Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kovarska zastera

Nalezeno:    9 produktů

Bílá pracovní kovářská zástěra Adin

kožená kovářská zástěra hovězí štípenka,

Kovářská zástěra KOVÁŘ, kožená, UNI

Kovářská zástěra, délka pod kolena.; Materiálové složení: hovězinová štípenkaNormy: EN ISO 11611 třída 2/A1,

Kožená kovářská zástěra do pasu Adin

Kožená kovářská zástěra do pasu, hovězí štípenka, uni velikost. Kožená kovářská zástěra do pasu, hovězí štípenka, uni velikost.

Pracovní kovářská zástěra s laclem Adin

kožená kovářská zástěra s laclem, hovězí štípenka, 110 x 70 cm

Kožená kovářská zástěra s laclem Adin -

Kožená kovářská zástěra s laclem, hovězí štípenka, rozměr 110 x 70 cm, délka po kolena, uni velikost. Svařujete často? Pořiďte si kompletní výbavu na svařování! V kategorii pracovní oděvy pro svářeče najdete: svářečská blůza a svářečské kalhoty. Ochranu celé hlavy zajistíte pomocí svářečské kukly a pro ochranu očí nabízíme svářečské brýle. Kožená kovářská zástěra s laclem, hovězí štípenka, rozměr 110 x 70 cm, délka po kolena, uni velikost. Svařujete často? Pořiďte si kompletní výbavu na svař...

Kožená pracovní kovářská svářečská zástěra

Kovářská zástěra, délka pod kolena.Materiálové složení: hovězinová štípenka Normy: EN ISO 11611 třída 2/A1, A2 Velikost: UNI

Zástěra kovářská laclová

ČERVA Zástěra kovářská laclová Kožená zástěra poskytující ochranu proti dotyku plamene. V délce pod kolena chrání přední část těla a je vhodná například pro práci v kovárnách. Kožená zástěra poskytující ochranu proti dotyku plamene. V délce pod kolena chrání přední část těla a je vhodná například pro práci v kovárnách. materiál: hovězinová štípenka.

Zástěra kovářská do pasu

ČERVA Zástěra kovářská do pasu Kožená zástěra do pasu poskytující ochranu proti dotyku plamene, vhodná například pro práci v kovárnách. materiál: hovězinová štípenka Kožená zástěra poskytující ochranu proti dotyku plamene, vhodná například pro práci v kovárnách. materiál: hovězinová štípenka.

Zástěra KOVÁŘ kožená

Canis Zástěra KOVÁŘ kožená Zástěra kovářská z hovězinové štípenky. Zástěra kovářská z hovězinové štípenky,délka pod kolena.