Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Latexove body

Nalezeno:    75 produktů

Fantasy latexové body

Vyzkoušejte sexy latex! Krásné, lesklé latexové body. Díky bezešvému střihu a elastickému přírodnímu kaučuku bude velmi pohodlné. Odolné proti roztržení, non-alergenní, bezftalátové. Lékařsky testováno Materiál: 100% latex Značka: Fantasy, Německo ​

Více informací
od 869 Kč
Koupit nejlevněji

Latexové body - la1127

Latexové body s ramínky. Materiál: latex 0,40 mm Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové body - la3051

Latexové body s bočním šněrováním. Materiál: latex 0,40 mm Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové body - la3279

Latexové body - vyšší latexové kalhotky s širším pásem za krk. Materiál: latex 0,40 mm Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové body - la1180

Klasické latexové body na ramínka. Zvolte si variantu se zipem nebo bez. Materiál: latex 0,40 mm Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové body - la1196

Latexové body bez rukávů a se stojáčkem, pro muže i ženy. Zapínání na přední zip. Materiál: latex 0,40 mm Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové body - la1197

Latexové body s dlouhými rukávy a se stojáčkem, pro muže i ženy. Zapínání na krátký zadní zip. Materiál: latex 0,40 mm Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové body - la3043

Luxusní latexové body se šněrováním na rukávech, se stojáčkem a ozdobnými cvočky okolo stehen. Materiál: latex 0,40 mm Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové body - la3064

Latexové body s nohavičkami a krátkými rukávy. Zapínání na zadní zip, od krku do poloviny zad. Materiál: latex 0,40 mm Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové body - 2900653

Latexové body s otevřenými ňadry a čtyřmi podvazky. Bez zapínání - obléká se přetažením přes hlavu nebo přes nohy. Materiál: latex 0,4 mm Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové body - ab4403

Latexové body "Heavy Rubber" se dvěma masivními řemeny s přezkami a D-kroužky. Body má odhalená prsa a rozkrok. Zapínání na zadní zip. Materiál: latex 0,6 mm Nezapomeňte na ten pravý LESK!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové body - la1137

Extra silné latexové body s vypracovanými prsními košíčky a čtyřmi podvazky s klipsy. Body nemá zapínání, obléká se přetažením přes hlavu nebo přes nohy. V pase je extra zúžené, takže pěkně tvaruje postavu. Materiál: latex 0,80 mm Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové body - la1212

Latexové body s rozepínatelným rozkrokem pro muže i ženy. Body má dlouhé rukávy, stojáček a krátký zadní zip. Rozkrok se zapíná pomocí 3 patentů. Rukavice nejsou součástí. Materiál: latex 0,40 mm Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové body - la1213

Latexové body s rozepínatelným rozkrokem pro muže i ženy. Body je bez rukávů, s krátkým předním zipem. Rozkrok se zapíná pomocí patentů. Materiál: latex 0,40 mm Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové body - la3048

Latexové body s přezkami a širokými podvazky. Body má dlouhé rukávy a hluboký dekolt. Zapínání vepředu na zip a 3 stylové řemínky s přezkami. Materiál: latex 0,40 mm Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové body - 2900505

Latexové body s dlouhými rukávy a s odhalenými ňadry. Zapínání vzadu na zip, další krátký zip vede přes rozkrok. Materiál: latex 0,4 mm Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové body - ab4486

Latexové body s otevřenými ňadry a rozkrokem. Otvory jsou lemované kovovými nýty. Body je bez zapínání. Pozor na velikosti!Tento výrobce používá nezvyklé rozdělení velikostí. Následující tabulka vám napoví, ale pokud chcete mít jistotu, kontaktujte nás ještě před zadáním objednávky. Poradíme. Materiál: latex 0,4 mmLatex od tohoto výrobce je trochu tužší, takže pocitově odpovídá tloušťce 0,5 - 0,6 mm! Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a...

Latexové body - ab4116

Latexové body s předním šněrováním. Pozor na velikosti!Tento výrobce používá nezvyklé rozdělení velikostí. Následující tabulka vám napoví, ale pokud chcete mít jistotu, kontaktujte nás ještě před zadáním objednávky. Poradíme. Materiál: latex 0,4 mmLatex od tohoto výrobce je trochu tužší, takže pocitově odpovídá tloušťce 0,5 - 0,6 mm! Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové body - ab4117

Latexové body s ozdobnými kruhy vpředu a na bocích. Pozor na velikosti!Tento výrobce používá nezvyklé rozdělení velikostí. Následující tabulka vám napoví, ale pokud chcete mít jistotu, kontaktujte nás ještě před zadáním objednávky. Poradíme. Materiál: latex 0,4 mmLatex od tohoto výrobce je trochu tužší, takže pocitově odpovídá tloušťce 0,5 - 0,6 mm! Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex....

Latexové body - ab4119

Extravagantní latexové body s velkými výřezy a kovovým zdobením. Pozor na velikosti!Tento výrobce používá nezvyklé rozdělení velikostí. Následující tabulka vám napoví, ale pokud chcete mít jistotu, kontaktujte nás ještě před zadáním objednávky. Poradíme. Materiál: latex 0,4 mmLatex od tohoto výrobce je trochu tužší, takže pocitově odpovídá tloušťce 0,5 - 0,6 mm! Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex....

Latexové body - ab4136

Latexové body s předním šněrováním. Pozor na velikosti!Tento výrobce používá nezvyklé rozdělení velikostí. Následující tabulka vám napoví, ale pokud chcete mít jistotu, kontaktujte nás ještě před zadáním objednávky. Poradíme. Materiál: latex 0,4 mmLatex od tohoto výrobce je trochu tužší, takže pocitově odpovídá tloušťce 0,5 - 0,6 mm! Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové body - ab4358

Latexové body bez rukávů, s odhalenými ňadry a stojáčkem. Zapínání na zip přes celá záda a rozkrok. Pozor na velikosti!Tento výrobce používá nezvyklé rozdělení velikostí. Následující tabulka vám napoví, ale pokud chcete mít jistotu, kontaktujte nás ještě před zadáním objednávky. Poradíme. Materiál: latex 0,4 mmLatex od tohoto výrobce je trochu tužší, takže pocitově odpovídá tloušťce 0,5 - 0,6 mm! Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a les...

Latexové body - ab4436

Latexové body s ramínky a s odhalenými ňadry. Pozor na velikosti!Tento výrobce používá nezvyklé rozdělení velikostí. Následující tabulka vám napoví, ale pokud chcete mít jistotu, kontaktujte nás ještě před zadáním objednávky. Poradíme. Materiál: latex 0,4 mmLatex od tohoto výrobce je trochu tužší, takže pocitově odpovídá tloušťce 0,5 - 0,6 mm! Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex....

Latexové body - ab4436a

Latexové body s ramínky, s otevřenými ňadry a rozkrokem. Pozor na velikosti!Tento výrobce používá nezvyklé rozdělení velikostí. Následující tabulka vám napoví, ale pokud chcete mít jistotu, kontaktujte nás ještě před zadáním objednávky. Poradíme. Materiál: latex 0,4 mmLatex od tohoto výrobce je trochu tužší, takže pocitově odpovídá tloušťce 0,5 - 0,6 mm! Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex....

Latexové body - ab4460

Latexové body s otevřenými ňadry a rozkrokem. Zapínání na zadní zip. Pozor na velikosti!Tento výrobce používá nezvyklé rozdělení velikostí. Následující tabulka vám napoví, ale pokud chcete mít jistotu, kontaktujte nás ještě před zadáním objednávky. Poradíme. Materiál: latex 0,4 mmLatex od tohoto výrobce je trochu tužší, takže pocitově odpovídá tloušťce 0,5 - 0,6 mm! Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex....

Latexové body - ab4488

Latexové body s otevřenými ňadry a šesti podvazky. Bez zapínání. Pozor na velikosti!Tento výrobce používá nezvyklé rozdělení velikostí. Následující tabulka vám napoví, ale pokud chcete mít jistotu, kontaktujte nás ještě před zadáním objednávky. Poradíme. Materiál: latex 0,4 mmLatex od tohoto výrobce je trochu tužší, takže pocitově odpovídá tloušťce 0,5 - 0,6 mm! Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex....

Latexové body - ab4489

Latexové body s ramínky, odhaleným zadečkem a čtyřmi podvazky s mašličkami. Pozor na velikosti!Tento výrobce používá nezvyklé rozdělení velikostí. Následující tabulka vám napoví, ale pokud chcete mít jistotu, kontaktujte nás ještě před zadáním objednávky. Poradíme. Materiál: latex 0,4 mmLatex od tohoto výrobce je trochu tužší, takže pocitově odpovídá tloušťce 0,5 - 0,6 mm! Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex....

Latexové body "wrestling" - bs26018

Latexové body "wrestling". Všechny okraje jsou zpevněné dvojitou vrstvou latexu. Německý Blackstyle je zárukou nejvyšší kvality a precizního zpracování.DOPORUČUJEME! Materiál: latex 0,35 mm. Tolik barev na výběr, až z toho jde hlava kolem.Nemůžete se rozhodnout nebo máte strach, aby barva vypadala skutečně tak, jak si přejete?Objednejte si nejprve vzorník barev a nemůžete šlápnout vedle. Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na ...

Latexové body - bs07001

Klasické latexové body s ramínky, bez zapínání. Body můžete využít i jako jednodílné plavky. Nenechte se odradit horší kvalitou fotografií.Značka Blackstyle je v latexovém oblečení naprostá špička a rozhodně ji doporučujeme! Materiál: latex 0,35 mm. Tolik barev na výběr, až z toho jde hlava kolem.Nemůžete se rozhodnout nebo máte strach, aby barva vypadala skutečně tak, jak si přejete?Objednejte si nejprve vzorník barev a nemůžete šlápnout vedle. Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné o...

Latexové body - ab4267

Latexové body s dlouhými rukávy a se stojáčkem u krku. Třícestný zip vede vzadu od krku přes celá záda a rozkrok. Pozor na velikosti!Tento výrobce používá nezvyklé rozdělení velikostí. Následující tabulka vám napoví, ale pokud chcete mít jistotu, kontaktujte nás ještě před zadáním objednávky. Poradíme. Materiál: latex 0,4 mmLatex od tohoto výrobce je trochu tužší, takže pocitově odpovídá tloušťce 0,5 - 0,6 mm! Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - l...

Latexové body - ab4443

Latexové body s límečkem, s otevřenými ňadry a rozkrokem. Zapínání na jednocestný zip vpředu. Na límečku jsou patenty, díky nimž drží pěkně ohrnutý jako na obrázku. Pokud je rozepnete, vznikne těsný stojáček kolem krku, který je možné zapnout až nahoru. Pozor na velikosti!Tento výrobce používá nezvyklé rozdělení velikostí. Následující tabulka vám napoví, ale pokud chcete mít jistotu, kontaktujte nás ještě před zadáním objednávky. Poradíme. Materiál: latex 0,4 mmLatex od tohoto výrobce je tr...

Latexové body - ab4450

Latexové body s naznačenými rukávky, stojáčkem a dvoucestným zipem v rozkroku. Zapínání na zadní jednocestný zip od krku do poloviny zad. Pozor na velikosti!Tento výrobce používá nezvyklé rozdělení velikostí. Následující tabulka vám napoví, ale pokud chcete mít jistotu, kontaktujte nás ještě před zadáním objednávky. Poradíme. Materiál: latex 0,4 mmLatex od tohoto výrobce je trochu tužší, takže pocitově odpovídá tloušťce 0,5 - 0,6 mm! Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporuču...

Latexové body - ab4464

Latexové body se stojáčkem a středně dlouhými rukávy. V rozkroku je dvoucestný zip. Zapínání vzadu na jednocestný zip do poloviny zad. Pozor na velikosti!Tento výrobce používá nezvyklé rozdělení velikostí. Následující tabulka vám napoví, ale pokud chcete mít jistotu, kontaktujte nás ještě před zadáním objednávky. Poradíme. Materiál: latex 0,4 mmLatex od tohoto výrobce je trochu tužší, takže pocitově odpovídá tloušťce 0,5 - 0,6 mm! Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujem...

Latexové body - ab4485

Latexové body s řaseným výstřihem. Konce rukávků se zapínají na patenty. Hlavní zapínání je na třícestný zip, který vede od krku přes celá záda a rozkrok. Pozor na velikosti!Tento výrobce používá nezvyklé rozdělení velikostí. Následující tabulka vám napoví, ale pokud chcete mít jistotu, kontaktujte nás ještě před zadáním objednávky. Poradíme. Materiál: latex 0,4 mmLatex od tohoto výrobce je trochu tužší, takže pocitově odpovídá tloušťce 0,5 - 0,6 mm! Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné ...

Latexové body - Uniforma - la3243

Latexové uniformní body s dlouhými rukávy a stojáčkem. Body má stylové výložky a ornament na pravém rukávu. Zapínání na třícestný zip. Materiál: latex 0,40 mm Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové body - Latex Body (M)

Latexové body s dlouhým rukávem, otvory pro prsa a zipem v rozkroku.

Latexové body - Latex Body (L)

Latexové body s dlouhým rukávem, otvory pro prsa a zipem v rozkroku.

Latexové body - Latex Body (XL)

Latexové body s dlouhým rukávem, otvory pro prsa a zipem v rozkroku.

Latexové body - Latex Body (S)

Latexové body s dlouhým rukávem, otvory pro prsa a zipem v rozkroku.

Latexové body - Latex Body (XXL)

Latexové body s dlouhým rukávem, otvory pro prsa a zipem v rozkroku.

Latexové body se šněrováním - la1182

Latexové body s předním šněrováním. Materiál: latex 0,40 mm Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové body se zipy - la1181

Latexové body se zipy na prsou a v rozkroku. Materiál: latex 0,40 mm Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové body s podvazky - la3098

Latexové body se čtyřmi podvazky a úzkými ramínky. Zapínání vepředu na zip. Materiál: latex 0,60 mm Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové body - la1137a (otevřené bradavky)

Extra silné latexové body s vypracovanými prsními košíčky s otvory pro bradavky a čtyřmi podvazky s klipsy. Body nemá zapínání, obléká se přetažením přes hlavu nebo přes nohy. V pase je extra zúžené, takže pěkně tvaruje postavu. Materiál: latex 0,80 mm Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové body - la1137b (otevřená prsa)

Extra silné latexové body s otevřenými ňadry a čtyřmi podvazky s klipsy. Body nemá zapínání, obléká se přetažením přes hlavu nebo přes nohy. V pase je extra zúžené, takže pěkně tvaruje postavu. Materiál: latex 0,80 mm Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové body s kondomem - la1156

Extra silné latexové body s vnitřním vaginálním kondomem a s tvarovanými stydkými pysky. Body má lehce vypracované prsní košíčky, ramínka a čtyři podvazky s klipsy. Materiál: latex 0,80 mm Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové body - ab4489 (M, černé)

Latexové body s ramínky, odhaleným zadečkem a čtyřmi podvazky s mašličkami. Velikost M, barva komplet černáprsa 75 - 85 cmpas 65 - 80 cmboky 80 - 90 cm Materiál: latex 0,4 mmLatex od tohoto výrobce je trochu tužší, takže pocitově odpovídá tloušťce 0,5 - 0,6 mm! Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové body - la1137 (S, černé)

Extra silné latexové body s vypracovanými prsními košíčky a čtyřmi podvazky s klipsy. Body nemá zapínání, obléká se přetažením přes hlavu nebo přes nohy. V pase je extra zúžené, takže pěkně tvaruje postavu. Velikost S, barva černáobvod pod prsy 70 - 80 cmpas 60 - 70 cmboky 85 - 95 cm Materiál: latex 0,80 mm Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové body - ab4464 (L, transparent)

Latexové body se stojáčkem a středně dlouhými rukávy. V rozkroku je dvoucestný zip. Zapínání vzadu na jednocestný zip do poloviny zad. Velikost L, barva transparentní klasickáprsa 75 - 90 cmpas 70 - 80 cmboky 85 - 95 cm Materiál: latex 0,4 mmLatex od tohoto výrobce je trochu tužší, takže pocitově odpovídá tloušťce 0,5 - 0,6 mm! Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové body - ab4489 (M, červeno-černé)

Latexové body s ramínky, odhaleným zadečkem a čtyřmi podvazky s mašličkami.Velikost M, barva červená s černými mašličkamiprsa 70 - 80 cmpas 65 - 75 cm Materiál: latex 0,4 mmLatex od tohoto výrobce je trochu tužší, takže pocitově odpovídá tloušťce 0,5 - 0,6 mm! Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové body - bs26007 (0.90 mm)

Latexové body s ramínky a krátkými nohavicemi. Všechny okraje jsou zpevněné dvojitou vrstvou. Zapínání na třícestný zip, od prsou, přes rozkrok nad zadek. Německý Blackstyle je zárukou nejvyšší kvality a precizního zpracování.DOPORUČUJEME! Materiál: latex 0,90 mm.Zvolit můžete také provedení v tloušťce 0,35 mm nebo 0,60 mm. Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové body - bs26007 (0.60 mm)

Latexové body s ramínky a krátkými nohavicemi. Všechny okraje jsou zpevněné dvojitou vrstvou. Zapínání na třícestný zip, od prsou, přes rozkrok nad zadek. Německý Blackstyle je zárukou nejvyšší kvality a precizního zpracování.DOPORUČUJEME! Materiál: latex 0,60 mm.Zvolit můžete také provedení v tloušťce 0,35 mm nebo 0,90 mm. Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové body - bs26016 (0.60 mm)

Latexové body bez rukávů, s krátkými nohavicemi a jednoduchým zakončením u krku, bez stojáčku. Všechny okraje jsou zpevněné dvojitou vrstvou. Zapínání na třícestný zip, vepředu od krku, přes rozkrok nad zadek. Pro sportovnější vzhled zvolte barevné proužky na bocích. Německý Blackstyle je zárukou nejvyšší kvality a precizního zpracování.DOPORUČUJEME! Materiál: latex 0,60 mm.Zvolit můžete také provedení v tloušťce 0,35 mm. Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silik...

Latexové body - ab4489 (L, červeno-černé)

Latexové body s ramínky, odhaleným zadečkem a čtyřmi podvazky s mašličkami.Velikost L, barva červená s černými mašličkamiprsa 78 - 90 cmpas 70 - 80 cmboky 85 - 95 cm Materiál: latex 0,4 mmLatex od tohoto výrobce je trochu tužší, takže pocitově odpovídá tloušťce 0,5 - 0,6 mm! Nezapomeňte na ten pravý LESK a snadné oblékání!Doporučujeme Silikonový olej - lubrikant a lesk na latex.

Latexové body - bs26007 (0.35 mm)

Latexové body s ramínky a krátkými nohavicemi. Všechny okraje jsou zpevněné dvojitou vrstvou. Zapínání na třícestný zip, od prsou, přes rozkrok nad zadek. Německý Blackstyle je zárukou nejvyšší kvality a precizního zpracování.DOPORUČUJEME! Materiál: latex 0,35 mm.Zvolit můžete také provedení v tloušťce 0,60 mm nebo 0,90 mm. Tolik barev na výběr, až z toho jde hlava kolem.Nemůžete se rozhodnout nebo máte strach, aby barva vypadala skutečně tak, jak si přejete?Objednejte si nejprve vzorník...

Latexové body - bs26024 (0.35 mm)

Latexové body s ramínky, krátkými nohavicemi a otevřeným rozkrokem. Všechny okraje jsou zpevněné dvojitou vrstvou latexu. Pro sportovnější vzhled zvolte barevné proužky na bocích. Německý Blackstyle je zárukou nejvyšší kvality a precizního zpracování.DOPORUČUJEME! Materiál: latex 0,35 mm.Zvolit můžete také provedení v tloušťce 0,60 mm. Tolik barev na výběr, až z toho jde hlava kolem.Nemůžete se rozhodnout nebo máte strach, aby barva vypadala skutečně tak, jak si přejete?Objednejte si ne...

Latexové body - bs26024 (0.60 mm)

Latexové body s ramínky, krátkými nohavicemi a otevřeným rozkrokem. Všechny okraje jsou zpevněné dvojitou vrstvou latexu. Pro sportovnější vzhled zvolte barevné proužky na bocích. Německý Blackstyle je zárukou nejvyšší kvality a precizního zpracování.DOPORUČUJEME! Materiál: latex 0,60 mm.Zvolit můžete také provedení v tloušťce 0,35 mm. Tolik barev na výběr, až z toho jde hlava kolem.Nemůžete se rozhodnout nebo máte strach, aby barva vypadala skutečně tak, jak si přejete?Objednejte si ne...

Latexové body - bs26016 (0.35 mm)

Latexové body bez rukávů, s krátkými nohavicemi a jednoduchým zakončením u krku, bez stojáčku. Všechny okraje jsou zpevněné dvojitou vrstvou. Zapínání na třícestný zip, vepředu od krku, přes rozkrok nad zadek. Pro sportovnější vzhled zvolte barevné proužky na bocích. Německý Blackstyle je zárukou nejvyšší kvality a precizního zpracování.DOPORUČUJEME! Materiál: latex 0,35 mm.Zvolit můžete také provedení v tloušťce 0,60 mm. Tolik barev na výběr, až z toho jde hlava kolem.Nemůžete se rozhod...

Latexové body (velikost S - XL) Velikost S

Vyzkoušejte sexy latex! Krásné, lesklé latexové body. Díky bezešvému střihu  a elastickému přírodnímu kaučuku bude velmi pohodlné.  Odolné proti roztržení, non-alergenní, bezftalátové. Lékařsky testováno  

Latexové body (velikost S - XL) Velikost M

Vyzkoušejte sexy latex! Krásné, lesklé latexové body. Díky bezešvému střihu  a elastickému přírodnímu kaučuku bude velmi pohodlné.  Odolné proti roztržení, non-alergenní, bezftalátové. Lékařsky testováno  

Latexové body (velikost S - XL) Velikost L

Vyzkoušejte sexy latex! Krásné, lesklé latexové body. Díky bezešvému střihu  a elastickému přírodnímu kaučuku bude velmi pohodlné.  Odolné proti roztržení, non-alergenní, bezftalátové. Lékařsky testováno  

Latexové body (velikost S - XL) Velikost XL

Vyzkoušejte sexy latex! Krásné, lesklé latexové body. Díky bezešvému střihu  a elastickému přírodnímu kaučuku bude velmi pohodlné.  Odolné proti roztržení, non-alergenní, bezftalátové. Lékařsky testováno  

Body LATEXOVÉ Mystic černo-červené

Pro vaše křivky to pravé! Latexové body krásně obepne vaši postavu jako druhá kůže a dá vyniknout sexy postavě. Latex patří mezi velmi oblíbené a vzrušující materiály. Červené lemování vypadá jako korzet a dokresluje skvělý tvar body. Dvoucestný zip je možno odepnout až k zadečku a rychle se tak dostat k vašim intimním partiím. Necháte je cudně zapnuté až ke krku nebo dáte na odiv svůj bujný dekolt? Body nevystavujte přímému slunečnímu záření, vyhněte se kontaktu s ostrými předměty. Je vyrobeno...

Latexové body s dírou v rozkroku (velikost S - XL) Velikost S

Sexy body pro milovníky latexu. Díky bezešvému střihu  a elastickému přírodnímu kaučuku bude velmi pohodlné.  Otvor v oblasti rozkroku podpoří vaše erotické hrátky. Odolné proti roztržení, non-alergenní, bezftalátové. Lékařsky testováno  

Latexové body s dírou v rozkroku (velikost S - XL) Velikost M

Sexy body pro milovníky latexu. Díky bezešvému střihu  a elastickému přírodnímu kaučuku bude velmi pohodlné.  Otvor v oblasti rozkroku podpoří vaše erotické hrátky. Odolné proti roztržení, non-alergenní, bezftalátové. Lékařsky testováno  

Latexové body s dírou v rozkroku (velikost S - XL) Velikost L

Sexy body pro milovníky latexu. Díky bezešvému střihu  a elastickému přírodnímu kaučuku bude velmi pohodlné.  Otvor v oblasti rozkroku podpoří vaše erotické hrátky. Odolné proti roztržení, non-alergenní, bezftalátové. Lékařsky testováno  

Latexové body s dírou v rozkroku (velikost S - XL) Velikost XL

Sexy body pro milovníky latexu. Díky bezešvému střihu  a elastickému přírodnímu kaučuku bude velmi pohodlné.  Otvor v oblasti rozkroku podpoří vaše erotické hrátky. Odolné proti roztržení, non-alergenní, bezftalátové. Lékařsky testováno  

Body červené LATEXOVÉ

Latexové dámské body červené barvy o tloušťce 0,35 mm. Latex patří mezi velmi oblíbené a vzrušující materiály. Tato erotická pomůcka promění vaše hrátky v opravdové hry ve stylu pán a otrok. Body dokolnale zvýrazní vaší postavu a vtáhne vás do víru fetiš sexu. Vychutnejte si pocit sexuálního objektu! Čištění provádějte pouze speciálním latexovým čistícím prostředkem nebo v čisté vlažné vodě bez přidání pracího prášku, poté jemným vlněným hadříkem vytřete do sucha. Opakované mytí a vytírání do s...

MODUS VIVENDI body jocksy pánské černé latexové Latex Bodywear 11282 Velikost M

Pánské černé latexové jockstrap body MODUS VIVENDIJedná se o pánské černé latexové jockstrap body. Jsou vyrobeny z prvotřídní bavlny a polyesteru. Jedná se o body, kdy horní část tvoří tričko s krátkým rukávem a spodní část slipy, vzadu řešené jako jockstrapy s černými pásky.

Fleshlight Wash 100 ml Fleshlight

Bakterie, odstraní čistící sprej (triclosan) pro hygienické péči o všechny vaše Fleshlight masturbators. Také vhodný pro latexové a silikonové body. Neobsahuje žádný alkohol.

Swiss Navy Toy & Body Cleaner 177 ml, čistící sprej na tělo a erotické pomůcky

Sprej speciálně vyvinutý pro čištění erotických pomůcek a intimních oblastí. Jemný, ale velmi účinný, dermatologicky testovaný prostředek, který odstraní bakterie, viry i plísně. Swiss Navy Toy & Body Cleaner stačí pouze nastříkat a případně utřít. Můžete používat na latexové, gumové i silikonové pomůcky.

Lolitta Imperial Erotická Souprava L/XL černá

Kategorie: Dámské erotické prádlo Typ: Souprava Výrobce: LolittaLolitta ImperialExistují ženy, které oceňují klasické střihy a barevně sladěné doplňky. Existují dámy, které propadly kouzlu svůdných korzetů a smyslným body. Jsou tady také ty, které milují spodní prádélko, které se vyznačuje velkou dávkou originality a nekonvenčnosti. A právě té poslední skupině žen byl věnován tento nejnovější návrh značky Lolitta. Model Imperial představuje absolutně dechberoucí a výjimečně originální spojení p...

Lolitta Imperial Erotická Souprava S/M černá

Kategorie: Dámské erotické prádlo Typ: Souprava Výrobce: LolittaLolitta ImperialExistují ženy, které oceňují klasické střihy a barevně sladěné doplňky. Existují dámy, které propadly kouzlu svůdných korzetů a smyslným body. Jsou tady také ty, které milují spodní prádélko, které se vyznačuje velkou dávkou originality a nekonvenčnosti. A právě té poslední skupině žen byl věnován tento nejnovější návrh značky Lolitta. Model Imperial představuje absolutně dechberoucí a výjimečně originální spojení p...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: