Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Konferencni zidle loco nowy styl

Nalezeno:    14 produktů

Konferenční židle LOCO Nowy Styl

Konferenční židle s područkami a čalouněným sedákem i opěrákem. Židle má ergonomicky tvarovaný sedák a vysoký opěrák, který může být čalouněný v různých barvách a to v kůži, v kožence nebo v látce. Židle má chromovou stabilní kovovou konstrukci.

Konferenční židle Styl Nowy Styl

Jednoduchá čalouněná konferenční židle Styl. Židle má čalouněný sedák i opěrák dle zvolené látky a odstínu. Kostra je kovová a je možné ji zakoupit v nástřiku hliník nebo chrom. Díky své jednoduchosti se židle hodí do jakéhokoliv interiéru.

Konferenční židle Rumba Nowy Styl

Konferenční židle Rumba je vhodná do konferenčních místností, kanceláří a jídelen. Sedadlo i opěradlo je čalouněno do eko-kůže nebo látky dle výběru. Kostra židle má tvar pérovky a je chromovaná. Součástí židle jsou i područky.

Konferenční židle ZEN Nowy Styl

ZEN je konferenční židle v moderním duchu s čalouněným sedákem i opěrákem. Hodí se především do veřejných prostor, ale také i do domácnosti. Kovovou kostru je možné zvolit v odstínu hliník nebo chrom.

Konferenční židle BETA Nowy Styl

BETA expres je praktická plastová židle s mnohostranným využitím. Korpus židle je plastový a sedák a opěrák je spojen v jeden celek. Židle je stohovatelná. Je k dostání ve uvedených barevných odstínech. Je lehká a snadno se s ní manipuluje. Židle je vhodná do čekáren či jiných veřejných prostor.

Konferenční židle Styl arm Nowy Styl

Jednoduchá čalouněná konferenční židle Styl. Židle má čalouněný sedák i opěrák dle zvolené látky a odstínu. Židle má plastové područky, které jsou součástí kostry. Kostra je kovová a je možné ji zakoupit v nástřiku hliník nebo chrom. Díky své jednoduchosti se židle hodí d

Konferenční židle Sylvia S Nowy Styl

Konferenční židle Sylvia S má čalouněný sedák i opěrák. Celá kostra má pérovitý tvar a je chromovaná. Židle se díky své jednoduchosti hodí do každého interiéru.

Konferenční židle Sylvia arm Nowy Styl

Konferenční židle Sylvia S má čalouněný sedák i opěrák. Celá kostra má pérovitý tvar a je chromovaná. Součástí židle jsou i područky, které jsou čalouněné.

Konferenční židle BETA plus Nowy Styl

BETA expres je praktická plastová židle s mnohostranným využitím. Korpus židle je plastový a sedák a opěrák je spojen v jeden celek a částečně čalouněný. Židle je stohovatelná. Je k dostání v uvedených barevných odstínech. Je lehká a snadno se s ní manipuluje. Židle je vhodná do čekáren či jiných veřejných prostor.

Konferenční židle BETA click Nowy Styl

BETA expres je praktická plastová židle s mnohostranným využitím. Korpus židle je plastový a sedák a opěrák je spojen v jeden celek včetně spojek do řad. Židle je stohovatelná. Je k dostání v uvedených barevných odstínech. Je lehká a snadno se s ní manipuluje. Židle je vhodná do čekáren či jiných veřejných prost

Konferenční židle INTRATA V-31-FL Nowy Styl

Moderní jednací židle INTRATA V má kovovou kostrou v barvě chromu a čalouněný sedák i opěrák v šesti barevných odstínech. Židle se dodává ve variantě bez područek i s područkami. Područky jsou s černými plastovými krytkami. Židle je stohovatelná a pohodlná. Hodí se do konferenčních místností a kanceláří.

Konferenční plastová židle JOY Nowy styl vyprodej

Konferenční plastová židle CAFE s černým plastovým opěrákem a plastovým bílým sedákem. Kostra židle je ližinová v provedení chrom. Oceníte především moderní vzhled. Židle se skvěle hodí do domacností. Židle je vystavena na showroomu.

Konferenční dřevěná židle CAFE s područkami Nowy styl vyprodej

Konferenční dřevěná židle CAFE s područkami. Čalouněný panel sedáku a opěráku. Čalounění v barvě oranžová. Moření židle je v provedení ořech. Područky mají dřevěné krytky. Kostra židle je chromová. Židle je vystavena na showroomu.

Konferenční židle JOY s čalouněným sedákem Nowy styl vyprodej

Konferenční židle CAFE s bílým plastovým opěrákem a čalouněným sedákem v barvě červená. Kostra židle je čtyřnohá v provedení chrom. Oceníte především moderní vzhled. Židle se skvěle hodí do domacností. Židle je vystavena na showroomu.