Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Latexove kratasy

Nalezeno:    38 produktů

Latexové kraťasy - LTXKr1

Latexové kraťasy v černé barvě. velikost L jsou klasické bermudy velikost M jsou bermudy v rozkroku otevřené!!! 

Latexové kraťasy - la1210

Latexové kraťasy s nohavicemi ke kolenům a zvýšeným pasem. Rozkrok může být zavřený, otevřený nebo s třícestným zipem. Materiál: latex 0,40 mm Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové kraťasy - bs21515

Latexové kraťasy s krátkými nohavičkami a povlakem na varlata. Veškerý latex značky Fetisso je chlorovaný. To znamená, že se jeho povrch nelepí a snadno se obléká i bez použití oleje nebo pudru.Silikonový olej přesto doporučujeme k dosažení lesku! Materiál: latex 0,4 mm

Latexové kraťasy - la1145

Anatomicky tvarované latexové kraťasy. Nejsou odlévané na ploché formě jako většina latexových oděvů, ale na plastické formě, proto na těle daleko lépe sedí. Pas je trochu nižší. Nejsou úplně bokové, ale ani extra vysoké do pasu. Rozkrok může být zavřený, otevřený nebo s třícestným zipem. Materiál: latex 0,40 mm Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové kraťasy - bs21030

Latexové kraťasy z jemného latexu, se zesílenými okraji a s dvoucestným zipem přes celý rozkrok. Boky jsou v odlišné barvě. Německý Blackstyle je zárukou nejvyšší kvality a precizního zpracování.DOPORUČUJEME! Materiál: latex 0,35 mm. Tolik barev na výběr, až z toho jde hlava kolem.Nemůžete se rozhodnout nebo máte strach, aby barva vypadala skutečně tak, jak si přejete?Objednejte si nejprve vzorník barev a nemůžete šlápnout vedle. Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporuču...

Latexové kraťasy - bs21031

Latexové kraťasy z jemného latexu, se zesílenými okraji a s dvoucestným zipem přes celý rozkrok. Přes boky a spodky nohavic vedou vsadky v odlišné barvě. Německý Blackstyle je zárukou nejvyšší kvality a precizního zpracování.DOPORUČUJEME! Materiál: latex 0,35 mm. Tolik barev na výběr, až z toho jde hlava kolem.Nemůžete se rozhodnout nebo máte strach, aby barva vypadala skutečně tak, jak si přejete?Objednejte si nejprve vzorník barev a nemůžete šlápnout vedle. Nezapomeňte na ten pravý L...

Latexové kraťasy - bs21032

Latexové kraťasy z jemného latexu, se zesílenými okraji a s dvoucestným zipem přes celý rozkrok. Přes boky a zadek vede vsadka v odlišné barvě. Německý Blackstyle je zárukou nejvyšší kvality a precizního zpracování.DOPORUČUJEME! Materiál: latex 0,35 mm. Tolik barev na výběr, až z toho jde hlava kolem.Nemůžete se rozhodnout nebo máte strach, aby barva vypadala skutečně tak, jak si přejete?Objednejte si nejprve vzorník barev a nemůžete šlápnout vedle. Nezapomeňte na ten pravý LESK a snad...

Latexové kraťasy - bs21024

Latexové volné kraťasy ve stylu tepláků, z jemného latexu 0,35 mm, v pase zesílené na 0,60 mm. Vzadu na pravé straně je malá, jednoduchá kapsa. Pro dokreslení pravého sportovního vzhledu si vyberte jednoduchý nebo dvojitý postranní proužek v odlišné barvě. Německý Blackstyle je zárukou nejvyšší kvality a precizního zpracování.DOPORUČUJEME! Materiál: latex 0,35 mm. Tolik barev na výběr, až z toho jde hlava kolem.Nemůžete se rozhodnout nebo máte strach, aby barva vypadala skutečně tak, jak...

Latexové kraťasy - la1116

Sexy latexové kraťásky. Materiál: latex 0,40 mm Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové kraťasy - la1221

Jednoduché latexové sexy kraťásky. Materiál: latex 0,40 mm Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové kraťasy - la3157

Latexové sexy kraťásky s volitelným rozkrokem - bez zipu nebo s třícestným zipem. Materiál: latex 0,40 mm Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové kraťasy nafukovací - la3265

Dvouvrstvé lataxové nafukovací kraťasy Po nafouknutí se vnitřní vrstva těsně přisaje k nohám. Vnější vrstva se nafoukne a vytvoří dojem mohutného pozadí a stehen. Kraťasy mají standardní ventilek, takže je nafouknete jakoukoli běžnou pumpičkou na kolo. Součástí balení je sice pumpovací balonek, ale tím byste je nafukovali celé odpoledne :-) Dvoucestný zip vede přes celý rozkrok. Materiál: latex 0,60 mm Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubr...

Latexové kraťasy - bs04200

Klasické latexové sexy kraťásky z toho nejkvalitnějšího jemného latexu. Nenechte se odradit horší kvalitou fotografií.Značka Blackstyle je v latexovém oblečení naprostá špička a rozhodně ji doporučujeme! Materiál: latex 0,35 mm. Tolik barev na výběr, až z toho jde hlava kolem.Nemůžete se rozhodnout nebo máte strach, aby barva vypadala skutečně tak, jak si přejete?Objednejte si nejprve vzorník barev a nemůžete šlápnout vedle. Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme ...

Latexové kraťasy s otvorem - 2910241

Pánské latexové kraťasy s otvorem pro přirození. Materiál: latex 0,4 mm Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové kraťasy s kondomem - bs21516

Latexové kraťasy s povlakem na penis a varlata. Délka kondomu je 13 cm a průměr 5 cm. Veškerý latex značky Fetisso je chlorovaný. To znamená, že se jeho povrch nelepí a snadno se obléká i bez použití oleje nebo pudru.Silikonový olej přesto doporučujeme k dosažení lesku! Materiál: latex 0,4 mm

Latexové kraťasy s vypoulením - bs21518

Pánské latexové kraťasy s vypoulením pro přirození. Veškerý latex značky Fetisso je chlorovaný. To znamená, že se jeho povrch nelepí a snadno se obléká i bez použití oleje nebo pudru.Silikonový olej přesto doporučujeme k dosažení lesku! Materiál: latex 0,4 mm

Latexové kraťasy s kondomem - la1211

Pánské latexové kraťasy s anatomicky tvarovaným povlakem na penis a varlata. Délka kondomu od kořene po špičku na horní straně je 16 cm, na dolní straně od varlat ke špičce 14 cm, průměr 4 cm. Kraťasy mají vyšší pas a nohavice ke kolenům. Materiál: latex 0,40 mm Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové kraťasy se šněrováním - la3268

Sexy latexové kraťásky se šněrováním přes celý rozkrok. Materiál: latex 0,40 mm Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové kraťasy s piss sáčkem - la3140

Latexové kraťasy s močovým sáčkem. Sáček má dole výpustný ventil, uzpůsobený k připojení hadičky. Hadička a sběrný vak nejsou součástí, objednávejte je prosím zvlášť. Materiál: latex 0,40 mm Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové kraťasy s piss sáčkem - la3232

Latexové kraťasy s močovým sáčkem. Sáček má dole otvor se závitem pro širokou hadici. Na sáčku je vnější závit, tzv. samec. Hadice, maska a sběrný vak nejsou součástí, objednávejte je prosím zvlášť. Materiál: latex 0,40 mm Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové "bondage" kraťasy - bs21013

Speciální bondážní kraťasy z extra silného latexu (1,20 mm). Originální zapínání poklopce na 2 zipy, tzv. padací most, pod kterým je další vrstva latexu s větším otvorem na přirození. Na horním obvodu a na obvodech nohavic jsou silná latexová oka, která drží pevné gumové řemeny na svém místě. Řemeny se zapínají pomocí visacích zámečků a extra vychytávkou je možnost uzamčení zipů pod horní řemen. Kraťasy včetně řemenů a 4 zámečků jsou součástí celého kompletu. Všechny zámečky jsou na stejný klí...

Latexové kraťasy - bs21003-4 (0.90 mm)

Latexové kraťasy - boxerky se zapínáním na zip a zesílenými okraji.Ke kraťasům můžete navolit barevné postranní proužky pro sportovní vzhled. Německý Blackstyle je zárukou nejvyšší kvality a precizního zpracování.DOPORUČUJEME! Materiál: latex 0,90 mm.Zvolit můžete také provedení v tloušťce 0,35 mm nebo 0,60 mm. Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové kraťasy - bs21003-4 (0.60 mm)

Latexové kraťasy - boxerky se zapínáním na zip a zesílenými okraji.Ke kraťasům můžete navolit barevné postranní proužky pro sportovní vzhled. Německý Blackstyle je zárukou nejvyšší kvality a precizního zpracování.DOPORUČUJEME! Materiál: latex 0,60 mm.Zvolit můžete také provedení v tloušťce 0,35 mm nebo 0,90 mm. Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové kraťasy - bs21005-6 (0.90 mm)

Latexové kraťasy ke kolenům, se zapínáním na zip a zesílenými okraji.Ke kraťasům můžete navolit barevné postranní proužky pro sportovní vzhled. Německý Blackstyle je zárukou nejvyšší kvality a precizního zpracování.DOPORUČUJEME! Materiál: latex 0,90 mm.Zvolit můžete také provedení v tloušťce 0,35 mm nebo 0,60 mm. Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové kraťasy - bs21005-6 (0.60 mm)

Latexové kraťasy ke kolenům, se zapínáním na zip a zesílenými okraji.Ke kraťasům můžete navolit barevné postranní proužky pro sportovní vzhled. Německý Blackstyle je zárukou nejvyšší kvality a precizního zpracování.DOPORUČUJEME! Materiál: latex 0,60 mm.Zvolit můžete také provedení v tloušťce 0,35 mm nebo 0,90 mm. Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové kraťasy - bs21001 (0.60 mm)

Latexové kraťasy s originálním zapínáním poklopce na 2 zipy, tzv. padací most. Vyšší verze do pasu.Pásek není součástí, objednávejte ho prosím zvlášť. Ke kraťasům můžete navolit další doplňky, jako třeba zadní zip, zadní kapsy nebo barevné postranní proužky. Německý Blackstyle je zárukou nejvyšší kvality a precizního zpracování.DOPORUČUJEME! Materiál: latex 0,60 mm.Zvolit můžete také provedení v tloušťce 0,90 mma nebo sníženou, bokovou verzi pod kódem bs21026. Nezapomeňte na ten pravý L...

Latexové kraťasy - bs21001 (0.90 mm)

Latexové kraťasy s originálním zapínáním poklopce na 2 zipy, tzv. padací most. Vyšší verze do pasu.Pásek není součástí, objednávejte ho prosím zvlášť. Ke kraťasům můžete navolit další doplňky, jako třeba zadní zip, zadní kapsy nebo barevné postranní proužky. Německý Blackstyle je zárukou nejvyšší kvality a precizního zpracování.DOPORUČUJEME! Materiál: latex 0,90 mm.Zvolit můžete také provedení v tloušťce 0,60 mma nebo sníženou, bokovou verzi pod kódem bs21026. Nezapomeňte na ten pravý L...

Latexové kraťasy - bs21002 (0.60 mm)

Latexové kraťasy s originálním zapínáním poklopce na 2 zipy, tzv. padací most. Vyšší verze do pasu s nohavicemi do poloviny stehen.Pásek není součástí, objednávejte ho prosím zvlášť. Ke kraťasům můžete navolit další doplňky, jako třeba zadní zip, zadní kapsy nebo barevné postranní proužky. Německý Blackstyle je zárukou nejvyšší kvality a precizního zpracování.DOPORUČUJEME! Materiál: latex 0,60 mm.Zvolit můžete také provedení v tloušťce 0,90 mm. Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné obl...

Latexové kraťasy - bs21002 (0.90 mm)

Latexové kraťasy s originálním zapínáním poklopce na 2 zipy, tzv. padací most. Vyšší verze do pasu s nohavicemi do poloviny stehen.Pásek není součástí, objednávejte ho prosím zvlášť. Ke kraťasům můžete navolit další doplňky, jako třeba zadní zip, zadní kapsy nebo barevné postranní proužky. Německý Blackstyle je zárukou nejvyšší kvality a precizního zpracování.DOPORUČUJEME! Materiál: latex 0,90 mm.Zvolit můžete také provedení v tloušťce 0,60 mm. Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné obl...

Latexové kraťasy - bs21003-4 (0.35 mm)

Latexové kraťasy - boxerky se zapínáním na zip a zesílenými okraji.Ke kraťasům můžete navolit barevné postranní proužky pro sportovní vzhled. Německý Blackstyle je zárukou nejvyšší kvality a precizního zpracování.DOPORUČUJEME! Materiál: latex 0,35 mm.Zvolit můžete také provedení v tloušťce 0,60 mm nebo 0,90 mm. Tolik barev na výběr, až z toho jde hlava kolem.Nemůžete se rozhodnout nebo máte strach, aby barva vypadala skutečně tak, jak si přejete?Objednejte si nejprve vzorník barev a nem...

Latexové kraťasy - bs21005-6 (0.35 mm)

Latexové kraťasy ke kolenům, se zapínáním na zip a zesílenými okraji.Ke kraťasům můžete navolit barevné postranní proužky pro sportovní vzhled. Německý Blackstyle je zárukou nejvyšší kvality a precizního zpracování.DOPORUČUJEME! Materiál: latex 0,35 mm.Zvolit můžete také provedení v tloušťce 0,60 mm nebo 0,90 mm. Tolik barev na výběr, až z toho jde hlava kolem.Nemůžete se rozhodnout nebo máte strach, aby barva vypadala skutečně tak, jak si přejete?Objednejte si nejprve vzorník barev a n...

Latexové kraťasy - bs21026 (0.90 mm)

Latexové kraťasy s originálním zapínáním poklopce na 2 zipy, tzv. padací most. Nižší, boková verze.Pásek není součástí, objednávejte ho prosím zvlášť. Ke kraťasům můžete navolit další doplňky, jako třeba zadní zip, zadní kapsy nebo barevné postranní proužky. Německý Blackstyle je zárukou nejvyšší kvality a precizního zpracování.DOPORUČUJEME! Materiál: latex 0,90 mm.Zvolit můžete také provedení v tloušťce 0,60 mma nebo vyšší verzi, do pasu - kód bs21001. Nezapomeňte na ten pravý LESK a s...

Latexové kraťasy - bs21026 (0.60 mm)

Latexové kraťasy s originálním zapínáním poklopce na 2 zipy, tzv. padací most. Nižší, boková verze.Pásek není součástí, objednávejte ho prosím zvlášť. Ke kraťasům můžete navolit další doplňky, jako třeba zadní zip, zadní kapsy nebo barevné postranní proužky. Německý Blackstyle je zárukou nejvyšší kvality a precizního zpracování.DOPORUČUJEME! Materiál: latex 0,60 mm.Zvolit můžete také provedení v tloušťce 0,90 mma nebo vyšší verzi, do pasu - kód bs21001. Nezapomeňte na ten pravý LESK a s...

Latexové kraťasy s krytkou - la3141 (0.40 mm)

Latexové kraťasy s přední krytkou na přirození, která je uchycena pomocí 3 patentů. Pod krytkou je otvor pro přirození o průměru 4,5 cm, olemovaný zpevněným latexovým kroužkem. Materiál: latex 0,40 mm Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové kraťasy s krytkou - bs21023 (0.60 mm)

Latexové kraťasy s otevřeným pozadím a přední krytkou na přirození, která je uchycena pomocí 3 patentů. Pod krytkou je otvor pro přirození o průměru 4,5 cm, který je možné olemovat zpevněným latexovým kroužkem. Na výběr jsou 4 různé průměry. Ke kraťasům můžete navolit barevné postranní proužky. Německý Blackstyle je zárukou nejvyšší kvality a precizního zpracování.DOPORUČUJEME! Materiál: latex 0,60 mm. Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubri...

Latexové kraťasy s krytkou - bs21008 (0.60 mm)

Latexové kraťasy s přední krytkou na přirození, která je uchycena pomocí 3 patentů. Pod krytkou je otvor pro přirození o průměru 4,5 cm, který je možné olemovat zpevněným latexovým kroužkem. Na výběr jsou 4 různé průměry.Ke kraťasům můžete navolit další doplňky, jako třeba zadní zip nebo barevné postranní proužky. Německý Blackstyle je zárukou nejvyšší kvality a precizního zpracování.DOPORUČUJEME! Materiál: latex 0,60 mm.Zvolit můžete také provedení v tloušťce 0,90 mm. Nezapomeňte na te...

Latexové kraťasy s krytkou - bs21008 (0.90 mm)

Latexové kraťasy s přední krytkou na přirození, která je uchycena pomocí 3 patentů. Pod krytkou je otvor pro přirození o průměru 4,5 cm, který je možné olemovat zpevněným latexovým kroužkem. Na výběr jsou 4 různé průměry.Ke kraťasům můžete navolit další doplňky, jako třeba zadní zip nebo barevné postranní proužky. Německý Blackstyle je zárukou nejvyšší kvality a precizního zpracování.DOPORUČUJEME! Materiál: latex 0,90 mm.Zvolit můžete také provedení v tloušťce 0,60 mm. Nezapomeňte na te...

Latexové kraťasy s krytkou na zip - bs21045 (0.60 mm)

Latexové kraťasy s přední krytkou na přirození, která je NAPEVNO PŘILEPENÁ a otevírá se pouze předním zipem. Pod krytkou již není další vrstva s otvorem pro přirození, jako na podobných modelech. U těchto kraťasů se jedná pouze o přední vypoulení se zipem. Ke kraťasům můžete navolit další doplňky, jako třeba zadní zip nebo barevné postranní proužky. Německý Blackstyle je zárukou nejvyšší kvality a precizního zpracování.DOPORUČUJEME! Materiál: latex 0,60 mm. Nezapomeňte na ten pravý LES...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: