Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Levne boty vhodne na kolo

Nalezeno:    3 produkty

BABY born® Souprava na kolo

BABY born Souprava na kolo s bundou, tričkem, kalhotami, botičkami a slunečními brýlemi. Sluneční brýle a boty dokonale ladí s tričkem s potiskem cyklistického smajlíka. Růžová bunda s legračním potiskem má i kapuci. Určeno pro panenky vysoké 43 cm. Originální doplněk pro panenky BABY born®. Vhodné pro děti od 3 let.

Ctm Flag 2.0 2018 matná černá/modrá 19"

Výtečně nakombinovaný mix vlastností a komponentů přináší model Flag, od slovenské progresivní značky CTM. Flag není pouze levné kolo, je to levné kolo, které si bere všechny dobré proporce od dražších kolegů a přináší tak zábavu, stabilitu a jistý jízdní zážitek. Rekreační model, co si nezaslouží být přehlédnut, pokud se chcete na vyjížďce trochu pobavit! Technologie: POWDER COATING - Povrchová úprava specifická nanášením elektrostatických prachových částic barvy. Výsledkem je odolná a velmi t...

Ctm Flag 2.0 2018 matná černá/modrá 17"

Výtečně nakombinovaný mix vlastností a komponentů přináší model Flag, od slovenské progresivní značky CTM. Flag není pouze levné kolo, je to levné kolo, které si bere všechny dobré proporce od dražších kolegů a přináší tak zábavu, stabilitu a jistý jízdní zážitek. Rekreační model, co si nezaslouží být přehlédnut, pokud se chcete na vyjížďce trochu pobavit! Technologie: POWDER COATING - Povrchová úprava specifická nanášením elektrostatických prachových částic barvy. Výsledkem je odolná a velmi t...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: