Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lakovany drat

Nalezeno:    30 produktů

Měděný drát lakovaný, 1 mm; 10 m

Měděný měkký lakovaný drát na navíjení cívek, ale také na výrobu šperků a dekorací, na květinovou vazbu apod. Průměr 1 mm. Cena za svitek 10 m.

Měděný drát lakovaný, 0,3 mm; 10 m

Měděný měkký lakovaný drát na navíjení cívek, ale také na výrobu šperků a dekorací, na květinovou vazbu apod. Průměr 0,3 mm. Cena za 10 m na cívce.

Měděný drát lakovaný, 0,4 mm; 10 m

Měděný měkký lakovaný drát na navíjení cívek, ale také na výrobu šperků a dekorací, na květinovou vazbu apod. Průměr 0,4 mm. Cena za 10 m na cívce.

Měděný drát lakovaný, 0,4 mm; 100 m

Měděný měkký lakovaný drát na navíjení cívek, ale také na výrobu šperků a dekorací, na květinovou vazbu apod. Průměr 0,4 mm. Cena za 100 m na cívce.

Měděný drát lakovaný, 0,5 mm; 10 m

Měděný měkký lakovaný drát na navíjení cívek, ale také na výrobu šperků a dekorací, na květinovou vazbu apod. Průměr 0,5 mm. Cena 10 m na cívce.

Měděný drát lakovaný, 0,6 mm; 10 m

Měděný měkký lakovaný drát na navíjení cívek, ale také na výrobu šperků a dekorací, na květinovou vazbu apod. Průměr 0,6 mm. Cena za svitek 10 m.

Měděný drát lakovaný, 0,6 mm; 100 m

Měděný měkký lakovaný drát na navíjení cívek, ale také na výrobu šperků a dekorací, na květinovou vazbu apod. Průměr 0,6 mm. Cena za svitek 100 m.

Měděný drát lakovaný, 0,71 mm; 10 m

Měděný měkký lakovaný drát na navíjení cívek, ale také na výrobu šperků a dekorací, na květinovou vazbu apod. Průměr 0,71 mm. Cena za svitek 10 m.

Měděný drát lakovaný, 0,71 mm; 100 m

Měděný měkký lakovaný drát na navíjení cívek, ale také na výrobu šperků a dekorací, na květinovou vazbu apod. Průměr 0,71 mm. Cena za svitek 100 m.

Měděný drát lakovaný, 0,8 mm; 10 m

Měděný měkký lakovaný drát na navíjení cívek, ale také na výrobu šperků a dekorací, na květinovou vazbu apod. Průměr 0,8 mm. Cena za svitek 10 m.

Měděný drát lakovaný, 0,8 mm; 100 m

Měděný měkký lakovaný drát na navíjení cívek, ale také na výrobu šperků a dekorací, na květinovou vazbu apod. Průměr 0,8 mm. Cena za svitek 100 m.

Měděný drát lakovaný, 0,3 mm; 100 m

Měděný měkký lakovaný drát na navíjení cívek, ale také na výrobu šperků a dekorací, na květinovou vazbu apod. Průměr 0,3 mm. Cena za 100 m na malé plastové cívce.

Vázací drát lakovaný, 0,65/0,1 kg, zelený, motaný na dřívku

Vázací drát lakovaný, 0,65/0,1 kg, zelený, motaný na dřívku

Drát Ø1 mm (1 ks)

Velmi kvalitní drátek německé výroby vyniká především svým leskem. Jádro má měděné, drát je povrchově několikrát lakovaný. Využijete ho k tvorbě autorské bižuterie. Jeho kvalitu a lesk oceníte při ketlování (pro korálky s větším průtahem). Je také ideální na tvorbu volných drátenických či šperkařských objektů a zapínání. V nabídce máme i drát stejného výrobce o síle 0,8 mm, který je určen především na ketlování nebo 0,5 mm, který je vhodný pro omotávání....

Drát Ø0,18 mm (1 ks)

Velmi kvalitní drátek německé výroby vyniká především svým leskem. Jádro má měděné, drát je povrchově několikrát lakovaný. Využijete ho k tvorbě autorské bižuterie. Jeho kvalitu a lesk oceníte při omotávání a zdobném vyplétání koster šperků ze silnějších drátků technikou wire [wrapping. Zkuste] s ním vyrobit oplet velikonočního vajíčka nebo jiných drobných předmětů. Z tohoto drátku vám také můžeme doporučit výrobu šperků technikou háčkování, která vypadá obzvláště zajímavě, když se spojí dohrom...

Drát Ø0,5 mm (1 ks)

Velmi kvalitní drátek německé výroby vyniká především svým leskem. Jádro má měděné, drát je povrchově několikrát lakovaný. Využijete ho k tvorbě autorské bižuterie. Jeho kvalitu a lesk oceníte při omotávání a zdobném vyplétání koster šperků ze silnějších drátků technikou wire wrapping. Je vhodný k tvorbě volných drátenických objektů technikou šité krajky. Zkuste s ním vyrobit oplet velikonočního vajíčka. V nabídce máme i drát stejného výrobce o síle 0,8 mm, který je určen především na ketlování...

Drát Ø0,8 mm (1 ks)

Velmi kvalitní drátek německé výroby vyniká především svým leskem. Jádro má měděné, drát je povrchově několikrát lakovaný. Využijete ho k tvorbě autorské bižuterie. Jeho kvalitu a lesk oceníte při ketlování. Je také ideální na tvorbu volných drátenických či šperkařských objektů. Zkuste jej kombinovat s průhledným rokajlem a vytvořte si oplet skleněné lahve, která umocní barevný efekt rokajlu a nechá jej vyniknout v celé jeho kráse. V nabídce máme i drát stejného výrobce o síle 1 mm, který je ur...

Drát Ø0,3 mm (1 ks)

Velmi kvalitní drátek německé výroby vyniká především svým leskem. Jádro má měděné, drát je povrchově několikrát lakovaný. Využijete ho k tvorbě autorské bižuterie. Jeho kvalitu a lesk oceníte při omotávání a zdobném vyplétání koster šperků ze silnějších drátků technikou wire wrapping. Je ideální k výrobě gizmo [korálků. Zkuste] s ním vyrobit oplet velikonočního vajíčka nebo jiných drobných předmětů. Z tohoto drátku vám také můžeme doporučit výrobu šperků technikou háčkování, která vypadá obzvl...

Náušnice blesk

Originální dlouhé náušnice vyrobené drátkovaním. Na výrobu byl použit měděný lakovaný drát, práskané skleněné korálky a skleněné broušené korálky s pokovem. Korálky a drat jsou od českých výrobců. Materiál: kov - měděný drát lakovaný, práskané korálky 8 mm, broušené korálky 5 mm. Délka náušnic 7,5 cm. Tato bižuterie je vyrobena ručně, drátovací technikou, z drátu a korálků, bez použití jakýchkoliv sériově vyráběných komponentů.

Náušnice bronz

Originální náušnice vyrobené drátkovaním. Na výrobu byl použit měděný lakovaný drát,plastové korálky a skleněné broušené korálky. Korálky a drát jsou od českých výrobců. Materiál: kov - měděný drát lakovaný, broušené korálky 5 mm a 3 mm, plastové korálky 3 mm. Délka náušnic 6 cm. Tato bižuterie je vyrobena ručně, drátovací technikou, z drátu a korálků, bez použití jakýchkoliv sériově vyráběných komponentů.

Náhrdelnik Vanda

Originální, elegantní drátkovaný náhrdelník z měděného lakovaného drátu a voskovaných korálků bordó barvy. Náhrdelník je vyroben ručně. Měděný lakovaný drát je bezniklový. Korálky a drat je výhradně od českých výrobců. Materiál: kov - měděný drát lakovaný, voskované korálky 12 mm. Délka náhrdelníku 40 cm. Tato bižuterie je vyrobena ručně, drátovácí technikou, pouze z drátu a korálků, bez použití jakýchkoliv sériově vyráběných komponentů....

Náušnice Lesy

Náušnice ručně vyrobené z lakovaného měděného drátu a brošených skleněných korálků. Materiál: kov - měděný lakovaný drát, broušené korálky 3 mm a 6 mm, plastové korálky 3 mm. Délka náušnic 6 cm. Tato bižuterie je vyrobena ručně, drátovácí technikou, pouze z drátu a korálků, bez použití jakýchkoliv sériově vyráběných komponentů.

Náušnice Srdíčko měděné

Materiál: měděný drát lakovaný, broušené korálky 6 mm, délka 7 cm. Náušnice jsou vyrobený ručně, drátovaním .Bižuterie je vyrobena pouze z drátu a korálků, bez použití jakýchkoliv sériově vyráběných komponentů.

Náušnice Ramš

Materiál: kov - měděný drát lakovaný, broušené korálky 6 mm, plastové korálky 3 mm. Délka náušnic 7 cm. Tato bižuterie je vyrobena ručně, drátovácí technikou, pouze z drátu a korálků, bez použití jakýchkoliv sériově vyráběných komponentů.

Náušnice spirála

Materiál: kov - měděný drát lakovaný, broušené korálky 6 mm. Délka náušnic 7 cm. Tato bižuterie je vyrobena ručně, drátovácí technikou, pouze z drátu a korálků, bez použití jakýchkoliv sériově vyráběných komponentů.

Náušnice kříž

Originální ručně vyrobené náušnice z lakovaného měděného drátu a korálků. Materiál: měděný drát lakovaný, broušené korálky 7 x 8 mm a 4 mm. Délka náušnic 7 cm. Tato bižuterie je vyrobena ručně, drátovací technikou.

Naučný box Malý inženýr Sol Expert 47059, německy

Všechny součástky, které potřebují "malí inženýři" pro jejich první elektronické pokusy. Box obsahuje všechny elektronické součásti, které jsou potřeba pro "malé inženýry". 6 kabelů s krokosvorkami · 2 žárovky, (6 V / 0,6 W) · 2 objímky E10 · 1 magnetický spínač (spínač Reed) · 1 tlačítko · 1 spínač · 1 červená LED dioda (5 V, s předřadným odporem) · 1 zelená LED dioda (5 V, s předřadným odporem) · 1 bzučák · Lakovaný měděný drát 1 m · 4m zvonkový drát · 1 stejnosměrný motor 5 V....

Náušnice kosočtverec, červené korálky

Ručně vyrobené náušnice z měděného lakovaného drátu a broušených skleněných korálků s pokovem, ve tvaru kosočtverce. Materiál je od českých výrobců. Materiál: kov - měděný drát lakovaný, broušené korálky 5 mm. Délka náušnic 7,5 cm. Tato bižuterie je vyrobena ručně, drátovací technikou, z drátu a korálků, bez použití jakýchkoliv sériově vyráběných komponentů.

Kartáč na psy Keller Maxi Pin Ionic ionizační účinek

Kartáč na srst Keller Maxi Pin Ionic  velmi kvalitní velký široký oválný kartáč 230 x 63 mm s ionizačním účinkem - redukuje statický náboj srsti a zajišťuje lesklou a měkkou srst  a pomáhá neutralizovat zápachydřevěný - bukové dřevogumový pneumatický polštář velmi jemný bronzový drát prům. 0,12 mm, po obvodu speciální PP štětinypovrchová úprava : lakovaný – palisandrvýroba : KELLERBÜRSTEN - Německo  Německá rodinná firma Bürstenfabrik Keller GmbH byla založena...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: