Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Mazzei kos na trideni odpadu 45 l zelena

Nalezeno:    7 produktů

Mazzei Koš na třídění odpadu 45 l oranžová

Odpadkový koš s výklopným víkem o objemu 45 litrů má barevně odlišené víko, takže se hodí zejména ke třídění odpadů. Jednotlivé koše můžete vzájemně spojit, díky systému úchytů na bocích koše.

Mazzei Koš na tříděný odpad Ecobin 15 l zelená

Koše k třídění odpadu Ecobin o objemu 15 litrů se otevírají stlačením klapky a lze je pomocí systému na bocích košů spojit dohromady a vytvořit tak zónu k třídění odpadu ve vaší domácnosti.

Mazzei Koš na tříděný odpad Ecobin 40 l zelená

Odpadkový koš Ecobin s velkým objemem 40 litrů je skvělý pomocník pro třídění odpadů nejen kvůli barevným víkům. Koš je na bocích vybaven úchyty, takže lze více kusů spojit k sobě.

Koš na tříděný odpad "trojúhelník" se stříškou 45 l - zelený

Kovový odpadkový koš "trojúhelník" se stříškou je díky barevnému provedení určen pro jednoduché třídění odpadu. Koš je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Ze dvou a více košů lze vytvořit stabilní sestavu. Koše lze kotvit k podlaze. barva stříšky a vhozu: zelená (pro třídění skla) objem: 45 l rozměry v x š x h: 1090 x 490 x 490 mm vyrobeno z pozinkovaného ocelového plechu tělo lakováno práškovou barvou šedého odstínu (RAL 9006) v souvisejících položkách lze dokoupit ...

Koš na tříděný odpad "trojúhelník" bez stříšky 45 l - zelený

Kovový odpadkový koš "trojúhelník" bez stříšky je díky barevnému provedení určen pro jednoduché třídění odpadu. Koš je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Ze dvou a více košů lze vytvořit stabilní sestavu. Koše lze kotvit k podlaze. barva vhozu: zelená (pro třídění skla) objem: 45 l rozměry v x š x h: 860 x 490 x 490 mm vyrobeno z pozinkovaného ocelového plechu tělo lakováno práškovou barvou šedého odstínu (RAL 9006) v souvisejících položkách lze dokoupit pozinkovano...

Odpadkový koš na tříděný odpad 45l zelený

Plastová nádoba na tříděný odpad - ideální na sklo objem 45 l rozměr v x š x h: 300 x 315 x 510 mm barva nádoby zelená opatřena plastovým víkem bílá nálepka na víku je součástí dodávky Je deálním pomocníkem při třídění odpadu v kancelářích, úřadech, školách nebo nemocnicích. Barevné provedení umožňuje snadnou orientaci. Nádoby jsou jednoduše stohovatelné. Hladký povrch umožňuje snadné čištění.

Klarstein Ökosystem 45l stříbrný (4260365798035)

Odpadkový koš rozdělen do 3 košů po 15l Efektivní třídění odpaduKlarstein Ökosystem se postará o efektivní třídění odpadu ve vaší domácnosti či kanceláři. K dispozici jsou 3 vyjímatelné plastové nádoby s celkovým objemem 45 l, které disponují praktickými držadly a barevným označením. Maximálně pohodlné a hygienické použití zajistí spolehlivý nášlapný mechanismus s 3 pedály.Klíčové vlastnosti odpadkového koše Klarstein Ökosystem 45 lNášlapný odpadkový koš s objemem 45 lPro snadnou recyklac...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: