Kde jsem:     >  Katalog

Masturbator mystim opus e donut mystim

Nalezeno:    5 produktů

Mystim Masturbátor OPUS E DONUT

Unikátní masturbátor Mystim OPUS E DONUT z realistického materiálu imitující kůži s vnitřním stimulačním tunelem univerzálního tvaru. Možnost elektro stimulace.

Více informací
od 1 764 Kč
Koupit nejlevněji

Masturbátor Mystim OPUS E DONUT | Mystim

Unikátní masturbátor Mystim OPUS E DONUT z realistického materiálu imitující kůži s vnitřním stimulačním tunelem univerzálního tvaru. Možnost elektro stimulace.

Masturbátor Mystim OPUS E VAGINA | Mystim

Unikátní masturbátor Mystim OPUS E VAGINA z realistického materiálu imitující kůži s vnitřním dráždivým tunelem dvojí hustoty. Možnost elektro stimulace.

Masturbátor Opus Donut Mystim 63504

Pokud hledáte <b>erotické pomůcky</b> za dobrou cenu, objevte <b>Masturbátor Opus Donut Mystim 63504</b> ! Celá škála možností pro vaši představivost a zábavu!<ul><li>Pohlaví: Pánský</li><li>Materiál: ABS</li><li>Kompatibilní: Lubrikační gel na bázi vody</li><li>Typ: Elektrosexuální masturbační přístroj</li><li>Délka: 21,5 cm</li><li>Přibližný průměr: 8,4 cm</li><li>Maximální zasunutí: 17...

Mystim Opus E Vagina

Opus E je kompatibilní se všemi stimulačními zařízeními Mystim: Mystim Tension Lover Mystim Cluster Buster Mystim Pro Opus E je nutné používat s lubrikantem na bázi vody nebo s vodivím gelem pro dokonalý prožitek elektrostimulace. Masturbátor se velice lehce čistí a udržuje. Všechny části jdou vyndat a jednoduše omýt vodou a mýdlem. Před opětovným použitím nechte masturbátor perfektně vyschnout. Výhody Mystim Opus E vagina kvalitní velice příjemný termoplastický elastomer napodobující lidsko...

mystim Opus E Anus - Electro Vagina Masturbator (Natural-Black)

Masturbator with adapter cable to connect it to the E-stim devices TENSION LOVER or PURE VIBES. Also suitable for the wireless receiver SULTRY SUB. Can also be used without electrical stimulation. With anus opening.