Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Medal of honor vanguard wii

Nalezeno:    3 produkty

Medal of Honor

Medal of Honor je FPS oživující celou sérii, která určitým způsobem znovuoživuje celou sérii. Všechno začalo v roce 1999, ale tentokrát poprvé můžeme hrát moderní konflikt. Medal of Honor nás posílá do Afghánistánu, kde budeme hrát za vojáky dvou jednotek. První je elitní antiteroristická jednotka, neboli Tier 1, a druhá U.S.Rangers.

Více informací
od 109 Kč
Koupit nejlevněji

Medal of Honor: Vanguard Wii

Válečná FPS se slavným názvem v titulku, jež vás uvede do role desátníka 82. výsadkové divize Franka Keegan, kterého v rámci hlavní kampaně čeká účast v celé řadě akcí a bitev 2. světové válce. Kromě jiného to bude operace Husky na pobřeží Sicílie, nebo operace Varsity přímo v nacistickém Německu. V těchto a ve všech dalších misích čekejte intenzivní souboje proti zarputile se bránícímu nepříteli, jehož porážka povede k osvobození Evropy .

PS2 Medal Of Honor Vanguard

Užijte si zařazení do 82. letecké divize jako Frank Keegan v Medal of Honor Vanguard. Z operace Eskymák, která se odehrává na březích Sicílie, budete převelen do operace Varsity.

Medal of Honor: Heroes 2 Wii

Je 6 . června 1944 a válka je ve vašich rukách. Ujmete se postavy agenta OSS Johna Berga a infiltrujte území Normandie za nepřátelskými liniemi s úkolem sabotovat nacistický režim. V tradičním módu pro jednoho hráče se přichystejte na nové mise nebo se kdykoli zapojte do rozsáhlých nekonečných multiplayerových bitev až pro 32 hráčů! Verze pro Nintendo Wii navíc podporuje ovladač Wii Zapper, díky kterému se simulace boje ve 2. světové válce rozroste o další nový rozměr. Kromě vysoce propracov...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: