Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lg 50pa450c

Nalezeno:    19 produktů

LG 24MB37PM

Popis produktu Monitor LG 24MB37PM Jasný IPS monitor 24MB37PMB od výrobce LG určený pro práci s textem a grafikou. Ergonomický design, LED podsvícení, IPS matice, široké pozorovací úhly, Full HD rozlišení, pivot podstavec a úspora energie je kombinace, kterou splňuje profesionální IPS monitor. Získejte výkonný přístroj s vysokým jasem a IPS panelem pro vysokou kvalitu obrazu. Bohaté barvy, výjimečný design IPS technologie oživí barvy. Získáte konzistentní obraz a věrné podání barev v jakékoli...

Více informací
od 3 563 Kč
Koupit nejlevněji

LG 55UJ620V

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI: * Operační systém webOS 3.5 * 4K rozlišení (ULTRA HD) * Magic Zoom / Focus Zoom Ready + Recording * Magic Mobile Connection / Magic Link Ready * Active HDR VÝHODY PRO ZÁKAZNÍKA: * Jednoduchá a snadná orientace ve SMART TV * Nádherný obraz: reálné, živé barvy, obraz se všemi detaily * Zvuk Ultra Surround / Clear Voice III * Úžasná kompatibilita s mobily TECHNICKÁ SPECIFIKACE: SMART SHARE Magic Mobile Connection Ano DLNA Ano Miracast/...

Více informací
od 12 999 Kč
Koupit nejlevněji

LG 55LJ625V

LG 55LJ625V LG 55LJ625V splní vaše sny o obrovském televizoru s nádherným obrazem, který se stane dominantou jakéhokoli pokoje. Na 139 cm totiž přináší detailní Full HD rozlišení a technologie jako Resolution Upscaler, které produkují ten nejlepší možný obraz. A nezaostává ani zvuková složka, kterou mají na starost stereo reproduktory s výkonem 20 W s technologií Virtual Surround Plus, díky níž vás zvuk dokonale obklopí ze všech stran. Připravte se na audiovizuální orgasmus – ať už chcete sl...

Více informací
od 12 799 Kč
Koupit nejlevněji

LG GBB59PZDZS

Kombinovaná chladnička GBB59PZDZS 5 DŮVODŮ KE KOUPI * LG Lineární kompresor (záruka 10 let) * LG Total No Frost * A++ * Moist Balance Crisper™ * LED osvětlení SPECIFIKACE * Hrubý objem 348 litrů * Čistý objem (chladničky/mrazničky) 318 (225 / 93) litrů * Displej Vnější LED * Energetická třída A++ * Spotřeba energie 240 kWh/rok (0,66 kWh/den) * Mrazící výkon 9 kg/den * Akumulační doba 16 hod. * Počet teplotních senzorů 4 * Klimatická třída SN-T * Hlučnost 37 dB VLASTNOSTI * L...

Více informací
od 14 799 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3 Optický patch kabel duplex konektory: LC-LC délka 3m Multi mode 50/125um OM3 !!

Více informací
od 128 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 3m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 3m, duplex

Více informací
od 119 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex

Více informací
od 135 Kč
Koupit nejlevněji

Optický duplexní kabel 50/125, ST/SC, 2m

Optický duplexní kabel 50/125, ST/SC, 2m

Více informací
od 120 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 1m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 1m, duplex

Více informací
od 123 Kč
Koupit nejlevněji

Digitus 2

Pouzdro z umělé kůže se zdrhovadlem Contents: • clamp holders • Mini container • 2 pcs. screw driver for slotted grub screws • 2 pcs. screw driver for recessed head screws • hexagon screw driver • IC insertion tool • IC pulling tool • Assembly tweezer • Torque driver T-15 Digitus servisní sada 11 dílů Ean: 4016032065814

Více informací
od 123 Kč
Koupit nejlevněji

JOLLY MAX V 3

* Filtr do vysavače Jolly V3 MAX pro Vorwerk VK 135 (4 ks)

Více informací
od 109 Kč
Koupit nejlevněji

Asus M50

* Originální akumulátor: NE * Kapacita aku (mAh): 5200 * Určen pro značku: Asus * Napětí akumulátoru (V): 11.1 * Tvar baterie: akumulátorový blok * Typ baterií: Li-Ion akumulátor * Oblast použití AKU: noteboky a PDA A32-M50, A33-M50, 15G10N373800, 90-NED1B2100Y, 90-NED1B2100Y, SQU-706, 07G016C71875, 07G016WC1865, 15G10N373800, 70-NED1B1200Z, 70NED1B1200Z, 90-NED1B1000Y, 90-NED1B2100Y, 90NED1B1000Y, 90NED1B2100Y, 90R-NED2B1000Y, 90RNED2B1000Y ASUS: Pro64VG series, Rozměry výrobku: * Hmotnost (kg...

Více informací
od 606 Kč
Koupit nejlevněji

Mafia

Mafia (Kolekce Klasiky) - Jedna z nejúspěšnějších her vyrobených v České republice. Vtělte se do mladého muže, který se rozhodne zkusit svou kariéru v řadách Mafie.  

Více informací
od 169 Kč
Koupit nejlevněji

FM Group 01

Charakteristika dámského parfému FM Group 01 Dámský parfém s vůní vyjádřenou ve směsi zeleného čaje, citrónu a brusinek s jemným nádechem sněhově bílých květů.

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

JOLLY L 1

* 5 ks SÁČKY DO VYSAVAČŮ: * GOLDSTAR, LG ELECTRONICS * TB 33, Turbo 3100, Turbo 3300, Turbo 4400, V 3300 T, Extron V * 3900, VCP 663, VCA 663 * HOLLAND-ELECTRO * Sweefty, 3310, Passion * CLATRONIC * BS 1231 * SOLAC * A602 Magnum * HYUNDAI VC310 * příbal - vůně do vysavače

Více informací
od 89 Kč
Koupit nejlevněji

JOLLY V 2 filtr

* 5ks * hygienický uzávěr * VORWERK * Kobold VK 118, VK 119, VK 120, * VK 121, VK 122 * příbal - vůně do vysavače

Více informací
od 109 Kč
Koupit nejlevněji

VICES lodičky vices

* Velikost: Dl. vložky * 35: 22.5 cm * 36: 23.5 cm * 37: 24 cm * 38: 24,5 cm * 39: 25 cm * 40: 26 cm * 41: 26,5 cm * tato tabulka představuje přibližné hodnoty Materiál: eko semiš Barva: černá Typ podpatku: jehlový Výška podpatku: více než 10cm Typ špičky: plná Sezóna: Jaro/léto Pohlaví: dámské Typ zapínání: nazouvací, bez zapínání

Více informací
od 179 Kč
Koupit nejlevněji

Podobné fráze: