Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lg 50pa550t

Nalezeno:    16 produktů

LG 49UJ670V

Informace o LG 49" LED TV 49UJ670V 4KUHD/DVB-T2CS2 Konzistentnější kontrast i barvy z každého místa LG UHD TV je vybaven IPS panelem s rozlišením 4K, který se stará o to, že pestré barvy a vysoký kontrast zůstanou ze všech pozorovacích úhlů stejné. Typ obrazovky: IPS Podsvícení: Direct LED Úhlopříčka [palce]: 49 Rozlišení: 3840 x 2160 px Výstupní výkon zvuku: 20W Vylepšení zvuku Bezdrátová zvuková synchronizace: Ano Magic Sound Tuning: Připraveno Konektory: 2x RF vst...

Více informací
od 15 799 Kč
Koupit nejlevněji

Baterie LG 510

baterie Li-Ion 500 mAh 7 mm modrá

Více informací
od 510 Kč
Koupit nejlevněji

Baterie Samsung N400

Vlastnosti baterií Li-Ion: * Nemá paměťový efekt. * Před prvním použitím baterie doporučuje baterii naformátovat – tj. 3 x plně nabít a vybít do samovolného vypnutí telefonu. * Životnost až 1200 nabíjecích cyklů. * Baterii můžete dobíjet jakoukoliv nabíječkou k danému typu telefonu (originální nebo kompatibilní). Jak prodloužit životnost baterie: * Nenechávejte zbytečně dlouho plně nabité nebo úplné vybité baterie stát. * Optimálně skladujte záložní baterii v chladu a při tak 40% nabití. * Nevy...

Více informací
od 183 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3 Optický patch kabel duplex konektory: LC-LC délka 3m Multi mode 50/125um OM3 !!

Více informací
od 147 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 1m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 1m, duplex

Více informací
od 156 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3 Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3

Více informací
od 128 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 3m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 3m, duplex

Více informací
od 147 Kč
Koupit nejlevněji

Digitus 2

Pouzdro z umělé kůže se zdrhovadlem Contents: • clamp holders • Mini container • 2 pcs. screw driver for slotted grub screws • 2 pcs. screw driver for recessed head screws • hexagon screw driver • IC insertion tool • IC pulling tool • Assembly tweezer • Torque driver T-15 Digitus servisní sada 11 dílů Ean: 4016032065814

Více informací
od 162 Kč
Koupit nejlevněji

JOLLY V 2 filtr

* 5ks * hygienický uzávěr * VORWERK * Kobold VK 118, VK 119, VK 120, * VK 121, VK 122 * příbal - vůně do vysavače

Více informací
od 104 Kč
Koupit nejlevněji

GP GP11

GP speciální baterie GP11 alkalická 1ks balení 6V Alkaline

Více informací
od 145 Kč
Koupit nejlevněji

OEM aku typ BP-8050(P) stríbrná 7200mAh

Údaje: Napětí: 11,1V Kapacita: 7200mAh/80Wh Typ/model: Li-Ion Barva: stříbrná Rozměry: 206mm x67mm x21mm

Více informací
od 752 Kč
Koupit nejlevněji

CELLY ochranná fólie pro 5" displej

* Hlavní parametry: GPS(navigace): Ano * GSM(mobilní telefony): Ne * Další informace: Velikost displeje 5 " · Ochranná fólie CELLY spolehlivě ochrání displej vašeho mobilního telefonu před mechanickým poškozením, prachem, mastnotou a jinými nečistotami. Ochranná fólie CELLY vyniká antireflexní a antistatickou vrstvou, nepoškrábe se a nejsou na něm vidět otisky prstů. Při aplikaci na displej nevznikají vzduchové bubliny. Zároveň zlepšuje odezvu displeje a snižuje o 90% UV záření způsobené odraze...

Více informací
od 49 Kč
Koupit nejlevněji

JOLLY MAX E 2

* vyrobeno z netkané textilie – sáčky jsou pevnější, mají vyšší schopnost filtrace a pojmou vám i nepatrné množství vlhkosti * pro ELECTROLUX: Mondo * v balení: 4 ks + mikrofiltr + motorový filtr

Více informací
od 109 Kč
Koupit nejlevněji

Podobné fráze:

lg 50pa550t    •  pitko na lahve mam    •  nocni kosile knofliky    •  cedulka pozor pes maltezak    •  retez na motorovou pilu    •  servirovaci stolek do vany    •  lg 50ln575v    •  lg 50mp1ma    •  lg 50pa450c    •  lg 50pa450t    •  lg 50pa550c    •  lg 50pa650t    •  lg 50pb660v    •  lg 50pb690v    •  lg 50pc1rr    •  lg 50pg100r    •