Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Laica ne2003

Nalezeno:    3 produkty

Laica NE2003

Inhalátor kompresorový, s maskami pro děti i dospělé, napájení ze sítě, vhodné pro všechny typy léčiv Kvalitní kompresorový inhalátor pro léčbu onemocnění horních a dolních cest dýchacích. Produkt Laica NE2003 je vhodný pro děti i dospělé, obsahuje masku pro dítě i dospělého a nástavce na nos a ústa. Léčivý přípravek inhalátor přemění z tekuté podoby na jemnou mlhu, kterou poté osoba vdechuje. Klíčové vlastnosti Laica NE2003Maska pro děti i dospěl...

Laica NE2003

Kompresorový inhalátor k domácímu použití s profesionálními výsledky, napájení ze sítě. Inhalace jako léčebná metoda pomáhá dopravit léčivo ve formě mlhoviny přesně tam, kam to potřebujete, teda k Vašim dýchacím cestám.

Laica NE2003 kompresorový inhalátor

Kompresorový inhalátor Laica NE2010 určený pro domácí léčbu horních i dolních cest dýchacích. Inhalátor je vhodný pro děti i dospělé pacienty trpící astmatem, onemocněním plic, průdušnic, průdušek, alergií apod. Provoz ovládání a použití je velmi jednoduché. Inhalovat lze všechny běžné léky v tekuté podobě. V balení naleznete masku pro děti, masku pro dospělé, nástavec na nos, nástavec na ústa, hadice, ampule na léčebný přípravek, filtry.