Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lg 34um95p

Nalezeno:    5 produktů

LG LG 34UM88C (34UM88C-P.AEU)

monitor LCD 34", širokoúhlý, 21:9, IPS, LED podsvícení, matný displej, 3440x1440, 5M:1, 300cd, 5ms (GtG), 2xHDMI, DisplayPort, USB, repro, VESA, sRGB přes 99%

Více informací
od 11 990 Kč
Koupit nejlevněji

LG 34UM69G

34", 6bit, sRGB over 99%, 21:9, IPS, 2560x1080,1000.1, 250cdm,1ms with MBR, HDMI, DP, SLIM speaker Maxx audio 7Wx2

Více informací
od 7 980 Kč
Koupit nejlevněji

LG LG MT IPS LCD LED 34 34WK95C - IPS panel

Picture Quality Screen Size 34" Curved Panel Type IPS Color Gamut (CIE1931) DCI-P3 98% (CIE1976) Color Depth(Number of Colors) 1.07B Pixel Pitch(mm) 0.2325 x 0.2325 mm Response Time (GTG) 5ms (GtG at Faster) Refresh Rate 75Hz Aspect Ratio 21:9 Resolution 3440 x 1440 Brightness 320 cd/m2(Min.), 400 cd/m2 (Typ.) Contrast Ratio 700:1 (Min), 1000:1 (Typ.) Viewing Angle 178o (R/L), 178o (U/D) Surface Treatment Anti glare ,3H Input / Output HDMI Yes x 2 DisplayPort Yes USB Type-C Yes Headphone O...

Více informací
od 19 731 Kč
Koupit nejlevněji

LG 34UM68

Technické parametry* Úhlopříčka: 34" * Rozlišení: 2560 x 1080 * Formát obrazu: Panorama 21:9 * Typ obrazovky: LCD IPS * Rozteč bodů: 0,312mm * Jas: 300 cd/m2 * Doba odezvy: 5 ms * Úhel pohledu: 178x178 * VESA standard * Repro Vstupy a výstupy* Konektor DisplayPort * Konektor HDMI * 2 x Thunderbolt Více na webu výrobce: http://www.lg.com/hk_en/monitors/lg-34UM68

Více informací
od 9 355 Kč
Koupit nejlevněji

Optický duplexní kabel 50/125, ST/SC, 2m

Optický duplexní kabel 50/125, ST/SC, 2m

Více informací
od 181 Kč
Koupit nejlevněji