Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Krovinorez hitachi

Nalezeno:    14 produktů

Křovinořez Hitachi CG40EJT

Křovinořez Hitachi CG40EJT - pravá a levá rukojeť se nastavují samostatně, nastavitelná rukojeť.

Křovinořez Hitachi CG31EBS NA

Křovinořez Hitachi CG31EBS NA - Pure Fire motor, S start: motor se spouští měkce a hladce, anti-vibrační systém.

Křovinořez Hitachi CG27EBSP NM

Křovinořez Hitachi CG27EBSP NM - velmi nízká hlučnost a vibrace, vysoká odolnost, hliníkové tělo s ventilací pro lepší chlazení, dva pístní kroužky ke zlepšení komprese a přenosu tepla na stěny válce pro prodloužení životnosti kluzných částí motoru.

Křovinořez Hitachi CG27EBSP NN

Křovinořez Hitachi CG27EBSP NN - velmi nízká hlučnost a vibrace, vysoká odolnost, hliníkové tělo s ventilací pro lepší chlazení, dva pístní kroužky ke zlepšení komprese a přenosu tepla na stěny válce pro prodloužení životnosti kluzných částí motoru.

Křovinořez Hitachi CG27EBDP NP

Křovinořez Hitachi CG27EBDP NP - velmi nízká hlučnost a vibrace, vysoká odolnost, hliníkové tělo s ventilací pro lepší chlazení, dva pístní kroužky ke zlepšení komprese a přenosu tepla na stěny válce pro prodloužení životnosti kluzných částí motoru, dělená hřídel, S start: motor se spouští měkce a hladce.

Křovinořez Hitachi CG27EBDP NQ

Křovinořez Hitachi CG27EBDP NQ - velmi nízká hlučnost a vibrace, vysoká odolnost, hliníkové tělo s ventilací pro lepší chlazení, dva pístní kroužky ke zlepšení komprese a přenosu tepla na stěny válce pro prodloužení životnosti kluzných částí motoru, dělená hřídel, S start: motor se spouští měkce a hladce.

Křovinořez Hitachi CG47EJ(T)

Křovinořez Hitachi CG47EJ(T) - nastavitelná rukojeť.

Aku křovinořez 36V Hitachi CG36DLTF obloukové držadlo

Aku křovinořez 36V Hitachi CG36DLTF obloukové držadlo - vysoce efektivní motor s nízkou hlučností a nízkými vibracemi, rychlá volba pro regulaci otáček, elektronická brzda, inovativní uložení motoru nad žacím ustrojím.

Aku křovinořez 36V Hitachi CG36DLTG bike držadlo

Aku křovinořez 36V Hitachi CG36DLTG bike držadlo - vysoce efektivní motor s nízkou hlučností a nízkými vibracemi, rychlá volba pro regulaci otáček, elektronická brzda, inovativní uložení motoru nad žacím ustrojím.

Aku křovinořez 18 V Hitachi CG18DSDL T4

Aku křovinořez 18 V Hitachi CG18DSDL T4 - nízká hlučnost a vibrace, vysoká účinnost, nízká hmotnost, funkce automatického vypnutí, kontrolka kapacity baterie, kontrolka napájení na rukojeti, inovativní uložení motoru nad žacím ustrojím.

Aku křovinořez 36V Hitachi CG36DAL otočné obloukové držadlo - bez baterie

Aku křovinořez 36V Hitachi CG36DAL otočné obloukové držadlo - vysoce efektivní motor s nízkou hlučností a nízkými vibracemi, rychlá volba pro regulaci otáček, elektronická brzda, teleskopická tyč, inovativní uložení motoru nad žacím ustrojím, BEZ BATERIE A NABÍJEČKY.

Aku křovinořez 36V Hitachi CG36DAL otočné bike držadlo - bez baterie

Aku křovinořez 36V Hitachi CG36DAL otočné bike držadlo - vysoce efektivní motor s nízkou hlučností a nízkými vibracemi, rychlá volba pro regulaci otáček, elektronická brzda, teleskopická tyč, inovativní uložení motoru nad žacím ustrojím, BEZ BATERIE A NABÍJEČKY.

Aku křovinořez 36V Hitachi CG36DAL otočné obloukové držadlo + 1x baterie BSL3620

Aku křovinořez 36V Hitachi CG36DAL otočné obloukové držadlo + 1x baterie BSL3620 - vysoce efektivní motor s nízkou hlučností a nízkými vibracemi, rychlá volba pro regulaci otáček, elektronická brzda, teleskopická tyč, inovativní uložení motoru nad žacím ustrojím.

Aku křovinořez 36V Hitachi CG36DAL otočné bike držadlo + 1x baterie BSL3620

Aku křovinořez 36V Hitachi CG36DAL otočné bike držadlo + 1x baterie BSL3620 - vysoce efektivní motor s nízkou hlučností a nízkými vibracemi, rychlá volba pro regulaci otáček, elektronická brzda, teleskopická tyč, inovativní uložení motoru nad žacím ustrojím.