Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Meditacni polstar slunce

Nalezeno:    2 produkty

Orgonit Něžně zářivý... (3,5 cm, dosah cca 3 metry) (orgonit, sluneční kámen pravý, křišťál aqua aura, vločky plátkové mědi)

Křehká kombinace pravého slunečního kamene, droboučkých kamínků křišťálu opálová aura a vloček plátkové mědi ve vás vyvolá něhu, připomene zasněnou krajinu, kdy stačí jen zavřít oči a ocitnete se v zasněném světě plném víl, elfů, skřítků a zázraků. Nebojte se vstoupit a dovolte si na chvíli se zasnít. Orgonit vhodný zejméne pro umístění na noční stolek, pod polštář nebo na oblíbené místo vaší relaxace Použité kameny: křišťál, sluneční kámen pravý přírodní, křišťál opálová aura Použité špony: v...

Orgonit "Sada 2 polokoulí pro nerušený spánek", dosah cca 5 metrů (orgonit, čaroit, sluneční kámen, křišťál opal aura, modrý howlit, vločky stříbra, šungitový pudr)

Nový tvar v naší nabídce - polokoule. Hebounká energie linoucí se z těchto orgonitů je tou správnou volbou pro umístění k posteli pro klidný spánek, krásně se drží v dlani při meditacích a přímo vybízí, abyste se s ní pomazlili a načerpali tak ještě více její nádherné energie. Sada dvou krásných polokoulí za báječnou cenu. Krásně se vzájemně doplňují a společně pracují na tom, aby váš život byl v co největší harmonii. Dodávají energii, odebírají negativní energii, přinášejí krásný spánek. 1) P...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: