Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lahev adidas

Nalezeno:    40 produktů

Sportovní láhev Adidas Performance 500 ml

Sportovní láhev Adidas Performance 500 ml je moderní láhev s ergonomickým tvarem a designem. Láhev je vyrobena ze zdravotně nezávadných materiálů, neobsahuje BPA (Bisfenol A). Vrchní část láhve má šroubovací uzávěr, maximální těsnost a náustek z měkkého plastu. Široké hrdlo láhve ulehčuje jednoduché čištění a plnění. Sportovní láhev Adidas Performance 500 ml je vhodná pro všechny sporty i jiné outdoorové aktivity. Technický popis: sportovní láhev z kvalitních, odolných a zdravotně nezávadn...

Sportovní láhev Adidas FC Bayern 0,75 l červená

Sportovní láhev Adidas FC Bayern 0,75 l je ideální pro doplňování tekutin při fyzické aktivitě. Můžete si jí vzít s sebou kamkoliv: na cvičení, do posilovny, na kolo, ale i na všechny druhy cest, když budete potřebovat šikovný výrobek, která zabírá málo místa. Produkt má průhlednou část s ryskou, takže lze kontrolovat množství tekutiny. K usnadnění doplňování tekutin má láhev odšroubovatené víčko velkého průměru. Láhev je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu, neobsahuje BPA (bisfenol A). Díky...

adidas Sportovní doplňky Láhev PERF 750ML - Modrá

adidas Sportovní doplňky Láhev PERF 750ML Modrá K dispozici v dámské velikosti. One size. Dámské > Doplňky > Sportovní adidas

adidas Sportovní doplňky Láhev PERF 750ML - Modrá

adidas Sportovní doplňky Láhev PERF 750ML Modrá K dispozici v pánské velikosti. One size. Pánské > Doplňky > Sportovní adidas

ADIDAS ACE BOTTLE S99047

ADIDAS ACE BOTTLE S99047 nakupujte v sekci Nádobí, lahve, hrnky. Další Kempování značky Adidas nakupujte výhodně na lypo.cz. Sportovní láhev ADIDAS ACE BOTTLE S99047 je vhodná pro volnočasové i sportovní aktivity.

ADIDAS PERF BOTTL AY4342

ADIDAS PERF BOTTL AY4342 nakupujte v sekci Nádobí, lahve, hrnky. Další Kempování značky Adidas nakupujte výhodně na lypo.cz. Láhev ADIDAS PERF BOTTL AY4342 je sportovní 0,5 l lahev značky adidas je určena do posilovny, na tréninky, ale i na Vaše cyklistické výlety. Díky svému tvaru je totiž uzpůsobena na většinu cyklistických držáků.

ADIDAS S99623

ADIDAS S99623 nakupujte v sekci Hrnky a láhve. Další Nádobí, lahve, hrnky značky Adidas nakupujte výhodně na lypo.cz. Láhev ADIDAS S99623 zajistí doplňování tekutin za všech okolností. Láhev má ergonomický design, díky kterému perfektně padne do ruky, taktéž má i popruh na ruku. Neobsahuje PBA, má těsnící uzávěr a lze ji mýt v myčce.

adidas X Bottle černá Jednotná

Sportovní láhev adidas se stane nepostradatelným doplňkem nejenom na fotbal. Láhev je plastová. Díky průsvitné rysce vidíte objem tekutiny. Do láhve můžete nalít až 750 ml nápoje. Černá barva je doplněná oranžovým prvkem. Nechybí ani logo typické pro značku. Univerzální plastová láhev na pití. Objem: 750 ml. Průsvitná ryska. Vhodná na sportovní aktivity: fotbal, cyklistika, posilovna. Materiál: 100% polyetylen.

ADIDAS PERF BOTTL 0,5 AY4344

ADIDAS PERF BOTTL 0,5 AY4344 nakupujte v sekci Nádobí, lahve, hrnky. Další Kempování značky Adidas nakupujte výhodně na lypo.cz. Láhev ADIDAS PERF BOTTL 0,5 AY4344 je sportovní 0,5 l lahev značky adidas, která je určena do posilovny, na tréninky, ale i na Vaše cyklistické výlety. Díky svému tvaru je totiž uzpůsobena na většinu cyklistických držáků.

ADIDAS BR6785

ADIDAS BR6785 nakupujte v sekci Hrnky a láhve. Další Nádobí, lahve, hrnky značky Adidas nakupujte výhodně na lypo.cz. Láhev ADIDAS BR6785 s grafikou adidas má štíhlý tvar a dobře se drží v ruce.

Adidas 500ml

Adidas 500ml nakupujte v sekci Hrnky a láhve. Další Nádobí, lahve, hrnky značky Adidas nakupujte výhodně na lypo.cz. Láhev Adidas AJ9460 je ideální pro nošení do posilovny, do školy či práce. Průhledná část na boku láhve Vám dá přehled o množství vypité tekutiy. Klasické šroubovací víko se špuntem se dá lehce omývat.

ADIDAS NA VODU BR6784

ADIDAS NA VODU BR6784 nakupujte v sekci Nádobí, lahve, hrnky. Další Kempování značky Adidas nakupujte výhodně na lypo.cz. Láhev ADIDAS NA VODU BR6784 s grafikou adidas má štíhlý tvar a dobře se drží v ruce. Mít dostatek tekutin je základ každého tréninkového režimu.

adidas Performance Bottle 500Ml červená Jednotná

Sportovní plastovou láhev adidas v červené barvě využijete nejen při sportu, ale i při výletech a ve volných chvílích. Láhev je dimenzovaná tak, abyste ji pohodlně uchopili do ruky. Díky dobře těsnícímu materiálu ji můžete bezpečně uložit i do sportovního batohu. Červená barva

ADIDAS X BOTTLE S99037

ADIDAS X BOTTLE S99037 nakupujte v sekci Hrnky a láhve. Další Nádobí, lahve, hrnky značky Adidas nakupujte výhodně na lypo.cz. Sportovní láhev ADIDAS X BOTTLE S99037 je vhodná pro volnočasové a hlavně pro sportovní aktivity.

adidas Tr Bottle 0.75L černá Jednotná

Kvalitní pitný režim je potřeba dodržovat za každých okolností. Tato láhev adidas vám v tom pomůže. Láhev je vyrobena z kvalitního a odolného materiálu, který můžete používat každý den. Láhev má ergonomický tvar, který skvěle padne do ruky. Díky průhlednému provedení budete ihned vědět kolik nápoje vám ještě zbývá. Díky šroubovacímu uzávěru láhev jednoduše naplníte. Na uzávěru se nachází i poutko, díky kterému láhev můžete kamkoli pověsit. Černá barva působí velmi trendy. Průhledné provedení. ...

ADIDAS NA VODU 500 ML BR6782

ADIDAS NA VODU 500 ML BR6782 nakupujte v sekci Hrnky a láhve. Další Nádobí, lahve, hrnky značky Adidas nakupujte výhodně na lypo.cz. Láhev ADIDAS NA VODU 500 ML BR6782 s grafikou adidas má štíhlý tvar a dobře se drží v ruce.

ADIDAS PERF BOTTL 0,75 AY4346

ADIDAS PERF BOTTL 0,75 AY4346 nakupujte v sekci Florbalové láhve. Další Florbalové doplňky značky Adidas nakupujte výhodně na lypo.cz. Láhev ADIDAS PERF BOTTL 0,75 AY4346, do které se Vám vejde 0,75 l tekutin, využijete ji v cyklistickém sedle, tělocvičně, posilovně i na hřišti. Ergonomické tvarování slouží k snadnému a pevnému úchopu.

ADIDAS PERF BOTTL 0,75 AY4347

ADIDAS PERF BOTTL 0,75 AY4347 nakupujte v sekci Nádobí, lahve, hrnky. Další Kempování značky Adidas nakupujte výhodně na lypo.cz. Láhev ADIDAS PERF BOTTL 0,75 AY4347, do které se Vám vejde 0,75 l tekutin, využijete v cyklistickém sedle, tělocvičně, posilovně i na hřišti. Ergonomické tvarování slouží k snadnému a pevnému úchopu.

adidas Performance Bottle 500Ml bílá Jednotná

Sportovní 0,5l láhev adidas je určena do posilovny na tréninky, ale i na cyklistické výlety. Díky ní budete mít dostatečnou zásobu osvěžení vždy při ruce. Atraktivní značkový design padne do všech držáků na kolo stejně dobře, jako vám do ruky. Nechybí jednoduchost a komfort klasického vysouvacího uzávěru. Strach nemusíte mít ani z bezpečného, v myčce omyvatelného materiálu. Láhev pro všechny sportovce a nadšence do pohybu. 500 ml objem. Dobře a snadno padne do ruky. Vysouvací uzávěr. Bílo-m...

ADIDAS 3-STRIPES PERFORMANCE BK4040

ADIDAS 3-STRIPES PERFORMANCE BK4040 nakupujte v sekci Hrnky a láhve. Další Nádobí, lahve, hrnky značky Adidas nakupujte výhodně na lypo.cz. Sportovní láhev ADIDAS 3-STRIPES PERFORMANCE BK4040 na vodu neobsahuje BPA a lze ji mýt v myčce. Při tréninku vám zajistí dostatečnou hydrataci. Díky ergonomické drážce se dobře drží a je tak snadné uhasit žízeň v pohybu.

ADIDAS 3-STRIPES PERFORMANCE S96920

ADIDAS 3-STRIPES PERFORMANCE S96920 nakupujte v sekci Hrnky a láhve. Další Nádobí, lahve, hrnky značky Adidas nakupujte výhodně na lypo.cz. Sportovní láhev ADIDAS 3-STRIPES PERFORMANCE S96920 na vodu neobsahuje BPA a lze ji mýt v myčce. Při tréninku vám zajistí dostatečnou hydrataci. Díky ergonomické drážce se dobře drží a je tak snadné uhasit žízeň v pohybu.

ADIDAS 3-STRIPES PERFORMANCE 750 ML BR6777

ADIDAS 3-STRIPES PERFORMANCE 750 ML BR6777 nakupujte v sekci Hrnky a láhve. Další Nádobí, lahve, hrnky značky Adidas nakupujte výhodně na lypo.cz. Láhev ADIDAS 3-STRIPES PERFORMANCE 750 ML BR6777 na vodu neobsahuje BPA a lze ji mýt v myčce. Při tréninku vám zajistí dostatečnou hydrataci. Díky ergonomické drážce se dobře drží a je tak snadné uhasit žízeň v pohybu.

Adidas 500ml

Adidas 500ml nakupujte v sekci Nádobí, lahve, hrnky. Další Kempování značky Adidas nakupujte výhodně na lypo.cz. Láhev Adidas AJ9461 je ideální pro nošení do posilovny, do školy či práce. Průhledná část na boku láhve Vám dá přehled o množství vypité tekutiny...

Adidas Perf Bottle 0,75 Mystery Ruby/Energy NS

Adidas Perf Bottle 0,75 L je praktická sportovní lahev na vodu, která vám při tréninku zajistí dostatečný pitný režim a hydrataci při tréninku.

Adidas TR Bottle 0,75L Black/Iron Met. NS

Adidas TR BOTTLE 0,75L je praktická sportovní lahev na vodu, díky které si budete moct dopřát pravidelný přísun vody při Vašich aktivitách i bez nutné přestávky.

Adidas TR Bottle 0,75L Mystery Petrol NS

Adidas TR BOTTLE 0,75L je praktická sportovní lahev na vodu, díky které si budete moct dopřát pravidelný přísun vody při Vašich aktivitách i bez nutné přestávky.

adidas Perf Bottl 0.75 černá Jednotná

Sportovní adidas Perf Bottl 0.75 láhev na pití je vhodná na volnočasové aktivity i ke sportovnímu vyžití. Černý model v sobě ukrývá dostatek potřebného objemu (0,75 litrů). Díky lehce šroubovacímu a odnímatelnému uzávěru nápoj jednoduše nalijete dovnitř.

Dětský batoh Adidas Originals

Malý praktický dětský batoh Adidas Originals využijí děti do školky, na kroužky i za zábavou. Batoh má obdélníkový tvar, pro pohodlné nošení má polstrovaná záda a popruhy, které jsou nastavitelné. Hlavní kapsa má oddělenou přihrádku, na přední straně je další kapsa na zip s potiskem a na bocích jsou síťované kapsy na láhev. šedé provedení s potiskem rozměry: 20 x 12 x 31 cm ( délka/šířka/výška ) poutko na pověšení

Adidas Pp Bottle 0,7Lt Utility Black /Black/Black NS

Adidas Pp Bottle 0,7Lt Utility Black /Black/Black NS je praktická sportovní lahev, díky které si budete moct dopřát pravidelný přísun vody při Vašich aktivitách.

Adidas R Bott Waistbag Black/Grey/Matte Silver NS

Adidas R Bott Waistbag Black/Grey/Matte Silver NS je všestranná běžecká ledvinka. Pouzdro na lahev na vodu doplňují dvě kapsy na zip, do kterých si můžete uložit nezbytné drobnosti. Celkový vzhled dotvářejí reflexní detaily.

Adidas Pp Bottle 0,7Lt Easy Blue /Core Blue /Core Blue NS

Adidas Pp Bottle 0,7 Lt Easy Blue /Core Blue /Core Blue NS je praktická sportovní lahev, díky které si budete moct dopřát pravidelný přísun vody při Vašich aktivitách.

Eliptický trenažér adidas X16

Značka adidas je známá díky svému kvalitnímu sportovnímu oblečení a malým fitness strojům. Od této chvíle je toto jméno proslulé i díky větším fitness strojům pro domácí užití! Eliptický trenažér adidas X-16: první crossový trenažér na trhu. S eliptickým trenažérem X-16 byl vyvinut kompaktní stroj pro vytrvalostní trénink určený do vnitřních prostor. Nabízí protažení velké části svalstva, a tím i trénink celého těla, při kterém je brán zřetel na klouby. Procvičí nejen spodní část těla, ale díky...

adidas Dětský batoh A.CLASSIC M G3 - barevný

Sportovní batoh s velkou přední kapsou na zip a postranní kapsou na lahev. Batoh má ergonomicky tvarované polstrované ramenní popruhy pro větší pohodlí při nošení. Na spodní části batohu byl použit materiál TPE (termoplastický elastomer), který zajistí větší odolnost vůči nečistotám. Materiál: 100% Polyester

adidas Bp Power Iv M černá M

Černě zbarvený batoh adidas se hodí na nošení sportovních potřeb a oděvu, ale také jako batoh do školy na učení. Hlavní přihrádka je na dvoucestný zip, stejně jako menší přední kapsa. Po stranách se nachází dvě boční síťované kapsy na drobnosti nebo na láhev s pitím. V horní části je poutko na snadné zavěšení batohu. Batoh je opatřen nastavitelnými popruhy, kterými si upravíte velikost podle vašich ramen a zad. Klasická černá barva se hodí na každodenní nošení. Kapsy na zip. Pásky na stažení ...

EQT Utility Taška adidas Originals

Materiál: svršek - 100% polyamid podšívka - 100% polyester Rozměry: 26x4x20,5 cm Délka ucha: 3 cm Délka popruhu: max. 60 cm Zapínání: na zip a karabinku Barva: černá Detail: součástí balení pouzdro na lahev rozměry 24x9 cm, malá taška rozměry 14x6x9 cm Zboží je z aktuální kolekce podzim/zima 2017

Batoh adidas Originals BLACKBIRD BAG Barevná

Batoh adidas Originals BLACKBIRD BAG. Učebnice, láhev s vodou a telefon. Tento batoh nabízí místo na všechno potřebné. Vše unese, ať už vyrážíte do školy nebo do ulic. Batoh je vyrobený z odolného úpletu s jednoduchou vazbou a má zesílenou základnu. Nechybí samozřejmě hlavní přihrádka na zip, přední kapsa na zip, nastavitelné ramenní popruhy a ucho. Batoh do školy i na prkno, s neotřelým maskovacím potiskem. Specifikace: hlavní přihrádka na zip, přední ka...

NIKWAX Base Wash 300ml

Šetrný prací prostředek na syntetické funkční spodní prádlo a ponožky. Pere bezpečně, jemně, oživuje strukturu materiálu, urychluje schnutí a zlepšuje odvod vlhkosti. Láhev 300 ml vystačí na 6 pracích dávek po 10 kusech oblečení. Vhodný pro materiály Helly Hansen Lifa, Lowe Alpine Driflo, Adidas Clima Dry, Coolmax, Under Armour, všechny Parameta a další.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: