Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Masticlife strong amp pure 40 kapsli

Nalezeno:    3 produkty

MASTICLIFE - Strong & Pure, 40 kapslí

MASTICLIFE - Strong & Pure Masticha přispívá k normální činnosti trávicího systému. Masticha je známá a ceněná od starověku. Do značné míry ovlivňovala dějiny svého domovského ostrova, Chiu. Řekové, Římané, Byzantinci, Turci, Janované a další vládci, kteří se na ostrově vystřídali, zanechali svou stopu.⁠⁠Galén, nejvýznamnější lékař hned po Hipokratovi, vychválil účinky mastichy a doporučil ...

Masticlife Strong & Pure, Chios Masticha 40 kapslí (3261378)

Doplněk stravy – čistý prášek z chioské mastichy bez přísad pro normální činnost gastrointestinálního traktu; každá kapsle je samostatně balena v blistru a chráněna před kontaminací až do okamžiku užití Masticlife Strong&Pure kapsle obsahují optimální množství prášku (350 mg) s ohledem na doporučené dávkování a pohodlné užívání. Je použita kapsle dle vegetariánských standardů.

Masticlife Strong & Pure, Chios Masticha 240 kapslí (3966463)

Doplněk stravy – čistý prášek z chioské mastichy bez přísad pro normální činnost gastrointestinálního traktu; každá kapsle je samostatně balena v blistru a chráněna před kontaminací až do okamžiku užití.; výhodné balení 200+40 kapslí zdarma Masticlife Strong&Pure kapsle obsahují optimální množství prášku (350 mg) s ohledem na doporučené dávkování a pohodlné užívání. Je použita kapsle dle vegetariánských standardů.