Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lagoona blue

Nalezeno:    8 produktů

Cooboo Monster High deníčky Lagoona Blueová: a zlovolená na moři (978-80-7544-639-8)

Blíží se jarní prázdniny a ghúlové z Monster High je plánují strávit nejrůznějšími strašúžasnými způsoby. Lagoona Blueová jede za svou rodinou a už se nemůže dočkat, až si pořádně zasurfuje. Rodiče pro ni ale mají velké překvapení: vydají se na výletní plavbu lodí! Lagoona sice stráví celý týden bez svých ghúlmošek, ale doufá, že se seznámí s někým novým. Povede se jí to?

Více informací
od 162 Kč
Koupit nejlevněji

Kostým Rubie's

Materiál: polyester Motiv: lagoona blue Zapínání: bez zapínání Určeno: na karneval Barva: černá, růžová, tyrkysová

MH MONSTER HADŘÍKY - mix variant či barev

Draculaura, Lagoona Blue, Spectra Vondergeist a Abbey Bominable si do začátku školního roku pořídily děsivé oblečky.

Monster High Hadříky - mix variant či barev

Draculaura, Lagoona Blue, Spectra Vondergeist a Abbey Bominable si do začátku školního roku pořídily děsivé oblečky.

MATTEL - Monster High Monster Hadříky , Mix Produktů

Draculaura, Lagoona Blue, Spectra Vondergeist a Abbey Bominable si do začátku školního roku pořídily děsivé oblečky. Součástí balení je obleček, boty, šperky a doplňky.

MH MONSTARS PŘÍŠERKY - mix variant či barev

V novém příběhu “Dance the Fright Away” se všechny studentky Monster High™ spojí, aby znovu otevřely tu nejvíc booží střední školu a ghúlky s sebou na tuhle party berou i své další děsivé podoby! Clawdeen Wolf™, Cleo de Nile™ a Lagoona Blue™ vypadají boožsky ve svých party šatičkách a famoozním ghúlském make-upu.

MH MONSTARS PŘÍŠERKY ASST

V novém příběhu “Dance the Fright Away” se všechny studentky Monster High spojí, aby znovu otevřely tu nejvíc booží střední školu a ghúlky s sebou na tuhle party berou i své další děsivé podoby! Clawdeen Wolf, Cleo de Nile a Lagoona Blue vypadají boožsky ve svých party šatičkách a famoozním ghúlském make-upu.

Mattel Monster High Přívěsek na klíče

Dívky mohou zůstat neustále stylové s přívěškem na klíče Monster High™. Lze jej připnout k čemukoliv a skrývá tajné zrcátko! Je na něm také roztomilé strašidelné zvířátko a barevná šňůrka. Kolekce Frankie Stein™ a Watzit™, Draculaura™ a Count Fabulous™ a Lagoona Blue™ a Neptuna™. Pro děti od 6 let. V objednávce prosím uveďte, o který výrobek máte zájem.

Mattel Monster High FCV80 SOUROZENCI MONSTERKY ASST

Mattel Monster High sourozenci monsterky 2 ks - Lagoona Blue nebo Clawdeen Wolf. Lagoona Blue je jednou z Monster High studentek, které začínají představovat své mladší sourozence, svoje sestry, které se na studium teprve chystají. Rády si s polečně užívají zábavná dobrodružství. Monster High jsou oděny do svých typických oblečků, které charakterizují jejich původ. Mladší sestry, ať v oblečení či zábavě, toto ve velkém rozsahu potvrzují. Okolí se nestačí divit zábavě, která se jim dař...