Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lahofer palava pozdni sber

Nalezeno:    39 produktů

Vinařství Lahofer Neuburské pozdní sběr 2016 0.75l

Vůně Po rynglích, broskvích, rybízu a angreštu. Chuť Extraktivní,s limet. tóny a oříškovým závěrem. Doporučujeme k Krémovým zeleninovým polévkám, telecímu,rybám.

Vinařství Lahofer Rulandské bílé pozdní sběr 2016 0.75l

Vůně Květiny i zralé hrušky, chlebovinka i vanilka. Chuť Plná, ovocná, do vanilky a lísk. oříšku. Doporučujeme k Uzené ryby, bažant, paštiky a sýry.

Vinařství Lahofer Muller Thurgau pozdní sběr 2017 0.75l

Vůně Vanilka, muš.oříšek, anýz a banán. Chuť Medová, do vanilky, s citrusovým závěrem. Doporučujeme k K delšímu popíjení.

Vinařství Lahofer Muškát Moravský pozdní sběr 2017 0.75l

Vůně Muškátová s květinovými tóny. Chuť Meruňkový kompot s medovými tóny. Doporučujeme k Předkrmy z jater či k dezertům.

Vinařství Gotberg Pálava, pozdní sběr 2015 0,75l

Pálava Fermentace Fermentace v nerezových tancích Senzorika Pálava je jednou z vlajkových lodí vinařství Gotberg. Vyznačuje se atraktivní, medově žlutou barvou, vůní tropického ovoce a typickou, nezaměnitelnou kořenitou chutí. Víno vzniklo fermentací na slupkách a ročním zráním na jemných kalech. Původ vína

Rodinné vinařství Horák Pálava pozdní sběr 2015 0,75l

Vůně je čistá, komplexní a intenzivní s květinovými a ovocnými tóny, jako čerstvě utržený hrozen, citrusy a okvětní lístky růže. Chuť je šťavnatá, podpořená kyselinou.Odrůda Pálava vznikla křížením Tramín x Müller Thurgau. Původ hroznů je viniční trať Nadzahrady.Fermentace v nerezových tancích. Původ vína Země původu:

Pálava pozdní sběr 2015 0,75 l Vinařství Baloun

Příjemná vůně, kde převládají ovocné tóny a květinovokořenité aroma. Jemná chuť se zbytkovým cukrem a tóny lučního medu, vanilky a zralých citrusových plodů, zvláště pak pomerančů. Vše podtrhuje jemný kořenitý závěr. Doporučujeme podávat k sladkým úpravám masa, jemným paštikám a sýrům s modrou plísní. Země původu:

Vinařství Gotberg Pálava pozdní sběr 2015, 0,75 l

Celkový dojem: Ušlechtilé a chuťově bohaté víno s výrazným projevem nazrálosti a síly. Hodí se k pikantním sýrům, kořenitým a exotickým jídlům.Vůně: Intenzivní, ušlechtilá, s příjemnou kořenitostí. Osloví vás jemné medové tóny, nádech sušeného zázvoru, zelených aromatických bylinek a kandovaného ovoce.Chuť: Plná, silná až hřejivá, bohatá, minerální, měkká po batonáži a s tóny sladkého koření. Dostatečně výrazná kyselinka se výborně doplňuje se sladkou vyzrálou ovocností a medovostí.Ochutnali js...

Chateau Valtice Pálava pozdní sběr 2017 0.75l

Vůně Růže, med a banány v čokoládě. Chuť Harmonická a velmi příjemná. Doporučujeme k Kořenitá jídla a sladké dezerty.

Vinselekt Michlovský Pálava pozdní sběr 2016 0.75l

Vůně Kvetoucí růže a kompot z liči a broskví. Chuť Jablkohruškový koláč s čerstvými bylinkami. Doporučujeme k Humrovi s glazovanou karotkou a maracujou, sý.

Vinařství Baloun Pálava pozdní sběr 2017, 0,75 l

Popis vinaře: Víno má zelenožlutou barvu se zlatavými podtóny. Vůně je velmi příjemná, převládá v ní ovocitost a květinovo kořenitá aromata. V chuti vzhledem k příjemnému zbytku cukru najdeme kombinaci lučního medu, vanilky a zralých citrusových plodů, zvláště pak pomerančů. Vše podtrhuje jemná kořenitá dochuť. Doporučujeme podávat k sladkým úpravám masa, jemným paštikám a sýrům se zelenou a modrou plísní. Víno pro vás v nejbližší době ochutnáme....

Vinařství Fučík Pálava Virgin pozdní sběr 0.75l

Chuť Posekaná louka a planá broskev, mineralita. Doporučujeme k Ryby, mořské plody, nazrálé sýry.

Vinařství Gotberg Pálava pozdní sběr 2017, 0,75l l

Popis vinaře:Vyznačuje se slámově žlutou barvou se zelenými reflexy, vůní tropického ovoce zejména liči, ananasu s nezaměnitelnou kořenitou chutí s výraznými tóny čerstvé vanilky.Víno pro Vás v nejbližší době ochutnáme.

Vinařství Sonberk Pálava pozdní sběr 2016 0.75l

Vůně Čerstvé hrozny, meduňka a exot.koření. Chuť Lehký zbytkový cukr a jemná kyselnika.

Vinařství Kubík Pálava pozdní sběr 2017 0.75l

Vůně Zralý banán a kdoule. Chuť nasládklá s decentní kyselinkou.

Rodinné vinařství Vican Pálava pozdní sběr 2017 0.75l

Vůně Intenzívní,květnatá,s medovým charakterem.. Chuť Příjemně kořenitá,plná meruněk,broskví,medu..

Pálava pozdní sběr 2017 polosladké 0,75l Fresh Wine Vinařství U Kapličky

Údaje o víně:alkohol: 13,5 %zbytkový cukr: 6,9 g/lobsah kyselin: 6,3 g/lbezcukerný extrakt: ...

Vinařství Vinselekt Pálava Vinum Palaviense pozdní sběr 2016, 0,75 l

Celkový dojem: Víno ovlivněné spíš terroirem, než projevem odrůdovosti, každopádně harmonické, s jemnou odrůdovou stopou, osobité, zajímavé víno.Vůně: Středně intenzivní, minerální, jemná, cítíme zelené bylinky, lehce tropické ovoce a sušenou kůru citrusů.Chuť: Minerální, lehce hřejivá, svěže ovocná, kořenitá, s nádechem broskví, lehce citrusů, zelených bylinek, zajímavá.Ochutnali jsme: V červnu 2018.

Vinařství Mikrosvín Rulandské modré pozdní sběr 2015, 0,75l l

Popis vinaře: Toto víno vás překvapí svou vůní i chutí. Voní po švestkách a čerstvých brusinkách. Chuť je sametová, hřejivá, ovocná a přímá. Vinařství Mikrosvín Mikulov vyrábí kvalitní víno z révy pěstované v chráněné krajinné oblasti Pálava. Filozofie vinařství je zaměřená na šetrný přístup k přírodě s maximálním omezením chemických vstupů ve vinohradě i ve sklepě. Zkuste kombinovat s dušeným vepřovým, nebo k hovězímu masu s houbami a zeleninou. Víno pro Vás v nejbližší době ochutnáme....

Bílá vína z Moravína, Vinařství Moravíno

Jedno z nejoblíbenějších a nejprodávanějších vínařství vůbec, alespoň u nás, je vinařství Moravíno z Valtic. Mají skvělá vína za skvělé ceny. Vybral jsem do sady jejich vlajkovou loď Grand cuvée bílé, které je kupážováno ze dvou odrůd Chardonnay a Ryzlink rýnský. V sadě nemůže chybět jejich ukázková Pálava a ani mikulovský vlašák z tratě Pod sluneční horou. Zanechat zelenou stopu? V nabíce máme i kolekci Červených vín z Moravína. Pokud si objednáte obě dvě kolekce a před odesláním přidáte do po...

Ryzlinky vlašské z Mikrosvínu, Vinařství Mikrosvín

Mikrosvín je unikát. Mikrosvín je také jedním ze zakladatelů apelace VOC Pálava v Mikulovské vinařské podoblasti. Tím, že do apelace byla vybrána pouze jedna odrůda světu říká "Ryzlink vlašský je na Pálavě doma". Připravil jsem sbírku Mikrosáckých vlašáků z různých vinařských tratí (uvedené u vín níže). Mít v porfoliu vinařství takovouto sbírku tratí s jednou odrůdou je vskutku jedinečné, stejně jako zážitek z jejich degustace vedle sebe... Vína v kolekci: Ryzlink vlašský 2014, pozdní sběr, V...