Michael Kors z řady Bradshaw jsou vyrobeny z nerezové oceli v barvě růžového zlata. Ciferník je s chronografem a římskými číslicemi. Tyto hodinky na vašem zápěstí dokonale vyniknou.

MICHAEL KORS HODINKY MK5893 MK5893

Dámské hodinky Michael Kors z řady Channing z nerezové oceli v barvě bicolor - v kombinaci stříbrného a zlatého tónu. Výrazně modrý, lehce se třpytící ciferník upoutá na první pohled. Buďte výjimečná stejně jako tyhle hodinky.

MICHAEL KORS HODINKY MK5945 MK5945

Dámské hodinky Michael Kors. Pouzdro je lemované dvěma řadami skleněných krystalků, perleťový ciferník je s chronografem a datumovkou. Díky kombinaci zlacené nerezové oceli a bílé barvy dodají tyto hodinky jiskru každému outfitu.

MICHAEL KORS HODINKY MK6134 MK6134

Moderní hranaté hodinky Michael Kors z řady Bryn jsou vyrobené z oceli ve zlatém tónu. Na první pohled zaujmou pouzdrem lemovaným skleněnými krystalky. Tyto hodinky krásně doplní nejen elegatní outfit.

MICHAEL KORS HODINKY MK6137 MK6137

Dámské hodinky Michael Kors z řady Parker. Hodinky z nerezové oceli ve stříbrném tónu, s chronografem a datumovkou upoutají na první pohled pouzdrem osázeným skleněnými krystalky. Náramek ve stříbrno-modré kombinaci barev dodá hodinkám svěží nádech.

MICHAEL KORS HODINKY MK6138 MK6138

Dámské hodinky Michael Kors z řady Parker. Hodinky z nerezové oceli s chronografem a datumovkou upoutají na první pohled pouzdrem osázeným dvěma řadami skleněných krystalků. Náramek ve stříbrno-modré barvě dodá hodinkám svěží nádech.

MICHAEL KORS HODINKY MK6150 MK6150

Dámské hodinky Michael Kors z řady Channing. Hodinky jsou z nerezové oceli s náramkem ve stříbrno-modré kombinaci barev, která hodinkám dodává svěží nádech. Ciferník s římskými číslicemi působí jemným, čistým dojmem.

MICHAEL KORS HODINKY MK6151 MK6151

Dámské hodinky Michael Kors z řady Channing. Tyto hodinky v kombinaci oceli ve zlatém tónu a acetátu v želvovinovém vzoru vám krásně padnou na zápěstí. Ciferník s římskými číslicemi je díky kontrastu barev velmi dobře čitelný.

MICHAEL KORS HODINKY MK6155 MK6155

Originální dámské hodinky Michael Kors z řady Cooper jsou vyrobeny z nerezové oceli v růžovém tónu v kombinaci s acetátem v želvovinovém vzoru. Ciferník je s chronografem a římskými číslicemi. Tyto hodinky na vašem zápěstí dokonale vyniknou.

MICHAEL KORS HODINKY MK5944 MK5944

Dámské hodinky Michael Kors barvy růžového zlata s barevnými detaily na řemínku, jsou vhodný doplněk ke všem outfitům. Na ciferníku je chronograf a datumovka. Hodinky jsou vhodné pro doplnění každého outfitu.

MICHAEL KORS HODINKY MK6119 MK6119

Dámské hodinky Michael Kors z řady Parker. Pouzdro je lemované dvěma řadami skleněných krystalků, perleťový ciferník je s chronografem a datumovkou. Díky kombinaci zlacené nerezové oceli a bílého acetátového vlákna dodají tyto hodinky jiskru každému outfitu.

MICHAEL KORS HODINKY MK6140 MK6140

Dámské ocelové hodinky Michael Kors z řady Parker. Hodinky s náramkem v barvě bicolor, pouzdrem lemovaným dvěma řadami skleněných krystalků a růžovým ciferníkem s chronografem a datumovkou na vaší ruce nikdo nepřehlédne.

MICHAEL KORS HODINKY MK2524 MK2524

Tyto originální dámské hodinky MICHAEL KORS se pyšní pouzdrem, jehož vnitřní část s ciferníkem se může otáčet. Dokonalá kombinace stříbrného ocelového pouzdra a bílého koženého tahu se hodí ke každé příležitosti.

MICHAEL KORS HODINKY MK2580 MK2580

Neotřelé dámské hodinky MICHAEL KORS se pyšní elegantním fialovo-zlatým provedením. Na číselníku vyniká nejen nevšední chronograf, ale také indexy zvýrazněné zářivými kamínky. Dopřejte si tento stylový kousek i Vy.

MICHAEL KORS HODINKY MK2628 MK2628

Stylové dámské hodinky MICHAEL KORS ocení každá žena s vytříbeným vkusem. Tmavě modrý číselník s římskými číslicemi chrání ocelové pouzdro stejné barvy. Bílý kožený tah dodává modelu elegantní nádech.

MICHAEL KORS HODINKY MK3299 MK3299

Drobné dámské hodinky Michael Kors s retro nádechem v černé barvě jsou vhodným doplňkem pro každou příležitost. Indexy jsou v podobě římských číslic, ovšem tvůrci neopomněli ani datumovku. Pětiřadý řemínek je velmi elegantní a krásně sedí na zápěstí.

MICHAEL KORS HODINKY MK3322 MK3322

Podmanivá kombinace černé a zlaté barvy zdobí tyto dámské hodinky MICHAEL KORS. Číselník s nápadnými indexy chrání pouzdro osazené čirými kamínky, které podtrhují elegantní nádech tohoto exkluzivního modelu.

MICHAEL KORS HODINKY MK3365 MK3365

Doplňků zlaté barvy není nikdy dost, protože rozzáří Váš vzhled a dodají Vám styl. Tyto dámské hodinky MICHAEL KORS navíc díky čirým kamínkům na ocelovém pouzdře působí velmi elegantně a vkusně doplní každý outfit.

MICHAEL KORS HODINKY MK3548 MK3548

Tyto elegantní dámské hodinky z oceli budou slušet každé ženě. Číselník je po obvodu osazen čirými kamínky a stylově vyšperkován iniciálami MK, které reprezentují značku MICHAEL KORS. Buďte dokonalá s tímto kouskem.

MICHAEL KORS HODINKY MK3549 MK3549

Tyto elegantní dámské hodinky v celoocelovém provedení se pyšní luxusní barvou růžového zlata. Číselník je po obvodu osazen čirými kamínky a stylově vyšperkován iniciálami MK, které reprezentují značku MICHAEL KORS.

MICHAEL KORS HODINKY MK3583 MK3583

Luxusní dámské hodinky MICHAEL KORS si získají srdce nejedné ženy. Tento pozlacený model z oceli vyniká červeným číselníkem chráněným pouzdrem osazeným dvěma řadami kamínků, které k Vám přitáhnout pozornost okolí.

MICHAEL KORS HODINKY MK3585 MK3585

Elegantní dámské hodinky MICHAEL KORS si oblíbí každá žena. Na černém číselníku vynikají růžově zlacené římské číslice ladící s pouzdrem a tahem z ušlechtilé oceli. Nasaďte si tento model, se kterým budete dokonalá.

MICHAEL KORS HODINKY MK3586 MK3586

Luxusní dámské hodinky módní značky MICHAEL KORS z ušlechtilé oceli se pyšní elegantní kombinací růžového a žlutého zlata. Nasaďte si tento exkluzivní kousek, se kterým už nebudete potřebovat další šperky.

MICHAEL KORS HODINKY MK3590 MK3590

Luxusní dámské hodinky mají číselník rafinovaně posetý drobnými zirkony, mezi kterými vynikají iniciály MK reprezentující módní značku MICHAEL KORS. Nasaďte si tento stylový kousek z pozlacené oceli a buďte jedinečná!

MICHAEL KORS HODINKY MK4314 MK4314

Nehledáte pouze funkční, ale také elegantní módní doplněk? Pak jsou tyto dámské hodinky značky MICHAEL KORS tím pravým. Jednoduchý ciferník ve zlaté barvě se skvěle doplňuje se segmentovaným páskem.

MICHAEL KORS HODINKY MK5650 MK5650

Něžné a elegantní, takové jsou dámské hodinky MICHAEL KORS. Spojení barev růžového zlata, stříbrné a zlaté vykouzlilo nevšední celek pyšnící se navíc čirými krystaly, které oživují nejen číselník, ale také pouzdro.

MICHAEL KORS HODINKY MK5798 MK5798

Nenechte si ujít luxusní dámské hodinky MICHAEL KORS, které povýší Váš outfit na dokonalý. Pouzdro i tah z pozlacené ušlechtilé oceli dodávají modelu exkluzivní nádech. Vyzkoušejte tento elegantní kousek i Vy.

MICHAEL KORS HODINKY MK6156 MK6156

Dámské hodinky Michael Kors z řady Cooper z nerezové oceli v barvě bicolor v kombinaci barvy kovu a růžového zlata. Nadčasový kousek s výrazně modrým ciferníkem s datumovkou a chronografem krásně padne na vaše zápěstí.

MICHAEL KORS HODINKY MK6163 MK6163

Dámské hodinky Michael Kors z řady Runway z nerezové oceli v tónu růžového zlata. Nadčasový kousek s originálním fialovým ciferníkem s chronografem. S těmiho hodinkami vystoupíte z davu.

MICHAEL KORS HODINKY MK6174 MK6174

Dámské hodinky Michael Kors z řady Mini Bradshaw v elegantním stříbrném tónu nerezové oceli s perleťovým číselníkem s chronografem a datumovkou. Tento nadčasový kousek dokonale doplní váš outfit.

MICHAEL KORS HODINKY MK6175 MK6175

Něžné a elegantní, takové jsou dámské hodinky MICHAEL KORS. Číselník se třemi subciferníky je uložen v ocelovém pouzdře oživeném čirými krystaly. Model je vyveden v barvě růžového zlata, která si Vás podmaní.

MICHAEL KORS HODINKY MK6176 MK6176

Neotřelé dámské hodinky MICHAEL KORS se pyšní číselníkem zdobeným nejen výraznými iniciálami MK, ale také drobnými kamínky, které se vyjímají i na pouzdře. Nasaďte si tento luxusní kousek v barvě růžového zlata i Vy.

MICHAEL KORS HODINKY MK6282 MK6282

Elegantní dámské hodinky MICHAEL KORS jsou malým módním zázrakem. Pouzdro i tah z ušlechtilé oceli pozlacené růžovým zlatem doplňuje jemný číselník osazený čirými kamínky. Buďte šik s tímto podmanivým kouskem.

MICHAEL KORS HODINKY MK6314 MK6314

Výrazné dámské hodinky z ušlechtilé oceli zaujmou především barevnou kombinací stříbrné a zlaté. Pouzdro je také doplněno o třpytivé kamínky a na ciferníku najdeme výrazné iniciály značky Michael Kors.

MICHAEL KORS HODINKY MK6356 MK6356

Funkční i elegantní, takové jsou dámské hodinky MICHAEL KORS. Tento neotřelý model z pozlacené oceli se pyšní číselníkem se třemi subciferníky a nezbytnou datumovkou. Dopřejte si trochu luxusu i Vy!

MICHAEL KORS HODINKY MK6362 MK6362

Luxusní dámské hodinky MICHAEL KORS z Vás udělají pravou dámu. Pozlacené celoocelové provedení s bohatě členěným číselníkem a nezbytnou datumovkou Vás bude reprezentovat v práci i na večírku.

MICHAEL KORS HODINKY MK6421 MK6421

Dámské hodinky MICHAEL KORS jsou elegantním doplňkem, který v sobě nezapře moderní prvky. Tento luxusní kousek z pozlacené oceli nabízí funkci datumovky, stopek, chronografu i zobrazení 24 hodinového času.

MICHAEL KORS HODINKY MK6422 MK6422

Dámské hodinky MICHAEL KORS jsou elegantním doplňkem oživeným moderními prvky. Tento luxusní ocelový kousek v barvě růžového zlata nabízí funkci datumovky, stopek, chronografu i zobrazení 24 hodinového času.

MICHAEL KORS HODINKY MK6431 MK6431

Působivé dámské hodinky MICHAEL KORS jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli v elegantní kombinaci růžového zlata a šedé. Číselník vkusně doplňují dva subciferníky. Dodejte Vašemu outfitu šmrnc s tímto stylovým kouskem.

MICHAEL KORS HODINKY MK8405 MK8405

Kvalita a elegance provází pánské hodinky MICHAEL KORS. Celoocelové provedení stříbrné barvy se pyšní číselníkem s výraznými indexy, třemi subciferníky a datumovkou. Za zmínku stojí i vyšší vodotěsnost 10 ATM.

MICHAEL KORS HODINKY MK2280 MK2280

Elegantní dámské hodinky MICHAEL KORS jsou malým módním zázrakem. Pozlacené ocelové pouzdro lemované čirými kamínky tvoří s modrým koženým tahem dokonalý pár, který Vám dodá punc pravé dámy.

MICHAEL KORS HODINKY MK2433 MK2433

Podmanivé dámské hodinky MICHAEL KORS okouzlí každou ženu. Nadčasový číselník s nezbytnou datumovkou chrání pozlacené pouzdro z ušlechtilé oceli, které tvoří dokonalou dvojici s černým řemínkem z kvalitní kůže.

MICHAEL KORS HODINKY MK3444 MK3444

Exkluzivní dámské hodinky MICHAEL KORS následující nejnovější módní trendy ocení každá žena. Růžový ciferník v kombinaci s pozlaceným tahem a pouzdrem, které je navíc osazeno kamínky, působí neskutečně elegantně.

MICHAEL KORS HODINKY MK4316 MK4316

Podmanivé dámské hodinky MICHAEL KORS jsou malým uměleckým dílem. Elegantní pozlacené pouzdro z ušlechtilé oceli se snoubí s plastovým tahem růžové barvy. Podlehněte tomuto okouzlujícímu kousku i Vy.

MICHAEL KORS HODINKY MK5354 MK5354

Vyzkoušejte exkluzivní dámské hodinky MICHAEL KORS z pozlacené oceli s vodotěsností 10 ATM. Na číselníku figurují tři subciferníky, datumovka a drobné kamínky, které zdobí i pouzdro a dodávají modelu luxusní nádech.

MICHAEL KORS HODINKY MK5616 MK5616

Podmanivé a elegantní, takové jsou dámské hodinky MICHAEL KORS vyrobené z ušlechtilé oceli. Model je pozlacen růžovým zlatem, které dá vyniknout bílému číselníku. Ten je spolu s pouzdrem oživen čirými krystaly.

MICHAEL KORS HODINKY MK6221 MK6221

Výrazné dámské hodinky Michael Kors s retro nádechem mají oranžový ciferník s třemi subciferníky. Indexy jsou v podobě římských číslic, ovšem tvůrci neopomněli ani datumovku. Pětiřadý řemínek je velmi elegantní a krásně sedí na zápěstí.

MICHAEL KORS HODINKY MK5615 MK5615

Luxusní a nadčasové, takové jsou tyto dámské hodinky MICHAEL KORS. Čiré krystaly na číselníku a pouzdře zjemňují celkový design a skvěle se doplňují se stříbrnou barvou modelu, která působí elegantně.

MICHAEL KORS HODINKY MK6141 MK6141

Dámské hodinky Michael Kors z řady Parker z nerezové oceli v provedení bicolor - v kombinaci barvy kovu a růžového zlata. Hodinky vyniknou díky tmavě modrému ciferníku s chronografem a datumovkou. Pouzdro je lemováno dvěma řadami skleněných krystalků. Skvěle propracované hodinky dodají vašemu outfitu zcela jiný rozměr.

MICHAEL KORS HODINKY MK4295 MK4295

Dámské hodinky Michael Kors z řady Slim Runway vyrobené z nerezové oceli v barvě žlutého zlata. Náramek je vykládán bílým acetátovým vláknem a jejich ikonické pouzdro má novou, odlehčenou podobu, která působí svěžím dojmem. Tyto hodinky na vašem zápěstí nikdo nepřehlédne.

MICHAEL KORS HODINKY MK5491 MK5491

Velmi ženské a elegantní hodinky Michael Kors jsou vhodným doplňkem nejen na běžné denní nošení, ale i do společnosti. Světle růžová barva hodinek společně s barvou růžového zlata tvoří jemnou kombinaci, kterou doplňují drobné krystalky. Není zde však opomenut chronograf, vysoká vodotěsnost nebo datum.

MICHAEL KORS HODINKY MK6109 MK6109

Luxusní dámské hodinky Michael Kors z řady Parker jsou vyrobené z nerezové oceli ve zlatém tónu v kombinaci s želvovinovým vzorem. Pouzdro hodinek ve dvou řadách lemují skleněné krystalky a na ciferníku je, pro tuto značku tak charakteristický, nápis MK. S těmito hodinkami budete prostě nepřehlédnutelná.

MICHAEL KORS HODINKY MK5676 MK5676

Kvalita, luxus a elegance, to jsou atributy dámských hodinek MICHAEL KORS. Číselník s čirými krystaly chrání pouzdro, které je stejně jako tah z pozlacené ušlechtilé oceli. Dodejte s nimi svému looku švih.

MICHAEL KORS HODINKY MK5925 MK5925

S exkluzivními dámskými hodinkami z ušlechtilé oceli se stanete středem pozornosti. Číselník osazený třpytivými kamínky, které zdobí i pouzdro, se pyšní výrazným logem typickým pro módní značku MICHAEL KORS.

MICHAEL KORS HODINKY MK3191 MK3191

Vstupte do světa módy a stylu s dámskými hodinkami MICHAEL KORS, které z Vás učiní dámu. Elegantní nádech modelu podtrhují čiré kamínky lemující pouzdro, které je stejně jako tah z pozlacené ušlechtilé oceli.

MICHAEL KORS HODINKY MK8355 MK8355

Neobvyklé pánské hodinky zaujmou výrazným ciferníkem, na kterém krásně vystupují detaily chronografu a červená vteřinovka. Hodinky mají i datumovku. Hodinky jsou vhodné pro běžné nošení.

MICHAEL KORS HODINKY MK5963 MK5963

Stylové hodinky propracované do každého detailu. Tyto hodinky jsou skvělou volbou a skvěle budou vypadat na dámském zápěstí na společenských akcích a v zaměstnání. Hodinky mají chronograf i datumovku.

MICHAEL KORS HODINKY MK3410 MK3410

Pokud hledáte originální, ovšem elegantní hodinky, tyto jsou pro Vás ty pravé. Hodinky nemají klasické indexy a místo nich zde jsou třpytivé kamínky. Ty můžeme najít i na lunetě hodinek. Hodinky jsou vhodné pro všechny příležitosti.

MICHAEL KORS HODINKY MK2477 MK2477

Elegantní dámské hodinky zaujmou především svým netradičným bílým náramkem. Mimo to se mohou pochlubit i výrazným bronzovým ciferníkem. Tyto hodinky na Vašem zápěstí nikdo nepřehlédne.

MICHAEL KORS HODINKY MK3481 MK3481

Netradiční dámské hodinky zaujmou především ciferníkem a pouzdrem, které jsou vykládané drobnými třpytivými kamínky. Hodinky jsou vhodné na běžné denní nošení i do společnosti.

MICHAEL KORS HODINKY MK6086 MK6086

Tyto dámské hodinky mají zajímavý ciferník, na kterém se nachází i malý ciferníček. Hodinky se skvěle hodí na nošení do společnosti.

MICHAEL KORS HODINKY MK6090 MK6090

Tyto elegantní dámské hodinky zaujmou svou netradiční barvou ciferníku. Hodinky se skvěle hodí nejen na den, ale i na večer.

MICHAEL KORS HODINKY MK3315 MK3315

Tyto hodinky s jednoduchým designem ovšem s netradičním ciferníkem zaujmou každého na první pohled. Pozadí ciferníku je tvořeno barevnými krystalky, ze kterých vzniká vzor zebry. Hodinky jsou ideální pro oživení běžných outfitů.

MICHAEL KORS HODINKY MK3408 MK3408

Dámské hodinky ve zlaté barvě jsou elegantní doplněk, který by Vám rozhodně neměl chybět. Pouzdro hodinek je vysázeno třpytivými kamínky. Řemínek z ušlechtilé oceli krásně sedí na zápěstí a hodinky je vhodné nosit i do společnosti.

MICHAEL KORS HODINKY MK3494 MK3494

Originální dámské ocelové hodinky se mohou pochlubit kombinací třířadého náramku a pouzdra v barevném provedení barvy růžového zlata s ciferníkem v modré barvě. Tyto hodinky zaujmou na první pohled.