Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Magicky hrnek pin up girl

Nalezeno:    13 produktů

Magický hrnek Blonde dynamite

Staň se s tímto tričkem sexy pin-up girl. Retro styl. . Hrnek je tmavý, potisk na první pohled není vidět (ale může lehce prosvítat - při důkladném prohlédnutí lehce vidět je). Po nalití horké tekutiny se postupně začne potisk zobrazovat.

Magický hrnek Latte Blonde dynamite

Staň se s tímto tričkem sexy pin-up girl. Retro styl. . Hrnek je tmavý, potisk na první pohled není vidět (ale může lehce prosvítat - při důkladném prohlédnutí lehce vidět je). Po nalití horké tekutiny se postupně začne potisk zobrazovat. Objem 325ml

Magický Hrnek Latte Grande 500ml Blonde dynamite

Staň se s tímto tričkem sexy pin-up girl. Retro styl. . Hrnek je tmavý, potisk na první pohled není vidět (ale může lehce prosvítat - při důkladném prohlédnutí lehce vidět je). Po nalití horké tekutiny se postupně začne potisk zobrazovat.

Hrnek Premium Blonde dynamite

Staň se s tímto tričkem sexy pin-up girl. Retro styl. . Kvalitní keramický glazovaný hrnek, 320 ml.

Hrnek MAX Blonde dynamite

Staň se s tímto tričkem sexy pin-up girl. Retro styl. . Kvalitní keramický glazovaný hrnek, 450 ml

Fotbalový hrnek Blonde dynamite

Staň se s tímto tričkem sexy pin-up girl. Retro styl. . Keramický hrnek s motivem fotbalového míče, který se otáčí kolem své osy. 250 ml.

Hrnek se lžičkou Blonde dynamite

Staň se s tímto tričkem sexy pin-up girl. Retro styl. . keramický hrnek

Plechový hrnek Blonde dynamite

Staň se s tímto tričkem sexy pin-up girl. Retro styl. . Nostalgický plechový hrneček o průměru 80mm a objemu 300ml, který se hodí na výlety ale i doma na netradiční pojetí kávy, čaje nebo kakaa. Smaltovaný povrch je téměř nerozbitný a nabízí se se třemi různě barevnými okraji.

Černý hrnek Blonde dynamite

Staň se s tímto tričkem sexy pin-up girl. Retro styl. . Kvalitní keramický glazovaný hrnek, 320 ml. Celý je v černé barvě. Oproti běžnému bílému hrnku není možné tisknout až do krajů a celá plocha je menší. Na okraji plochy, kterou je možné potisknout, je při bližším zkoumání vidět nepatrná hrana, tedy je podél celého hrnku z blízka lehce znatelný obdélník, jak je naznačeno na náhledovém obrázku. Pozor - aby byl vybraný potisk vidět přesně při držení v pravé ruce, je nutné ho umístit cca dopros...

Hrnek Latte 325ml Blonde dynamite

Staň se s tímto tričkem sexy pin-up girl. Retro styl. . Glazovaný hrnek nejen na latte, ale samozřejmě i dobrý čaj :-) Rozměry: Výška - 9,8 cm Objem: 325ml

Espresso hrnek s podšálkem Blonde dynamite

Staň se s tímto tričkem sexy pin-up girl. Retro styl. . pravý porcelán, lehoučký hrnek, stejně jako vaše voňavé espresso, s podšálkem, výška 65 mm, průměr 56 mm a objem 90ml.

Hrnek Latte Grande 500 ml Blonde dynamite

Staň se s tímto tričkem sexy pin-up girl. Retro styl. . Glazovaný hrnek nejen na latte, ale samozřejmě i dobrý čaj :-) Rozměry: Výška - 15 cm Objem: 500 ml

CD-Marsyas - V mýdlových bublinách - Live 1973-1978 - Marsya...

Dvojalbum koncertních nahrávek Marsyas z let 1973-1978 představuje legendární českou folk-rockovou skupinu v nejslavnější sestavě - Zuzana Michnová, Petr Kalandra a Oskar Petr - a také její nejzářivější a nejryzejší podobu, tedy jen tři hlasy a dvě kytary. Dvojice CD představuje Marsyas v životní formě a první disk ukazuje i vývoj repertoáru skupiny: od dobových cover verzí písní Boba Dylana, Grahama Nashe, Melanie, Fairport Convention a dalších až po původní tvorbu. Druhý disk je pak věnován j...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: