Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Latexove slipy

Nalezeno:    56 produktů

Late X Slipy SHOWMASTER

Barva černá. Velikost universální S-L.

Více informací
od 449 Kč
Koupit nejlevněji

Late X Slipy pánské

Pánské latexové slipy se zabudovaným análním dildem. Barva černá. Velikost universální M-L.

Více informací
od 797 Kč
Koupit nejlevněji

Latexové slipy LTXSl

Latexové slipy anatomicky tvarované. Rozměr v pase 41cm v nenataženém stavu.

Latexové Slipy s análním dildem

Latexové slipy s dvojitým penisem. Jeden je venku a druhý uvnitř pro anální využití. Jsou černé lesklé a pěkně sedí. Univerzální velikost M/L

Latexové slipy s kondomem - la1105

Pánské latexové slipy s kondomem. Materiál: latex 0,40 mm Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové slipy s kondomem - la1130

Pánské latexové slipy s análním kondomem. Materiál: latex 0,40 mm Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové slipy s dildem - la1131

Pánské latexové slipy s análním dildem (14 x 2,5 cm). Materiál: latex 0,40 mm Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové slipy s kondomy - la1132

Pánské latexové slipy s vnitřním análním kondomem a povlakem na penis. Materiál: latex 0,40 mm Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové slipy s kondomem - 2910071

Latexové slipy s povlakem na penis a varlata. Délka kondomu cca 13 cm. Latex 0,4 mm Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové Slipy s análním dildem

Latexové slipy s dvojitým penisem. Jeden je venku a druhý uvnitř pro anální využití. Jsou černé lesklé a pěkně sedí. Univerzální velikost M/L Užijte si s latexovými slipy s dvojtým penisem. Jeden penis je při nasazení slipů zaveden do análu. Univerzální velikost M/L

Latexové slipy s kondomem - la1152

Pánské latexové slipy s anatomicky tvarovaným povlakem na penis a varlata. Délka kondomu od kořene po špičku na horní straně je 16 cm, na dolní straně od varlat ke špičce 14 cm, průměr 4 cm. Materiál: latex 0,40 mm Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové slipy - Latexslip (S/M)

Pro milovníky latexu! Transparentní latexové slipy s návlekem na penis a varlata 13 cm dlouhým.

Latexové slipy - Latexslip (L/XL)

Pro milovníky latexu! Transparentní latexové slipy s návlekem na penis a varlata 13 cm dlouhým.

Latexové páskové slipy - bs25010

Pánské latexové slipy s otevřeným pozadím a odepínatelnou přední krytkou na přirození, která je uchycena pomocí 3 patentů. Pod krytkou je otvor pro přirození o průměru 4,5 cm, který je možné olemovat zpevněným latexovým kroužkem. Na výběr jsou 4 různé průměry kroužku. Německý Blackstyle je zárukou nejvyšší kvality a precizního zpracování.DOPORUČUJEME! Materiál: latex 0,90 mm. Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex....

Latexové slipy s kondomem s dírkou - la1105a

Pánské latexové slipy s kondomem. V tomto provedení má kondom ve špičce dírku, která umožňuje močení a ejakulaci. Materiál: latex 0,40 mm Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové slipy s kondomem a dildem - la1133

Pánské latexové slipy s povlakem na penis a análním dildem (14 x 2,5 cm). Materiál: latex 0,40 mm Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové slipy s dutým dildem - la1179

Pánské latexové slipy s dutým dildem. Dildo: 16 x 4 cmVnitřní dutina: 11 x 3,5 cm Materiál: latex 0,40 mm Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové slipy s kondomem a dildem - la1247

Pánské latexové slipy s kondomem a nafukovacím análním dildem. Dildo: délka 10,5 cm; průměr 3 cm (6 - 7 cm při nafouknutí)Kondom: délka 13 cm; průměr 3 cmMateriál: latex 0,40 mm Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové slipy s nafukovacím dildem - 2950162

Latexové slipy s nafukovacím análním dildem. Nafukovací balonek s hadičkou lze od slipů odšroubovat. Velikost dilda: 12 x 4 cm (Lze nafouknout na průměr cca 8 cm.)Latex 0,4 mm Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové páskové slipy - bs25005

Pánské slipy s otevřeným pozadím, z velmi kvalitního, příjemného latexu. Přední část je z latexu 0,60 mm, pásky z latexu 0,90 mm. Jako doplněk zvolte barvu předního barevného pruhu. Německý Blackstyle je zárukou nejvyšší kvality a precizního zpracování.DOPORUČUJEME! Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové slipy s otvorem or/257095

Tyto pánské latexové slipy dají dokonale vyniknout vašemu přirození a tak vnesou do vaší ložnice nový vzrušující impulz. Otvor je dostatečně velký i pro varlata, nošení je tedy pohodlné. Pro dosažení perfektního lesku doporučujeme zakoupit i lak na latex.Díky pružnosti 100% černého latexu, ze kterého je toto fetiš spodní prádlo vyrobeno, vás příjemně obepnou jako druhá kůže. Již jen jejich nošení vás naplní příjemným vzrušujícím pocitem

Latexové slipy s kondomem a hadičkou - la3224

Pánské latexové slipy s povlakem na penis a varlata. Ze špičky kondomu ústí hadička pro odvod moči (cca 10 cm). Délka kondomu od kořene po špičku na horní straně je 16 cm, na dolní straně od varlat ke špičce 14 cm, průměr cca 4 cm. Dlouhá hadice a sběrný vak na nohu nejsou součástí, objednávejte je prosím zvlášť. Materiál: latex 0,40 mm Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové slipy - bs25001 (0.60 mm)

Pánské slipy z velmi kvalitního, příjemného latexu, se zpevněnými okraji. Německý Blackstyle je zárukou nejvyšší kvality a precizního zpracování.DOPORUČUJEME! Materiál: latex 0,60 mm.Zvolit můžete také provedení v tloušťce 0,35 mm. Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové slipy - bs25001 (0.35 mm)

Pánské slipy z kvalitního, příjemného latexu, se zpevněnými okraji. Německý Blackstyle je zárukou nejvyšší kvality a precizního zpracování.DOPORUČUJEME! Materiál: latex 0,35 mm.Zvolit můžete také provedení v tloušťce 0,60 mm. Tolik barev na výběr, až z toho jde hlava kolem.Nemůžete se rozhodnout nebo máte strach, aby barva vypadala skutečně tak, jak si přejete?Objednejte si nejprve vzorník barev a nemůžete šlápnout vedle. Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Sil...

Latexové slipy s dutým dildem a análním otvorem - la1176

Pánské latexové slipy s dutým dildem a zesíleným análním otvorem. Dildo: 16 x 4 cmVnitřní dutina: 11 x 3,5 cm Materiál: latex 0,40 mm Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové slipy s dutým dildem a análním dildem - la1177

Pánské latexové slipy s dutým dildem a vnitřním análním dildem. Vnitřní (anální) dildo: 14 x 2,5 cmVnější dildo: 16 x 4 cmVnitřní dutina: 11 x 3,5 cm Materiál: latex 0,40 mm Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové slipy se zipem - bs25002 (0.60 mm)

Pánské slipy z kvalitního, příjemného latexu, se zpevněnými okraji a předním zipem. Německý Blackstyle je zárukou nejvyšší kvality a precizního zpracování.DOPORUČUJEME! Materiál: latex 0,60 mm.Zvolit můžete také provedení v tloušťce 0,35 mm. Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové slipy se zipem - bs25002 (0.35 mm)

Pánské slipy z kvalitního, příjemného latexu, se zpevněnými okraji a předním zipem. Německý Blackstyle je zárukou nejvyšší kvality a precizního zpracování.DOPORUČUJEME! Materiál: latex 0,35 mm.Zvolit můžete také provedení v tloušťce 0,60 mm. Tolik barev na výběr, až z toho jde hlava kolem.Nemůžete se rozhodnout nebo máte strach, aby barva vypadala skutečně tak, jak si přejete?Objednejte si nejprve vzorník barev a nemůžete šlápnout vedle. Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!...

Pánské latexové slipy s análním dildem a návlekem - Latex herren slip double dick

Pánské latexové slipy s návlekem na penis dlouhým 14 cm a análním kolíkem uvnitř.

Slipy LATEXOVÉ pánské Jock se Zipem černé

Tyto příjemné latexové pánské slipy se zipem jsou pohodlné a sexy. Latex patří mezi velmi oblíbené a vzrušující materiály. Zadní část tvoří dva pásky vedoucí pod zadkem, který vám hezky nadzvednou a dodají mu tvar. V přední části je praktický zip v kontrastní červené barvě, který muži ocení nejen v posteli, ale také na toaletě. Oblečete si je jako uličnické spodní prádlo do práce nebo si jimi ozvláštníte sexuální hrátky? Je to jen na vás. Slipy nevystavujte přímému slunečnímu záření, vyhněte s...

Latexové slipy se 2 dildy, Velikost M/L or/256692

Pánské latexové slipy Double Dong jsou zaručený zdroj vzrušení nejen pro svého nositele. Mají dutý návlek na penis a nechybí anální kolík pro umocnění rozkoše. Vyznačují se výbornou elasticitou a tak se nosí pohodlně, dodávají se v univerzální velikosti (rozmezí M – L). Potěšte sebe i vaši partnerku nebo partnera latexovým dárečkem. Pro dokonalý lesk doporučujeme zakoupit lak na latex. Vyrobeny js

Latexové slipy s análním kolíkem, Velikost M/L or/256595

Vzrušující latexové slipy s vnitřním dildem pro všechny pány, kteří si chtějí užít trochu vzrušení v ložnici i při běžném nošení. Anální dildo je vyrobeno z 100% latexu. Pružnost slipů drží dildo na svém místě a vy máte obě ruce volné…I přes tah, který latex vytváří, když vás obepne jako druhá kůže, je nošení pohodlné. V přední části je dost prostoru pro penis a varlata. Vysoká elasticita latexu umožňuje univerzální velikost M-L.Pr

Slipy pánské LATEXOVÉ černé

Pánské latexové slipy černé barvy, které dokonale obepnou nejintimnější partie a zvýrazní tak vaše přednosti. Tyto slipy by se měly stát základní výbavou pro každého vyznavače milujícího latex. Parametry: Barva: černá Materiál: 100% latex Dodávané velikosti: S, M, L

Pánské slipy (S)

Pánské černé latexové slipy.

Slipy pánské se dvěmi dildy LATEXOVÉ

Pánské latexové slipy s penisem a se zabudovaným análním dildem. Barva černá. Velikost universální M-L.

Slipy SHOWMASTER latexové S-L

Černé latexové slipy SHOWMASTER s předním otvorem. Vzhledem k vlastnostem použitého materiálu se vám toto prádlo dokonale přizpůsobí a stane se vaší druhou kůží. Otvor zepředu slouží pro provlečení penisu a varlat, díky jeho malému průměru vaše přirození příjemně obepne a stimuluje. Slipy nevystavujte přímému slunečnímu záření, vyhněte se kontaktu s ostrými předměty. Jsou vyrobeny z přírodního kaučukového latexu, který může způsobit alergie. Čištění provádějte pouze speciálním latexovým čistíc...

Slipy pánské LATEXOVÉ M-L

Pánské latexové slipy černé barvy se zabudovaným análním kolíkem. Použitý materiál vás dokonale obepne, a tak drží dildo (délka: 14 cm, průměr: 4 cm) na svém místě. Protože tato, pevně umístěná anální hračka, není z venku slipů na první pohled patrná, můžete si užít ještě více vzrušení se svým malým tajemstvím. Slipy nevystavujte přímému slunečnímu záření, vyhněte se kontaktu s ostrými předměty. Jsou vyrobeny z přírodního kaučukového latexu, který může způsobit alergie. Čištění provádějte pouze...

Slipy SHOWMASTER latexové S/L

Slipy z přírodního kaučuku v černé barvě vás krásně obepnou a díky úzkému výřezu stimulují váš penis a varlata. Univerzální velikost S-L.

Latexové kalhotky s penisem,L/M

Černé latexové slipy s dutým dildem na penis a jedním menším uvnitř na anální potěšení. Návlek na penis má vnitřní délku 14 cm bez natažení. Velikost análního dilda 13x4 cm. Velikost kalhotek M/L. Pro údržbu využijte sprej na latex nebo pudr pod kódy 63706016, 630357, 630977 v rubrice afrodisiaka/čističe na gumu, latex.

Latexové kalhotky s penisem,L/M

Černé latexové slipy s dutým dildem na penis a jedním menším uvnitř na anální potěšení. Návlek na penis má vnitřní délku 14 cm bez natažení. Velikost análního dilda 13x4 cm. Velikost kalhotek M/L. Pro údržbu využijte sprej na latex nebo pudr pod kódy 63706016, 630357, 630977 v rubrice afrodisiaka/čističe na gumu, latex.

Latexové kalhotky s penisem,L/M

Černé latexové slipy s dutým dildem na penis a jedním menším uvnitř na anální potěšení. Návlek na penis má vnitřní délku 14 cm bez natažení. Velikost análního dilda 13x4 cm. Velikost kalhotek M/L. Pro údržbu využijte sprej na latex nebo pudr pod kódy 63706016, 630357, 630977 v rubrice afrodisiaka/čističe na gumu, latex.

Slipy s análním dildem (L)

Černé latexové pánské slipy s análním kolíkem ve tvaru penisu. V přední části je dost prostoru pro penis a varlata.

Slipy s análním dildem (XL)

Černé latexové pánské slipy s análním kolíkem ve tvaru penisu. V přední části je dost prostoru pro penis a varlata.

Slipy s análním dildem (M)

Černé latexové pánské slipy s análním kolíkem ve tvaru penisu. V přední části je dost prostoru pro penis a varlata.

Slipy s análním dildem (S)

Černé latexové pánské slipy s análním kolíkem ve tvaru penisu. V přední části je dost prostoru pro penis a varlata.

Latexové chapsy - bs20007 (0.60 mm)

Latexové chapsy se zapínáním vepředu na patenty, zadním šněrováním a zipy na vnitřních stranách nohavic. Jako doplněk můžete navolit postranní proužky a poutací D-kroužky. Slipy nejsou součástí! Německý Blackstyle je zárukou nejvyšší kvality a precizního zpracování.DOPORUČUJEME! Materiál: latex 0,60 mm (v pase 1,5 mm).Zvolit můžete také provedení v tloušťce 0,90 mm. Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex....

Latexové chapsy - bs20007 (0.90 mm)

Latexové chapsy se zapínáním vepředu na patenty, zadním šněrováním a zipy na vnitřních stranách nohavic. Jako doplněk můžete navolit postranní proužky a poutací D-kroužky. Slipy nejsou součástí! Německý Blackstyle je zárukou nejvyšší kvality a precizního zpracování.DOPORUČUJEME! Materiál: latex 0,90 mm (v pase 1,5 mm).Zvolit můžete také provedení v tloušťce 0,60 mm. Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex....

Latexové chapsy - bs20018 (0.60 mm)

Latexové chapsy se zapínáním vepředu na patenty, zadním šněrováním a zipy na vnějších stranách nohavic. Jako doplněk můžete navolit postranní proužky lemující zipy a poutací D-kroužky na bocích nad zipy. Slipy nejsou součástí! Německý Blackstyle je zárukou nejvyšší kvality a precizního zpracování.DOPORUČUJEME! Materiál: latex 0,60 mm (v pase 1,5 mm). Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex....

Latexové chapsy krátké - bs21011 (0.60 mm)

Latexové chapsy s krátkými nohavicemi, se zapínáním vepředu na patenty a se zadním šněrováním. Jako doplněk můžete navolit postranní proužky a poutací D-kroužky. Slipy nejsou součástí! Německý Blackstyle je zárukou nejvyšší kvality a precizního zpracování.DOPORUČUJEME! Materiál: latex 0,60 mm (v pase 1,5 mm).Zvolit můžete také provedení v tloušťce 0,90 mm. Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex....

Latexové chapsy krátké - bs21011 (0.90 mm)

Latexové chapsy s krátkými nohavicemi, se zapínáním vepředu na patenty a se zadním šněrováním. Jako doplněk můžete navolit postranní proužky a poutací D-kroužky. Slipy nejsou součástí! Německý Blackstyle je zárukou nejvyšší kvality a precizního zpracování.DOPORUČUJEME! Materiál: latex 0,90 mm (v pase 1,5 mm).Zvolit můžete také provedení v tloušťce 0,60 mm. Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex....

Latexové chapsy - bs20007 (0.60 mm) (XS, černé)

Latexové chapsy se zapínáním vepředu na patenty, zadním šněrováním a zipy na vnitřních stranách nohavic.Slipy nejsou součástí! Velikost XS, barva komplet černáBez doplňků - bez barevných postranních pruhů a bez poutacích D-kroužků. Obvod v pase lze díky šněrování nastavit od 68 do 80 cm. S použitím delší tkaničky i více, ale mezera mezi šněrováním by už byla moc široká. Ideální obvod stehna je cca 50 cm. (55 cm je opravdové maximum a už se obtížněji zapíná zip). Německý Blackstyle je zár...

MODUS VIVENDI body jocksy pánské černé latexové Latex Bodywear 11282 Velikost M

Pánské černé latexové jockstrap body MODUS VIVENDIJedná se o pánské černé latexové jockstrap body. Jsou vyrobeny z prvotřídní bavlny a polyesteru. Jedná se o body, kdy horní část tvoří tričko s krátkým rukávem a spodní část slipy, vzadu řešené jako jockstrapy s černými pásky.

Fantasy - latexové spodní prádlo s vnitřním análním kolíkem a návlekem na penis Velikost: L

Bezešvé latexové slipy – latexové spodní prádlo pro pány s análním kolíkem o délce 10,5cm a průměru 2-3cm a latexovým pouzdrem pro penis, vyznačující se vysokou kvalitou provedení, odolnému proti roztrhnutí.  Anální kolík je kuželovitého tvaru, jehož tv...

Fantasy - latexové spodní prádlo s vnitřním análním kolíkem a návlekem na penis Velikost: XL

Bezešvé latexové slipy – latexové spodní prádlo pro pány s análním kolíkem o délce 10,5cm a průměru 2-3cm a latexovým pouzdrem pro penis, vyznačující se vysokou kvalitou provedení, odolnému proti roztrhnutí.  Anální kolík je kuželovitého tvaru, jehož tv...

Latexová maska "Oral Man" - la3337

Užijte si orální sex v těsném sevření neprodyšného latexu. Latexové slipy s kondomem a maskou vám udrží partnerku na správném místě. Velikost masky je univerzální, velikost slipů si zvolte od S do XXL. Materiál: latex 0,40 mm Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latex Herren-Slip M/L

Černé latexové slipy s dutým dildem na penis a jedním menším uvnitř na anální potěšení. Návlek na penis má vnitřní délku 14 cm bez natažení. Velikost análního dilda 13x4 cm. Velikost kalhotek M/L. Pro údržbu využijte sprej na latex nebo pudr pod kódy 63706016, 630357, 630977 v rubrice afrodisiaka/čističe na gumu, latex.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: