Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lg 50pa550c

Nalezeno:    19 produktů

LG FH2

* ZÁKLADNÍ ÚDAJE * Modelová řada 2016 * Typ výrobku Mikro systém * Multiroom řešení Ne * HUDEBNÍ VÝKON * Celkový hudební výkon 50 W * Systém reprodutkorů 1.0 Ch * SPECIFIKACE * Bluetooth Ano * Dualplay Ne * TV sound sync. Ano * WIFI Ne * Rádio Ano * NFC Ne * Přímé nahrávání na USB Ne * Integrovaná baterie Ano * Dálkový ovladač Ano * Internetové rádio Ne * Multipoint Ano * VSTUPY A VÝSTUPY * Micro USB Ne (0) * Portable In vstup Ano (1) * USB Ano (1) ...

Více informací
od 3 790 Kč
Koupit nejlevněji

LG 27BK550Y

Technické parametry Rozlišení (šxv) 1920 x 1080 (Full HD) Úhlopříčka: 27" Formát obrazu: Širokoúhlý 16:9 Rozteč bodů: 0.3114 x 0.3114 Typ obrazovky: LCD IPS Jas: 250 (cd/m2) Kontrast: 1000:1 Doba odezvy: 5 ms Úhel pohledu: 178 x 178 Reproduktory: 1.2W x 2, 2ch stereo Rozměry a hmotnost Rozměry: 62,2 x 23,9 x 40,1 cm Hmotnost: 7,2 kg Konstrukce Montáž na stěnu VESA (100 x 100 mm) Naklápění: -5 až 35 stupňů Vstupy a výstupy DisplayPort HDMI...

Více informací
od 5 895 Kč
Koupit nejlevněji

LG 55LH545V

55" Televizor LG 55LH545V Televizor LG 55LH545V je 55“ televizor s úhlopříčkou 139 cm s rozlišením FullHD 1920 x 1080. Díky rozlišení Full HD zajišťujícímu ostrý detail a vysoký jas vzniká neuvěřitelný kontrast a realistické barvy, které dodají obrazu na opravdovosti. Kromě skvělého rozlišení FullHD, zajišťuje skvělý obraz televizoru také technologie Triple XD Engine a Picture Wizard III. Pozadu nezůstává ani velmi kvalitní zvukový zážitek, díky technologii Prostorový režim Plus a ClearVoice I...

Více informací
od 12 599 Kč
Koupit nejlevněji

LG 24MB37PM

Popis produktu Monitor LG 24MB37PM Jasný IPS monitor 24MB37PMB od výrobce LG určený pro práci s textem a grafikou. Ergonomický design, LED podsvícení, IPS matice, široké pozorovací úhly, Full HD rozlišení, pivot podstavec a úspora energie je kombinace, kterou splňuje profesionální IPS monitor. Získejte výkonný přístroj s vysokým jasem a IPS panelem pro vysokou kvalitu obrazu. Bohaté barvy, výjimečný design IPS technologie oživí barvy. Získáte konzistentní obraz a věrné podání barev v jakékoli...

Více informací
od 3 942 Kč
Koupit nejlevněji

FM Group 12

Charakteristika dámského parfému FM Group 12 Hypnotizující vůně mučenky, vanilky, javorového dřeva a jasmínu.

Více informací
od 399 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 1m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 1m, duplex

Více informací
od 122 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 3m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 3m, duplex

Více informací
od 132 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex

Více informací
od 133 Kč
Koupit nejlevněji

Optický duplexní kabel 50/125, ST/SC, 2m

Optický duplexní kabel 50/125, ST/SC, 2m

Více informací
od 118 Kč
Koupit nejlevněji

Asus M50

* Originální akumulátor: NE * Kapacita aku (mAh): 5200 * Určen pro značku: Asus * Napětí akumulátoru (V): 11.1 * Tvar baterie: akumulátorový blok * Typ baterií: Li-Ion akumulátor * Oblast použití AKU: noteboky a PDA A32-M50, A33-M50, 15G10N373800, 90-NED1B2100Y, 90-NED1B2100Y, SQU-706, 07G016C71875, 07G016WC1865, 15G10N373800, 70-NED1B1200Z, 70NED1B1200Z, 90-NED1B1000Y, 90-NED1B2100Y, 90NED1B1000Y, 90NED1B2100Y, 90R-NED2B1000Y, 90RNED2B1000Y ASUS: Pro64VG series, Rozměry výrobku: * Hmotnost (kg...

Více informací
od 700 Kč
Koupit nejlevněji

JOLLY MAX V 3

* Filtr do vysavače Jolly V3 MAX pro Vorwerk VK 135 (4 ks)

Více informací
od 109 Kč
Koupit nejlevněji

FM Group 01

Charakteristika dámského parfému FM Group 01 Dámský parfém s vůní vyjádřenou ve směsi zeleného čaje, citrónu a brusinek s jemným nádechem sněhově bílých květů.

Více informací
od 179 Kč
Koupit nejlevněji

JOLLY L 1

* 5 ks SÁČKY DO VYSAVAČŮ: * GOLDSTAR, LG ELECTRONICS * TB 33, Turbo 3100, Turbo 3300, Turbo 4400, V 3300 T, Extron V * 3900, VCP 663, VCA 663 * HOLLAND-ELECTRO * Sweefty, 3310, Passion * CLATRONIC * BS 1231 * SOLAC * A602 Magnum * HYUNDAI VC310 * příbal - vůně do vysavače

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

JOLLY V 2 filtr

* 5ks * hygienický uzávěr * VORWERK * Kobold VK 118, VK 119, VK 120, * VK 121, VK 122 * příbal - vůně do vysavače

Více informací
od 109 Kč
Koupit nejlevněji

ASUS 90W

Kompaktní autonabíječka pro nb ASUS s max. odběrem 90W Autonabíječka ASUS Slim Car Charger je jedinečné řešení pro bezproblémové nabíjení vašeho notebooku. Stačí ji zapojit a ani při dlouhých cestách autem se nemusíte obávat, že by vašemu notebooku došla energie. Jednoduše připojte nabíječku do zdířky zapalovače v autě a váš notebook bude vždy připraven. - Spolehlivé napájení vašeho notebooku v autě - Kompaktní provedení a snadná přenosnost - Záruka bezproblémového přísunu energie naprosto kdek...

Více informací
od 1 581 Kč
Koupit nejlevněji

VICES lodičky vices

* Velikost: Dl. vložky * 35: 22.5 cm * 36: 23.5 cm * 37: 24 cm * 38: 24,5 cm * 39: 25 cm * 40: 26 cm * 41: 26,5 cm * tato tabulka představuje přibližné hodnoty Materiál: eko semiš Barva: černá Typ podpatku: jehlový Výška podpatku: více než 10cm Typ špičky: plná Sezóna: Jaro/léto Pohlaví: dámské Typ zapínání: nazouvací, bez zapínání

Více informací
od 179 Kč
Koupit nejlevněji

OEM aku typ BP-8050(P) stríbrná 7200mAh

Údaje: Napětí: 11,1V Kapacita: 7200mAh/80Wh Typ/model: Li-Ion Barva: stříbrná Rozměry: 206mm x67mm x21mm

Více informací
od 700 Kč
Koupit nejlevněji

Podobné fráze: