Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Linteo baby ubrousky vlhcene detske 80 ks

Nalezeno:    17 produktů

Linteo Vlhčené ubrousky Baby 24 ks

Vlhčené ubrousky Linteo Baby. Čistící ubrousky Linteo Baby jsou napuštěné pečujícím mlékem s obsahem extraktu měsíčku lékařského. Čistí, zjemňují a chrání pokožku před tvorbou opruzenin. Neobsahují parabeny a PEG emulgátory, tím snižují riziko vzniku alergií. Udržují přirozené PH pokožky, bez alkoholu, dermatologicky testované. Obsah balení 24 kusů.

Více informací
od 15 Kč
Koupit nejlevněji

Linteo Vlhčené ubrousky Baby 120 ks Soft and cream

Čistící vlhčené ubrousky Linteo Baby Soft and cream. Čistící ubrousky Linteo Baby jsou napuštěné pečujícím mlékem s obsahem extraktu měsíčku lékařského. Čistí, zjemňují a chrání pokožku před tvorbou opruzenin. Neobsahují parabeny a PEG emulgátory, tím snižují riziko vzniku alergií. Udržují přirozené PH pokožky, bez alkoholu, jsou dermatologicky testované. Balení obsahuje 120 kusů.

Více informací
od 36 Kč
Koupit nejlevněji

Linteo Vlhčené ubrousky Baby 72 ks Soft and cream

Čistící vlhčené ubrousky Linteo Baby Soft and cream. Čistící ubrousky Linteo Baby jsou napuštěné pečujícím mlékem s obsahem extraktu měsíčku lékařského. Čistí, zjemňují a chrání pokožku před tvorbou opruzenin. Neobsahují parabeny a PEG emulgátory, tím snižují riziko vzniku alergií. Udržují přirozené PH pokožky, bez alkoholu, jsou dermatologicky testované. Balení obsahuje 72 kusů.

Více informací
od 25 Kč
Koupit nejlevněji

LINTEO Ubrousky vlhčené baby dětské 80 kusů

Vlhčené dětské ubrousky napuštěné osvěžujícím krémem. Jsou vhodné pro dětskou hygienu, na čištění jemné a citlivé pokožky.

Linteo Baby Vlhčené dětské ubrousky 120 ks

Druh balení: Plastový obal Standardizovaná značka: Linteo Regulovaný název výrobku: Vlhčené dětské ubrousky pro zjemnění pokožky.

Linteo Baby Dětské vlhčené ubrousky 72 ks

Loga třetí strany: Zelený bod Druh balení: Plastový obal Standardizovaná značka: Linteo Regulovaný název výrobku: Vlhčené dětské ubrousky pro zjemnění pokožky.

Linteo Baby vlhčené ubrousky 72 ks

Vlastnosti Marigold - měsíček lékařský Vhodné pro suchou pokožku Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéSkladováníPo každém použití řádně uzavřete, skladujte v suchu a chladu, chraňte před sluncem. ...

Vlhčené ubrousky Linteo Baby 80 ks Pure and fresh

Vlhčené ubrousky Linteo Baby Pure and fresh. Čistící ubrousky obsahují jemné mléko s výtažky z aloe vera. Čistí, hydratují, a chrání pokožku před tvorbou opruzenin. Neobsahují parabeny a PEG emulgátory, tím snižují riziko vzniku alergií. Udržují přirozené PH pokožky, bez alkoholu, dermatologicky testované. Obsah balení 80 kusů.

Vlhčené ubrousky Linteo Baby 64 ks Sensitive

Vlhčené ubrousky Linteo Baby Sensitive. Jemné ubrousky obsahují bavlnu, jsou pevnější a měkčí. Byly vyvinuty pro čištění velmi citlivé dětské pokožky se sklonem k alergii. Neobsahují parabeny, PEG emulgátory. Udržují přirozené PH pokožky, bez parfému, bez alkoholu, dermatologicky testované. Obsah balení 64 kusů.

Vlhčené ubrousky LINTEO BABY pure & fresh - 80 ks

Vlhčené ubrousky Linteo Baby čistí, hydratují a chrání pokožku před tvorbou opruzenin. Obsahují jemné mléko s výtažky z aloe vera. Balení obsahuje 80 ks.

Vlhčené ubrousky LINTEO BABY Sensitive, 64 ks v bal.

LINTEO BABY Care&comfort, 64ks v balení <strong> LINTEO Baby Sensitive Dětské ubrousky byly vyvinuty pro čištění velmi citlivé dětské pokožky se sklonem k alergii.</strong> <br /> <br />Balení obsahuje 64 kusů. <br /> <br />Jemné ubrousky obsahují bavlnu, jsou pevnější a měkčí. <br /> <br />Neobsahují parabeny, PEG emulgátory. Udržují přirozené PH pokožky, jsou bez parfému a bez alkoholu. <br /> <br />Udržují přirozené PH pokožk...

Vlhčené ubrousky LINTEO BABY Sensitive, 64 ks v bal.

LINTEO Baby Sensitive Dětské ubrousky byly vyvinuty pro čištění velmi citlivé dětské pokožky se sklonem k alergii. Balení obsahuje 64 kusů. Jemné ubrousky obsahují bavlnu, jsou pevnější a měkčí. Neobsahují parabeny, PEG emulgátory. Udržují přirozené PH pokožky, jsou bez parfému a bez alkoholu. Udržují přirozené PH pokožky, bez alkoholu. 1. Jakost. Dermatologicky testováno.

Vlhčené ubrousky LINTEO BABY Sensitive, 64 ks v bal.

<strong> LINTEO Baby Sensitive Dětské ubrousky byly vyvinuty pro čištění velmi citlivé dětské pokožky se sklonem k alergii.</strong> <br /> <br />Balení obsahuje 64 kusů. <br /> <br />Jemné ubrousky obsahují bavlnu, jsou pevnější a měkčí. <br /> <br />Neobsahují parabeny, PEG emulgátory. Udržují přirozené PH pokožky, jsou bez parfému a bez alkoholu. <br /> <br />Udržují přirozené PH pokožky, bez alkoholu. <br /> <br />1. ...

Melitrade a.s. Linteo Baby pure and fresh Ubrousky vlhčené dětské 80 ks

Čistí, hydratují, a chrání pokožku před tvorbou opruzenin. Neobsahují parabeny a PEG emulgátory, tím snižují riziko vzniku alergií. Udržují přirozené PH pokožky, bez alkoholu, dermatologicky testované.

Ubrousky dětské Baby Wipes s vitamín E 80 ks

Ubrousky dětské hyg.Baby Wipes vit.E 80ks s distr. Jemné vlhčené hygienické ubrousky speciálně vyvinuté pro čištění, zjemnění a zvláčnění pokožky. Ideální na čištění dětské pokožky při výměně plen. Neobsahuje alkohol, pH 5,5.

Ubrousky dětské hygienické Baby Wipes vit.E 80 ks s distr.

Jemné dětské vlhčené hygienické ubrousky *bez alkoholu. s pH 5,5 (vlastní dětské pokožce).

Ubrousky dětské hygienické Baby Wipes Aloe V.80 ks s distr

Jemné dětské vlhčené hygienické ubrousky *bez alkoholu. s pH 5,5 (vlastní dětské pokožce).

Ubrousky dětské hyg.Baby Wipes Aloe V.80ks s distr

Baby Wipes s Aloe vera jsou jemné vlhčené hygienické ubrousky s pH 5,5 speciálně vyvinuté pro čištění, zjemnění a zvláčnění pokožky.Jsou ideální na čištění dětské pokožky při výměně plen. Vysoká kvalita zaručuje nevysušení pokožky. Neobsahují alkohol.Balení obsahuje 80 ks ubrousků.

Balíček Dětský program Cleanex + Linteo + G21

Máte malé děti a chcete pro ně sehnat vše potřebné na jednom místě? Hledáte vhodný dárek pro maminku, které se právě narodilo miminko? Pak pro vás máme tip na balíček, který se bude hodit i vám, i jako dárek pro novopečenou maminku. Připravili jsme pro vás tento dětský program, ve kterém naleznete vše potřebné pro své malé ratolesti. A jako bonus - vše vám pošleme v jednom balení! Vše pro vaše nejmenší Do balíčku jsme připravili vše potřebné pro péči o děti od kvalitních výrobců ...