Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Medeny sprej

Nalezeno:    7 produktů

MOTIP měděný sprej 500ml

Motip měděný sprej 500ml Žáruvzdorný, elektricky vodivý montážní mazací tuk s vysokým obsahem mědi. Zabraňuje opotřebení, oxidaci a zadření kovových dílů. Po odpaření rozpouštědel zůstane na povrchu uzavřený film ochraňující ošetřenou plochu proti korozi. Je odolný kyselinám, solím i zásadám. Teplotní odolnost od -50°C do +1100°C. Pro své vynikající kluzné vlastnosti se použivá na plochy vystavené otěru. Použití: výfukové systémy, součásti brzd apod. Hadička pro cílenou aplikaci umístěna ve vík...

Měděný sprej 400ml Presto 306383

Vysoce tepelně odolné mazivo s vysokým obsahem mědi

SOLENT Sprej měděný s grafitem SM7 500B - S grafitem 500ml

Používá se při montáži dílů, vystavených při provozu vysokým teplotám a tlakům pro jejich opětovnou snažší demontáž. Při vysokých teplotách se mazivo roztaví, avšak zůstane zde měděný povlak. Vhodné například pro výfukové a brzdné systémy automobilů, armatury tepelných kotlů. Má vysoký obsah mědi a je účinný do 1100°C. Neobsahuje olovo, CFC, silikon ani chlor.

Spray 112 měděný 150ml

Sprej měděný 150ml Zakupte produkt Spray 112 měděný 150ml z kategorie Sezónní zboží | Vánoce | Dekorace od výrobce za cenu 53 Kč.

Xeramic Copper Paste Spray 400ml

Bezolovnatý měděný sprej Xeramic Copper Paste 400ml je bezolovnatá měděná pasta. Univerzální pasta pro použití při vysokých teplotách, která zabraňuje korozí například šroubových spojů a dalších. Vhodné pro použití na: zapalovací svíčky, výfuky, matice kol, příruby, těsnění, kliky, ložiska atd.

Motorex Copper Spray 0,3L

Speciální měděný sprej k ochraně mechanických dílů vystavených vysokým teplotám "COPPER" od švýcarského výrobce MotorexSpecifikace:Optimální na šrouby výfuků, svíčky, brzdové desky a tepelné výměníkyOchraňuje před zadřením následkem teplaVýborné ztišující vlastnostiOdolný vůči oxidaci a slané voděVhodný pro použití mezi -40°C/+1200°CExtrémně dobrá tepelná stabilitaDobrá přilnavost a ochrana proti koroziBalení: 300mlPodobné fráze na Nejrychlejší.cz: