Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

L link ll 1109

Nalezeno:    3 produkty

D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km

; Hot Pluggable; MSA Compliant; RoHS Compliant; ; ; Standards; Compliance with IEEE802.3ae, 10GBASE-LR; Form Factor Type: SFP+; Fibre Channel FC-PI standard: 1200-SM-LL-L; Fiber Media support: Single-Mode; Distance



Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: