Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kucharske kalhoty

Nalezeno:    162 produktů

Kuchařské kalhoty PEPITO 46

ČERVA Kuchařské kalhoty PEPITO 46 Kuchařské kalhoty Pepito, součást Gastro oděvu. Jedná se o kvalitní oděvy pro profesionály v potravinářství, gastronomii a masném průmyslu. Tyto kalhoty jsou vyrobeny ze 100% bavlny. Kuchařské kalhoty Pepito, součást Gastro oděvu. Jedná se o kvalitní oděvy pro profesionály v potravinářství, gastronomii a masném průmyslu. Tyto pracovní kuchařské kalhoty jsou vyrobeny ze 100% bavlny ZDE naleznete tabulku velikostí.

Kuchařské kalhoty PEPITO 48

ČERVA Kuchařské kalhoty PEPITO 48 Kuchařské kalhoty Pepito, součást Gastro oděvu. Jedná se o kvalitní oděvy pro profesionály v potravinářství, gastronomii a masném průmyslu. Tyto kalhoty jsou vyrobeny ze 100% bavlny. Kuchařské kalhoty Pepito, součást Gastro oděvu. Jedná se o kvalitní oděvy pro profesionály v potravinářství, gastronomii a masném průmyslu. Tyto pracovní kuchařské kalhoty jsou vyrobeny ze 100% bavlny ZDE naleznete tabulku velikostí.

Kuchařské kalhoty PEPITO 50

ČERVA Kuchařské kalhoty PEPITO 50 Kuchařské kalhoty Pepito, součást Gastro oděvu. Jedná se o kvalitní oděvy pro profesionály v potravinářství, gastronomii a masném průmyslu. Tyto kalhoty jsou vyrobeny ze 100% bavlny. Kuchařské kalhoty Pepito, součást Gastro oděvu. Jedná se o kvalitní oděvy pro profesionály v potravinářství, gastronomii a masném průmyslu. Tyto pracovní kuchařské kalhoty jsou vyrobeny ze 100% bavlny ZDE naleznete tabulku velikostí.

Kuchařské kalhoty PEPITO 52

ČERVA Kuchařské kalhoty PEPITO 52 Kuchařské kalhoty Pepito, součást Gastro oděvu. Jedná se o kvalitní oděvy pro profesionály v potravinářství, gastronomii a masném průmyslu. Tyto kalhoty jsou vyrobeny ze 100% bavlny. Kuchařské kalhoty Pepito, součást Gastro oděvu. Jedná se o kvalitní oděvy pro profesionály v potravinářství, gastronomii a masném průmyslu. Tyto pracovní kuchařské kalhoty jsou vyrobeny ze 100% bavlny ZDE naleznete tabulku velikostí.

Kuchařské kalhoty PEPITO 54

ČERVA Kuchařské kalhoty PEPITO 54 Kuchařské kalhoty Pepito, součást Gastro oděvu. Jedná se o kvalitní oděvy pro profesionály v potravinářství, gastronomii a masném průmyslu. Tyto kalhoty jsou vyrobeny ze 100% bavlny. Kuchařské kalhoty Pepito, součást Gastro oděvu. Jedná se o kvalitní oděvy pro profesionály v potravinářství, gastronomii a masném průmyslu. Tyto pracovní kuchařské kalhoty jsou vyrobeny ze 100% bavlny ZDE naleznete tabulku velikostí.

Kuchařské kalhoty PEPITO 56

ČERVA Kuchařské kalhoty PEPITO 56 Kuchařské kalhoty Pepito, součást Gastro oděvu. Jedná se o kvalitní oděvy pro profesionály v potravinářství, gastronomii a masném průmyslu. Tyto kalhoty jsou vyrobeny ze 100% bavlny. Kuchařské kalhoty Pepito, součást Gastro oděvu. Jedná se o kvalitní oděvy pro profesionály v potravinářství, gastronomii a masném průmyslu. Tyto pracovní kuchařské kalhoty jsou vyrobeny ze 100% bavlny ZDE naleznete tabulku velikostí.

Kuchařské kalhoty PEPITO 58

ČERVA Kuchařské kalhoty PEPITO 58 Kuchařské kalhoty Pepito, součást Gastro oděvu. Jedná se o kvalitní oděvy pro profesionály v potravinářství, gastronomii a masném průmyslu. Tyto kalhoty jsou vyrobeny ze 100% bavlny. Kuchařské kalhoty Pepito, součást Gastro oděvu. Jedná se o kvalitní oděvy pro profesionály v potravinářství, gastronomii a masném průmyslu. Tyto pracovní kuchařské kalhoty jsou vyrobeny ze 100% bavlny ZDE naleznete tabulku velikostí.

Kuchařské kalhoty PEPITO 60

ČERVA Kuchařské kalhoty PEPITO 60 Kuchařské kalhoty Pepito, součást Gastro oděvu. Jedná se o kvalitní oděvy pro profesionály v potravinářství, gastronomii a masném průmyslu. Tyto kalhoty jsou vyrobeny ze 100% bavlny. Kuchařské kalhoty Pepito, součást Gastro oděvu. Jedná se o kvalitní oděvy pro profesionály v potravinářství, gastronomii a masném průmyslu. Tyto pracovní kuchařské kalhoty jsou vyrobeny ze 100% bavlny ZDE naleznete tabulku velikostí.

Kuchařské kalhoty PEPITO 62

ČERVA Kuchařské kalhoty PEPITO 62 Kuchařské kalhoty Pepito, součást Gastro oděvu. Jedná se o kvalitní oděvy pro profesionály v potravinářství, gastronomii a masném průmyslu. Tyto kalhoty jsou vyrobeny ze 100% bavlny. Kuchařské kalhoty Pepito, součást Gastro oděvu. Jedná se o kvalitní oděvy pro profesionály v potravinářství, gastronomii a masném průmyslu. Tyto pracovní kuchařské kalhoty jsou vyrobeny ze 100% bavlny ZDE naleznete tabulku velikostí.

kuchařské kalhoty černé 40

ČESKÝ VÝROBEK kuchařské kalhoty černé 40 Pánské kuchařské kalhoty se sníženým pasem. Pásek s pruženkou a tkanicí. Boční nakládané kapsy, Bez rozparku.Tabulka velikosti ve spodní části karty produktu. Pánské kuchařské kalhoty se sníženým pasem. Pásek s pruženkou a tkanicí. Boční nakládané kapsy, Bez rozparku.

kuchařské kalhoty černé 62

ČESKÝ VÝROBEK kuchařské kalhoty černé 62 Pánské kuchařské kalhoty se sníženým pasem. Pásek s pruženkou a tkanicí. Boční nakládané kapsy, Bez rozparku.Tabulka velikosti ve spodní části karty produktu. Pánské kuchařské kalhoty se sníženým pasem. Pásek s pruženkou a tkanicí. Boční nakládané kapsy, Bez rozparku.

kuchařské kalhoty černé 60

ČESKÝ VÝROBEK kuchařské kalhoty černé 60 Pánské kuchařské kalhoty se sníženým pasem. Pásek s pruženkou a tkanicí. Boční nakládané kapsy, Bez rozparku.Tabulka velikosti ve spodní části karty produktu. Pánské kuchařské kalhoty se sníženým pasem. Pásek s pruženkou a tkanicí. Boční nakládané kapsy, Bez rozparku.

kuchařské kalhoty černé 58

ČESKÝ VÝROBEK kuchařské kalhoty černé 58 Pánské kuchařské kalhoty se sníženým pasem. Pásek s pruženkou a tkanicí. Boční nakládané kapsy, Bez rozparku.Tabulka velikosti ve spodní části karty produktu. Pánské kuchařské kalhoty se sníženým pasem. Pásek s pruženkou a tkanicí. Boční nakládané kapsy, Bez rozparku.

kuchařské kalhoty černé 56

ČESKÝ VÝROBEK kuchařské kalhoty černé 56 Pánské kuchařské kalhoty se sníženým pasem. Pásek s pruženkou a tkanicí. Boční nakládané kapsy, Bez rozparku.Tabulka velikosti ve spodní části karty produktu. Pánské kuchařské kalhoty se sníženým pasem. Pásek s pruženkou a tkanicí. Boční nakládané kapsy, Bez rozparku.

kuchařské kalhoty černé 54

ČESKÝ VÝROBEK kuchařské kalhoty černé 54 Pánské kuchařské kalhoty se sníženým pasem. Pásek s pruženkou a tkanicí. Boční nakládané kapsy, Bez rozparku.Tabulka velikosti ve spodní části karty produktu. Pánské kuchařské kalhoty se sníženým pasem. Pásek s pruženkou a tkanicí. Boční nakládané kapsy, Bez rozparku.

kuchařské kalhoty černé 52

ČESKÝ VÝROBEK kuchařské kalhoty černé 52 Pánské kuchařské kalhoty se sníženým pasem. Pásek s pruženkou a tkanicí. Boční nakládané kapsy, Bez rozparku.Tabulka velikosti ve spodní části karty produktu. Pánské kuchařské kalhoty se sníženým pasem. Pásek s pruženkou a tkanicí. Boční nakládané kapsy, Bez rozparku.

kuchařské kalhoty černé 50

ČESKÝ VÝROBEK kuchařské kalhoty černé 50 Pánské kuchařské kalhoty se sníženým pasem. Pásek s pruženkou a tkanicí. Boční nakládané kapsy, Bez rozparku.Tabulka velikosti ve spodní části karty produktu. Pánské kuchařské kalhoty se sníženým pasem. Pásek s pruženkou a tkanicí. Boční nakládané kapsy, Bez rozparku.

kuchařské kalhoty černé 48

ČESKÝ VÝROBEK kuchařské kalhoty černé 48 Pánské kuchařské kalhoty se sníženým pasem. Pásek s pruženkou a tkanicí. Boční nakládané kapsy, Bez rozparku.Tabulka velikosti ve spodní části karty produktu. Pánské kuchařské kalhoty se sníženým pasem. Pásek s pruženkou a tkanicí. Boční nakládané kapsy, Bez rozparku.

kuchařské kalhoty černé 46

ČESKÝ VÝROBEK kuchařské kalhoty černé 46 Pánské kuchařské kalhoty se sníženým pasem. Pásek s pruženkou a tkanicí. Boční nakládané kapsy, Bez rozparku.Tabulka velikosti ve spodní části karty produktu. Pánské kuchařské kalhoty se sníženým pasem. Pásek s pruženkou a tkanicí. Boční nakládané kapsy, Bez rozparku.

kuchařské kalhoty černé 44

ČESKÝ VÝROBEK kuchařské kalhoty černé 44 Pánské kuchařské kalhoty se sníženým pasem. Pásek s pruženkou a tkanicí. Boční nakládané kapsy, Bez rozparku.Tabulka velikosti ve spodní části karty produktu. Pánské kuchařské kalhoty se sníženým pasem. Pásek s pruženkou a tkanicí. Boční nakládané kapsy, Bez rozparku.

kuchařské kalhoty černé 42

ČESKÝ VÝROBEK kuchařské kalhoty černé 42 Pánské kuchařské kalhoty se sníženým pasem. Pásek s pruženkou a tkanicí. Boční nakládané kapsy, Bez rozparku.Tabulka velikosti ve spodní části karty produktu. Pánské kuchařské kalhoty se sníženým pasem. Pásek s pruženkou a tkanicí. Boční nakládané kapsy, Bez rozparku.

kuchařské kalhoty černé 64

ČESKÝ VÝROBEK kuchařské kalhoty černé 64 Pánské kuchařské kalhoty se sníženým pasem. Pásek s pruženkou a tkanicí. Boční nakládané kapsy, Bez rozparku.Tabulka velikosti ve spodní části karty produktu. Pánské kuchařské kalhoty se sníženým pasem. Pásek s pruženkou a tkanicí. Boční nakládané kapsy, Bez rozparku.

Kuchařské kalhoty prodloužené XL

PORTWEST Kuchařské kalhoty prodloužené XL Kalhoty ze 100% bavlny, vhodné i pro práci v teplém prostředí. Přirozeně absorbují pot, zůstávají stále pohodlné.Prodloužená životnost pro každodenní použití. Kalhoty ze 100% bavlny, vhodné i pro práci v teplém prostředí. Přirozeně absorbují pot, zůstávají stále pohodlné.Tepex povrchová úprava odpuzující vodu a špínu. Tabulka velikostí. Kuchařské kalhoty prodloužené

Kuchařské kalhoty prodloužené L

PORTWEST Kuchařské kalhoty prodloužené L Kalhoty ze 100% bavlny, vhodné i pro práci v teplém prostředí. Přirozeně absorbují pot, zůstávají stále pohodlné.Prodloužená životnost pro každodenní použití. Kalhoty ze 100% bavlny, vhodné i pro práci v teplém prostředí. Přirozeně absorbují pot, zůstávají stále pohodlné.Tepex povrchová úprava odpuzující vodu a špínu. Tabulka velikostí. Kuchařské kalhoty prodloužené

Kuchařské kalhoty prodloužené S

PORTWEST Kuchařské kalhoty prodloužené S Kalhoty ze 100% bavlny, vhodné i pro práci v teplém prostředí. Přirozeně absorbují pot, zůstávají stále pohodlné.Prodloužená životnost pro každodenní použití. Kalhoty ze 100% bavlny, vhodné i pro práci v teplém prostředí. Přirozeně absorbují pot, zůstávají stále pohodlné.Tepex povrchová úprava odpuzující vodu a špínu. Tabulka velikostí. Kuchařské kalhoty prodloužené

Kuchařské kalhoty prodloužené M

PORTWEST Kuchařské kalhoty prodloužené M Kalhoty ze 100% bavlny, vhodné i pro práci v teplém prostředí. Přirozeně absorbují pot, zůstávají stále pohodlné.Prodloužená životnost pro každodenní použití. Kalhoty ze 100% bavlny, vhodné i pro práci v teplém prostředí. Přirozeně absorbují pot, zůstávají stále pohodlné.Tepex povrchová úprava odpuzující vodu a špínu. Tabulka velikostí. Kuchařské kalhoty prodloužené

Kuchařské kalhoty prodloužené XXL

PORTWEST Kuchařské kalhoty prodloužené XXL Kalhoty ze 100% bavlny, vhodné i pro práci v teplém prostředí. Přirozeně absorbují pot, zůstávají stále pohodlné.Prodloužená životnost pro každodenní použití. Kalhoty ze 100% bavlny, vhodné i pro práci v teplém prostředí. Přirozeně absorbují pot, zůstávají stále pohodlné.Tepex povrchová úprava odpuzující vodu a špínu. Tabulka velikostí. Kuchařské kalhoty prodloužené

Kuchařské kalhoty prodloužené XS

PORTWEST Kuchařské kalhoty prodloužené XS Kalhoty ze 100% bavlny, vhodné i pro práci v teplém prostředí. Přirozeně absorbují pot, zůstávají stále pohodlné.Prodloužená životnost pro každodenní použití. Kalhoty ze 100% bavlny, vhodné i pro práci v teplém prostředí. Přirozeně absorbují pot, zůstávají stále pohodlné.Tepex povrchová úprava odpuzující vodu a špínu. Tabulka velikostí. Kuchařské kalhoty prodloužené

Kuchařské kalhoty prodloužené XXS

PORTWEST Kuchařské kalhoty prodloužené XXS Kalhoty ze 100% bavlny, vhodné i pro práci v teplém prostředí. Přirozeně absorbují pot, zůstávají stále pohodlné.Prodloužená životnost pro každodenní použití. Kalhoty ze 100% bavlny, vhodné i pro práci v teplém prostředí. Přirozeně absorbují pot, zůstávají stále pohodlné.Tepex povrchová úprava odpuzující vodu a špínu. Tabulka velikostí. Kuchařské kalhoty prodloužené

Kuchařské kalhoty prodloužené XXXL

PORTWEST Kuchařské kalhoty prodloužené XXXL Kalhoty ze 100% bavlny, vhodné i pro práci v teplém prostředí. Přirozeně absorbují pot, zůstávají stále pohodlné.Prodloužená životnost pro každodenní použití. Kalhoty ze 100% bavlny, vhodné i pro práci v teplém prostředí. Přirozeně absorbují pot, zůstávají stále pohodlné.Tepex povrchová úprava odpuzující vodu a špínu. Tabulka velikostí. Kuchařské kalhoty prodloužené

Kuchařské kalhoty prodloužené 4XL

PORTWEST Kuchařské kalhoty prodloužené 4XL Kalhoty ze 100% bavlny, vhodné i pro práci v teplém prostředí. Přirozeně absorbují pot, zůstávají stále pohodlné.Prodloužená životnost pro každodenní použití. Kalhoty ze 100% bavlny, vhodné i pro práci v teplém prostředí. Přirozeně absorbují pot, zůstávají stále pohodlné.Tepex povrchová úprava odpuzující vodu a špínu. Tabulka velikostí. Kuchařské kalhoty prodloužené

Kuchařské kalhoty Bromley S

PORTWEST Kuchařské kalhoty Bromley S Kalhot Bromley kombinuje jednoduchý styl a přříjemný bavlněný materiál.Vrchní tkanina: 100% bavlna 190g.Plně elastický pas se stahovací šňůrkou. Kalhot Bromley kombinuje jednoduchý styl a přříjemný bavlněný materiál. K nošení po celý den, zadní kapsa, kryté zapínání na zip, plně elastický pas se stahovací šňůrkou. Tabulka velikostí. Kuchařské kalhoty černá kostka

Kuchařské kalhoty Bromley M

PORTWEST Kuchařské kalhoty Bromley M Kalhot Bromley kombinuje jednoduchý styl a přříjemný bavlněný materiál.Vrchní tkanina: 100% bavlna 190g.Plně elastický pas se stahovací šňůrkou. Kalhot Bromley kombinuje jednoduchý styl a přříjemný bavlněný materiál. K nošení po celý den, zadní kapsa, kryté zapínání na zip, plně elastický pas se stahovací šňůrkou. Tabulka velikostí. Kuchařské kalhoty černá kostka

Kuchařské kalhoty Bromley L

PORTWEST Kuchařské kalhoty Bromley L Kalhot Bromley kombinuje jednoduchý styl a přříjemný bavlněný materiál.Vrchní tkanina: 100% bavlna 190g.Plně elastický pas se stahovací šňůrkou. Kalhot Bromley kombinuje jednoduchý styl a přříjemný bavlněný materiál. K nošení po celý den, zadní kapsa, kryté zapínání na zip, plně elastický pas se stahovací šňůrkou. Tabulka velikostí. Kuchařské kalhoty černá kostka

Kuchařské kalhoty Bromley XL

PORTWEST Kuchařské kalhoty Bromley XL Kalhot Bromley kombinuje jednoduchý styl a přříjemný bavlněný materiál.Vrchní tkanina: 100% bavlna 190g.Plně elastický pas se stahovací šňůrkou. Kalhot Bromley kombinuje jednoduchý styl a přříjemný bavlněný materiál. K nošení po celý den, zadní kapsa, kryté zapínání na zip, plně elastický pas se stahovací šňůrkou. Tabulka velikostí. Kuchařské kalhoty černá kostka

Kuchařské kalhoty Bromley XXL

PORTWEST Kuchařské kalhoty Bromley XXL Kalhot Bromley kombinuje jednoduchý styl a přříjemný bavlněný materiál.Vrchní tkanina: 100% bavlna 190g.Plně elastický pas se stahovací šňůrkou. Kalhot Bromley kombinuje jednoduchý styl a přříjemný bavlněný materiál. K nošení po celý den, zadní kapsa, kryté zapínání na zip, plně elastický pas se stahovací šňůrkou. Tabulka velikostí. Kuchařské kalhoty černá kostka

Kuchařské kalhoty Bromley XS

PORTWEST Kuchařské kalhoty Bromley XS Kalhot Bromley kombinuje jednoduchý styl a přříjemný bavlněný materiál.Vrchní tkanina: 100% bavlna 190g.Plně elastický pas se stahovací šňůrkou. Kalhot Bromley kombinuje jednoduchý styl a přříjemný bavlněný materiál. K nošení po celý den, zadní kapsa, kryté zapínání na zip, plně elastický pas se stahovací šňůrkou. Tabulka velikostí. Kuchařské kalhoty černá kostka

Kuchařské kalhoty Bromley XXXL

PORTWEST Kuchařské kalhoty Bromley XXXL Kalhot Bromley kombinuje jednoduchý styl a přříjemný bavlněný materiál.Vrchní tkanina: 100% bavlna 190g.Plně elastický pas se stahovací šňůrkou. Kalhot Bromley kombinuje jednoduchý styl a přříjemný bavlněný materiál. K nošení po celý den, zadní kapsa, kryté zapínání na zip, plně elastický pas se stahovací šňůrkou. Tabulka velikostí. Kuchařské kalhoty černá kostka

Kuchařské kalhoty Bromley XXS

PORTWEST Kuchařské kalhoty Bromley XXS Kalhot Bromley kombinuje jednoduchý styl a přříjemný bavlněný materiál.Vrchní tkanina: 100% bavlna 190g.Plně elastický pas se stahovací šňůrkou. Kalhot Bromley kombinuje jednoduchý styl a přříjemný bavlněný materiál. K nošení po celý den, zadní kapsa, kryté zapínání na zip, plně elastický pas se stahovací šňůrkou. Tabulka velikostí. Kuchařské kalhoty černá kostka

Kuchařské kalhoty Bromley 4XL

PORTWEST Kuchařské kalhoty Bromley 4XL Kalhot Bromley kombinuje jednoduchý styl a přříjemný bavlněný materiál.Vrchní tkanina: 100% bavlna 190g.Plně elastický pas se stahovací šňůrkou. Kalhot Bromley kombinuje jednoduchý styl a přříjemný bavlněný materiál. K nošení po celý den, zadní kapsa, kryté zapínání na zip, plně elastický pas se stahovací šňůrkou. Tabulka velikostí. Kuchařské kalhoty černá kostka

Černé kuchařské kalhoty dámské 32

Černé kuchařské kalhoty dámské 32 kalhoty dámské se sníženým pasem. Pásek s pruženkou a tkanicí. Boční nakádané kapsy, Bez rozparku. kuchařské dámské kalhoty se sníženým pasem. Pásek s pruženkou a tkanicí. Boční nakádané kapsy, Bez rozparku. Kalhoty v pánském provedení naleznete ZDE.

Černé kuchařské kalhoty dámské 52

Černé kuchařské kalhoty dámské 52 kalhoty dámské se sníženým pasem. Pásek s pruženkou a tkanicí. Boční nakádané kapsy, Bez rozparku. kuchařské dámské kalhoty se sníženým pasem. Pásek s pruženkou a tkanicí. Boční nakádané kapsy, Bez rozparku. Kalhoty v pánském provedení naleznete ZDE.

Černé kuchařské kalhoty dámské 50

Černé kuchařské kalhoty dámské 50 kalhoty dámské se sníženým pasem. Pásek s pruženkou a tkanicí. Boční nakádané kapsy, Bez rozparku. kuchařské dámské kalhoty se sníženým pasem. Pásek s pruženkou a tkanicí. Boční nakádané kapsy, Bez rozparku. Kalhoty v pánském provedení naleznete ZDE.

Černé kuchařské kalhoty dámské 48

Černé kuchařské kalhoty dámské 48 kalhoty dámské se sníženým pasem. Pásek s pruženkou a tkanicí. Boční nakádané kapsy, Bez rozparku. kuchařské dámské kalhoty se sníženým pasem. Pásek s pruženkou a tkanicí. Boční nakádané kapsy, Bez rozparku. Kalhoty v pánském provedení naleznete ZDE.

Černé kuchařské kalhoty dámské 46

Černé kuchařské kalhoty dámské 46 kalhoty dámské se sníženým pasem. Pásek s pruženkou a tkanicí. Boční nakádané kapsy, Bez rozparku. kuchařské dámské kalhoty se sníženým pasem. Pásek s pruženkou a tkanicí. Boční nakádané kapsy, Bez rozparku. Kalhoty v pánském provedení naleznete ZDE.

Černé kuchařské kalhoty dámské 44

Černé kuchařské kalhoty dámské 44 kalhoty dámské se sníženým pasem. Pásek s pruženkou a tkanicí. Boční nakádané kapsy, Bez rozparku. kuchařské dámské kalhoty se sníženým pasem. Pásek s pruženkou a tkanicí. Boční nakádané kapsy, Bez rozparku. Kalhoty v pánském provedení naleznete ZDE.

Černé kuchařské kalhoty dámské 42

Černé kuchařské kalhoty dámské 42 kalhoty dámské se sníženým pasem. Pásek s pruženkou a tkanicí. Boční nakádané kapsy, Bez rozparku. kuchařské dámské kalhoty se sníženým pasem. Pásek s pruženkou a tkanicí. Boční nakádané kapsy, Bez rozparku. Kalhoty v pánském provedení naleznete ZDE.

Černé kuchařské kalhoty dámské 40

Černé kuchařské kalhoty dámské 40 kalhoty dámské se sníženým pasem. Pásek s pruženkou a tkanicí. Boční nakádané kapsy, Bez rozparku. kuchařské dámské kalhoty se sníženým pasem. Pásek s pruženkou a tkanicí. Boční nakádané kapsy, Bez rozparku. Kalhoty v pánském provedení naleznete ZDE.

Černé kuchařské kalhoty dámské 38

Černé kuchařské kalhoty dámské 38 kalhoty dámské se sníženým pasem. Pásek s pruženkou a tkanicí. Boční nakádané kapsy, Bez rozparku. kuchařské dámské kalhoty se sníženým pasem. Pásek s pruženkou a tkanicí. Boční nakádané kapsy, Bez rozparku. Kalhoty v pánském provedení naleznete ZDE.

Černé kuchařské kalhoty dámské 36

Černé kuchařské kalhoty dámské 36 kalhoty dámské se sníženým pasem. Pásek s pruženkou a tkanicí. Boční nakádané kapsy, Bez rozparku. kuchařské dámské kalhoty se sníženým pasem. Pásek s pruženkou a tkanicí. Boční nakádané kapsy, Bez rozparku. Kalhoty v pánském provedení naleznete ZDE.

Černé kuchařské kalhoty dámské 34

Černé kuchařské kalhoty dámské 34 kalhoty dámské se sníženým pasem. Pásek s pruženkou a tkanicí. Boční nakádané kapsy, Bez rozparku. kuchařské dámské kalhoty se sníženým pasem. Pásek s pruženkou a tkanicí. Boční nakádané kapsy, Bez rozparku. Kalhoty v pánském provedení naleznete ZDE.

Černé kuchařské kalhoty dámské 54

Černé kuchařské kalhoty dámské 54 kalhoty dámské se sníženým pasem. Pásek s pruženkou a tkanicí. Boční nakádané kapsy, Bez rozparku. kuchařské dámské kalhoty se sníženým pasem. Pásek s pruženkou a tkanicí. Boční nakádané kapsy, Bez rozparku. Kalhoty v pánském provedení naleznete ZDE.

Kuchařské kalhoty černé PORTWEST S

PORTWEST Kuchařské kalhoty černé PORTWEST S Pohodlné a lehké kalhoty s texpel úpravou, která chrání před rozlitými tekutinami a skvrnami Drawstring Chef Trousers

Kuchařské kalhoty černé PORTWEST M

PORTWEST Kuchařské kalhoty černé PORTWEST M Pohodlné a lehké kalhoty s texpel úpravou, která chrání před rozlitými tekutinami a skvrnami Drawstring Chef Trousers

Kuchařské kalhoty černé PORTWEST L

PORTWEST Kuchařské kalhoty černé PORTWEST L Pohodlné a lehké kalhoty s texpel úpravou, která chrání před rozlitými tekutinami a skvrnami Drawstring Chef Trousers

Kuchařské kalhoty černé PORTWEST XL

PORTWEST Kuchařské kalhoty černé PORTWEST XL Pohodlné a lehké kalhoty s texpel úpravou, která chrání před rozlitými tekutinami a skvrnami Drawstring Chef Trousers

Kuchařské kalhoty černé PORTWEST XXL

PORTWEST Kuchařské kalhoty černé PORTWEST XXL Pohodlné a lehké kalhoty s texpel úpravou, která chrání před rozlitými tekutinami a skvrnami Drawstring Chef Trousers

Kuchařské kalhoty černé PORTWEST XS

PORTWEST Kuchařské kalhoty černé PORTWEST XS Pohodlné a lehké kalhoty s texpel úpravou, která chrání před rozlitými tekutinami a skvrnami Drawstring Chef Trousers

Kuchařské kalhoty černé PORTWEST XXS

PORTWEST Kuchařské kalhoty černé PORTWEST XXS Pohodlné a lehké kalhoty s texpel úpravou, která chrání před rozlitými tekutinami a skvrnami Drawstring Chef Trousers

Kuchařské kalhoty černé PORTWEST XXXL

PORTWEST Kuchařské kalhoty černé PORTWEST XXXL Pohodlné a lehké kalhoty s texpel úpravou, která chrání před rozlitými tekutinami a skvrnami Drawstring Chef Trousers

Kuchařské kalhoty černé PORTWEST 4XL

PORTWEST Kuchařské kalhoty černé PORTWEST 4XL Pohodlné a lehké kalhoty s texpel úpravou, která chrání před rozlitými tekutinami a skvrnami Drawstring Chef Trousers

Kuchařské kalhoty Barnet Chefs XL

PORTWEST Kuchařské kalhoty Barnet Chefs XL Kalhoty ze 100% bavlny, vhodné i pro práci v teplém prostředí. Přirozeně absorbují pot, zůstávají stále pohodlné.Prodloužená životnost pro každodenní použití. Barnet Chefs Trousers

Kuchařské kalhoty Barnet Chefs L

PORTWEST Kuchařské kalhoty Barnet Chefs L Kalhoty ze 100% bavlny, vhodné i pro práci v teplém prostředí. Přirozeně absorbují pot, zůstávají stále pohodlné.Prodloužená životnost pro každodenní použití. Barnet Chefs Trousers

Kuchařské kalhoty Barnet Chefs XXL

PORTWEST Kuchařské kalhoty Barnet Chefs XXL Kalhoty ze 100% bavlny, vhodné i pro práci v teplém prostředí. Přirozeně absorbují pot, zůstávají stále pohodlné.Prodloužená životnost pro každodenní použití. Barnet Chefs Trousers

Kuchařské kalhoty Barnet Chefs S

PORTWEST Kuchařské kalhoty Barnet Chefs S Kalhoty ze 100% bavlny, vhodné i pro práci v teplém prostředí. Přirozeně absorbují pot, zůstávají stále pohodlné.Prodloužená životnost pro každodenní použití. Barnet Chefs Trousers

Kuchařské kalhoty Barnet Chefs M

PORTWEST Kuchařské kalhoty Barnet Chefs M Kalhoty ze 100% bavlny, vhodné i pro práci v teplém prostředí. Přirozeně absorbují pot, zůstávají stále pohodlné.Prodloužená životnost pro každodenní použití. Barnet Chefs Trousers

Kuchařské kalhoty Barnet Chefs XS

PORTWEST Kuchařské kalhoty Barnet Chefs XS Kalhoty ze 100% bavlny, vhodné i pro práci v teplém prostředí. Přirozeně absorbují pot, zůstávají stále pohodlné.Prodloužená životnost pro každodenní použití. Barnet Chefs Trousers

Kuchařské kalhoty Barnet Chefs XXS

PORTWEST Kuchařské kalhoty Barnet Chefs XXS Kalhoty ze 100% bavlny, vhodné i pro práci v teplém prostředí. Přirozeně absorbují pot, zůstávají stále pohodlné.Prodloužená životnost pro každodenní použití. Barnet Chefs Trousers

Kuchařské kalhoty Barnet Chefs XXXL

PORTWEST Kuchařské kalhoty Barnet Chefs XXXL Kalhoty ze 100% bavlny, vhodné i pro práci v teplém prostředí. Přirozeně absorbují pot, zůstávají stále pohodlné.Prodloužená životnost pro každodenní použití. Barnet Chefs Trousers

Kuchařské kalhoty Barnet Chefs 4XL

PORTWEST Kuchařské kalhoty Barnet Chefs 4XL Kalhoty ze 100% bavlny, vhodné i pro práci v teplém prostředí. Přirozeně absorbují pot, zůstávají stále pohodlné.Prodloužená životnost pro každodenní použití. Barnet Chefs Trousers

Dámské kuchařské kalhoty Rachel L černá

PORTWEST Dámské kuchařské kalhoty Rachel L černá Tento styl kalhot poskytuje pohodlnou a funkční volbu pro ženy. Poloelastická záda zajišťují pohodlný tvar a volnost pohybu s knoflíkem pro bezpečné upevnění. Moderní styl s postranními kapsami a zadní kapsa na uzavření. Tento styl kalhot poskytuje pohodlnou a funkční volbu pro ženy.Poloelastická záda zajišťují pohodlný tvar a volnost pohybu s knoflíkem pro bezpečné upevnění. Moderní styl s postranními kapsami a zadní kapsa na uzavření....

Dámské kuchařské kalhoty Rachel XL černá

PORTWEST Dámské kuchařské kalhoty Rachel XL černá Tento styl kalhot poskytuje pohodlnou a funkční volbu pro ženy. Poloelastická záda zajišťují pohodlný tvar a volnost pohybu s knoflíkem pro bezpečné upevnění. Moderní styl s postranními kapsami a zadní kapsa na uzavření. Tento styl kalhot poskytuje pohodlnou a funkční volbu pro ženy.Poloelastická záda zajišťují pohodlný tvar a volnost pohybu s knoflíkem pro bezpečné upevnění. Moderní styl s postranními kapsami a zadní kapsa na uzavření....

Dámské kuchařské kalhoty Rachel M černá

PORTWEST Dámské kuchařské kalhoty Rachel M černá Tento styl kalhot poskytuje pohodlnou a funkční volbu pro ženy. Poloelastická záda zajišťují pohodlný tvar a volnost pohybu s knoflíkem pro bezpečné upevnění. Moderní styl s postranními kapsami a zadní kapsa na uzavření. Tento styl kalhot poskytuje pohodlnou a funkční volbu pro ženy.Poloelastická záda zajišťují pohodlný tvar a volnost pohybu s knoflíkem pro bezpečné upevnění. Moderní styl s postranními kapsami a zadní kapsa na uzavření....

Dámské kuchařské kalhoty Rachel XXL černá

PORTWEST Dámské kuchařské kalhoty Rachel XXL černá Tento styl kalhot poskytuje pohodlnou a funkční volbu pro ženy. Poloelastická záda zajišťují pohodlný tvar a volnost pohybu s knoflíkem pro bezpečné upevnění. Moderní styl s postranními kapsami a zadní kapsa na uzavření. Tento styl kalhot poskytuje pohodlnou a funkční volbu pro ženy.Poloelastická záda zajišťují pohodlný tvar a volnost pohybu s knoflíkem pro bezpečné upevnění. Moderní styl s postranními kapsami a zadní kapsa na uzavření....

Dámské kuchařské kalhoty Rachel S černá

PORTWEST Dámské kuchařské kalhoty Rachel S černá Tento styl kalhot poskytuje pohodlnou a funkční volbu pro ženy. Poloelastická záda zajišťují pohodlný tvar a volnost pohybu s knoflíkem pro bezpečné upevnění. Moderní styl s postranními kapsami a zadní kapsa na uzavření. Tento styl kalhot poskytuje pohodlnou a funkční volbu pro ženy.Poloelastická záda zajišťují pohodlný tvar a volnost pohybu s knoflíkem pro bezpečné upevnění. Moderní styl s postranními kapsami a zadní kapsa na uzavření....

Kalhoty kuchařské vzor Pepito 54

Canis Kalhoty kuchařské vzor Pepito 54 Pánské řeznické kalhoty do pasu. Jedná se o kvalitní oděvy pro profesionály v potravinářství a gastronomii. Pánské řeznické kalhoty s pevným pasem, v zadní části poutka s knoflíky na stáhnutí. ZDE naleznete tabulku velikostí.

Kalhoty kuchařské vzor Pepito 62

Canis Kalhoty kuchařské vzor Pepito 62 Pánské řeznické kalhoty do pasu. Jedná se o kvalitní oděvy pro profesionály v potravinářství a gastronomii. Pánské řeznické kalhoty s pevným pasem, v zadní části poutka s knoflíky na stáhnutí. ZDE naleznete tabulku velikostí.

Kalhoty kuchařské vzor Pepito 60

Canis Kalhoty kuchařské vzor Pepito 60 Pánské řeznické kalhoty do pasu. Jedná se o kvalitní oděvy pro profesionály v potravinářství a gastronomii. Pánské řeznické kalhoty s pevným pasem, v zadní části poutka s knoflíky na stáhnutí. ZDE naleznete tabulku velikostí.

Kalhoty kuchařské vzor Pepito 56

Canis Kalhoty kuchařské vzor Pepito 56 Pánské řeznické kalhoty do pasu. Jedná se o kvalitní oděvy pro profesionály v potravinářství a gastronomii. Pánské řeznické kalhoty s pevným pasem, v zadní části poutka s knoflíky na stáhnutí. ZDE naleznete tabulku velikostí.

Kalhoty kuchařské vzor Pepito 58

Canis Kalhoty kuchařské vzor Pepito 58 Pánské řeznické kalhoty do pasu. Jedná se o kvalitní oděvy pro profesionály v potravinářství a gastronomii. Pánské řeznické kalhoty s pevným pasem, v zadní části poutka s knoflíky na stáhnutí. ZDE naleznete tabulku velikostí.