Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Mech na vino

Nalezeno:    6 produktů

Coghlan´s španělský měch na víno 2 l

Coghlan´s španělský měch na víno 2 l nakupujte v sekci Hrnky a láhve. Další Nádobí, lahve, hrnky značky Coghlan's nakupujte výhodně na lypo.cz. Španělský měch na víno Coghlan´s má kožený povrch, lemování a opletený ramenní popruh.

Coghlan´s španělský měch na víno 1000ml

Coghlan´s španělský měch na víno 1000ml nakupujte v sekci Hrnky a láhve. Další Nádobí, lahve, hrnky značky Coghlan's nakupujte výhodně na lypo.cz. Španělský měch na víno I Coghlan´s má kožený povrch, lemování a opletený ramenní popruh.

Coghlan's Španělský měch na víno 2 l Coghlan´s španělský

; Španělský měch na víno Coghlan´s má kožený povrch, lemování a opletený ramenní

Coghlan's Španělský měch na víno I Coghlan´s španělský 1 l

; Španělský měch na víno I Coghlan´s má kožený povrch, lemování a opletený ramenní

Měch na vodu 1l

Měch na vodu či víno obalený kůží, pojme cca litr tekutiny. Má dva šroubovací uzávěry - první z nich je připevněn šňůrkou a umožňuje rychlé osvěžení tenkým proudem vody (kupříkladu při běhu). Druhý uzávěr je vhodný k uhašení velké žízně nebo k plnění. Měch je opatřen šňůrou na zavěšení. Velice stylový doplněk pro přenášení tekutin.

Měch na vodu 2l

Měch na vodu či víno obalený kůží, pojme až dva litry tekutiny. Má dva šroubovací uzávěry - první z nich je připevněn šňůrkou a umožňuje rychlé osvěžení tenkým proudem vody (kupříkladu při běhu). Druhý uzávěr je vhodný k uhašení velké žízně nebo k plnění. Měch je opatřen šňůrou na zavěšení. Velice stylový doplněk pro přenášení tekutin.