Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Liner point 88 stabilo

Nalezeno:    20 produktů

Stabilo Point Liner 88 - erasable/colorkilla

"STABILO® point 88® colorkillaZmizík v designu point 88Odstraňuje modrý zmizíkovatelný inkoust"

Liner Stabilo Point 88 - sada 10 barev

Sada oblíbených linerů na inkoustové bázi. vhodný pro psaní i rýsování podle šablony nebo pravítka kovové pouzdro hrotu zajišťuje dlouhou životnost šíře stopy 0,4 mm Zakupte produkt Liner Stabilo Point 88 - sada 10 barev z kategorie Psací potřeby | Linery od výrobce Stabilo za cenu 159 Kč.

Stabilo Point Liner 88 - souprava 6ks

"STABILO point 88 6 ks baleníTenký inkoustový linerEvropská jednička mezi linery v neonových barváchVhodný pro práci s pravítkem a šablonami, pro kreslení a skicování, podtrhávání nebo barevné strukturování textuHrot zasazený v kovovém pouzdře zajišťuje dlouhou životnostVydrží dlouho bez víčka a nevyschneŠíře stopy 0,4 mmProdyšné víčkoKvalitní náplňSada 6 barev"

Stabilo Liner Point 88 Twister Zebrui, 20 barev, 0,4mm

Sada linerů Point 88 Twister Zebrui. V této sadě naleznete 20 různých barev. Velikost hrotu je 0,4mm, inkoust je na vodní bázi. Vhodný pro rýsování a práci se šablonami. Nezaměnitelný šestihranný design s bílými pruhy. Univerzální inkoustový liner pro školáky, studenty a profesionály. Nezaměnitelný šestihranný design s bílými pruhy. V kovovém pouzdře chráněný hrot zaručuje dlouhou životnost. Inkoust na vodní bázi. Vydrží dlouho bez uzávěru. Prodyšný uzávěr. Barvy: ledová zelená, ultramaríno...

Stabilo Liner Point 88 Twister Zebrui, 20 barev, 0,4mm

Sada linerů Point 88 Twister Zebrui. V této sadě naleznete 20 různých barev. Velikost hrotu je 0,4mm, inkoust je na vodní bázi. Vhodný pro rýsování a práci se šablonami. Nezaměnitelný šestihranný design s bílými pruhy.

Stabilo Liner Point 88 mini Colorful Ideas, 12 barev, 0,4 mm

Sada linerů Point 88 mini Colorful Ideas. V této sadě naleznete 12 různých barev. Velikost stopy je 0,4mm, inkoust je na vodní bázi. Vhodný pro rýsování a práci se šablonami. Nezaměnitelný šestihranný design s bílými pruhy. Univerzální inkoustový liner pro školáky, studenty. Linery mají poloviční délku. Nezaměnitelný šestihranný design s bílými pruhy. Hrot z nerezové oceli pro dlouhou životnost. Inkoust na vodní bázi. Vydrží dlouho bez uzávěru.

Stabilo Liner Point 88 mini Colorful Ideas, 12 barev, 0,4 mm

Sada linerů Point 88 mini Colorful Ideas. V této sadě naleznete 12 různých barev. Velikost stopy je 0,4mm, inkoust je na vodní bázi. Vhodný pro rýsování a práci se šablonami. Nezaměnitelný šestihranný design s bílými pruhy.

Stabilo Popisovač Point 88 Rollerset Fan Edition 25 barev

Univerzální jemný liner pro školáky, studenty a profesionály. Kreativní pouzdro nezaměnitelný tvar – šestihran s bílými proužky na hranách hrot…

Linery Point 88 mini Colorful Ideas, 0,4 mm, 12 barev

"STABILO point 88 Mini Colorful IdeasTenký inkoustový liner v mini formátuEvropská jednička mezi linery nově v praktickém a trendy balení v žárovce12 různých barev včetně neonových odstínůIdeální pro rychlé poznámky, podtrhávání nebo barevné strukturování textuHrot zasazený v kovovém pouzdře zajišťuje dlouhou životnostVydrží dlouho bez víčka a nevyschneŠíře stopy 0,4 mmProdyšné víčkoKvalitní náplň"

Stabilo Popisovač Point 88 6 barev

STABILO point 88 evropská jednička mezi linery v nezaměnitelném šestihranném designu s bílými pruhyvhodný pro práci s pravítkem a šablonami, pro…

STABILO point 88 Pastel 8 ks

"STABILO point 88 PastelTenký inkoustový linerEvropská jednička mezi linery v pastelových odstínechVhodný pro práci s pravítkem a šablonami, pro kreslení a skicování, podtrhávání nebo barevné strukturování textuHrot zasazený v kovovém pouzdře zajišťuje dlouhou životnostVydrží dlouho bez víčka a nevyschneŠíře stopy 0,4 mmProdyšné víčkoKvalitní náplňSada 8 pastelových odstínů"

Stabilo Popisovač Point 88 10 barev

nezaměnitelný šestihranný design s bílými pruhy10 barev: ledově zelená, červená, žlutá, karmínová, tyrkysová, fialová, růžová, azurová modrá, lila,…

Stabilo Popisovač Point 88 15 barev

nezaměnitelný šestihranný design s bílými pruhy15 barev: ledově zelená, zelená, červená, modrá, světle zelená, žlutá, hnědá, černá, karmínová,…

Stabilo Point 88 3ks

Set obsahuje 3 tenké inkoustové linery Stabilo Point 88 v červené, černé a modré barvě. Každý disponuje hrotem se šířkou stopy 0,4 mm, který je zasazen v kovovém pouzdře, zajišťujícím jeho dlouhou životnost. Liner je vhodný pro práci s pravítkem a šablonami, podtrhávání a barevné rozčlenění textů i kreslení a skicování. Využívá kvalitní náplň, která vydrží i delší dobu bez víčka a nevyschne.

STABILO point 88 6ks

Kvalitní STABILO point 88 6ks za 129.00 Kč.

Stabilo Point 88/6

Sada popisovačů Stabilo Point 88/6 obsahuje 6 barevných tenkých fix s jemným vláknovým hrotem s pokovováním hrotu. Inkoustová náplň popisovačů se vyznačuje rychlým schnutím díky vodní bázi. Jsou ideální pro práci s pravítkem nebo šablonami. Disponují prodyšným uzávěrem. Šíře stopy 0,4 mm.

Liner Stabilo point 10 ks

, kultovní liner s bílými proužky na hranách nejen do školy a do kanceláře inkoust na vodní bázi v 10 barevných odstínech kovové pouzdro hrotu zajišťuje dlouhou životnost vhodný pro psaní a rýsování podle šablony nebo pravítka šířka stopy 0,4 mm, prodyšné víčko Druh sortimentu : Papírnictví, Liner Stabilo point 10 ks, Jazyk : Čeština, Počet stran : neuvedeno

STABILO point 88 10 ks pouzdro Standard

Kvalitní STABILO point 88 10 ks pouzdro Standard za 229.00 Kč.

STABILO point 88 8 ks Pouzdro ""Pastel""

Kvalitní STABILO point 88 8 ks Pouzdro ""Pastel"" za 169.00 Kč.

Stabilo Point 88/6-1 Neon

Sada popisovačů Stabilo Point 88/6-1 obsahuje 6 tenkých fix v neonových barvách s jemným vláknovým hrotem s pokovováním hrotu. Inkoustová náplň popisovačů se vyznačuje rychlým schnutím díky vodní bázi. Jsou ideální pro práci s pravítkem nebo šablonami. Disponují prodyšným uzávěrem. Šíře stopy 0,4 mm.