Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lustr do obyvaku

Nalezeno:    620 produktů

Prezent Lustr OFINNA 22004

Tradiční klasický tvar i vzhled oblečený do nového moderního kabátu. To je lustr OFFINA. Precizní provedení doplňuje hnědé zbarvení stran svítidla. Nejčastěji se využívá jako lustr do obýváku, ložnice, dětského pokoje, pracovny či kuchyně. Výška svítidla činí 1500mm a šířka 1150mm. Žárovka je součástí dodávky.

Prezent Lustr LUMIN 12022

Dalším skvostem od firmy PREZENT svítidla je lustr LUMIN. Moderní provedení v barvě třešně spolu s elegantním designem tvoří jedinečné osvětlení do interiéru. Kompatibilita s úspornými žárovkami je zárukou snižování nákladů za elektrickou energii. Svítidlo je nejvíce využíváno jako lustr do obýváku, ložnice či kuchyně. Výška osvětlení činí 1200mm a šířka 550mm. Žárovka není součástí dodávky. Potřebujete levné osvětlení interiéru?

Prezent Lustr VICTORIA 25006

Hnědý podklad, zlatá patina, dřevo třešeň. Lustr VICTORIA disponuje elegantním a majestátním designem, jež se bude dokonale vyjímat kdekoli v interiéru. Nejčastěji se však osvětlení využívá jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, salónku či pracovny. Provedení z třešňového dřeva ještě více umocňuje celkový vzhled svítidla. Výška činí 940mm a šířka 620mm. Žárovky nejsou součástí dodávky.

Prezent Lustr SYDNEY 25025

Velice neobvyklým designem zaujme lustr SYDNEY. Provedení z matného chromu zaručuje dlouhou životnost svítidla a zároveň propůjčuje vzhledu originalitu a eleganci. Díky kompatibilitě s úspornými žárovkami snížíte náklady za elektrickou energii. Osvětlení se nejčastěji využívá jako lustr do obýváku, ložnice, dětského pokoje či kuchyně. Výška svítidla činí 1210mm a šířka 1250mm. Žárovky nejsou součástí dodávky.

Luxera Lustr FLAMENGO 1222

Velice impozantní, elegantní a netradiční. To je lustr FLAMENGO. Osvětlení, jež vám bude závidět každá návštěva. Dlouhou životnost a vysokou odolnost zajišťuje kovové provedení svítidla. Styl a nádech moderna dodají skleněná stínítka ve tvaru plamínků. Osvětlení je nejčastěji využíváno jako lustr do obýváku, kuchyně, ložnice, pracovny či salónku. Výška činí 500mm a šířka 800mm. Žárovky jsou součástí dodávky.

Prezent Lustr TOKIO 15012

Lustr TOKIO je velice impozantní svítidlo. Provedení z matného chromu působí velice elegantně a skleněná stínítka podtrhují celkový design osvětlení. Díky kompatibilitě s úspornými žárovkami se nemusíte obávat velké spotřeby elektrické energie. Osvětlení se nejvíce využívá jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, pracovny či salónku. Výška svítidla činí 580-880mm, šířka 720mm. Žárovky nejsou součástí dodávky.

Prezent Lustr SIGLO 27003

Lustr SIGLO svým designem dotvoří klidnou a příjemnou atmosféru domova. Nejvíce se uplatní jako lustr do obýváku , ložnice, dětského pokoje, salónku či pracovny. Díky kompatibilitě s úspornou žárovkou pomůže ušetřit náklady za elektrickou energii. Výška svítidla je 1170mm a šířka 500mm. Žárovka není součástí dodávky.

Prezent Lustr MONZA 25062

Lustr MONZA, to je další vysoce moderní a neotřelé svítidlo od společnosti PREZENT svítidla. Provedení z matného chromu a chromu působí velice elegantně a právě díky tomu získáte nejen vysoce kvalitní svítidlo ale také exkluzivní doplněk interiéru. Osvětlení disponuje mnoha způsoby využití, například jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, pracovny či salónku. Výška svítidla činí 1000mm a šířka 760mm. Žárovky jsou součástí dodávky.

Prezent Lustr MAGNUM 25017

Lustr MAGNUM je opravdovým skvostem mezi svítidly. Provedení z chromu zaručuje dlouhou životnost a zároveň dodává svítidlu elegantní dojem. To vše spolu s moderním a vysoce originálním designem tvoří svítidlo jež upoutá pohled každé návštěvy. Vynikající osvětlení interiéru získáte díky sedmi halogenovým žárovkám. Svítidlo se nejvíce využívá jako lustr do obýváku, ložnice či pracovny. Výška osvětlení činí 1170mm a šířka 1210mm. Žárovky jsou součástí dodávky....

Prezent Lustr PARIS 405

Dokonalé osvětlení interiéru díky neuvěřitelnému počtu osmi žárovek nabízí lustr PARIS. Zároveň získáte i elegantní a stylový doplněk interiéru. A to díky povrchové úpravě z chromu a matného chromu a skleněným stínítkům. Halogenové žárovky, jež jsou součástí dodávky, pomáhají snižovat náklady za elektrickou energii. Svítidlo je nejčastěji využíváno jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, pracovny či salónku. Výška osvětlení činí 605-825mm a šířka 740mm....

Prezent Lustr ANKARA 382

Jestliže hledáte neobyčejně tvarované svítidlo avšak s nádechem elegance, je Lustr ANKARA ten pravý. Kombinace provedení z chromu a matného chromu a skleněných stínítek tvoří jedinečný vzhled a design svítidla. Výborné osvětlení interiéru zajišťují tři žárovky jež jsou kompatibilní s žárovkami úspornými. Svítidlo se nejčastěji využívá jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, pracovny či salónku. Svítidlo také disponuje nastavitelnou výškou, která činí 710-780mm. Šířka je 580mm. Žárovky nejsou s...

Luxera Lustr BAIKO 1546

Jestliže fandíte modernu a netradičním vzhledům, je pro vás lustr BAIKO jako dělaný. Konstrukce svítidla je z kovu a disponuje chromovou povrchovou úpravou. Díky tomu se nemusíte bát o odolnost světla. Celému designu vévodí stínítka z křišťálového skla. Výborné osvětlení interiéru zajišťuje pět žárovek, jež jsou součástí dodávky. Svítidlo se nejčastěji využívá jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, salónku či pracovny. Nastavitelná výška 470-740mm....

Luxera Lustr EBONY 48003

Jestliže jste příznivcem opravdu jedinečného a originálního osvětlení, jistě vás lustr EBONY potěší. Elegantní, impozantní a netypické. Právě díky těmhle vlastnostem bude svítidlo pokaždé středem pozornosti, ať jej umístíte kamkoli. Nejvíce se však využívá jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, pracovny či salónku. Kovová konstrukce svítidla skvěle ladí s černým stínítkem. Výborné osvětlení interiéru zajišťují tři žárovky, jež jsou zároveň součástí dodávky. Výška svítidla činí 1200mm a šířka ...

Prezent Lustr MAJESTIC 5xE27/60W 25049

Lustr MAJESITC je dokonale propracované a jedinečné osvětlení, jež bude ozdobou vašeho interiéru. Svítidlo se nejčastěji využívá jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, salónku či pracovny. Výška činí 800mm a šířka 480mm. Žárovky nejsou součástí dodávky.

Luxera Závěsný lustr Rubicon 64009

Lustr závěsný RUBICON se řadí do třídy velice elegantních a stylových svítidel. Nejvíce se uplatní například jako jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, pracovny či salónku. Kovová konstrukce spolu s chromovou povrchovou úpravou jsou zárukou vysoké odolnosti a dlouhé životnosti svítidla. Osvětlení interiéru je zajištěno třemi žárovkami, jež nejsou součástí dodávky. Výška činí 1340mm a šířka 550mm.

Prezent Lustr VICTORIA třešeň 25007

Hnědý podklad, zlatá patina, dřevo třešeň. Lustr VICTORIA je opravdovým unikátem mezi svítidly firmy PREZENT svítidla. Jeho majestátní vzhled je podtržen provedením z třešňového dřeva. Osvětlení se velmi často využívá jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, salónku a pracovny. Výška svítidla činí 940mm a šířka 530mm. Žárovky nejsou součástí dodávky.

Prezent Přisazený lustr MAGNUM 25019

Velice originální a elegantní svítidlo jež vhodně dotvoří mnohý interiér. To je lustr přisazený MAGNUM. Osvětlení se nejvíce využívá jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, salónku či pracovny. Díky provedení z chromu bude dokonale ladit s jakýmkoli zařízením interiéru. Velice jasné osvětlení zajišťují čtyři halogenové žárovky. Výška svítidla činí 100mm a šířka 230mm. Žárovky jsou součástí dodávky.

Prezent Přisazený lustr FREGA 433

Lustr přisazený FREGA může mnohým lidem svým tvarem připomínat půlměsíc. Matně chromová povrchová úprava a stínítko ze skla a kovu dodává osvětlení nádech elegance. Využití najde například jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, pracovny či salónku. Výška světla činí 140mm a šířka 680mm. Žárovka je součástí dodávky. Potřebujete levné osvětlení interiéru?

Prezent Závěsný lustr OMEGA 25069

Jestliže hledáte například lustr do obýváku, ložnice či kuchyně, jistě Vás zaujme závěsný lustr OMEGA. Díky svému jedinečnému modernímu designu upoutá každého návštěvníka. Originální vzhled ještě více umocňuje provedení z matného chromu a třešňové zbarvení. Výborné osvětlení interiéru zajišťují tři halogenové žárovky, jež jsou zároveň součástí dodávky. Výška svítidla činí 680mm a šířka 520mm.

Prezent Lustr závěsný OMEGA 25070

Velice originální a nápadité osvětlení, to je závěsný lustr OMEGA. Ve Vaší domácnosti najde široké využití, například jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, pracovny či salónku. Jedinečný design podtrhuje provedení z matného chromu a třešňové zabarvení. Výborné osvětlení interiéru zajišťuje pět halogenových žárovek. Výška osvětlení činí 1000mm a šířka 720mm. Žárovky jsou součástí balení.

Luxera Lustr závěsný Valve 46030

Lustr závěsný VALVE disponuje neotřelým ale zároveň velice vkusným designem. Kovová konstrukce s chromovou povrchovou úpravou zajišťují vysokou odolnost a dlouhou životnost svítidla. Stínítka jsou vyrobena ze skla s hliníkovým drátem uvnitř. Světlo se nejčastěji využívá jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, pracovny či salónku. Výška činí 710mm a šířka 580mm. Žárovky jsou součástí dodávky. Potřebujete levné osvětlení interiéru?

Luxera Lustr závěsný Rubicon 64008

Lustr závěsný RUBICON je opravdu velice elegantním a stylovým svítidel jež uvítáte například jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, pracovny či salónku. Kovová konstrukce spolu s chromovou povrchovou úpravou je zárukou vysoké odolnosti a dlouhé životnosti. Skleněné stínítko naprosto dokonale dotváří celkový vzhled svítidla. Výška činí 1500mm a šířka 100mm. Žárovka není součástí dodávky.

Luxera Lustr závěsný PALMIRA 68001

Závěsný lustr PALMIRA upoutá hlavně svými originálně řešenými stínítky. Jsou vyrobena ze skla a kovu a skvěle doplňují celkový design osvětlení. Povrchová úprava z chromu zaručuje dlouhou životnost a vysokou odolnost svítidla. Konstrukce svítidla je vyvedena z kovu a stínítka ze skla. Využití najde například jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně ,pracovny či salónku. Výška činí 1200mm a šířka 610mm. Žárovky nejsou součástí dodávky.

Luxera Závěsný lustr PALMIRA 68000

Závěsný lustr PALMIRA zaujme originálním a neotřelým designem jež skvěle doplňuje kovové provedení svítidla a skleněné stínítko. Chromová povrchová úprava dodává osvětlení nádech elegance a stylovost. Využití najde například jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, pracovny či salónku. Výška činí 1200mm a šířka 140mm. Žárovka není součástí dodávky.

Prezent Lustr klasický NOSTALGIA 25081

Černý podklad, stříbrná patina, dřevo třešeň. Klasický lustr NOSTALGIA disponuje velice vkusným a originálním designem, který je doplněn přírodní mědí. Osvětlení se nejčastěji využívá jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, salónku a pracovny. Výška svítidla činí 1500mm a šířka 400mm. Žárovka není součástí dodávky.

Prezent Závěsný lustr NOSTALGIA 25082

Černý podklad, stříbrná patina, dřevo třešeň. Klasický lustr NOSTALGIA oplývá velice netradičním starobylým vzhledem, který je doplněn přírodní mědí. Osvětlení se často využívá jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, salónku či pracovny. Výška svítidla činí 1470mm a šířka 500mm. Dokonalé osvětlení interiéru zajišťují tři žárovka, kteé však nejsou součástí dodávky.

Luxera Lustr závěsný GALAXY 18045

Lustr závěsný GALAXY výborně prozáří a doplní váš interiér. Plastové provedení krásně podtrhne a zvýrazní celkový vzhled svítidla. Nejčastěji je využíváno jako lustr do obýváku, ložnice, pracovny či salónku. Výborné osvětlení interiéru zajišťuje jedna žárovka, jež není součástí balení. Výška činí 1490mm a šířka 550mm.

Prezent Lustr POMPEZ 2xE27/60W 642

Lustr POMPEZ je velice netradiční osvětlení jež dodá vašemu interiéru nový svěží nádech. Již na první pohled osvětlení upoutá originálním zdobením stínítek. Svítidlo disponuje tmavě hnědým a zlatým zbarvením. Nejčastěji se využívá jako lustr do lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, salónku či pracovny. Výška činí 1500mm a šířka 490mm. Žárovky nejsou součástí dodávky.

Prezent Lustr POMPEZ 881

Jestliže hledáte doslova pompézní svítidlo, jež vás okouzlí hned na první pohled, je lustr POPMEZ to pravé řešení. Dokonalý design doplněný kombinací hnědého a zlatého zbarvení dodává svítidlu eleganci a nápaditě zdobená stínítka styl. Osvětlení se nejčastěji využívá jako lustr do kuchyně, obýváku, ložnice, pracovny či salónku. Výška svítidla činí 1490mm a šířka 580mm. Žárovky nejsou součástí dodávky.

Prezent Lustr SALYX 14016

Důmyslný design lustr SALYX ohromí nejen vás, ale kohokoli kdo přijde na návštěvu. Červené sklo podtrhuje opravdu impozantní vzhled svítidla a povrchová úprava z chromu zaručuje jeho dlouhou životnost. Kvalitní osvětlení interiéru zajišťuje neuvěřitelný počet deseti žárovek. Svítidlo je nejčastěji využíváno jako lustr do ložnice, obýváku, kuchyně, pracovny či salónku. Výška osvětlení činí 1200mm a šířka 530mm. Žárovky jsou součástí dodávky.

Luxera Lustr SKYCRISTAL 18010

Jestliže sháníte moderní a jedinečné osvětlení interiéru, určitě vás zaujme lustr SKYCRISTAL. Jeho nekonvenční design zaujme každého návštěvníka vašeho domu. Využití najde například jako lustr do kuchyně, obýváku, ložnice, pracovny či salónku. Osvětlení interiéru zajišťuje jedna žárovka, jež není součástí dodávky. Průhledně matné zabarvení svítidla dodává celkovému vzhledu šmrnc a stylovost. Výška činí 1290mm a šířka 600mm.

Luxera Lustr SAMBA 1559

Velice elegantní a stylové, i tak by se dal popsat vzhled lustru SAMBA. Díky kovové konstrukci s matně chromovou povrchovou úpravou osvětlení disponuje vysokou odolností a dlouhou životností. Skleněná stínítka dokonale podtrhují jedinečný design svítidla. Nejčastěji se využívá jako lustr do ložnice, obýváku, kuchyně, pracovny či salónku. Výborné osvětlení interiéru zajišťují tři žárovky, jež jsou součástí dodávky. Výška činí 175mm a šířka 500mm....

Luxera Lustr BAIKO chrom 1545

Ať jej umístíte kamkoli, lustr BAIKO díky svému impozantnímu a jedinečnému designu uchvátí naprosto každého. Povrchová úprava z chromu zajišťuje dlouhou životnost a odolnost svítidla, a zároveň skvěle dotváří celkový vzhled. Avšak tou pomyslnou tečkou na konec jsou jednoznačně stínítka z křišťálového skla. Svítidlo lze využít v mnoha interiérech. Nejčastěji se však používá jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, salónku či pracovny. Dokonalé osvětlení interiéru zajišťuje osm žárovek jež jsou s...

Luxera Lustr přisazený PASSADENA 64003

Lustr přisazený PASSADENA potěší svými elegantními liniemi a vysoce moderním designem. Kovová konstrukce s chromovou povrchovou úpravou zajišťuje vysokou odolnost a dlouhou životnost svítidla. Osvětlení interiéru je zajištěno dvanácti žárovkami, jež nejsou součástí dodávky. Svítidlo je možno využít například jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, pracovny či salónku. Díky svému atypickému tvaru může světlo sloužit i jako bytový doplněk. Výška činí 260mm a šířka 720mm....

Prezent Lustr na řetězu NOSTALGIA 1xE14/40W/230V 25080

Černý podklad, stříbrná patina, dřevo třešeň. Klasický lustr NOSTALGIA využijete kupříkladu jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, salónku či pracovny. Jeho design je vkusně doplněn přírodní mědí. Výška svítidla činí 1470mm a šířka 200mm. Žárovka není součástí dodávky.

Prezent Lustr CARO 15009

Možnost výběru stínidel. V případě zájmu o červeno-bílá skla (ve žlutém rámečku na obrázku) uvést při objednávce do poznámky! Opravdu exkluzivní osvětlení spojené s jedinečným designem svítidla. To vše nabízí lustr CARO. Provedení z matného chromu ještě více podtrhuje decentní a elegantní vzhled osvětlení. Kompatibilita s úspornými žárovkami pomůže ušetřit náklady za elektrickou energii. Svítidlo najde mnohá uplatnění, například jako lustr do ložnice, obýváku, kuchyně, pracovny či salónku. Výš...

Prezent Lustr CARRAT 12038

Velice elegantní, vkusný a nápaditý. To je lustr CARRAT. Skleněná stínítka v oranžovém provedení výborně doplňují celkový vzhled svítidla. Povrchová úprava z kombinace chromu a matného chromu zaručuje dlouhou životnost svítidla. Jasné osvětlení interiéru má na starost pět žárovek, které jsou zároveň kompatibilní s žárovkami úspornými. Osvětlení je nejvíce využíváno jako lustr do kuchyně, obýváku, ložnice či pracovny. Výška svítidla činí 690-825mm a šířka 510mm. Žárovky nejsou součástí dodávky....

Luxera Lustr CASSABLANCA 48001

Neuvěřitelně elegantní, vhodný pro jakékoli osvětlení interiéru. To je lustr na lanku CASSABLANCA. Kovová konstrukce osvětlení zajišťuje dlouhou životnost a vysokou odolnost. Stínítka z opálového skla výborně doplňují celkový design svítidla a zaručeně zaujmou jakoukoli návštěvu. Jasné a intenzivní osvětlení mají na starost tři žárovky, jež nejsou součástí dodávky. Světlo se nejčastěji využívá jako lustr do ložnice, obýváku, kuchyně, pracovny či salónku. Výška činí 1200mm a šířka 610mm....

Prezent Lustr CORTINA 34001

Elegance, moderna a vznešenost. Takováhle a mnohá jiná slova vyjadřují vzhled lustru CORTINA. Jedinečné osvětelní interiéru, jež upoutá zrak každého návštěvníka. Provedení z matného chromu zajišťuje dlouhou životnost svítidla. Osvětelní se nejvíce využívá jako lustr do kuchyně či obýváku. Výška svítidla činí 975mm a šířka 450mm. Žárovky nejsou součástí dodávky

Prezent Lustr SAX 4xE14/9W 14049

Lustr SAX oplývá velice netradičním designem. Žárovky umístěné do tvaru kosočtverce výborně doplňuje chromové provedení. Díky jedinečnému tvaru bude lustr ozdobou každého interiéru. Využití najde například jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, pracovny či salónku. Výška osvětlení činí 410mm a šířka 410. Žárovky jsou součástí dodávky.

Prezent Lustr PRIMA 3xE14/40W 93124

Lustr PRIMA je vysoce elegantní svítidlo, jež vnese do vašeho interiéru styl a originalitu. Povrchová úprava z hnědé mědi ještě více umocňuje celkový vzhled svítidla. Nejčastěji se osvětlení využívá jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, salónku či pracovny. Výška činí 530mm a šířka 700mm. Žárovky nejsou součástí dodávky. Stínidla - pouze ilustrační foto.

Prezent Lustr RAPO 3xE27/60W 606

Eleganci a styl přinese do Vašeho interiéru lustr RAPO. Provedení z matného chromu skvěle ladí k celkovému designu a díky kompatibilitě s úspornými žárovkami ušetříte náklady za elektrickou energii. Osvětlení najde využití jako lustr do obýváku, ložnice či kuchyně. Výška osvětlení činí 1500mm a šířka 530mm. Žárovka není součástí dodávky.

Luxera Lustr COMBO 3xE27/60W/230V 18031

Velice vkusný, originální a vhodný do každého interiéru. To je lustr COMBO. Kovová konstrukce disponuje povrchovou úpravou z chromu. Stínítko je vyrobeno z látky a skla. Svítidlo je nejvíce využíváno jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, pracovny či salónku. Výborné osvětlení interiéru zajišťují tři žárovky, jež nejsou součástí dodávky. Výška světla činí 1400mm a šířka 500mm.

Prezent Lustr FESTINA 3xE27/60W 34004

Sháníte dokonalý lustr do obýváku? Nebo snad do ložnice? Lustr FESTINA se hodí všude. Odvážný tygrovaný design upoutá zrak každého návštěvníka. Provedení z matného chromu zaručuje dlouhou životnost svítidla. Výborné osvětlení zajišťují tří žárovky, jež jsou zároveň kompatibilní s úspornými žárovkami. Výška osvětlení činí 1020mm a šířka 700mm. Žárovka není součástí dodávky.

Luxera Lustr SAMBA 5xG9/40W 1560

Lustr SAMBApřekvapí elegantním a velice moderním designem. Kovová konstrukce s matně chromovou úpravou zajišťuje dlouhou životnost a vysokou odolnost svítidla. Skleněná stínítka poskládaná do spirálového tvaru skvěle dotváří celkový design osvětlení. Světlo je nejčastěji využíváno jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, pracovny či salónku. Výška činí 370mm a šířka 400mm. Žárovky jsou součástí dodávky. Potřebujete levné osvětlení interiéru?...

Prezent Lustr MONZA 4xE14/9W 25061

Jestliže toužíte po něčem moderním a neotřelém, doporučuji lustr MONZA. Kombinace matného chromu a chromu působí velice elegantně. Díky tomu najde lustr široké využití, například jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, pracovny či salónku. Výška svítidla činí 1200mm a šířka 1000mm. Žárovky jsou součástí dodávky.

Prezent Lustr ORION 3xE27/60W 30003

Lustr ORION oplývá vysoce elegantním a netradičním vzhledem, jež je tvořen opálovými stínítky a patinou. Díky tomu bude osvětlení ozdobou každého interiéru a to ať už jej využijete jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, salónku či pracovny. Výška svítidla činí 950mm a šířka 750mm. Žárovky nejsou součástí dodávky.

Prezent Lustr MAJESTIC 3xE27/60W 25048

Lustr MAJESTIC dělá opravdu čest svému názvu. Honosný a elegantní design, který je dozdoben patinou, se bude nádherně vyjímat kdekoli v interiéru. Nejčastěji se však osvětlení využívá jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, salónku či pracovny. Výška svítidla činí 800mm a šířka 400mm. Žárovky nejsou součástí dodávky.

Prezent Lustr Majestic 1xE27/60W 25052

Lustr MAJESTIC vás oslní svým dokonalým designem jež je doplněn patinou. Osvětlení se nejčastěji využívá jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, salónku či pracovny. Výška činí 920mm a šířka 400mm. Dokonalé osvětlení interiéru má na starost jedna žárovka, která však není součástí dodávky.

Prezent Lustr MAXX 5xE27/60W 25028

Lustr MAXX je velice elegantní svítidlo jež bude dokonalou ozdobou vašeho interiéru. Nejčastěji se využívá jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, salónku či pracovny. Osvětlení disponuje vkusným designem v podobě bílých stínítek a matně chromové povrchové úpravy. Výška svítidla činí 1150mm a šířka 540mm. Žárovky nejsou součástí dodávky.

Prezent Lustr MAXX 3xE27/60W 25029

Jestliže hledáte svítidlo jež vás uchvátí naprosto elegantním a stylovým designem, je lustr MAXX přesně to pravé řešení. Osvětlení se nejčastěji využívá lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, salónku či pracovny. Matně chromová povrchová úprava dokonale dotváří celkový vzhled svítidla. Výška činí 1170mm a šířka 505mm. Žárovky nejsou součástí dodávky.

Prezent Lustr MAXIM 5xE27/60W 25032

Lustr MAXIM je naprosto dokonalým pomocníkem pro osvětlení interiéru. Využití najde například jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, salónku či pracovny. Netradiční a elegantní design v podobě matně chromové povrchové úpravy a třešňového dřeva budou zaručeně středem pozornosti každé návštěvy. Výška svítidla činí 1180mm a šířka 540mm. Žárovky nejsou součástí dodávky.

Prezent Lustr MAXIM 3xE27/60W 25033

Pokud hledáte netradiční svítidlo jež zaujme především netradičním vzhledem, je lustr MAXIM to pravé řešení. Kombinace matně chromové povrchové úpravy s třešňovým dřevem tvoří naprosto neokoukaný a moderní design, jež zaručeně nelze přehlédnout. Osvětlení se nejčastěji využívá jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, salónku či pracovny. Výška svítidla činí 1190mm a šířka 505mm. Žárovky nejsou součástí dodávky.

Luxera Křišťálový lustr CRYSTAL 4xG9/40W 1533

Jestliže toužíte po opravdu výjimečném osvětlení, je křišťálový lustr CRYSTAL ten pravý. Impozantní design osvětlení je tvořen kovovou konstrukcí a stínítky z křišťálového skla. Chromová povrchová úprava zaručuje dlouhou životnost a vysokou odolnost svítidla. Jasné osvětlení interiéru zajišťují čtyři žárovky jež jsou součástí dodávky. Svítidlo je nejčastěji využíváno jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, salónku či pracovny. Výška světla činí 810mm a šířka 700mm...

Luxera Křišťálový lustr CRYSTAL 6xG9/40W 1534

Křišťálový lustr CRYSTAL disponuje opravdu výjimečným designem. Konstrukce svítidla je vyrobena z kovu, stínítka jež výborně doplňují celkový vzhled jsou z křišťálového skla. Chromová povrchová úprava zaručuje dlouhou životnost a vysokou odolnost svítidla. Výborné osvětlení interiéru zajišťuje šest žárovek. Svítidlo je nejčastěji využíváno jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, salónku či pracovny. Výška světla činí 810mm a šířka 970mm. Žárovky jsou součástí dodávky....

Luxera Lustr FLAMENGO 6xG9/40W 1221

Lustr FLAMENGO je velice elegantní osvětlení jež vám bude každá návštěva závidět. Kovové provedení zajišťuje dlouhou životnost a vysokou odolnost svítidla. Skleněná stínítka ve tvaru plamínků dodávají celkovému vzhledu osvětlení šmrnc a styl. Nejčastěji je osvětlení využíváno jako lustr do obýváku, kuchyně, ložnice, pracovny či salónku. Výška činí 400mm a šířka 700mm. Žárovky jsou součástí dodávky.

Prezent Lustr CALISTO 8xG9/40W 14004

Lustr CALISTO je dalším unikátem od společnosti PREZENT svítidla. Jedinečný design svítidla v podobě květů skvěle dotváří bronzové zabarvení. Výborné osvětlení interiéru je zajištěno osmi žárovkami jež jsou součástí dodávky. Svítidlo se nejčastěji využívá jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, pracovny či salónku. Výška osvětlení činí 800mm a šířka 360mm.

Prezent Lustr MAGNUM 3xG9/40W 25015

Lustr MAGNUM potěší příznivce elegantního a zároveň vysoce moderního osvětlení. Díky provedení z chromu bude svítidlo ladit k zařízení okolního interiéru. Nápaditý design zase upoutá každého návštěvníka. Výborné osvětlení interiéru zajišťují tři halogenové žárovky. Svítidlo se nejvíce využívá jako lustr do obýváku, ložnice, pracovny či salónku. Výška světla činí 1175mm a šířka 475mm. Žárovky jsou součástí dodávky.

Prezent Lustr RAPO 2xE27/60W 605

Elegance, styl a moderní provedení z matného chromu, to je lustr RAPO. Svítidlo disponuje kompatibilitou s úspornými žárovkami, díky kterým ušetříte náklady za elektrickou energii. Osvětlení najde využití jako lustr do obýváku, ložnice či kuchyně. Výška osvětlení činí 1500mm a šířka 430mm. Žárovka není součástí dodávky.

Prezent Lustr OPAR 1xE27/60W 1053

Lustr OPAR disponuje opravdu netradičním designem. Avšak díky provedení z matného chromu působí elegantně a vkusně. Výborné osvětlení interiéru zajišťuje jedna žárovka jež je zároveň kompatibilní s žárovkou úspornou. Svítidlo se nejčastěji využívá jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, dětského pokoje či pracovny. Výška osvětlení činí 1500mm a šířka 280mm. Žárovka není součástí dodávky.

Prezent Lustr OPAR 2xE27/60W 1054

Jestliže jste fandové netradičních a originálních designů, jistě Vás upoutá lustr OPAR. Vzhled je doplněn provedením z matného chromu, díky kterému bude svítidlo skvěle ladit s okolním zařízením interiéru. Dokonalou svítivost zajišťují dvě žárovky jež jsou zároveň kompatibilní s úspornými žárovkami. Svítidlo se nejvíce využívá jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně či pracovny. Výška osvětlení činí 1500mm a 470mm. Žárovka není součástí dodávky....

Prezent Lustr OPAR 3xE27/60W 1063

Velmi netradičním designem upoutá lustr OPAR. Originální vzhled je doplněn provedením z matného chromu. Dokonalou svítivost zajišťují tři žárovky jež jsou zároveň kompatibilní s úspornými žárovkami. Svítidlo se nejvíce využívá jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně či pracovny. Výška osvětlení činí 1500mm a 700mm. Žárovka není součástí dodávky.

Prezent Lustr PARIS 5xG9/40W 404

Lustr PARIS působí velice elegantním dojmem. Přispívá k tomu i fakt, že povrchová úprava skýtá kombinaci matný chrom a chrom a to celé je doplněno stínítky z kovu a skla. Výborné osvětlení interiéru zajišťuje pět halogenových žárovek. Osvětlení je nejčastěji využíváno jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, pracovny či salónku. Výška svítidla činí 605-825mm a šířka 600mm Žárovky jsou součástí dodávky.

Prezent Lustr TIFFANY 58 2xE27/60W 58

Nápaditý a neokoukaný design ve vitrážových svítidlech nabízí lustr na řetězu TIFFANY. Dokonalá souhra barev a motivů prozáří jakýkoli interiér. Svítidlo se nejvíce využívá jako lustr do obýváku, kuchyně, ložnice, salónku či dětského pokoje. Výborné osvětlení interiéru zajišťují dvě žárovky jež nejsou součástí dodávky. Výška svítidla činí 1415mm a šířka 415mm.

Luxera Lustr na lanku COMBO 18030

Lustr COMBO i přes svůj klasický tvar disponuje elegancí a stylem. Béžové zbarvení ještě více podtrhuje vzhled svítidla. Osvětlení se nejčastěji využívá jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, salónku či pracovny. Výška svítidla činí 1400mm a šířka 500mm. Osvětlení interiéru zajišťují tři žárovky, které však nejsou součástí dodávky.

Luxera Lustr INUA 6xG9/40W 1553

Lustr INUA je kombinací originality a vkusu. Kovová konstrukce je příslibem dlouhé životnosti a vysoké odolnosti svítidla. Matně chromová a chromová povrchová úprava spolu se stínítky z křišťálového skla výborně doplňují celkový vzhled osvětlení. Nejčastěji se využívá jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, pracovny či salónku. Výška činí 700mm a šířka 620mm. Žárovky jsou součástí dodávky.

Luxera Lustr SAMBA 6xG9/40W 1558

Lustr SAMBA disponuje elegancí, stylem a originalitou. Kovová konstrukce spolu s povrchovou úpravou z matného chrómu zajišťuje dlouhou životnost a vysokou odolnost svítidla. Skleněná stínítka krásně doplňují celkový vzhled osvětlení a přitáhnou pozornost každého návštěvníka. Světlo se nejčastěji využívá jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, salónku či pracovny. Výška činí 900mm a šířka 750mm. Žárovky jsou součástí dodávky. Potřebujete levné osvětlení interiéru?...

Luxera Lustr SAMBA matný chrom 1561

Lustr SAMBA zaujme neotřelým designem a zajímavým zpracováním. Kovové provedení svítidla spolu s matně chromovou povrchovou úpravou zajišťují vysokou odolnost a dlouhou životnost. Skleněná stínítka umístěná na spirálovité konstrukci výborně podtrhují celkový elegantní vzhled osvětlení. Světlo se nejčastěji využívá jako lustr do obýváku, ložnice ,kuchyně, salónku či pracovny. Výška činí 350mm a šířka 630mm. Žárovky jsou součástí dodávky. Potřebujete levné osvětlení interiéru?...

Luxera Lustr přisazený TOGO 4xG9/40W 46000

Lustr přisazený TOGO je kolotoč stylu, elegance a jedinečnosti. Povrchová úprava z chromu zaručuje dlouhou životnost a odolnost svítidla. Velice zajímavý detail tvoří skleněná stínítka lustru s hliníkovými dráty uvnitř. Využití najde například jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, pracovny či salónku. Výška činí 180mm a šířka 580mm. Dokonalé osvětlení mají na starost čtyři žárovky, jež jsou součástí dodávky.

Luxera Lustr na lanku CASSABLANCA 48000

Lustr CASSABLANCA upoutá opravdu netradičním designem. Osvětlení disponuje kovovou konstrukcí a stínítkem jenž kromě velmi nápaditého tvaru zaujme také provedením z opálového skla. Svítidlo je nejčastěji využíváno jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, pracovny či salónku. Jasné osvětlení interiéru zajišťuje jedna žárovka, jež není součástí dodávky. Výška činí 1200mm a šířka

Prezent Lustr závěsný ARIA 5xE14/40W 634

Naprosto elegantní design a dokonalé sladění, to je lustr závěsný ARIA. Vzhled je tvořen kombinací matně chromové a chromové povrchové úpravy. Již na první pohled vás však zaujmou stínítka zdobená pruhy. Osvětlení se často využívá jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, salónku či pracovny. Výška svítidla činí 770mm a šířka 570mm. Žárovky nejsou součástí dodávky.

Luxera Závěsný lustr SPIDERNET 3xE14/60W 18040

Lustr závěsný SPIDERNET disponuje vskutku elegantním a netradičním designem. Kovová konstrukce spolu se skleněnými stínítky, to celé v medovém zbarvení tvoří opravdu jedinečné svítidlo jež bude ozdobou každého interiéru. Nejčastěji se využívá jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, pracovny či salónku. Výška činí 1270mm, šířka 620mm. Dokonalé osvětlení interiéru zajišťují tři žárovky, jež nejsou součástí dodávky.

Luxera Lustr přisazený CRYSTAL 15xG4/20W 1585

Vysoce moderní, impozantní a zaručené jedinečný a originální. To je přisazený lustr CRYSTAL. Kovová konstrukce s chromovou povrchovou úpravou zajišťuje dlouhou životnost a vysokou odolnost svítidla. Zbytek lustru je tvořen z křišťálového skla. Využití najde například jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, pracovny či salónku. Dokonalé osvětlení interiéru zajišťuje patnáct žárovek, které jsou součástí dodávky. Výška činí 320mm a šířka 720mm.

Luxera Lustr přisazený křišťálový CRYSTAL 1586

Přisazený lustr CRYSTAL je unikátem mezi svítidly. Unikátní a jedinečný design je doplněn kvalitním provedením z kovu s chromovou povrchovou úpravou. Osvětlení interiéru je zajištěno devíti žárovkami jež nejsou součástí dodávky. Osvětlení najde využít například jako lustr do obýváku, kuchyně, pracovny či salónku. Avšak díky svému neobvyklému vzhledu se hodí opravdu kamkoli vás napadne. Výška svítidla činí 160mm a šířka 600mm.

Luxera Lustr na tyči AWAYA bílá 18034

Lustr AWAYA disponuje jak jedinečným a vysoce moderním designem, tak dokonalou svítivostí. Kovová konstrukce zajišťuje vysokou odolnost a dlouhou životnost svítidla. Bílá skleněná stínítka kryjí šest žárovek, jež zajišťují dokonalé osvětlení interiéru. Světlo se nejčastěji využívá jako lustr do obýváku, ložnice, pracovny či salónku. Výška činí 750mm a šířka 700mm. Žárovky jsou součástí dodávky.

Luxera VECTOR Závěsný lustr 9xG4/20W 64026

Závěsný lustr SAXX je doslova atypickým světlem. Ojedinělý originální design doslova přitahuje pozornost. Kovová konstrukce s chromovou povrchovou úpravou zajišťuje vysokou odolnost a dlouhou životnost svítidla. Využití najde například jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně, pracovny či salónku. Osvětlení interiéru je zajištěno devíti žárovkami, jež nejsou součástí dodávky. Výška činí 1800mm a šířka 340mm.

Prezent Lustr ZAFIRA 4xG9/28W 12069

Hledáte něco neokoukaného, originálního s netypickým tvarem? Lustr ZAFIRA je tu pro Vás! Jedinečný design svítidla podtrhuje provedení z chromu a matného chromu. Jasné osvětlení zajišťují čtyři halogenové žárovky díky kterým ušetříte náklady za elektrickou energii. Svítidlo se nejčastěji využívá jako lustr do obýváku, ložnice, pracovny, salónku či kuchyně. Výška osvětlení činí 290mm a šířka 495mm. Žárovky josu součástí dodávky.

Prezent Lustr OFRA 3xG9/28W 14046

Lustr OFRA disponuje opravdu skvostným designem který doplňuje chromové provedení svítidla. Výborné osvětlení interiéru zajišťují tři halogenové žárovky jež jsou zdobeny stínítky ve tvaru kytek. Svítidlo lze využít jako lustr do obýváku, ložnice, pracovny, salónku či kuchyně. Výška osvětlení činí 180mm a šířka 580mm. Žárovky jsou součástí dodávky.

Prezent Lustr BOLZANO 12xG4/12V/20W 14052

Elegance, jedinečnost a dokonalost. To je lustr BOLZANO. Chromové provedení dodává svítidlu nádech elegance a unikátní detail v podobě skleněných kytek kolem žárovek jistě upoutá každou návštěvu. Svítidlo se bude nejlépe vyjímat jako lustr do obýváku, ložnice, pracovny či salónku. Výška svítidla činí 400mm a šířka 720mm. Žárovky jsou součástí dodávky.

Prezent AMAZON Závěsný lustr 4xGU10/9W 34024

AMAZON závěsný lustr kromě výborného osvětlení, tvoří impozantní doplněk interiéru. A to hlavně díky povrchové úpravě z matného chromu, které doplňuje skleněné stínítko se spousty originálních ornamentů, jež zaručené zaujmou každou návštěvu. Svítidlo je nejčastěji využíváno jako lustr do obýváku, ložnice, kuchyně či pracovny. Výška činí 1000mm a šířka 700mm. Žárovka je součástí balení.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: