Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kovova podpera

Nalezeno:    21 produktů

Kovová podpera kód 2001302

Nasadzovacia kovová podpera na tágo, korunka malá, farba zlatá.

Kovová podpera kód 2001300

Nasadzovacia kovová podpera na tágo, krížik, farba zlatá.

Kovová podpera kód 2001303

Nasadzovacia kovová podpera na tágo, hrable, farba zlatá.

Kovová podpera kód 2001310

Nasadzovacia kovová podpera na tágo, krížik, farba strieborná.

Kovová podpera kód 2001311

Nasadzovacia kovová podpera na tágo, korunka veľká, farba strieborná.

Kovová podpera kód 2001301

Nasadzovacia kovová podpera na tágo, korunka veľká, farba zlatá.

Kovová podpera s tágom kód 2001312

Kovová podpera s tágom, možnosť výberu farebného prevedenia podpery - zlatý, alebo strieborný krížik.

Chic Antique Kovová konzole Antique grey, šedá barva, kov

Chic Antique Kovová konzole Antique grey, šedá barva, kov. Konzole z těžké slitiny kovu v šedé barvě s výraznou patinou poslouží nejen jako podpěra police, ale zavěsit na ni můžete lucerničku, květiny i jiné dekorace. Šedá konzole na vás doslova dýchne atmosféru starých časů! Rozměry: 17x12 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Chic Antique Mini kovová konzole Antique grey, šedá barva, kov

Chic Antique Mini kovová konzole Antique grey, šedá barva, kov. Malá konzole z těžké slitiny kovu v šedé barvě s jemnou bílou patinou poslouží jako stylová podpěra police. I jednoduchá polička tak získá nádech atmosféry starých časů! Zdobená konzole bude krásným detailem ve vintage laděném interiéru! Rozměr 9 x 9 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Roland RDT-R

Bubenická sedačka Profesionální sedačka pro bubeníky poskytující maximální komfort a stabilitu. Kulatý sedák je po stranách potažený vinylem, výplň tvoří pěna, která v nejzatíženějších místech zmírňuje tlak a prodyšný sametový povrch (velur) redukuje teplo. Robustní konstrukce se skládá z trojnožky s dvojitými nohami a odolná kovová podpěra poskytuje jednoduchý šroubovací systém pro nastavení výšky.

Roland RDT-SH

Bubenická sedačka Profesionální sedačka pro bubeníky s hydraulickým systémem pro nastavení výšky. Tvarovaný sedák je po stranách potažený vinylem, výplň tvoří pěna, která v nejzatíženějších místech zmírňuje tlak a prodyšný sametový povrch (velur) redukuje teplo. Robustní konstrukce se skládá z trojnožky s dvojitými nohami a odolná kovová podpěra poskytuje jednoduchý hydraulický systém pro nastavení výšky.

Roland RDT-SHV

Bubenická sedačka Profesionální sedačka pro bubeníky s hydraulickým systémem pro nastavení výšky poskytující maximální komfort a stabilitu. Výplň tvarovaného sedáku tvoří pohodlná pěna a dlouholetou životnost zajišťuje silná vinylová vrstva ve vrchní části. Robustní konstrukce se skládá z trojnožky s dvojitými nohami a odolná kovová podpěra poskytuje jednoduchý hydraulický systém pro nastavení výšky.

Roland RDT-SV

Bubenická sedačka RDT-SV je profesionální sedačka pro bubeníky poskytující maximální komfort a stabilitu. Výplň tvarovaného sedáku tvoří pěna, která v nejzatíženějších místech zmírňuje tlak a jeho dlouhou životnost zajišťuje silná vinylová vrstva ve vrchní části. Robustní konstrukce se skládá z trojnožky s dvojitými nohami a odolná kovová podpěra poskytuje jednoduchý šroubovací systém pro nastavení výšky.

Roland RDT-RV

Bubenická sedačka RDT-RV je profesionální sedačka pro bubeníky poskytující maximální komfort a stabilitu. Výplň kulatého sedáku tvoří pěna, která v nejzatíženějších místech zmírňuje tlak a jeho dlouhou životnost zajišťuje silná vinylová vrstva ve vrchní části. Robustní konstrukce se skládá z trojnožky s dvojitými nohami a odolná kovová podpěra poskytuje jednoduchý šroubovací systém pro nastavení výšky.

Barová židle Tulipan Nowy Styl (odběr po 2ks)

Barová židle Tulipan s čalouněným sedákem. Opěrák je kovový s kroucenou drobnou výplní. Kostra je kovová s možností volby odstínu hliník nebo chrom. Nohy jsou zpevněny vodorovným spojem, který slouží zároveň jako podpěra nohou.

Barová židle Tulipan wood Nowy Styl

Barová židle Tulipan s dřevěným sedákem. Moření sedáku je možné vybrat z několika odstínů. Opěrák je kovový s kroucenou drobnou výplní. Kostra je kovová s možností volby odstínu hliník nebo chrom. Nohy jsou zpevněny vodorovným spojem, který slouží zároveň jako podpěra nohou.

Barová židle Tulipan wood 78 Nowy Styl

Barová židle Tulipan s dřevěným sedákem, který je možné vybrat z několika odstínů. Opěrák je kovový s kroucenou drobnou výplní. Kostra je kovová s možností volby odstínu hliník nebo chrom. Nohy jsou zpevněny vodorovným spojem, který slouží zároveň jako podpěra nohou.

ANTARES 1290 ASYN EXT 5159 Antares

Polyuretanová kancelářská zátěžová pracovní židle s opěrákem vhodná do dílen, provozů, do obchodů (např. k pokladnám) atp. Svým zpracováním je vhodná i do celodenních provozů. Židle je výškově stavitelná s asynchronním mechanismem - nezávislé nastavení úhlu sedáku a opěráku. Dále má vyvýšenou konstrukci s kovovou nožní opěrkou. Základna je kovová. Kvůli vysokému zdvihu je židle vybavena nastavitelným kovovým kruhem, sloužícím jako podpěra pro nohy. Provedení 51 59 zvýšený zdvih, kovová báze s k...

ANTARES 1290 ASYN EXT 5150

Polyuretanová kancelářská zátěžová pracovní židle s opěrákem vhodná do dílen, provozů, do obchodů (např. k pokladnám) atp. Svým zpracováním je vhodná i do celodenních provozů. Židle je výškově stavitelná s asynchronním mechanismem - nezávislé nastavení úhlu sedáku a opěráku. Dále má vyvýšenou konstrukci s kovovou nožní opěrkou. Základna je kovová Kvůli vysokému zdvihu je židle vybavena nastavitelným kovovým kruhem, sloužícím jako podpěra pro nohy. Provedení 51 50 zvýšený zdvih, kovová báze s ko...

Trust GXT 860 Thura semi-mechanical keyboard CZ+SK (22286)

Herní klávesnice drátová, podsvětlená, USB, odjímatelná podpěra pod ruce, kovová, Anti-Ghosting Trust GXT 860 Thura je klávesnice na stůl hráčů, kteří hledají kvalitní a stylový nástroj za dobré peníze. Kovová horní deska kryje polomechanické klávesy, které kombinují měkkost stisku klasických tlačítek s pocitem z mechanické klávesnice. Citlivé mačkání využijete i pro složité kombinace s podporou antighostingu až pro 16 stisků současně. Klávesnice Trust GXT 8...

Güde 231/10/24 - set 12.dílů + Doprava zdarma

Praktická souprava kompresoru s olejovým mazáním a 11dílného pneumatického příslušenství, vhodná k využití v domácích dílnách, garážích atp. Konstrukce: elektromotor 1,5 kW (2.850 ot./min., typ provozu: S3/50 %), jednoválcový agregát s olejovým mazáním, přímý pohon(motor/agregát na jedné hřídeli). Vybavení: 2 manometry, 1 výstup stlačeného vzduchu (kovová rychlospojka), tlakový spínač, redukční ventil, pojistný přetlakový ventil, zpětný ventil, olejoznak, vzduch...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: