Kde jsem:     >  Katalog

Led svicky s blikajicim plaminkem

Nalezeno:    13 produktů

SVÍCKY s LED plamínkem 24 cm 2 ks

Sada dvou dvou svíček s LED plamínkem Sada dvou svíček s relistickým světlounce modrým plamínkem Výška svíček je 24 cm Svíčky jsou ideální pro použití v interiéru nebo na dětských oslavách. Provoz svíček je zajištěn dvěma AAA bateriemi, které nejsou součástí dodávky.

LED voskové svíčky, 6 kusů

Sada 6 kusů kvalitních voskových LED svíček, které zaujmou různou výškou a příjemně blikajícím světlem, i tím, že jsou naprosto bezpečné, nekapají a nikdy vás nespálí. S vypínačem. Rozměry: Ø 5 x 7/10/12,5/18/23 cm.

LED Solární čajové svíčky Colori, 4 ks

Venkovní čajové svíčky s integrovaným solárním panelem. Stačí umístit na světlé místo a počkat až slunce zapadne. Poté se pastelově zbarvené svíčky rozsvítí teplou bílou LED. Jsou skvělé na dekorování květináče, nebo na jen tak položené na zahradním stole. S volitelným trvalým nebo blikajícím světlem. Rozměry: Ø 52 mm, výška 50 mm.

SIRIUS Čajové LED svíčky, 2 set, matná, kytička

Materiál: sklo, Vzhled (barva): matná, Celkový počet LED: 2x1, Typ baterie: CR2032, Průměr v cm: 6 Detailní popis Skleněná LED čajová svíčka s jemně blikajícím plamenem, který věrně imituje plápolavé světlo svíčky. Knot svíčky se nepohybuje, plamen je napodobován světelným efektem. Dárková krabička obsahuje 2 ks, baterie 1 x CR2032 je součástí balení. Pouze pro vnitřní použití.

SIRIUS Čajové LED svíčky, 2 set, čirá, kytička Čirá

Materiál: sklo, Vzhled (barva): čirá, Celkový počet LED: 2x1, Typ baterie: CR2032, Průměr v cm: 6 Detailní popis Skleněná LED čajová svíčka s jemně blikajícím plamenem, který věrně imituje plápolavé světlo svíčky. Knot svíčky se nepohybuje, plamen je napodobován světelným efektem. Dárková krabička obsahuje 2 ks, baterie 1 x CR2032 je součástí balení. Pouze pro vnitřní použití.

LED svíčky se světelným řetězem, stříbrné, sada 4 ks

Tyto čtyři svíčky svítí ještě krásněji než běžné (LED) svíčky. Okouzlující je nejen dokonale napodobené světlo svíček s decentním efektem blikání, ale zároveň i spousta malých světýlek, která se třpytí na samotných svíčkách. To zajišťuje lesklý stříbrný drátěný světelný řetěz s teplými bílými mikrodiodami, z nichž každá je ozdobně omotána kolem voskové svíčky. Tyto svíčky LED z pravého vosku jsou krásné i bez zapálení. Svíčky LED můžete ozdobit jednotlivě nebo jako zářivé kvarteto, na slavnost...

LED svíčky se světelným řetězem, červené, sada 4 ks

LED svíčky z pravého vosku s pohádkovými světly - více světelné nálady je sotva možné! Tyto čtyři svíčky svítí ještě krásněji než běžné (LED) svíčky. Okouzlující je nejen dokonale napodobené světlo svíček s decentním efektem blikání, ale zároveň i spousta malých světýlek, která se třpytí na samotných svíčkách. To zajišťuje lesklý stříbrný drátěný světelný řetěz s teplými bílými mikrodiodami, z nichž každá je ozdobně omotána kolem voskové svíčky. Tyto svíčky LED z pravého vosku jsou i bez zapá...

Magnet 3Pagen 3dílná sada LED svíček, tyrkysová

1 LED vosková svíčka a 2 zrcadlově lesklé svícny s blikajícím plamínkem. Po zapnutí vše okouzlí hrou světla v harmonických barvách.

LED svíčka - červená plamen

Vytváří atmosféru hořící svíčky. Svítí stále. 2 x AA baterie (jsou součástí) červená svíčka s červeným plamínkem

LED svíčka - červená plamen

Vytváří atmosféru hořící svíčky. Svítí stále. 2 x AA baterie (jsou součástí) Bílá svíčka s červeným plamínkem

STAR TRADING Vosková LED svíčka Flamme Gold, zlatá barva, vosk

STAR TRADING Vosková LED svíčka Flamme Gold, zlatá barva, vosk. Jestliže vám domácí atmosféru dotváří krásné lucerny a svícny, jistě je do nich zapotřebí spousta svíček. Pořiďte si raději takovou, která neubývá! Svíčka od Star Trading má voskový povrch ve zlaté barvě, nicméně knotek je plastový. Uvnitř svíčky se totiž ukrývá LEDka, která vydává příjemné teplé bílé světlo a bude věrně imitovat zapálenou svíčku. Svíčka funguje na 2 AA baterie, které nejsou součástí balení. Zabudovaný má také časo...

STAR TRADING Svíčka LED Flamme Marble Grey - Set 2 ks, šedá barva, beton

STAR TRADING Svíčka LED Flamme Marble Grey - Set 2 ks, šedá barva, beton. Jestliže vám domácí atmosféru dotváří rozmanité svíčky a o svícny u vás také není nouze, jistě máte svíček spotřebu větší, než by se vám líbilo. Pořiďte si raději takovou, která neubývá! Svíčka od Star Trading s LED plamínkem vám vydrží věčnost a bude navíc krásným doplňkem do jakéhokoliv interiéru. Její mramorový design potěší milovníky nevšedních dekorací a zaujme u nich své právoplatné místo. Svíčka funguje na 2 CR2032...

Sada 2 červených svíček

Sada 2 červených svíček s led žárovkou s blikotavým plamínkem. Vyrobené z plastu s třpytkami. Na knoflíkovou baterii, která je uvnitř svíčky. Měří 3,7x4,5v cm.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: