Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Koupelny obchod

Nalezeno:    6 produktů

Zrcadlo kosmetické se stojánkem 13 x 18 cm

Je tedy velmi praktické a vhodné jak do koupelny, tak pro použití mimo koupelnu. Materiál: plast, zrcadlo. Barva: bílá, černá. Rozměry: 13 x18 cm.

Zrcadlo kosmetické se stojánkem 23 x 30 cm

Je tedy velmi praktické a vhodné jak do koupelny, tak pro použití mimo koupelnu. Materiál: plast, zrcadlo. Barva: bílá, černá. Rozměry: 23 x 30 cm.

Zrcadlo kosmetické se stojánkem oboustranné

Je tedy velmi praktické a vhodné jak do koupelny, tak pro použití mimo koupelnu. Jedna strana je klasické zrcátko, druhá strana zvětšuje obraz, což ocení především ženy při líčení, úpravě obočí. Materiál: plast, zrcadlo. Transparentní. Rozměry: průměr 15 cm.

Podložka protiskluzová s přísavkou 5 ks

Použít je můžete stejně dobře také na dlažbu před vanou či sprchovým koutem a nebo jako barevnou výzdobu Vaší koupelny. Materiál: plast. Různá zvířátka. V balení 5 kusů. Rozměry: cca 14 x 12 cm.

Háček plastový na dveře 3 ks

Věšák na dveře je vhodný kamkoli - do koupelny na župan, do šatny na bundy, do dílny na pracovní oblečení, atd. V balení 3 kusy. Nemusíte vrtat do zdi, snadno přemístíte a pověsíte na dveře. Materiál: plast. Barva: Transparentní. Rozměry: š. 3 cm, d. 13 cm, max. tloušťka dveří 3,7 cm.

Věšák rozkládací plastový

Hodí se do koupelny, předsíně atd. Připevníte pomocí šroubků (nejsou součástí výrobku). Maximální rovnoměrné zatížení 10 kg. Materiál: plast. Barva bílá. Rozměry: šířka nastavitelná od 20 do 75 cm. Tím se úměrně snižuje výška. Při roztáhnutí věšáku na délku 40 cm a více je nutno věšák přišroubovat na třech a více místech dle uvážení a použití. Použití šroubků je závislé na zatížení věšáku a roztažení.