Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lahofer palava pozdni sber

Nalezeno:    50 produktů

Lahofer Neuburské pozdní sběr 2016 0.75l

Vůně Po rynglích, broskvích, rybízu a angreštu. Chuť Extraktivní,s limet. tóny a oříškovým závěrem. Doporučujeme k Krémovým zeleninovým polévkám, telecímu,rybám.

Lahofer Rulandské šedé pozdní sběr 2016 0.75l

Vůně Minerální tóny, angrešt a rybíz. Chuť Výrazná a hebká kyselinka, žlutý meloun. Doporučujeme k Kořeněná jídla, drůbež, ryby, hustší polévky.

Lahofer Muškát Moravský pozdní sběr 2017 0.75l

Vůně Muškátová s květinovými tóny. Chuť Meruňkový kompot s medovými tóny. Doporučujeme k Předkrmy z jater či k dezertům.

Lahofer Rulandské bílé pozdní sběr 2015 0.75l

Vůně Květinová a zralé hrušky. Chuť Plná, se stopami ovoce a lískového oříšku. Doporučujeme k Uzeným rybám, paštikám a měkkým sýrům.

Lahofer Rulandské bílé pozdní sběr 2016 0.75l

Vůně Květiny i zralé hrušky, chlebovinka i vanilka. Chuť Plná, ovocná, do vanilky a lísk. oříšku. Doporučujeme k Uzené ryby, bažant, paštiky a sýry.

Lahofer Muller Thurgau pozdní sběr 2017 0.75l

Vůně Vanilka, muš.oříšek, anýz a banán. Chuť Medová, do vanilky, s citrusovým závěrem. Doporučujeme k K delšímu popíjení.

Sonberk Pálava pozdní sběr 2016 0.75l

Vůně Čerstvé hrozny, meduňka a exot.koření. Chuť Lehký zbytkový cukr a jemná kyselnika.

Sonberk Pálava pozdní sběr 2011 0.75l

Vůně Zelený čaj a meruňkový kompot. Chuť Svěží vyvážená a bohatá.

Michlovský Pálava pozdní sběr 2016 0.75l

Vůně Kvetoucí růže a kompot z liči a broskví. Chuť Jablkohruškový koláč s čerstvými bylinkami. Doporučujeme k Humrovi s glazovanou karotkou a maracujou, sý.

Vinařství Vinofol Pálava pozdní sběr 2016, 0,75 l

Celkový dojem: Výborná Pálava zakulacená zbytkovým cukrem. Vhodná pro rauty a do gastronomie.Vůně: Středně intenzivní, květinová, s odrůdovým charakterem a lehkou kořenitostí. Tato ovocná Pálava připomíná grepy a mandarinky.Chuť: Ovocná, lehce nasládlá, s osvěžující kyselinou. Doprovází ji tóny citrusů a mandarinek.Ochutnali jsme: V květnu 2017.

Rodinné vinařství Horák Pálava pozdní sběr 2015 0,75l

Vůně je čistá, komplexní a intenzivní s květinovými a ovocnými tóny, jako čerstvě utržený hrozen, citrusy a okvětní lístky růže. Chuť je šťavnatá, podpořená kyselinou.Odrůda Pálava vznikla křížením Tramín x Müller Thurgau. Původ hroznů je viniční trať Nadzahrady.Fermentace v nerezových tancích. Původ vína Země původu:

Vinařství Gotberg Pálava, pozdní sběr 2015 0,75l

Pálava Fermentace Fermentace v nerezových tancích Senzorika Pálava je jednou z vlajkových lodí vinařství Gotberg. Vyznačuje se atraktivní, medově žlutou barvou, vůní tropického ovoce a typickou, nezaměnitelnou kořenitou chutí. Víno vzniklo fermentací na slupkách a ročním zráním na jemných kalech. Původ vína

Vinařství Sonberk Pálava pozdní sběr 2016, 0,75 l

Celkový dojem: Osobitá ne navonělá a líbivá, přesto zajímavá, kořenitá a suchá Pálava.Vůně: Středně intenzivní s náznaky lučního kvítí a zelených bylin.Chuť: Suchá, výrazně kořenitá se svěží ovocnou kyselinou a delší dochutí.Ochutnali jsme: V listopadu 2017.

Pálava pozdní sběr 2015 0,75 l Vinařství Baloun

Příjemná vůně, kde převládají ovocné tóny a květinovokořenité aroma. Jemná chuť se zbytkovým cukrem a tóny lučního medu, vanilky a zralých citrusových plodů, zvláště pak pomerančů. Vše podtrhuje jemný kořenitý závěr. Doporučujeme podávat k sladkým úpravám masa, jemným paštikám a sýrům s modrou plísní. Země původu:

Vinařství Gotberg Pálava pozdní sběr 2015, 0,75 l

Celkový dojem: Ušlechtilé a chuťově bohaté víno s výrazným projevem nazrálosti a síly. Hodí se k pikantním sýrům, kořenitým a exotickým jídlům.Vůně: Intenzivní, ušlechtilá, s příjemnou kořenitostí. Osloví vás jemné medové tóny, nádech sušeného zázvoru, zelených aromatických bylinek a kandovaného ovoce.Chuť: Plná, silná až hřejivá, bohatá, minerální, měkká po batonáži a s tóny sladkého koření. Dostatečně výrazná kyselinka se výborně doplňuje se sladkou vyzrálou ovocností a medovostí.Ochutnali js...

Vinařství Volařík Pálava pozdní sběr 2017, 0,75 l

Celkový dojem: Odrůdové a harmonické víno se šťavnatou, kořenitou chutí z klasického Pálavského terroir.Vůně: Intenzivní, kořenitá s nádechem mandarinky a růže.Chuť: Kořenitá, s minerálním základem, s tóny kůry citrusů, mandarinky a limety.Ochutnali jsme: V dubnu 2018.

Chateau Valtice Pálava pozdní sběr 2017 0.75l

Vůně Růže, med a banány v čokoládě. Chuť Harmonická a velmi příjemná. Doporučujeme k Kořenitá jídla a sladké dezerty.

Chateau Valtice Pálava pozdní sběr 2016 0.75l

Vůně Růže, med a banány v čokoládě. Chuť Harmonická a velmi příjemná. Doporučujeme k Kořenitá jídla a sladké dezerty.

Vinařství Volařík Pálava pozdní sběr 2017 0.75l

Vůně Exotické ovoce a nádech růže. Chuť Vyvážená, liči, mandarinky, jemná kořenitost.

Vinařství Fučík Pálava Virgin pozdní sběr 0.75l

Chuť Posekaná louka a planá broskev, mineralita. Doporučujeme k Ryby, mořské plody, nazrálé sýry.

ZD Sedlec Pálava pozdní sběr 2016 0.75l

Vůně Ruzkvetlá růže a vanilka. Chuť ovocná, nasládlá a příjemně kořenitá. Doporučujeme k Paštikám a jemným sýrům.

Pálava pozdní sběr 2017 polosladké 0,75l Fresh Wine Vinařství U Kapličky

Údaje o víně:alkohol: 13,5 %zbytkový cukr: 6,9 g/lobsah kyselin: 6,3 g/lbezcukerný extrakt: ...

Vinařství Vinselekt Pálava Vinum Palaviense pozdní sběr 2016, 0,75 l

Celkový dojem: Víno ovlivněné spíš terroirem, než projevem odrůdovosti, každopádně harmonické, s jemnou odrůdovou stopou, osobité, zajímavé víno.Vůně: Středně intenzivní, minerální, jemná, cítíme zelené bylinky, lehce tropické ovoce a sušenou kůru citrusů.Chuť: Minerální, lehce hřejivá, svěže ovocná, kořenitá, s nádechem broskví, lehce citrusů, zelených bylinek, zajímavá.Ochutnali jsme: V červnu 2018.

Veltlínské zelené, Pozdní sběr, ŠSV Velké Pavlovice 0,75l

Víno zelenkavé barvy se zlatavými odlesky. Vůně čerstvého hroznu, pikantní svěžesti a minerálního tónu dává vínu svoji nezaměnitelnost. Svěží, plná chuť s kořenitostí bílého pepře a červeného grepu podtrhuje šťavnatost a minerální tón tohoto vína. Hrozny pocházejí z 24 let staré vinice, které kořenový systém zásobuje látkami z velké hloubky. To se projevuje v pikantní chuti vína s příjemným minerálním tónem. Mohutnost a pikantnost vína je podpořená vůní bílého pepře, červeného grepu a harmonick...

Bílá vína z Moravína, Vinařství Moravíno

Jedno z nejoblíbenějších a nejprodávanějších vínařství vůbec, alespoň u nás, je vinařství Moravíno z Valtic. Mají skvělá vína za skvělé ceny. Vybral jsem do sady jejich vlajkovou loď Grand cuvée bílé, které je kupážováno ze dvou odrůd Chardonnay a Ryzlink rýnský. V sadě nemůže chybět jejich ukázková Pálava a ani mikulovský vlašák z tratě Pod sluneční horou. Zanechat zelenou stopu? V nabíce máme i kolekci Červených vín z Moravína. Pokud si objednáte obě dvě kolekce a před odesláním přidáte do po...

Ryzlinky vlašské z Mikrosvínu, Vinařství Mikrosvín

Mikrosvín je unikát. Mikrosvín je také jedním ze zakladatelů apelace VOC Pálava v Mikulovské vinařské podoblasti. Tím, že do apelace byla vybrána pouze jedna odrůda světu říká "Ryzlink vlašský je na Pálavě doma". Připravil jsem sbírku Mikrosáckých vlašáků z různých vinařských tratí (uvedené u vín níže). Mít v porfoliu vinařství takovouto sbírku tratí s jednou odrůdou je vskutku jedinečné, stejně jako zážitek z jejich degustace vedle sebe... Vína v kolekci: Ryzlink vlašský 2014, pozdní sběr, V...

VIP vlašáky z Pálavy

K Pálavě neodmyslitelně patří Ryzlink vlašský. Od roku 2012 má svoji apelaci VOC Pálava, která dává přesný rozměr, jak má Ryzlink vlašský z tohoto jedinečného terroir vypadat. Do této kolekce jsem poskládal vlašáky z různých tratí od různých renomovaných vinařů. Znáte-li někoho, kdo si tuto jedinečnou kolekci zaslouží, nenechte ho čekat. Kolekcí je omezený počet. Vína v kolekci: Ryzlink vlašský 2015, pozdní sběr, Vinařství Zdeněk Peřina - OŘECHOVÁ HORA Ryzlink vlašský 2015, pozdní sběr, Vin...

Vegetariánské degustační menu v restauraci Etnosvět Praha

Program Zážitek jako stvořený pro každého gurmána, který flákotu masa na talíři zrovna nemusí. Vegetariánské degustační menu se skládá z osmi chodů, a vychutnat si ho můžete v restauraci Etnosvět v Praze. To nejlepší z vegetariánské kuchyně pro vás připraví francouzský šéfkuchař Anthony Kulehsy se svým mezinárodním týmem. Celé menu se mění v závislosti na sezóně, abyste vždy byli nad míru spokojeni. Gastro zážitek bude ještě umocněn víny, které budou speciálně napárovány k daným chodům. Menu je...