Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Krmitko pro kurata

Nalezeno:    10 produktů

Krmítko pro kuřata 500mm

Krmítko pro kuřata 500mm výklopné pozinkovaný plech ruční česká výroba

KOVOVÉ KRMÍTKO PRO KUŘATA

Hledáte-li stabilní a bytelné krmítko pro kuřátka, tak vám doporučujeme zakoupit například toto podlahové kovové krmítko pro kuřata. Krmítko pro kuřata je dlouhé 30 centimetrů. Krmítko disponuje praktickou drátěnou mřížkou o šířce 7 centimetrů. Kovové krmítko je určené pro jednodenní kuřátka.

POZINKOVANÉ KRMÍTKO PRO KUŘATA 50 cm

Klasické pozinkované krmítko pro kuřata 50 centimetrů je vyrobené z pozinku. Pozinkované krmítko pro kuřata je vhodné pro umístění na podlahu. Drátěná mřížka má šířku 7 centimetrů. Pozinkované krmítko pro kuřata 50 cm je určené pro jednodenní kuřátka.

POZINKOVANÉ KRMÍTKO PRO KUŘATA 30 cm

Pro malé domácí chovy i profesionální velkochovy je vhodné toto pozinkované krmítko pro kuřata. Praktické pozinkované krmítko pro jednodenní kuřátka má praktickou drátěnou mřížkou o šířce 7 centimetrů.

POZINKOVANÉ KRMÍTKO PRO KUŘATA 40 cm

Pro drobné domácí chovy i velkochovy je určené toto pozinkované krmítko pro kuřata o celkové délce 40 centimetrů a mřížkou o šířce 7 centimetrů. Pozinkované krmítko je určené pro jednodenní kuřátka.

KRUHOVÉ KRMÍTKO PRO KUŘATA HOLE 1l

Pro malé domácí chovy a chovné stanice je vhodné toto praktické malé kruhové krmítko Hole s otvory a zásobní litrovou láhví. Kruhové krmítko pro kuřata Hole 1l je určené pro odchov malých kuřátek při zkrmování suchých krmných směsí. Krmné otvory zabraňují vyhazování krmiva a tím jeho plýtvání a znehodnocování.

DRŮBE(R)Í KOVOVÉ KRMÍTKO PRO KUŘATA

Pro velkochovy i malé domácí chovy je určeno toto drůbeží kovové krmítko pro kuřata o celkové délce 100 centimetrů a drátěnou mřížkou 7 centimetrů. Kovové krmítko je určené pro jednodenní kuřátka.

KRMÍTKO KOVOVÉ PRO KUŘATA 50 cm

Krmítko pro kuřátka o celkové délce 50 centimetrů je vhodné pro umístění na zem. Krmítko pro kuřata disponuje praktickou drátěnou mřížkou o šířce 7 centimetrů. Krmítko je určené pro jednodenní kuřátka.

KOVOVÉ DRŮBE(R)Í KRMÍTKO 75 cm

Krmítko pro kuřátka o celkové délce 75 centimetrů je vhodné pro umístění na zem. Krmítko pro kuřata disponuje praktickou drátěnou mřížkou o šířce 13 centimetrů. Krmítko je určené pro jednodenní kuřátka.

TUBUSOVÉ KRMÍTKO KT 30 Al

Pro krmení kuřátek je určené tubusové krmítko KT 30 Al. Do krmítka pro kuřata se dává krmná sypká směs nebo krmné granule. Tubusové krmítko KT 30 Al se dá také použít pro nosnice na doplnění kapacit mechanického krmítka. Balení obsahuje mísu, tubus a klobouk. Tubus je výškově přestavitelný na středovém šroubu. Ve středovém šroubu je otvor umožňující zavěšení krmítka. Rozměry: • Celková výška krmítka: 690 mm • Výška tubusu: 480 mm • Výška krmného žlábku: 7...