Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kusovy koberec finca 501 orange 80x150 cm

Nalezeno:    2 produkty

Lalee Finca FIN 501 80x150 cm

Stylový koberec Finca FIN 501 bouclé vyrobený z polypropylenu BCF. Toto provedení vyniká velmi vysokou odolností vůči pomačkání nebo jinému poškození a je tak ideální na frekventovaná místa. Příjemné teplé barvy rozjasní každý interiér.

Více informací
od 699 Kč
Koupit nejlevněji

Lalee koberce Kusový koberec Finca FIN 501 silver, kusových koberců 80x150 cm% Šedá - Vrácení do 1 roku ZDARMA vč. dopravy

Kusový koberec Finca FIN 501 se může chlubit hezkým neagresivním vzorem v příjemných stříbrných barvách. Je na plocho tkaný z polypropylenu BCF a nabízí tak velmi vysokou odolnost proti kterékoli formě poškození. Můžete jej tak s klidem umístit i do velmi frekventovaných prostor.

Lalee koberce Kusový koberec Finca FIN 501 coffee-mais, kusových koberců 80x150 cm% Hnědá, Béžová - Vrácení do 1 roku ZDARMA vč. dopravy

Kvalitní kusový koberec v příjemné hnědo-béžové barevné kombinaci. Tento koberec je vyrobený z polypropylenu BCF, který vyniká svou výbornou odolností vůči okolním vlivům i mechanickému poškození, což je ještě umocněno provedením bouclé a můžete jej tak umístit naprosto kamkoliv.