Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Konig sas clalarm05

Nalezeno:    7 produktů

Konig SAS-CLALARM05

Domácí bezpečnostní Smart WiFi systém Konig SAS-CLALARM05, který zajistí kontrolu a ovládání z libovolného místa na světě.

Konig SAS-CLALSD10

Detektor kouře Konig SAS-CLALSD10 určený k rozšíření možností domácího bezpečnostního SMART systému König pro zvýšení nezpečnosti v domácnosti. Tento detektor kouře může být použit i jako samostatné zařízení. Je kompatibilní pouze s domácími bezpečnostními systémy König SAS-CLALARM10 a SAS-CLALARM05.

Konig SAS-CLALIS10

König SAS-CLALIS10 - vnitřní siréna pro rozšíření zabezpečovacího SMART systému SAS-CLALARM10. Taková siréna upozorní na vniknutí cizích osob do domácnosti. Jednoduše namontujete sirénu, stisknete párovací tlačítko na siréně a ta se ihned připojí k existujícímu systému. Kompatibilní pouze s König systémy pro SMART zabezpečení domácnosti SAS-CLALARM10 a SAS-CLALARM05.

Konig SAS-CLALOS10

König SAS-CLALOS10 - vnější siréna pro rozšíření zabezpečovacího SMART systému SAS-CLALARM10. Taková siréna upozorní na vniknutí cizích osob do domácnosti. Jednoduše namontujete sirénu, stisknete párovací tlačítko na siréně a ta se ihned připojí k existujícímu systému. Kompatibilní pouze s König systémy pro SMART zabezpečení domácnosti SAS-CLALARM10 a SAS-CLALARM05.

Konig SAS-CLALWL10

KONIG SAS-CLALWL10 je snímač netěsnosti vody na rozšíření bezpečnostních vlastností bezpečnostního domovního SMART systému König, aby se zabránilo malým únikům, které by mohly mít ta následek nákladné opravy. Jestliže senzor detekuje vodu, aktivuje alarm a odešle upozornění na mobilní telefon. Je kompatibilní pouze s domácími bezpečnostními systémy König SAS-CLALARM10 a SAS-CLALARM05.

Konig SAS-CLALIPC10

Domácí IP kamera Konig SAS-CLALIPC10 na sledování dění v domácnosti. Kamera snímá obraz v HD kvalitě a zároveň využívá menší šířku pásma díky technologii komprese H.264. Instalace a nastavení trvá jen několik minut prostřednictvím bezplatné aplikace (dostupná pro iOS a Android). Kamera vykrývá téměř 100% prostoru, díky širokému rozsahu natočení a náklonu. Noční vidění a obousměrný zvukový kanál je vhodný pro dálkové sledování (děti, starší lidé atd.). Kamera je kompatibilní pouze se domácími za...

KONIG SAS-CLALIPC20, IP kamera

IP kamera Konig SAS-CLALIPC20 na monitoring vnitřního nebo vnějšího prostoru domu. Přístroj lze jednoduše nainstalovat a nastavit. Navyžadujú žádné složité konfigurace: Stačí připojit a začít. Kamera je kompatibilní pouze s bezpečnostních SMART systémem SAS-CLALARM05 a SAS-CLALARM10.