Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kreslo na pedikuru

Nalezeno:    3 produkty

Quirumed Kosmetická židle na pedikůru

Kosmetické  křeslo na pedikůru.   Nastavitelná výška, židle otočná ve všech směrech.Elektrická vana je součástí kosmetického křesla.   Pedikúra židle s elektrickým noha vanou a nastavitelnou výškou.     Výškově  Maximální výška: 123 cm. Minimální výška: 112 cm. Kovové konstrukce. Skvělá podpora pro klienta je uvolněný a klidný.   Elektrická pedikúra vana s bublinkami.   Výšk...

Froté návlek na predikérské křeslo 2246A/2246C

Froté návlek na predikérské křeslo 2246A/2246C Díky tomuto návleku, který jednoduše vyperete, bude Vaše křeslo na pedikúru chráněno a bude stále vypadat jako nové. Šikovný doplněk pro každou pedikérku. Tento návlek je určen pro pedikérská křesla s označením 2246.

Elektrické pedikérské křeslo SPA Weelko CALN s masážní vaničkou (4122B-A26) + DÁREK ZDARMA

Pedikérské křeslo CALN je opravdu mistrovským dílem. Vynikající design tohoto modelu zapůsobí na Vaše zákazníky a dá salonu stylovou eleganci. Béžové koženkové čalounění, krásná dřevěná madla a bílý design základny krásně ladí dohromady. Pedikérské křeslo Caln 4122B poskytuje podmínky pro výkon pedikúry na nejvyšší úrovni. Zákazníci budou potěšeni s účinky služeb a zároveň si nádherně odpočinou, protože navrhovaný model provádí masáže. Zařízení je plně automatizováno, křeslo je vybaveno elektri...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: