Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Mac baren virginia 1

Nalezeno:    10 produktů

Dýmkový tabák Mac Baren Virginia No.1 100g

Tabáková směs obsahuje pouze pečlivě vybrané a vyzrálé Virginie v různých odstínech. Při výrobě se plátky tabáku nacupují a díky tomu si uchovají své nejlepší vlastnosti.

Dýmkový tabák Mac Baren Virginia No.1 50g

Tabáková směs obsahuje pouze pečlivě vybrané a vyzrálé Virginie v různých odstínech. Při výrobě se plátky tabáku nacupují a díky tomu si uchovají své nejlepší vlastnosti. Tabák se dobře plní a hladce prohořívá, produkuje bohatý dým. Chuť je přírodní a jemně nasládlá, aroma velmi mírné.

Cigaretový tabák Mac Baren Virginia Blend 30 g

Klasická cigaretová směs jemnější a přírodní chuti. Je vyrobena z různých typů virginských tabáků. Virginské tabáky mají všeobecně vyšší obsah přirozeného cukru v tabákovém listu. Jemná a lahodná směs přírodního charakteru. Velmi jemný řez usnadňuje balení.

Dýmkový tabák Mac Baren Virginia Flake 50 g

Směs několika různých Virginských tabáků s přidáním malého množství Burley. Tato kombinace dává tabáku jedinečnou sladkou až mírně ovocnou chuť.

Dýmkový tabák Mac Baren Navy Flake 50g

Tabákové směsi dominuje především Burley, který se obohacuje o porci nasládlé Virginie a teprve nakonec se přidává špetka lahodného Cavendishe. Výsledkem je plný hutný tabák, který se po smíchání lisuje a pod tlakem dozrává přinejmenším 30 dnů. Teprve perfektně vyzrálá směs se potom krájí na 1,4 mm tenké plátky, které mají jemnou vůni a plné tělo. Díky tomuto postupu si dobře chuťově vyvážený tabák uchovává dlouhodobě své nejlepší vlastnosti a poskytuje tak nevšední zážitek....