Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Krmeni pro akvarijni ryby

Nalezeno:    2053 produktů

TRIXIE Krmení pro ryby 1000ml

Vločkové kompletní krmivo vhodné pro všechny okrasné ryby. Obsahuje všechny důležité živiny a látky podporující růst. Obsah proteinů je 40%! Obsahuje i vitamíny A+D3+E.  * Balení 1000 ml.

Více informací
od 106 Kč
Koupit nejlevněji

Automatické krmítko AF-2005 12/24h

Krmítko je určeno pro automatické dávkování krmení pro akvarijní ryby.

Rozdvojka ELITE akvarijní

Akvarijní rozdvojka. Rozměry: 4,3 x 1 x 2,7 cm.

Škrabka MARINA akvarijní prodlužovací

Prodlužovací škrabka k očištění stěn akvária. Velikost 30 - 50 cm.OPĚT ČISTÉ STĚNY AKVÁRIA POMOCÍ ŠKRABKY 4 V 1Škrabka Marina Deluxe je bez nástavce dlouhá 30 - 50 cm, pracovní plocha je 8 cm. Na konci má odolnou a trvanlivou měkčí houbu pro odstranění jemných řas, drsnější proti větším shlukům řas, plastové nože na odolné nečistoty a nástavec s vidličkou pro šikovné sázení rostlin. Pro hluboká akvária lze ještě připojit nástavec o délce 48 cm....

Škrabka MARINA akvarijní mini

Škrabka k očištění stěn akvária. Velikost: 42 x 7,5 cm.OPĚT ČISTÉ STĚNY AKVÁRIAŠkrabka se zesílenou rukojetí a unikátním úhlovým designem pro menší akvária.

Škrabka MARINA akvarijní velká

Škrabka k očištění stěn akvária. Velikost: 48 x 7 cm.OPĚT ČISTÉ STĚNY AKVÁRIAŠkrabka se zesílenou rukojetí a unikátním úhlovým designem pro větší akvária.

Ryby mražené - grundle 100g EXPIRACE 12/16

ideální krmení pro velké akvarijní ryby a vodní želvy balení: sáček Upozornění: tento produkt nelze zasílat - pouze OSOBNÍ ODBĚR!

Síťka akvarijní TETRA č.1

Zelená akvarijní síťka ze 100% nylonu. Velikost: 8 cm.

Síťka akvarijní TETRA č.2

Zelená akvarijní síťka ze 100% nylonu. Velikost: 10 cm.

Síťka akvarijní TETRA č.3

Zelená akvarijní síťka ze 100% nylonu. Velikost: 12 cm.

Síťka akvarijní TETRA č.5

Zelená akvarijní síťka ze 100% nylonu. Velikost: 20 cm.

Síťka akvarijní TETRA č.4

Zelená akvarijní síťka ze 100% nylonu. Velikost: 15 cm.

Škrabka MARINA akvarijní se žiletkou

Škrabka k očištění řas a sazeč rostlin v jednom. Délka: 45,5 cm.2 v 1Škrabka spolehlivě odstraňuje řasy bez poškrábání skla, tvar dovoluje drhnutí těžko dostupných ploch. Rozsáhlá dvojitá čistící plocha využívá houbu na jemné řasy a sliz, nylonová vložka odstraňuje silné řasy. Škrabáková žiletka na podložce se používá pro odstraňování zatvrdlin vzniklých na skle a plastických plochách. Druhý konec držáku je vybaven sazečem pro umísťování a údržbu akvarijních rostlin, který dosáh...

Škrabka akvarijní TETRA se žiletkou GS45

Dvoubřitá nerezová akvarijní škrabka na sklo.Důkladně a rychle čistí akvarijní sklo od řasy a jiných nečistot. Je to obzvlášť dovedný přístroj díky pohyblivému uchycení nožů. Nerezový dvojitý nožík se přizpůsobí každému úhlu přítlaku, a proto správně přiléhá ke sklu.

Síťka MARINA akvarijní modrá jemná 15 cm

Jemná akvarijní síťka. Velikost: 15 x 15 cm, délka 30 cm.Huště tkaná síťka s extra jemným nylonem a odolnou rukojetí umožňuje snadné a pohodlné vylovení křehkých ryb z akvária bez poškození jejich žaber.

Škrabka MARINA akvarijní se žiletkou 90 stupňů

Škrabka s dlouhou rukojetí, vhodná i k čištění rohů akvária. Délka: 52 cm.OPĚT ČISTÉ STĚNY AKVÁRIA

Akvárium set TETRA Starter Line LED Crayfish 41 x 30 x 25 cm 30l - DOPRAVA ZDARMA

Akvarijní set s LED osvětlením pro chov korýšů a pěstování rostlin. Velikost: 41 x 30 x 25 cm, tloušťka skla 4 mm. Objem: 30 l.Vhodné pro začátečníky. Set obsahuje: 30 l akváriu, kryt s 6W LED osvětlením a dvířka na krmení ryb, filtr Tetra Easy Crystal, krmivo Tetra Wafer Mix a kondicionér Aqua Safe.

Filtr TETRA Tec IN 400 vnitřní

Komfortní vnitřní akvarijní filtr pro objem akvária 30 - 60 l. Výkon: 200 - 400 l / h.TETRA UMÍ VÍCVýrobce špičkového krmení pro ryby dokazuje, že umí i kvalitní akvarijní techniku Tento filtr je nejen účinný, ale i kvalitně zpracován a v akváriu vám ostudu neudělá.Znečištění v akváriích vzniká v důsledku usazování rybích exkrementů nebo odumřelých částí rostlin a to má nepříznivý vliv na kvalitu akvarijní vody. Permanentní biomechanická filtrace blokuje tento pro...

Akvárium set TETRA Starter Line LED 60 x 30 x 30 cm 54l - DOPRAVA ZDARMA

Akvarijní set vhodný zejména pro začátečníky. Velikost: 60 x 30 x 30 cm. Objem: 54 l.Ideální startovací sada s jednoduchou obsluhou a spolehlivou technologií. Set obsahuje: - Stabilní skleněné akvárium o obsahu 54 l, a 4 mm silným sklem - Robustní kryt ve stylovém zaobleném designu s pohodlnou klapkou na krmení ryb - 6-wattové, energeticky úsporné LED osvětlení - filtrační box Tetra Easy Crystal (3,5 W) pro moderní, čisté a efektivní filtrování - Spolehlivé 50 wattové topné těl...

TETRA Weekend 20ks

Mini krmné porce pro všechny okrasné ryby k využití během Vaší dovolené. Výživa až na 6 dní.Kompletní krmivo pro okrasné akvarijní ryby. Tetra Weekendfutter pomalu klesá ke dnu a tak umožňuje stejnoměrné krmení Vašich ryb. Tetra Weekendfutter naprosto neobsahují umělá pojidla, například sádru. Krmný návod: pouze vložte do akvária. Složení: minerální látky, bílkovinné extrakty rostlinného původu, mléko a mléčné výrobky, zelenina, měkkýši a korýši, oleje a tuky, řasy. Jakos...

Akvárium set TETRA AquaArt antracitové 35 x 25 x 25 cm 20l - DOPRAVA ZDARMA

Kompletně vybavené akvárium s tmavě šedým krytem. Velikost: 35 x 25 x 25 cm. Objem: 20 l.• vysoce kvalitní skleněné akvárium o obsahu 20 l, ideální pro chov krevet • masivní víko s fluorescenční žárovkou 8W T5 Sylvania s dlouhou životností pro vynikající jas a osvětlení • 4 mm silné, nezkreslující sklo s broušenými hranami • velké, snadno se otevírající víko pro ještě pohodlnější krmení ryb a bezproblémovou manipulaci se zařízením akvária • spolehlivý Brillant filtr pro efekt...

Akvárium set TETRA AquaArt bílé 30 x 25 x 25 cm 20l - DOPRAVA ZDARMA

Kompletně vybavené akvárium s bílým krytem. Velikost: 30 x 25 x 25 cm. Objem: 20 l.• vysoce kvalitní skleněné akvárium o obsahu 20 l, ideální pro chov krevet • masivní víko s fluorescenční žárovkou 8W T5 Sylvania s dlouhou životností pro vynikající jas a osvětlení • 4 mm silné, nezkreslující sklo s broušenými hranami • velké, snadno se otevírající víko pro ještě pohodlnější krmení ryb a bezproblémovou manipulaci se zařízením akvária • s filtrem Tetratec EasyCrystal Box, který...

Akvárium set TETRA AquaArt 57 x 35 x 30 cm 60l - DOPRAVA ZDARMA

Kompletně vybavené akvárium s tmavě šedým krytem. Velikost: 57 x 35 x 30 cm. Objem: 60 l.• vysoce kvalitní skleněné akvárium o obsahu 60 l • masivní víko s fluorescenční žárovkou 13W T5 Sylvania s dlouhou životností pro vynikající jas a osvětlení • 5 mm silné, nezkreslující sklo s broušenými hranami • velké, snadno se otevírající víko pro ještě pohodlnější krmení ryb a bezproblémovou manipulaci se zařízením akvária • s filtrem Tetratec EasyCrystal Box, který může být umístěn ...

Akvárium set TETRA AquaArt bílé 57 x 35 x 30 cm 60l - DOPRAVA ZDARMA

Kompletně vybavené akvárium s bílým krytem. Velikost: 57 x 35 x 30 cm. Objem: 60 l.• vysoce kvalitní skleněné akvárium o obsahu 60 l • masivní víko s fluorescenční žárovkou 13W T5 Sylvania s dlouhou životností pro vynikající jas a osvětlení • 5 mm silné, nezkreslující sklo s broušenými hranami • velké, snadno se otevírající víko pro ještě pohodlnější krmení ryb a bezproblémovou manipulaci se zařízením akvária • s filtrem Tetratec EasyCrystal Box, který může být umístěn kdekol...

Síťka MARINA akvarijní černá 5 x 6,3 cm

Jemná akvarijní síťka. Velikost: 5 x 6,3 cm, délka 25 cm.Síťka s jemným nylonem a odolnou rukojetí umožňuje snadné a pohodlné vylovení ryb z akvária.

Síťka MARINA akvarijní černá 7,5 x 6,3 cm

Jemná akvarijní síťka. Velikost: 7,5 x 6,3 cm, délka 25 cm.Síťka s jemným nylonem a odolnou rukojetí umožňuje snadné a pohodlné vylovení ryb z akvária.

Síťka MARINA akvarijní černá 10 x 7,5 cm

Jemná akvarijní síťka. Velikost: 10 x 7,5 cm, délka 25 cm.Síťka s jemným nylonem a odolnou rukojetí umožňuje snadné a pohodlné vylovení ryb z akvária.

Síťka MARINA akvarijní černá 12.5 x 10 cm

Jemná akvarijní síťka. Velikost: 12.5 x 10 cm, délka 25 cm. Síťka s jemným nylonem a odolnou rukojetí umožňuje snadné a pohodlné vylovení ryb z akvária.

Síťka MARINA akvarijní modrá jemná 7,5 cm

Jemná akvarijní síťka. Velikost: 7,5 x 7,5 cm, délka 20 cm.Huště tkaná síťka s extra jemným nylonem a odolnou rukojetí umožňuje snadné a pohodlné vylovení křehkých ryb z akvária bez poškození jejich žaber.

Síťka MARINA akvarijní modrá jemná 12,5 cm

Jemná akvarijní síťka. Velikost: 12,5 x 12,5 cm, délka 25 cm.Huště tkaná síťka s extra jemným nylonem a odolnou rukojetí umožňuje snadné a pohodlné vylovení křehkých ryb z akvária bez poškození jejich žaber.

Stolek akvarijní TETRA AquaArt 60 l - DOPRAVA ZDARMA

Dřevěný stolek pod akvárium Tetra AquaArt 60 l.DOSTATEK PROSTORU PRO KRMIVO A AKVARIJNÍ POTŘEBYVelikost: výška 61 cm x hloubka 33,5 cm x šířka 42,7 cm. Stolek s úložnou skříňkou v antracitové barvě pro 60 l akvária Tetra AquaArt. Skříňka má dvířka z jemně mléčného skla a praktické otvory pro kabely a hadice. Stolek má dvě poličky.

Stolek akvarijní TETRA Explorer 30 l / 60 l - DOPRAVA ZDARMA

Spodní skříňka pro akvária Tetra AquaArt Explorer s matným sklem.

Kryt akvarijní MARINA 50 x 25 cm - DOPRAVA ZDARMA

Plastový kryt na akvárium Marina pro 1 zářivku po 15W. Velikost: 50 x 25 cm.

Kryt akvarijní MARINA 60 x 30 cm - DOPRAVA ZDARMA

Náhradní kryt s osvětlením k akvarijnímu setu Marina Basic 54l. Velikost: 60 x 30 cm. Včetně 15W zářivky.

Síťka MARINA akvarijní černá 12.5 x 10 cm

Jemná nylonová síťka s kovovým držadlem. Velikost: 12.5 x 10 cm, délka 40 cm. Síťka s jemným nylonem a odolnou rukojetí umožňuje snadné a pohodlné vylovení ryb z akvária.

Síťka MARINA akvarijní černá 15 x 12,5 cm

Jemná nylonová síťka s kovovým držadlem. Velikost: 15 x 12,5 cm, délka 30 cm. Síťka s jemným nylonem a odolnou rukojetí umožňuje snadné a pohodlné vylovení ryb z akvária.

Síťka MARINA akvarijní černá 20 x 15 cm

Jemná nylonová síťka s kovovým držadlem. Velikost: 20 x 15 cm, délka 40 cm.Síťka s jemným nylonem a odolnou rukojetí umožňuje snadné a pohodlné vylovení ryb z akvária.

TRIXIE- krmení pro ryby 250ml

Základní kompletní krmivo vhodné pro všechny okrasné ryby.

TRIXIE- krmení pro ryby 1000ml

Základní kompletní krmivo vhodné pro všechny okrasné ryby. Obsahuje všechny důležité živiny a látky podporující růst.

Akvarijní ryby - Ivan Petrovický

Akvaristika je neodmyslitelným oborem pro celou řadu ichtyologických disciplín.

Rostlina TETRA Green Cabomba XXS

Plastová akvarijní rostlina. Velikost: 5 cm.

Rostlina TETRA Foxtail Red L

Plastová akvarijní rostlina. Velikost: 30 cm.

Rostlina TETRA Anacharis M

Plastová akvarijní rostlina. Velikost: 23 cm.

Rostlina TETRA Hygrophila M

Plastová akvarijní rostlina. Velikost: 23 cm.

Rostlina TETRA Red Ludwigia S

Plastová akvarijní rostlina. Velikost: 15 cm.

Rostlina TETRA Ambulia M

Plastová akvarijní rostlina. Velikost: 23 cm.

Rostlina TETRA Anacharis L

Plastová akvarijní rostlina. Velikost: 30 cm.

Rostlina TETRA Foxtail Red M

Plastová akvarijní rostlina. Velikost: 23 cm.

Rostlina TETRA Ambulia L

Plastová akvarijní rostlina. Velikost: 30 cm.

Rostlina TETRA Red Ludwigia L

Plastová akvarijní rostlina. Velikost: 30 cm.

Rostlina TETRA Green Cabomba M

Plastová akvarijní rostlina. Velikost: 23 cm.

Rostlina TETRA Red Ludwigia M

Plastová akvarijní rostlina. Velikost: 23 cm.

Rostlina TETRA Green Cabomba L

Plastová akvarijní rostlina. Velikost: 30 cm.

Rostlina TETRA Hygrophila L

Plastová akvarijní rostlina. Velikost: 30 cm.

Rostlina TETRA Green Cabomba Plus 15 cm

Plastová akvarijní rostlina. Velikost: 15 cm.

Rostlina TETRA Anacharis 10 cm

Plastová akvarijní rostlina. Velikost: 10 cm.

Rostlina TETRA Anacharis Plus 23 cm

Plastová akvarijní rostlina. Velikost: 23 cm.

Rostlina TETRA Green Cabomba Plus 23 cm

Plastová akvarijní rostlina. Velikost: 23 cm.

Rostlina TETRA Red Ludwigia 23 cm

Plastová akvarijní rostlina. Velikost: 23 cm.

Rostlina TETRA Anacharis Plus 30 cm

Plastová akvarijní rostlina. Velikost: 30 cm.

Rostlina TETRA Red Foxtail Plus 30 cm

Plastová akvarijní rostlina. Velikost: 30 cm.

Rostlina TETRA Ambulia Plus 38 cm

Plastová akvarijní rostlina. Velikost: 38 cm.

Rostlina TETRA Green Cabomba Plus 38 cm

Plastová akvarijní rostlina. Velikost: 38 cm.

Rostlina TETRA Red Ludwigia Plus 38 cm

Plastová akvarijní rostlina. Velikost: 38 cm.

Rostlina TETRA Red Foxtail Plus 38 cm

Plastová akvarijní rostlina. Velikost: 38 cm.

Rostlina TETRA Ambulia Plus 46 cm

Plastová akvarijní rostlina. Velikost: 46 cm.

Rostlina TETRA Red Foxtail Plus 46 cm

Plastová akvarijní rostlina. Velikost: 46 cm.

Rostlina TETRA Hygrophila L 30 cm

Plastová akvarijní rostlina. Velikost: 30 cm.

Rostlina TETRA Ambulia S

Plastová akvarijní rostlina. Velikost: 15 cm.

Rostlina TETRA Foxtail Red S

Plastová akvarijní rostlina. Velikost: 15 cm.

Rostlina TETRA Red Foxtail Plus 15 cm

Plastová akvarijní rostlina. Velikost: 15 cm.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: