Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Krmivo pro hlodavce

Nalezeny kategorie:

Krmivo pro hlodavce 
Nalezeno:    405 produktů

Animals pro malé hlodavce speciál - 1kg

Kompletní krmivo pro malé hlodavce. Vyvážené krmivo vhodné pro dlouhodobé krmení. Krmný návod: podávejte denně přiměřené množství. Složení: slunečnice bílá, slunečnice žíhaná, slunečnice černá, oves celý, pšenice, ječmen, kardi, kukuřice žlutá, kukuřice červená, čirok, hrách, peluška, kukuřičné vločky, hrachové vločky, podzemnice loupaná, banánové chipsy, extrudované obiloviny. Jakostní znaky: vlhkost 11%.

Více informací
od 69 Kč
Koupit nejlevněji

Versele - Laga Crock Complete 50 g

Popis Crock Chicken jsou lahodné polštářky se kuřecí náplní, určené pro pro křečky, křečíky, potkany a jiné všežravce. Tento prémiový pamlsek obsahuje pouze suroviny té nejlepší kvality a je lákavou alternativou k běžné denní stravě. Upravený proces extruze umožňuje do již tak vynikajícího obilného polštářku přidat šťavnatou a výživnou náplň. Tato náplň je obohacena o vitamíny A, D3, E, C, omega-3 mastné kyseliny a vlákninu. Crock Complete mohou tvořit max 25% denní dávky krmiva...

Více informací
od 49 Kč
Koupit nejlevněji

Trixie míček

Proutěný míček s rolničkou pro myši a křečky. Průměr: 4 cm.

Více informací
od 22 Kč
Koupit nejlevněji

KRMIVO PRO HLODAVCE POCHOUTKOVÁ SMĚS 80g

Krmivo pro hlodavce - pochoutková směs. Tvrdší pamlsek pro křečky, morčata a jiné hlodavce na obroušení chrupu. Hlodáky mají přední stranu pokrytou tvrdou sklovinou a zadní stranu mnohem měkčí zubovinou. Díky většímu obrušování měkčí zadní části si zuby udržují stále ostrou hranu. Proto potřebují dostávat i tvrdou potravu na které si zuby udržují ostré. Ohlodáváním potravy si obrušují zuby a zároveň krátí dlouhou chvíli .

Gimborn Super Premium Light Formula krmivo pro hlodavce 1kg

Vyvážené kompletní krmivo pro hlodavce a zakrslé králíky s problémem s nadváhou z vysoce kvalitních surovin.

Gimborn Super Premium Adult Formula krmivo pro hlodavce 1kg

Vyvážené kompletní krmivo pro hlodavce a zakrslé králíky z vysoce kvalitních surovin.

Gimborn Super Premium Sensitive Formula Gimborn krmivo pro hlodavce 750g

Krmivo Gimborn Super Premium Sensitive Formula krmivo pro hlodavce je kompletní krmivo pro okrasné a zakrslé králíky.

Krmivo AVICENTRA standart pro malé hlodavce 500g

Kompletní krmivo pro malé hlodavce. Základní krmná směs vhodná pro malé hlodavce. Krmný návod: podávejte denně přiměřené množství. Složení: kukuřice, pšenice, ječmen, kardi, slunečnice černá, slunečnice žíhaná, oves celý, čirok červený, peluška, hrách žlutý, úsušky pícnin, extrudované obiloviny.

Krmivo AVICENTRA standart pro malé hlodavce 1kg

Kompletní krmivo pro malé hlodavce. Základní krmná směs vhodná pro malé hlodavce. Krmný návod: podávejte denně přiměřené množství. Složení: kukuřice, pšenice, ječmen, kardi, slunečnice černá, slunečnice žíhaná, oves celý, čirok červený, peluška, hrách žlutý, úsušky pícnin, extrudované obiloviny.

Krmivo AVICENTRA standart pro malé hlodavce 25kg

Kompletní krmivo pro malé hlodavce. Základní krmná směs vhodná pro malé hlodavce. Krmný návod: podávejte denně přiměřené množství. Složení: kukuřice, pšenice, ječmen, kardi, slunečnice černá, slunečnice žíhaná, oves celý, čirok červený, peluška, hrách žlutý, úsušky pícnin, extrudované obiloviny.

Krmivo AVICENTRA speciál pro malé hlodavce 500g

Speciální směs - kompletní krmivo pro malé hlodavce. Vyvážené krmivo vhodné pro dlouhodobé krmení malých hlodavců. Krmný návod: podávejte denně přiměřené množství. Složení: slunečnice bílá, slunečnice žíhaná, slunečnice černá, oves celý, pšenice, ječmen, kardi, kukuřice žlutá, kukuřice červená, čirok, hrách, peluška, kukuřičné vločky, hrachové vločky, podzemnice loupaná, banánové chipsy, extrudované obiloviny. Jakostní znaky: vlhkost 11%....

Krmivo AVICENTRA speciál pro malé hlodavce 1kg

Speciální směs pro malé hlodavce - kompletní krmivo. Vyvážené krmivo vhodné pro dlouhodobé krmení malých hlodavců. Krmný návod: podávejte denně přiměřené množství. Složení: slunečnice bílá, slunečnice žíhaná, slunečnice černá, oves celý, pšenice, ječmen, kardi, kukuřice žlutá, kukuřice červená, čirok, hrách, peluška, kukuřičné vločky, hrachové vločky, podzemnice loupaná, banánové chipsy, extrudované obiloviny. Jakostní znaky: vlhkost 11%....

Krmivo AVICENTRA delux pro malé hlodavce 500g

Výběrová směs pro malé hlodavce - kompletní krmivo. Výběrová krmná směs obohacená o spoustu oříšků, ovoce a zeleniny. Krmný návod: podávejte denně přiměřené množství. Složení: slunečnice bílá, kukuřičné vločky, svatojánský chléb, kukuřice, podzemnice loupaná, extrudované obiloviny, hrachové vločky, banány, pšenice, ječmen, kardi, čirok, pšenice, slunečnice žíhaná, mrkev.

Krmivo AVICENTRA delux pro malé hlodavce 1kg

Výběrová směs pro malé hlodavce, kompletní krmivo. Výběrová krmná směs obohacená o spoustu oříšků, ovoce a zeleniny. Krmný návod: podávejte denně přiměřené množství. Složení: slunečnice bílá, kukuřičné vločky, svatojánský chléb, kukuřice, podzemnice loupaná, extrudované obiloviny, hrachové vločky, banány, pšenice, ječmen, kardi, čirok, pšenice, slunečnice žíhaná, mrkev.

LOLO dropsy ořechové pro hlodavce

Popis: LOLO dropsy ořechové pro hlodavceLOLO dropsy ořechové pro hlodavce je doplňkové krmivo pro hlodavce.Složení: LOLO dropsy ořechové pro hlodavceRostlinný tuk a oleje, cukr, sušená syrovátka, sušené odstředěné mléko, maltodextrin, odtučněný mletý tuk (mletý).

Apetit křup krmivo 100g

Extrudované barevné krmivo pro všechny hlodavce. Doplňkové krmivo. Krmný návod: podávejte v malém množství jako doplněk stravy. Složení: obiloviny, doplňkové látky.

LOLO dropsy ovocné pro hlodavce

Popis: LOLO dropsy ovocné pro hlodavceLOLO dropsy ovocné pro hlodavce je doplňkové krmivo pro hlodavce. Kornoutek s ovocem pro hlodavce.Složení: LOLO dropsy ovocné pro hlodavcePečivo, obiloviny, olejnatá semena, Aronie-černý jeřáb, oves loupaný, kokosové vločky, pomeranč, droždí.Analýza: LOLO dropsy ovocné pro hlodavceProteiny 7,4%, vláknina 6,9%, tuk 3,2%, popel 5,7%, vlhkost 12%.

LOLO dropsy mléčnomedové pro hlodavce

Popis: LOLO dropsy mléčnomedové pro hlodavceLOLO dropsy mléčnomedové pro hlodavce je doplňkové krmivo pro hlodavce.Složení: LOLO dropsy mléčnomedové pro hlodavceRostlinný olej, sacharidy, sušená syrovátka, sušené odstředěné mléko, maltodextrin, sušený malinový prášek, medové aroma.Analýza: LOLO dropsy mléčnomedové pro hlodavcehrubá bílkovina (min) ..... 5,4%hrubý tuk (min) ..... 23,5%hrubá vláknina (max) ... 1%.vlhkost (max) ..... 12,0%hrubý popel (max) ... .3,4%...

Blok minerální AVICENTRA pro hlodavce

Přírodní minerální blok s vitamíny - doplňkové krmivo pro hlodavce. Je vhodný pro králíky, morčata, křečky, činčily a další malé hlodavce. Obsahuje minerály a vitamíny potřebné ke správnému vývoji zvířete. Působí příznivě na lesk srsti, trávící systém, kryje přirozený požadavek k doplnění vápníku a slouží k mechanickému obrušování zoubků a drápků. Krmný návod: upevněte pomocí drátků na vnitřní stranu klece a nechte volně k dispozici. Složení: minerální látky, pivovarské kvasnice odhořčené...

Kolečka s vojtěškou AVICENTRA pro hlodavce 200g

Křupavá kolečka s vojtěškou - doplňkové krmivo pro hlodavce. Výborná pochoutka pro všechny druhy hlodavců. Krmný návod: podávejte denně přiměřené množství. Složení: pšenice, kukuřice, jetelovo-vojtěškové úsušky, drůbeží moučka, bíkovinné extrakty rostlinného původu. Jakostní znaky: vlhkost 11%.

KUKUŘIČNÉ KŘUPKY PRO HLODAVCE 50g

Krmivo pro hlodavce - pochoutková směs. Tvrdší pamlsek pro křečky, morčata a jiné hlodavce na obroušení chrupu. Hlodáky mají přední stranu pokrytou tvrdou sklovinou a zadní stranu mnohem měkčí zubovinou. Díky většímu obrušování měkčí zadní části si zuby udržují stále ostrou hranu. Proto potřebují dostávat i tvrdou potravu na které si zuby udržují ostré. Ohlodáváním potravy si obrušují zuby a zároveň krátí dlouhou chvíli. Určeno jako pochoutka pro malé i velké hlodavce k běžné denní krmné dávc...

LOLO Basic Exotic Mix pro hlodavce 1,4kg

Popis: LOLO Basic Exotic Mix pro hlodavce 1,4kgLOLO Basic Exotic Mix pro hlodavce 1,4kg je kompletní krmivo pro hlodavce s exotickým ovocem.

LOLO Diners Fingers mix pro hlodavce

Popis: LOLO Diners Fingers mix pro hlodavceLOLO Diners Fingers mix pro hlodavce je doplňkové krmivo pro domácí zvířata.Podrobnosti: LOLO Diners Fingers mix pro hlodavceDoplňkové krmivo pro hlodavce. Chutný mix tyčinek pro hlodavce.Složení: LOLO Diners Fingers mix pro hlodavceKukuřičná mouka, pšeničná mouka, sušená mrkev, suchá červená řepa, slunečnicový olej, uhličitan vápenatý.

APETIT Extra Mix pro hlodavce 25kg

Popis: APETIT Extra Mix pro hlodavce 25kgAPETIT Extra Mix pro hlodavce 25kg je výběrové krmivo pro hlodavce.Složení: APETIT Extra Mix pro hlodavce 25kgSlunečnice žíhaná, slunečnice bílá, slunečnice černá,kukuřice, ječmen, oves, saflor, čirok, pšenice, slunečnice žíhaná velkozrná, podzemnice, rozinky, bananové chipsy, mrkev sušená, extrudovaná rýže, extrudované obilniny, mrkvové vločky, rýžové vločky, hrachové vločky, ovesné vločky, kukuřičné vločky, svatojánský chléb....

VITAPOL jahodové tyčky pro hlodavce 2ks

Popis: VITAPOL jahodové tyčky pro hlodavce 2ksVITAPOL jahodové tyčky pro hlodavce 2ks je doplňkové krmivo pro hlodavce s jahodovou příchutí.Složení: VITAPOL jahodové tyčky pro hlodavce 2ksPšeničná mouka, čirok červený, jahoda sušené, pšenice, oves bezpluchý, pšeničné vločky, bezinkový, lněné semínko, kukuřičná mouka, kvasnice a podobné výrobky.

VITAPOL jablečné tyčky pro hlodavce 2ks

Popis: VITAPOL jablečné tyčky pro hlodavce 2ksVITAPOL jablečné tyčky pro hlodavce 2ks je doplňkové krmivo pro hlodavce s jablečnou příchutí.Složení: VITAPOL jablečné tyčky pro hlodavce 2ksJablko, pšenice, pšeničná mouka, oves bezpluchý, pastinák, čirok červený, lněné semínko, rýžová mouka, kvasnice a podobné výrobky.

Tyčinky AVICENTRA ořechové pro velké hlodavce 2ks

Tyčinky s ořechy pro králíky, morčata a další hlodavce, doplňkové krmivo pro velké hlodavce. Krmný návod: do klece zavěste 1-2 tyčinky za týden. Složení: obiloviny, semena, ořechy, pekařské výrobky, med, minerální látky. Jakostní znaky: vlhkost 12%.

Perfecto Nager sticks zeleninové 2x56g

Doplňkové krmivo pro hlodavce a zakrslé králíky.

BEAPHAR Trink + Fit pro hlodavce 50ml

Popis: BEAPHAR Trink + Fit pro hlodavce 50mlBEAPHAR Trink + Fit pro hlodavce 50ml je vitamínový roztok pro malé hlodavce.Podrobnosti: BEAPHAR Trink + Fit pro hlodavce 50mlBEAPHAR Trink + Fit pro hlodavce 50ml je doplňkové krmivo pro hlodavce. Obsahuje hodnotné minerály a stopové prvky, které zaručují zdravý vývoj organismu hlodavců. Používá se ke zkvalitnění pitné vody. Dávkování: 15 kapek denně do 20 ml pitné vody.Složení: BEAPHAR Trink + Fit pro hlodavce 50mlBEAPHAR Trink + Fit pro hlodavce 5...

Minerální kámen FLAMINGO pro hlodavce - banán 25g

Popis: Minerální kámen KARLIE-FLAMINGO pro hlodavce - banán 25gMinerální kámen KARLIE-FLAMINGO pro hlodavce - banán 25g je doplňkový krmivo pro hlodavce.Podrobnosti: Minerální kámen KARLIE-FLAMINGO pro hlodavce - banán 25gMinerální kámen KARLIE-FLAMINGO pro hlodavce - banán 25g působí příznivě na lesk srsti, trávící systém, kryje přirozený požadavek k doplnění vápníku a slouží k mechanickému obrušování zoubků a drápků.Velikost: Minerální kámen KARLIE-FLAMINGO pro hlodavce - banán 25gHmotnost: 2...

Minerální kámen FLAMINGO pro hlodavce - hrozen 60g

Popis: Minerální kámen KARLIE-FLAMINGO pro hlodavce - hrozen 60gMinerální kámen KARLIE-FLAMINGO pro hlodavce - hrozen 60g je doplňkový krmivo pro hlodavce.Podrobnosti: Minerální kámen KARLIE-FLAMINGO pro hlodavce - hrozen 60gMinerální kámen KARLIE-FLAMINGO pro hlodavce - hrozen 60g působí příznivě na lesk srsti, trávící systém, kryje přirozený požadavek k doplnění vápníku a slouží k mechanickému obrušování zoubků a drápků.Velikost: Minerální kámen KARLIE-FLAMINGO pro hlodavce - hrozen 60gHmotno...

Minerální kámen FLAMINGO pro hlodavce - jahoda 65g

Popis: Minerální kámen KARLIE-FLAMINGO pro hlodavce - jahoda 65gMinerální kámen KARLIE-FLAMINGO pro hlodavce - jahoda 65g je doplňkový krmivo pro hlodavce.Podrobnosti: Minerální kámen KARLIE-FLAMINGO pro hlodavce - jahoda 65gMinerální kámen KARLIE-FLAMINGO pro hlodavce - jahoda 65g působí příznivě na lesk srsti, trávící systém, kryje přirozený požadavek k doplnění vápníku a slouží k mechanickému obrušování zoubků a drápků.Velikost: Minerální kámen KARLIE-FLAMINGO pro hlodavce - jahoda 65gHmotno...

Minerální kámen FLAMINGO pro hlodavce - jahoda 25g

Popis: Minerální kámen KARLIE-FLAMINGO pro hlodavce - jahoda 25gMinerální kámen KARLIE-FLAMINGO pro hlodavce - jahoda 25g je doplňkový krmivo pro hlodavce.Podrobnosti: Minerální kámen KARLIE-FLAMINGO pro hlodavce - jahoda 25gMinerální kámen KARLIE-FLAMINGO pro hlodavce - jahoda 25g působí příznivě na lesk srsti, trávící systém, kryje přirozený požadavek k doplnění vápníku a slouží k mechanickému obrušování zoubků a drápků.Velikost: Minerální kámen KARLIE-FLAMINGO pro hlodavce - jahoda 25gHmotno...

Minerální kámen FLAMINGO pro hlodavce - banán 50g

Popis: Minerální kámen KARLIE-FLAMINGO pro hlodavce - banán 50gMinerální kámen KARLIE-FLAMINGO pro hlodavce - banán 50g je doplňkový krmivo pro hlodavce.Podrobnosti: Minerální kámen KARLIE-FLAMINGO pro hlodavce - banán 50gMinerální kámen KARLIE-FLAMINGO pro hlodavce - banán 50g působí příznivě na lesk srsti, trávící systém, kryje přirozený požadavek k doplnění vápníku a slouží k mechanickému obrušování zoubků a drápků.Velikost: Minerální kámen KARLIE-FLAMINGO pro hlodavce - banán 50gHmotnost: 5...

VITAPOL kornout pro hlodavce 40g (MIX DRUHŮ)

Popis: VITAPOL kornout pro hlodavce 40g (MIX DRUHŮ)VITAPOL kornout pro hlodavce 40g (MIX DRUHŮ) je doplňkové krmivo pro hlodavce.Složení: VITAPOL kornout pro hlodavce 40g (MIX DRUHŮ)S ovocem:pšeničná mouka, rostlinný olej, bramborový škrob, pšenice, jeřáb, aronia, jalovec, loupaný oves, kokos, pomerančová kůra, droždí, maltodextrin.Se zeleninou:pšeničná mouka, rostlinný olej, bramborový škrob, pšenice, sušená mrkev, sušený pastinák, brokolice, kvasnice, maltodextrin.S ořechy:pšeničná mouka, ros...

Čistící sprej FLAMINGO na klece pro hlodavce - citrónový 500ml

Popis: Čistící sprej KARLIE-FLAMINGO na klece pro hlodavce - citrónový 500mlČistící sprej KARLIE-FLAMINGO na klece pro hlodavce - citrónový 500ml je doplňkový krmivo pro hlodavce.Podrobnosti: Čistící sprej KARLIE-FLAMINGO na klece pro hlodavce - citrónový 500mlČistící sprej KARLIE-FLAMINGO na klece pro hlodavce - citrónový 500ml je aktivní čistící roztok s příjemnou citronovou vůní pro klece hlodavců.

Čistící sprej FLAMINGO na klece pro hlodavce - levandulový 500ml

Popis: Čistící sprej KARLIE-FLAMINGO na klece pro hlodavce - levandulový 500mlČistící sprej KARLIE-FLAMINGO na klece pro hlodavce - levandulový 500ml je doplňkový krmivo pro hlodavce.Podrobnosti: Čistící sprej KARLIE-FLAMINGO na klece pro hlodavce - levandulový 500mlČistící sprej KARLIE-FLAMINGO na klece pro hlodavce - levandulový 500ml je aktivní čistící roztok s příjemnou levandulovou vůní pro klece hlodavců.

Tyčinky AVICENTRA medové pro malé hlodavce 2ks

Doplňkové krmivo pro malé hlodavce. Krmný návod: do klece zavěste 1 - 2 tyčinky za týden.Složení: obiloviny, semena, pekařské výrobky, med, minerální látky. Jakostní znaky: vlhkost 12%.

Tyčinky AVICENTRA ořechové pro velké hlodavce 2ks

Doplňkové krmivo pro velké hlodavce. Krmný návod: do klece zavěste 1 - 2 tyčinky za týden.Složení: obiloviny, semena, ořechy, pekařské výrobky, med, minerální látky.Jakostní znaky: vlhkost 12%.

Tyčinky AVICENTRA ořechové pro malé hlodavce 2ks

Doplňkové krmivo pro malé hlodavce. Krmný návod: do klece zavěste 1 - 2 tyčinky za týden.Složení: obiloviny, semena, ořechy, pekařské výrobky, med, minerální látky.Jakostní znaky: vlhkost 12%.

Tyčinky AVICENTRA ovocné pro malé hlodavce 2ks

Doplňkové krmivo pro malé hlodavce. Krmný návod: do klece zavěste 1 - 2 tyčinky za týden.Složení: obiloviny, semena, ovoce, pekařské výrobky, med, minerální látky.Jakostní znaky: vlhkost 12%.

Tyčinky AVICENTRA medové pro velké hlodavce 2ks

Doplňkové krmivo pro velké hlodavce. Krmný návod: do klece zavěste 1 - 2 tyčinky za týden.Složení: obiloviny, semena, pekařské výrobky, med, minerální látky.Jakostní znaky: vlhkost 12%.

Tyčinky AVICENTRA ovocné pro velké hlodavce 2ks

Doplňkové krmivo pro velké hlodavce. Krmný návod: do klece zavěste 1 - 2 tyčinky za týden.Složení: obiloviny, semena, ovoce, pekařské výrobky, med, minerální látky.Jakostní znaky: vlhkost 12%.

Tyčinky AVICENTRA zeleninové pro velké hlodavce 2ks

Doplňkové krmivo pro velké hlodavce. Krmný návod: do klece zavěste 1 - 2 tyčinky za týden.Složení: obiloviny, semena, zelenina, pekařské výrobky, med, minerální látky.Jakostní znaky: vlhkost 12%.

LOLO A la Carte mrkvové vločky pro hlodavce 40g

Popis: LOLO A la Carte mrkvové vločky pro hlodavce 40gLOLO A la Carte mrkvové vločky pro hlodavce 40g slouží jako doplňkové krmivo pro hlodavce. Složení: LOLO A la Carte mrkvové vločky pro hlodavce 40gZrna obilí a obilné produkty 85%, zelenina 15%.

Lolo Pets FINE PET Super Mix Hlodavec 600g

Dokonale křupavé krmivo pro hlodavce - Kompletní krmná směs pro hlodavce.

FINE PET Super Mix Hlodavec 1,2kg

Dokonale křupavé krmivo pro hlodavce - Kompletní krmná směs pro hlodavce.

Tyčinky PUUR Pauze Snack - ořechové pro hlodavce 110g (2ks)

Popis: Tyčinky PUUR Pauze Snack - ořechové pro hlodavce 110g (2ks)Tyčinky PUUR Pauze Snack - ořechové pro hlodavce 110g (2ks) je doplňkové krmivo pro hlodavce.Podrobnosti: Tyčinky PUUR Pauze Snack - ořechové pro hlodavce 110g (2ks)PUUR pauze Sticks s ořechy jsou lahodné tyčinky pro všežravé hlodavce (křečky, pískomily, potkany, myši) plné přírodních chutných složek pro skutečný gurmánský požitek. Křupavé tyčinky podnítí aktivitu zvířat, zabaví je a zaženou nudu.Bohatě vrstvené tyčinky s arašídy...

Závěsný minerální kámen pro hlodavce FLAMINGO Himalayan 60g

Popis: Závěsný minerální kámen pro hlodavce KARLIE-FLAMINGO Himalayan 60gZávěsný minerální kámen pro hlodavce KARLIE-FLAMINGO Himalayan 60g je doplňkový krmivo pro hlodavce.Podrobnosti: Závěsný minerální kámen pro hlodavce KARLIE-FLAMINGO Himalayan 60gZávěsný minerální kámen pro hlodavce KARLIE-FLAMINGO Himalayan 60g působí příznivě na lesk srsti, trávící systém, kryje přirozený požadavek k doplnění vápníku a slouží k mechanickému obrušování zoubků a drápků....

Tyčinky PUUR Pauze Snack - exotické ovoce pro hlodavce 110g (2ks

Popis: Tyčinky PUUR Pauze Snack - exotické ovoce pro hlodavce 110g (2ks)Tyčinky PUUR Pauze Snack - exotické ovoce pro hlodavce 110g (2ks) je doplňkové krmivo pro hlodavce.Podrobnosti: Tyčinky PUUR Pauze Snack - exotické ovoce pro hlodavce 110g (2ks)PUUR pauze Sticks s exotickým ovocem jsou lahodné tyčinky pro drobné savce plné přírodních chutných složek pro skutečný gurmánský požitek. Křupavé tyčinky podnítí aktivitu zvířat, zabaví je a zaženou nudu.Bohatě vrstvené tyčinky s papájou, ananasem a...

Tyčinky PUUR Pauze Snack - lesní ovoce pro hlodavce 110g (2ks)

Popis: Tyčinky PUUR Pauze Snack - lesní ovoce pro hlodavce 110g (2ks)Tyčinky PUUR Pauze Snack - lesní ovoce pro hlodavce 110g (2ks) je doplňkové krmivo pro hlodavce.Podrobnosti: Tyčinky PUUR Pauze Snack - lesní ovoce pro hlodavce 110g (2ks)PUUR pauze Sticks s lesním ovocem jsou lahodné tyčinky pro drobné savce plné přírodních chutných složek pro skutečný gurmánský požitek. Křupavé tyčinky podnítí aktivitu zvířat, zabaví je a zaženou nudu.Bohatě vrstvené tyčinky s brusinkami, bezinkami, jeřabina...

APETIT Extra Mix pro hlodavce 1,4kg (vědro 3l)

Popis: APETIT Extra Mix pro hlodavce 1,4kg (vědro 3l)APETIT Extra Mix pro hlodavce 1,4kg (vědro 3l) je výběrové krmivo pro hlodavce.Složení: APETIT Extra Mix pro hlodavce 1,4kg (vědro 3l)Slunečnice žíhaná, slunečnice bílá, slunečnice černá,kukuřice, ječmen, oves, saflor, čirok, pšenice, slunečnice žíhaná velkozrná, podzemnice, rozinky, bananové chipsy, mrkev sušená, extrudovaná rýže, extrudované obilniny, mrkvové vločky, rýžové vločky, hrachové vločky, ovesné vločky, kukuřičné vločky, svatojáns...

VITAPOL tyčinky pro hlodavce - mix (2+1 zdarma)

Popis: VITAPOL tyčinky pro hlodavce - mix (2+1 zdarma)VITAPOL tyčinky pro hlodavce - mix (2+1 zdarma) je doplňkové krmivo pro hlodavce.Složení: VITAPOL tyčinky pro hlodavce - mix (2+1 zdarma)Ovocný:pšenice, pšeničná mouka, oves bezpluchý, sušený kokos, sušená jablka, pomerančová kůra, banán, černý bez, červený rybíz, kvasnice.Zeleninový:pšenice, pšeničná mouka, mrkev sušená, pastinák, oves bezpluchý, kukuřice, sušená červená řepa, brambory, pórek, petrželová nať, kvasnice.Lesní ovoce:pšenice, o...

TRIXIE Natur Snack - váleček ze sena s květy pro hlodavce 200g

Popis: TRIXIE Natur Snack - váleček ze sena s květy pro hlodavce 200gTRIXIE Natur Snack - váleček ze sena s květy pro hlodavce 200g je doplňkové krmivo pro hlodavce.Podrobnosti: TRIXIE Natur Snack - váleček ze sena s květy pro hlodavce 200gNatur Snack -přírodní váleček ze sena s květy pro hlodavce.Čistě přírodní doplňkové krmivo pro hlodavce ke zpestření a doplnění stravy.Složení: TRIXIE Natur Snack - váleček ze sena s květy pro hlodavce 200gRostlinné vedlejší produkty (seno 95%),měsíček lékařs...

Avicentra s.r.o. Blok minerální AVICENTRA pro hlodavce 1ks

Doplňkové krmivo pro hlodavce. Krmný návod: upevněte pomocí drátků na vnitřní stranu klece a nechte volně k dispozici.Složení: minerální látky, pivovarské kvasnice odhořčené.Jakostní znaky: vlhkost 14%.

HomeLife Dózy na krmivo

<h2>Dózy na krmivo 5 ks</h2> <p><strong>Dózy na krmivo</strong> jsou ideální pro skladování krmiva pro vaše zvířecí miláčky - granule pro psy a kočky, zrní po hlodavce,...nebo na pamlsky či drobné hračky.<br /><br /></p> <h3>Dózy na krmivo - výhody:</h3> <ul> <li>eliminují nežádoucí pachy</li> <li>hermeticky uzavřené</li> <li>úsporné a přehledné skladování</li> </ul> <p><strong&g...

Versele Laga Crispy Crunchies se senem 75g

Doplňkové krmivo pro hlodavce se senem a zeleninou

Tyčinky AVICENTRA s lesním ovocem pro malé hlodavce 2ks

Tyčinky s lesním ovocem pro křečky, myši, potkany a další hlodavce. Vhodné jako doplňkové krmivo pro malé hlodavce. Krmný návod: do klece zavěste 1-2 tyčinky za týden. Složení: obiloviny, ovoce, minerální látky, oleje a tuky. Jakostní znaky: proteiny 12%, vláknina 5%, oleje a tuky 4%.

Tyčinky AVICENTRA s bylinkami pro velké hlodavce 2ks

Tyčinky s bylinkami pro králíky, morčata, činčily a osmáky. Vhodné jako doplňkové krmivo pro velké hlodavce. Krmný návod: do klece zavěste 1-2 tyčinky za týden. Složení: obiloviny, vedlejší výrobky rostlinného původu, zelenina, minerální látky, oleje a tuky. Jakostní znaky: proteiny 12%, vláknina 8,5%, oleje a tuky 3%.

Versele-Laga Crock bylinky krmivo pro králíky 50g

Popis Doplňkové krmivo pro hlodavce a králíky s bylinkami. Crock Complete herbs je chutný a zdravý pamlsek pro králíky a hlodavce. Křupavý povrch vychází vtříc instinktu hlodat a šťavnatá bylinková náplň je obohacena vitamíny a omega 3 mastnými kyselinami. Krmný návod: podávejte maximálně do výše 25 % kompletní denní krmné dávky. Deklarované jakostní znaky: Vitamin A 10.000 M.J./kg, Vitamin D3 3.000 M.J./kg, Vitamin E 110 mg/kg, Vitamin C 1.250 mg/kg. ...

Versele-Laga Crock mrkev krmivo pro králíky 50g

Popis Doplňkové krmivo pro hlodavce a králíky s bylinkami. Crock Complete carrot je chutný a zdravý pamlsek pro králíky a hlodavce. Křupavý povrch vychází vtříc instinktu hlodat a šťavnatá mrkvová náplň je obohacena vitamíny a omega 3 mastnými kyselinami. Krmný návod: podávejte maximálně do výše 25 % kompletní denní krmné dávky. Deklarované jakostní znaky: Vitamin A 10.000 M.J./kg, Vitamin D3 3.000 M.J./kg, Vitamin E 110 mg/kg, Vitamin C 1.250 mg/kg. ...

Avicentra s.r.o. Avicentra barevné křupky pro hlodavce 200g

Barevné křupky pro hlodavce. Doplňkové krmivo pro hlodavce. Výborná pochoutky pro všechny druhy hlodavců. Krmný návod: podávejte denně přiměřené množství. Krmivo je vhodné pro všechny hlodavce - morčata, potkany, osmáky, činčily, křečky, myšky i pískomily. Složení: pšenice, kukuřice, drůbeží moučka, bíkovinné extrakty rostlinného původu.

FINE PET Horská louka pro hlodavce 400g

Kompletní krmivo pro hodavce, směs zeleniny a sušených bylinek

Minerální kámen Trixie pro hlodavce s držákem

Minerální kámen pro hlodavce. Doplňkové krmivo, které obsahuje vitamíny, minerály a stopové prvky. S držákem Přírodní produkt