Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lionel messi kniha

Nalezeno:    14 produktů

Lionel Andrés Messi - Luca Caioli

Autor : Luca Caioli, Důvěrný příběh kluka, který se stal legendou Celosvětový bestseller Nejlepší hráč světa roku 2009 a 2010 a nejlepší fotbalista hrající v Evropě Lionel Messi je rychlý, pružný a rtuťovitý. Jako nositel Maradonova dresu číslo 10 je v argentinském národním týmu předurčen stát se fotbalovým bohem. Je mu pouze třiadvacet let a je všeobecně považován za nejnadanějšího hráče planety – je hrdinou Barcelony a klenotem Argentiny. Stal se držitelem Zlatého míče za rok 2009 a svůj t...

Lionel Messi úžasný příběh - Michael Part

Autor : Michael Part, Fascinující příběh fotbalové legendy Lionela Messiho od prvního kontaktu s míčem v ulicích argentinského Rosaria do prvního gólu na hřišti stadionu Camp Nou ve španělské Barceloně. Leo Messi: úžasný příběh je strhující vyprávění o chlapci, který byl zrozen k tomu, aby hrál krásnou hru, a jehož osudem bylo stát se nejlepším fotbalovým hráčem světa. Bestseller Michaela Parta je povinnou četbou každého fotbalového fanouška! Aktuálně hraje Lionel Messi za katalánský klub FC Ba...

Lionel Messi: úžasný príbeh (SK) (978-80-750-5360-2)

Elektronická kniha - autor Michael Part, 152 stran Fascinujúci príbeh futbalovej legendy Lionela Messiho od prvého kontaktu s loptou v uliciach argentínskeho Rosaria do prvého gólu na ihrisku štadióna Camp Nou v španielskej Barcelone. Kniha Lionel Messi: Úžasný príbeh je strhujúce rozprávanie o chlapcovi, ktorý bol zrodený pre to, aby hral krásnu hru, a ktorého osudom bolo stať sa najlepším futbalovým hráčom sveta. Bestseller Michaela Parta je povinným čítaním každého futbalového fanúšika! Ak...

Lionel Messi úžasný příběh (978-80-7505-246-9)

Kniha – autor Michael Part, 152 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Fascinující příběh fotbalové legendy Lionela Messiho od prvního kontaktu s míčem v ulicích argentinského Rosaria do prvního gólu na hřišti stadionu Camp Nou ve španělské Barceloně. Leo Messi: úžasný příběh je strhující vyprávění o chlapci, který byl zrozen k tomu, aby hrál krásnou hru, a jehož osudem bylo stát se nejlepším fotbalovým hráčem světa. Bestseller Michaela Parta je povinnou četbou každého fotbalového fanouška! Ak...

Lionel Messi (Luxusný box so zlatou ražbou) - Sanjeev Shetty

Autor : Sanjeev Shetty, Lionel Messi je na celom svete uznávaný za jedného z najlepších futbalistov všetkých čias. Od malého chlapčeka, ktorý si kopal loptu na ulici rodného argentínskeho mesta Rosario, cez neskoršie napredovanie v barcelonskej akadémii sa Messi skvostne predribloval a prestrieľal až medzi svetovú futbalovú elitu. Táto biografia podáva obraz geniálneho hráča Messiho inovatívnym spôsobom, akým doteraz nebol ešte nikdy predstavený. Výstižná infografika ilustruje brilantnos...

Lionel Andrés Messi - Důvěrný příběh kluka, který se stal le...

Důvěrný příběh kluka, který se stal legendou Celosvětový bestseller Nejlepší hráč světa roku 2009 a 2010 a nejlepší fotbalista hrající v Evropě Lionel Messi je rychlý, pružný a rtuťovitý. Jako nositel Maradonova dresu číslo 10 je v argentinském národním týmu předurčen stát se fotbalovým bohem. Je mu pouze třiadvacet let a je všeobecně považován za nejnadanějšího hráče planety – je hrdinou Barcelony a klenotem Argentiny. Stal se držitelem Zlatého míče za rok 2009 a svůj triumf zopakoval i v roce...

Lionel Andrés Messi - Důvěrný příběh kluka, který se stal legendou - Caioli Luca

Lionel Andrés Messi - Důvěrný příběh kluka, který se stal legendou - Caioli Luca Důvěrný příběh kluka, který se stal legendouCelosvětový bestsellerNejlepší hráč světa roku 2009 a 2010 a nejlepší fotbalista hrající v Evropě Lionel Messi je rychlý, pružný a rtuťovitý. Jako nositel Maradonova dresu číslo 10 je v argentinském národním týmu předurčen stát se fotbalovým bohem.Je mu pouze třiadvacet let a je všeobecně považován za nejnadanějšího hráče planety – je hrdinou Barcelony a klenotem Argentin...

Messi - Leonardo Faccio

Autor : Leonardo Faccio, Lionel Messi už ve svých 24 letech ovládl klub FC Barcelona a v současnosti vládne celému fotbalovému světu. Na mistrovství světa v Brazílii v roce 2014 dovedl Argentinu sice jen ke stříbrným medailím, ale rozhodně chce víc, chce se neustále zlepšovat a nic ho přitom nezastaví. Jak se z plachého kluka s poruchou růstu stal nejznámější fotbalista? Co všechno ho provázelo na cestě na fotbalový trůn? Kolik úsilí a dřiny ho to stálo? Co všechno musel obětovat, abychom dnes ...

Messi - Petr Čermák

Autor : Petr Čermák, “Bůh sestoupil na Zemi a jmenuje se Messi.” Vzkázal světu Lionelův bývalý spoluhráč a střelec Barcelony Samuel Eto´o krátce po té, Messi zapsal 23. dubna 2017 v El Clásiku proti Realu svůj gól s číslem 500, a navíc gól vítězný. Lionel Messi, dnes společně s Cristianem Ronaldem po boku Pelého, Maradadony a Cruiffa jeden z nejlepších fotbalistů historie a technicky nepochybně nejvybavenější hráč nepřestává za svou úžasnou kariéru děkovat také dvěma obyčejným a zároveň výj...

Messi (978-80-7388-976-0)

Kniha – autor Leonardo Faccio, 232 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Lionel Messi už ve svých 24 letech ovládl klub FC Barcelona a v současnosti vládne celému fotbalovému světu. Na mistrovství světa v Brazílii v roce 2014 dovedl Argentinu sice jen ke stříbrným medailím, ale rozhodně chce víc, chce se neustále zlepšovat a nic ho přitom nezastaví. Jak se z plachého kluka s poruchou růstu stal nejznámější fotbalista? Co všechno ho provázelo na cestě na fotbalový trůn? Kolik úsilí a dřiny ho ...

Messi: s plakátem (978-80-87685-58-7)

Kniha – autor Petr Čermák, 288 stran, česky, pevná s přebalem lesklá “Bůh sestoupil na Zemi a jmenuje se Messi.” Vzkázal světu Lionelův bývalý spoluhráč a střelec Barcelony Samuel Eto´o krátce po té, Messi zapsal 23. dubna 2017 v El Clásiku proti Realu svůj gól s číslem 500, a navíc gól vítězný. Lionel Messi, dnes společně s Cristianem Ronaldem po boku Pelého, Maradadony a Cruiffa jeden z nejlepších fotbalistů historie a technicky nepochybně nejvybavenější hráč nepřestává za svou úžasnou kari...

I am Zlatan Ibrahimovic - Zlatan Ibrahimovic, David Lagercrantz, Ruth Urbom

Autor : Zlatan Ibrahimovic, David Lagercrantz, Ruth Urbom, Shocking, hilarious, and eye-wateringly frank, Ibrahimovic's critically-acclaimed memoir dishes the dirt on everyone from Pep Guardiola and Jose Mourinho, to David Beckham and Lionel Messi. A no-holds barred football memoir for fans of "The Secret Footballer" and "Footballer Manager Stole My Life". Shortlisted for the August Prize, the Swedish equivalent of the Booker Prize.Druh sortimentu : Kniha, I am Zlatan Ibrahimovic, Jazyk : Angli...

Motivační lži - Steffen Kirchner

Autor : Steffen Kirchner, Chcete změnit svůj život, ale jste již alergičtí na věty typu „Myslete pozitivně!“, „Naprogramujte se na úspěch!“, „Prvním krokem k úspěchu je vaše sebevědomí!“? Kouč Steffen Kirchner bourá mýty a odhaluje lživá motivační tvrzení, která často nejenže nepomáhají k úspěchu, ale naši situaci naopak ještě zhoršují. Místo nich nabízí konkrétní alternativy a řešení, která mohou postupně, krůček po krůčku, ovlivnit váš život k lepšímu. Zapomeňte na to, že klíčem k úspě...

Hvězdy fotbalu - Petr Čermák

Autor : Petr Čermák, Fotbalový svět i jeho samotný fanoušek se poměrně často ptají: Kdo že je skutečně nejlepším jedincem v historii fenomenální hry, která se před půldruhým stoletím narodila v Anglii a postupně začala ovládat planetu Zemi? PELÉ - vysloví jméno fotbalového poloboha polovina fanoušků, vždyť třikrát přivedl Brazílii ke Zlaté Niké (1958, 1962, 1970), dobrá čtvrtina doslova vynese do nebe argentinského fantoma MARADONU, strůjce argentinského triumfu v roce 1986. Současně vys...



Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: