Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Krtecek 70cm

Nalezeno:    24 produktů

Krteček motyka 70cm

Kovová zahradní motyka s dřevěnou rukojetí. Vybírat můžete z více druhů zahradního náčiní (viz související produkty). Rozměry: - délka 70 cm

Bino Krteček motyka 70cm

Kovové zahradní náčiní s dřevěnou rukojetí. Velikost 70cm.

Bino Krteček motyka 70cm

Hurá do zahrady! S nářadím s motivem Krtka ti práce půjde od ruky. Násada na motyku je vyrobena ze dřeva a je potažena polepem Krtečka. Motyka je vyrobena z kovu. Délka zahradního nářadí cca 70 cm.

Bino Krteček motyka 70cm

Po zimě je potřeba dát do pořádku všechny záhonky na zahradě a k tomu malému pomocníkovi pomůže originální zahradní náčiní motyka s motivem oblíbeného Krtečka. Kovová násada s dřevěnou rukojetí.

Krteček velká lopata 70cm

Kovová velká lopata s dřevěnou rukojetí. Vybírat můžete z více druhů zahradního náčiní (viz související produkty). Rozměry: - délka 70 cm

Krteček velké hrábě 70cm

Kovové velké hrábě s dřevěnou rukojetí. Vybírat můžete z více druhů zahradního náčiní (viz související produkty). Rozměry: - délka 70 cm

Krteček velké koště 70cm

Kovové velké koště s dřevěnou rukojetí. Vybírat můžete z více druhů zahradního náčiní (viz související produkty). Rozměry: - délka 70 cm

Bino Krteček velké koště 70cm

Kovové zahradní náčiní s dřevěnou rukojetí. Velikost 70cm.

Bino Krteček velká lopata 70cm

Kovové zahradní náčiní s dřevěnou rukojetí. Velikost 70cm.

Bino Krteček velké hrábě 70cm

Kovové zahradní náčiní s dřevěnou rukojetí. Velikost 70cm.

Bino Krteček velká lopata 70cm

Bino Krteček Velká lopata 70 cm Barevná lopata o délce 70 cm čeká na děti od 3 let, které by ji využily na velkém pískovišti nebo při pomáhání dospělákům na zahradě. Zelená kovová násada s dřevěnou rukojetí potištěná motivem pohádkového Krtečka je zpracovaná kvalitně. Kupte Vašemu dítku motyku Bino! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast, dřevo Délka: 70 cm...

Bino Krteček velké hrábě 70cm

Barevné hrábě o délce 70 cm čekají na děti od 3 let, které by je využily na velkém pískovišti nebo při pomáhání dospělákům na zahradě. Zelená kovová násada s dřevěnou rukojetí potištěná motivem pohádkového Krtečka je zpracovaná kvalitně. Kupte Vašemu dítku motyku Bino! Vhodné pro děti od 3 let. Materiál: plast, dřevo. Délka: 70 cm.

Bino Krteček velké hrábě 70cm

Hurá do zahrady! S nářadím s motivem Krtka ti práce půjde od ruky. Násada na hrábě je vyrobena ze dřeva a je potažena polepem Krtečka. Hrábě jsou vyrobeny z kovu. Délka zahradního nářadí cca 70 cm.

Bino Krteček velká lopata 70cm

Hurá do zahrady! S nářadím s motivem Krtka ti práce půjde od ruky. Násada na lopatu (rýč) je vyrobena ze dřeva a je potažena polepem Krtečka. Lopata (rýč) je vyroben,a z kovu. Délka zahradního nářadí cca 70 cm.

Bino Krteček velké koště 70cm

Hurá do uklízení! S úklidovou pomůckou s motivem Krtka ti práce půjde od ruky. Násada na koště je vyrobena ze dřeva a je potažena polepem Krtečka. Štětiny koštěte jsou plastové. Délka hračky cca 70 cm.

Bino Krteček velké hrábě 70cm

Po zimě je potřeba dát do pořádku všechny záhonky a zahrada a k tomu malému pomocníkovi pomůže originální zahradní náčiní hrábě s motivem oblíbeného Krtečka. Kovová násada s dřevěnou rukojetí.

Bino Krteček velká lopata 70cm

Po zimě je potřeba dát do pořádku všechny záhonky na zahradě a k tomu malému pomocníkovi pomůže originální zahradní náčiní lopata s motivem oblíbeného Krtečka. Kovová násada s dřevěnou rukojetí.

MÚ Brno Krtek 70cm s kšiltovkou červenou

Plyšový Krteček se sundavací rošťáckou červenou kšiltovkou o velikosti 70 cm bude skvělý dárek pro každého fanouška této české kreslené postavičky. Je vhodný pro děti bez omezení věku.

MÚ Brno Krtek 70cm KD v kalhotkách

Velký stojící plyšový krteček se stane oblíbeným mazlíčkem vašich dětí. Je kvalitně zpracovaný, vyroben z příjemného materiálu a měří 70 cm. Vaši nejmenší se ho nebudou chtít zbavit.

Moravská ústředna Brno Krtek 70cm KD v kalhotkách

Krtek 70cm KD v kalhotkách Plyšový Krteček se svlékacími kalhotkami s kapsami. Výška 70cm Šířka: 56 cm Výška: 70 cm Délka: 44 cm

Moravská ústředna Brno Krtek 70cm s kšiltovkou červenou

Krtek 70cm s kšiltovkou červ. Plyšový Krteček se sundávací rošťáckou červenou kšiltovkou. Šířka: 50 cm Výška: 70 cm Délka: 45 cm

MÚ Brno Krtek 70cm s kšiltovkou červenou

Plyšový Krteček se sundavací rošťáckou červenou kšiltovkou o velikosti 70 cm bude skvělý dárek pro každého fanouška této české kreslené postavičky. Je vhodný pro děti bez omezení věku. Rozměry: výška 70 cm, šířka 50 cm. Pro děti bez omezení věku, CE. Kvalitní provedení zaručuje dlouhou životnost hračky. Váha: 2,67 kg.

MÚ Brno Krtek 70cm KD v kalhotkách

Velký stojící plyšový krteček se stane oblíbeným mazlíčkem vašich dětí. Je kvalitně zpracovaný, vyroben z příjemného materiálu a měří 70 cm. Vaši nejmenší se ho nebudou chtít zbavit. Vyberte dětem jednoho z Krtečků české výroby! Vhodné pro děti od 2 let. Výrobní materiál: plyš. Výška: 70 cm. Šířka: 56 cm. Délka: 44 cm. Rozměry balení: 44×56×70 cm. Země původu: ČR.

MÚ Brno Krtek velký stojící 70 cm

Velký stojící Krtek 70 cm Český Krteček, české výroby. Tentokrát jako velká plyšová hračka ušitá dle předlohy režiséra a výtvarníka pana Milera. Postavička ze známého animovaného seriálu, nakresleného již před šedesáti lety, provází již několikátou generaci dětí a zároveň dospělých. Jak na filmových plátnech, tak jako hračka pro pomazlení v rukou dětí. Krtečka a také jeho kamarády si můžete vybrat v naší nabídce v různém provedení. ...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: