Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lg 25um65p

Nalezeno:    9 produktů

LG 65UM7450PLA

65“ SMART televizor LG 65UM7450PLA 65“ SMART televizor s úhlopříčkou 164 cm, který rozšiřuje a inovuje vaše zážitky ze sledování televizoru. Televizor vám nabídne řadu špičkových funkcí a technologií v dokonale moderním tenkém designu, který perfektně ladí s jakýmkoli interiérem. Ponořte se do hlubin nekonečného kontrastu, dokonalých barev a špičkového zvuku a seznamte se s budoucností na poli televizorů. * 65" SMART televizor s úhlopříčkou 164 cm * podpora Google Asistant a Amazon Alexa s...

Více informací
od 18 989 Kč
Koupit nejlevněji

LG 25UM58-P

LCD monitor  LG 25UM58-P Ultraširoký monitor s poměrem stran 21:9 a QHD rozlišením obrazu je prostě dokonalý na každý stůl pro práci i zábavu. Díky takto širokoúhlému monitoru můžete hrát hry a sledovat filmy s mega zážitkem, který vám jen tak obyčejný monitor neposkytne. Monitor je také elegantní i při práci. Dovolí vám si rozdělí obrazovku pohodlně na více částí a tak nepotřebujete k práci další monitor. Vše pěkně vidíte na jedné obrazovce. Dokonalý obraz Monitor nabízí LED podsvícení, r...

Více informací
od 4 163 Kč
Koupit nejlevněji

LG 34UM69G

34", 6bit, sRGB over 99%, 21:9, IPS, 2560x1080,1000.1, 250cdm,1ms with MBR, HDMI, DP, SLIM speaker Maxx audio 7Wx2

Více informací
od 8 033 Kč
Koupit nejlevněji

LG 29UM69G

FEATURES Screen Size 29" Panel Type IPS Color Gamut (CIE 1931) sRBG over 99% Color Depth (Number of Colors) 6bit+A-FRC, 16.7M colors Pixel Pitch (mm) 0.2628 x 0.2628 Response Time 5ms GTG, 1ms MBR Refresh Rate 75Hz Aspect Ratio 21:9 Resolution 2560x1080 Brightness 250cd/m2 Contrast Ratio Mega Viewing Angle 178/178 Surface Treatment Anti-Glare 3H INPUTS/OUTPUTS HDMI Yes (ver1.4) Display Port Yes(1.2) ...

Více informací
od 5 947 Kč
Koupit nejlevněji

LG 29UM58

Technické parametry* Úhlopříčka přesná: 29" * Typ obrazovky: LCD IPS * Formát obrazu: Panorama 21:9 * Rozlišení: 2560 x 1080 * Rozteč bodů: 0,2628mm * Jas: 250 cd/m2 * Doba odezvy: 5 ms * Úhel pohledu: 178x178 * VESA standard Vstupy a výstupy* Konektor HDMI Více na webu výrobce: http://www.lg.com/us/monitors/lg-29UM58-P-ultrawide-monitor

Více informací
od 3 990 Kč
Koupit nejlevněji

LG 32GK850G

Výrobce: LG; Třída produktu: LCD / LCD-TV / LED monitor; Formát obrazovky monitoru: Širokoúhlý; Velikost obrazovky: 31.5 palců; Rozteč obrazových bodů: 0.272 mm; Typ panelu LCD: TFT VA; Technologie podsvícení: LED; Podpora 3D technologie: Ne; Zakřivená obrazovka: Ne; Dotyková vrstva obrazovky: Ne; Doporučené rozlišení: 2560 x 1440 Pixelů (obrazových bodů); Obnovovací frekvence při doporučeném rozlišení: 144 Hz; Doba odezvy: 5 ms; Jas: 350 cd/m2; Kontrast: nedostatek dat; Horizontální úhel pohle...

Více informací
od 9 137 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 9 / 125, LC-SC, 1m, duplex

Optický Patchcord 9 / 125, LC-SC, 1m, duplex

Více informací
od 164 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex

Více informací
od 197 Kč
Koupit nejlevněji

Optický duplexní kabel 50/125, ST/SC, 2m

Optický duplexní kabel 50/125, ST/SC, 2m

Více informací
od 181 Kč
Koupit nejlevněji