Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Klasicke seiko

Nalezeno:    53 produktů

Seiko SUR148P1 Seiko 4954628195319

Klasické pánské hodinky Seiko se stanou důležitým doplňkem na vaší ruce. Hodinky mají vodotěsnost pro plavání, disponují datumovkou a...

Seiko SGEH42P1 Seiko

Klasické pánské hodinky Seiko se stanou důležitým doplňkem na vaší ruce. Hodinky mají vodotěsnost pro plavání a disponují datumovkou. Spona...

Seiko SGEH42P1

Klasické pánské hodinky Seiko se stanou důležitým doplňkem na vaší ruce. Hodinky mají vodotěsnost pro plavání a disponují datumovkou. Spona hodinek je třídílná, skládací s tlačítkem. Pokud hledáte kvalitní hezké hodinky, pak si pořiďte značku Seiko.

Seiko SUR148P1

Klasické pánské hodinky Seiko se stanou důležitým doplňkem na vaší ruce. Hodinky mají vodotěsnost pro plavání, disponují datumovkou a zapínáním na přezku. Pokud hledáte kvalitní hezké hodinky, pak si pořiďte značku Seiko.

Seiko SGEH42P1

Klasické pánské hodinky Seiko se stanou důležitým doplňkem na vaší ruce. Hodinky mají vodotěsnost pro plavání a disponují datumovkou. Spona hodinek je třídílná, skládací s tlačítkem. Pokud hledáte kvalitní hezké hodinky, pak si pořiďte značku Seiko.

Seiko SUR148P1

Klasické pánské hodinky Seiko se stanou důležitým doplňkem na vaší ruce. Hodinky mají vodotěsnost pro plavání, disponují datumovkou a zapínáním na přezku. Pokud hledáte kvalitní hezké hodinky, pak si pořiďte značku Seiko.

Seiko SGEG51P1

Klasické pánské hodinky Seiko se stanou každodenním doplňkem na vaší ruce. Hodinky mají ocelový řemínek i pouzdro. Praktičnost hodinek potvrzuje ukazatel datumu a safírové sklíčko, které je odolnější proti poškrábání.

Seiko SNKK87K1

Klasické pánské hodinky Seiko s automatickým strojkem se stanou každodenním doplňkem na vaší ruce. Hodinky mají ocelový řemínek i pouzdro. Praktičnost hodinek potvrzuje ukazatel datumu a dne v týdnu a luminiscenční ručičky.

Seiko QXA392K

Klasické nástěnné hodiny hranatého tvaru od značky SEIKO. Inspirativní design, řemeslné provedení, dostupná cena. Hloubka hodin je 44 mm.

Seiko QXF101A

Klasické nástěnné hodiny kulatého tvaru od značky SEIKO. Inspirativní design, řemeslné provedení, dostupná cena. Hloubka hodin je 49 mm a jsou vybaveny datumovkou a ukazatelem dne v týdnu.

Seiko QXF101J

Klasické nástěnné hodiny kulatého tvaru od značky SEIKO. Inspirativní design, řemeslné provedení, dostupná cena. Hloubka hodin je 49 mm a jsou vybaveny datumovkou a ukazatelem dne v týdnu.

Seiko QXL002S

Klasické nástěnné hodiny kulatého tvaru od značky SEIKO. Inspirativní design, řemeslné provedení, dostupná cena. Hloubka hodin je 51 mm a jsou vybaveny datumovkou a ukazatelem dne v týdnu.

Seiko QXA426KT

Klasické nástěnné hodiny kulatého tvaru od značky SEIKO vybavené duálním časem. Inspirativní design, řemeslné provedení, dostupná cena. Hloubka hodin je 45 mm.

Seiko QXA426ST

Klasické nástěnné hodiny kulatého tvaru od značky SEIKO vybavené duálním časem. Inspirativní design, řemeslné provedení, dostupná cena. Hloubka hodin je 45 mm.

Seiko QXA543K

Klasické nástěnné hodiny kulatého tvaru od značky SEIKO vybavené duálním časem. Inspirativní design, řemeslné provedení, dostupná cena. Hloubka hodin je 49 mm.

Seiko QXR207K

Klasické nástěnné hodiny kulatého tvaru od značky SEIKO v nadčasovém provedení s konrastní červenou sekundovou ručkou. Inspirativní design, řemeslné provedení, dostupná cena.

Seiko QXA365ST

Klasické nástěnné hodiny kulatého tvaru od značky SEIKO. Inspirativní design, řemeslné provedení, dostupná cena. Hloubka hodin je 43 mm a jejich pouzdro má stříbrnou barvu, hodí se tak téměř do každého interiéru.

Seiko 5 - automat SSA281K1

Klasické pánské automatické hodinky Seiko se stanou důležitým doplňkem na vaší ruce. Hodinky mají vodotěsnost pro plavání, disponují datumovkou a subciferníkem ukazujícím 24 hodinový cyklus. Pokud hledáte hezké hodinky japonské kvality, pak si pořiďte značku Seiko.

Seiko 5 - automat SSA291K1

Klasické pánské automatické hodinky Seiko s šedým ciferníkem se stanou důležitým doplňkem na vaší ruce. Hodinky mají vodotěsnost pro plavání, disponují datumovkou a subciferníkem ukazujícím 24 hodinový cyklus. Pokud hledáte hezké hodinky japonské kvality, pak si pořiďte značku Seiko.

Seiko 5 - automat SSA293K1

Klasické pánské automatické hodinky Seiko s černým ciferníkem se stanou důležitým doplňkem na vaší ruce. Hodinky mají vodotěsnost pro plavání, disponují datumovkou a subciferníkem ukazujícím 24 hodinový cyklus. Pokud hledáte hezké hodinky japonské kvality, pak si pořiďte značku Seiko.

Seiko 5 - automat SSA301K1

Klasické pánské automatické hodinky Seiko s tmavě modrým ciferníkem se stanou důležitým doplňkem na vaší ruce. Hodinky mají vodotěsnost pro plavání, průhledné zadní víčko, disponují datumovkou a subciferníkem ukazujícím 24 hodinový cyklus. Na zápěstí se připínají modrým textilním řemínkem, který je velmi pohodlný a oproti celoocelovému provedení ubírá hodinkám na váze. Pokud hledáte hezké hodinky japonské kvality, pak si pořiďte značku Seiko.

Seiko 5 - automat SSA284K1

Klasické pánské automatické hodinky Seiko s černým ciferníkem, v celoocelovém provedení, které je upravené zlacením. Hodinky mají vodotěsnost pro plavání, disponují datumovkou, subciferníkem ukazujícím 24 hodinový cyklus a silnou luminiscencí ruček i indexů. Pokud hledáte hezké hodinky japonské kvality, pak si pořiďte značku Seiko.

Seiko Chronograf Solar SSC437P1

Klasické pánské solárně napájené hodinky Seiko mají černý kožený řemínek a ocelové pouzdro. Praktičnost hodinek potvrzuje ukazatel data, stopky, alarm a vodotěsnost 100 m, díky které jsou hodinky odolné i při plavání. Hodinky jsou určené pro běžné užívání, ale také pro sportovní účely.

Seiko Quartz SGEH67P1

Klasické pánské hodinky z dílny světoznámé japonské značky Seiko, které ocení především muži, kteří mají rádi střízlivý styl bez výstřednosti a hlavně kvalitu zpracování. Přehledný ciferník s klasickými arabskými číslicemi a datumovkou doplňují ručky s luminiscenční vrstvou. Na ciferníku tak jednoduše zjistíte vše, co potřebujete a hodinky navíc vypadají na zápěstí skvěle.

Seiko Quartz SGEH70P1

Klasické unisex hodinky z dílny světoznámé japonské značky Seiko, které ocení především nositelé, kteří mají rádi střízlivý styl bez výstřednosti a hlavně kvalitu zpracování. Přehledný ciferník se zlacenými indexy a datumovkou doplňují ručky s luminiscenční vrstvou. Na ciferníku tak jednoduše zjistíte vše, co potřebujete a hodinky navíc vypadají na zápěstí skvěle. Celoocelové provedení se zlatou povrchovou úpravou, které nikdy nevyjde z módy.

Seiko Solar SNE390P1

Klasické hodinky z dílny značky Seiko v celoocelovém zlaceném provedení. Na zápěstí se připínají tahem, který na ruce perfektně drží díky skládací sponě s tlačítky. Ciferník bílé barvy je přehledný a dobře čitelný a najdeme na něm zlacené indexy a okénko datumovky. Ten největší poklad se ale skrývá pod ocelovým víčkem pouzdra - je jím strojek poháněný solární baterií. Nemusíte tak řešit výměnu běžných baterií ani natahování.

Seiko SXGP63P1 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Dámské japonské náramkové hodinky Seiko SXGP63P1 jsou určené pro běžné denní užívání, ale i do společnosti. Dámy ocení především příjemný rozměr, nevšední tvar pouzdra, klasické provedení ciferníku, jenž hodinkám přidává na jejich elegantním vzhledu. Hodinky Seiko SXGP63P1 jsou modelem z řady Quartz. Model v sobě snoubí klasické a moderní prvky, přináší neotřelý tvar pouzdra a klade důraz na zpracování každého detailu. Hodinky jsou vyrobeny v celoocelovém provedení. Na světlém analogovém cifern...

Seiko SXGP64P1 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Dámské japonské náramkové hodinky Seiko SXGP64P1 jsou určené pro běžné denní užívání, ale i do společnosti. Dámy ocení především příjemný rozměr, nevšední tvar pouzdra, klasické provedení ciferníku, jenž hodinkám přidává na jejich elegantním vzhledu. Hodinky Seiko SXGP64P1 jsou modelem z řady Quartz. Model v sobě snoubí klasické a moderní prvky, přináší neotřelý tvar pouzdra a klade důraz na zpracování každého detailu. Hodinky jsou vyrobeny v celoocelovém provedení, ve zlaté barvě. Na světlém a...

Seiko SWR025P1 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Dámské hodinky Seiko SWR025P1 nabízí elegantní, přehledně zpracovaný ciferník v kombinaci s čistotou designu odrážející se ve tvaru pouzdra a použitého tahu. Hodinky Seiko SWR025P1 jsou modelem z řady Premier, která v sobě snoubí klasické a moderní prvky, přináší neotřelé tvary pouzder a klade důraz na zpracování každého detailu. Model je vyroben v celoocelovém provedení. Na světlém analogovém ciferníku vynikají modřené ručky, chráněn je safírovým sklíčkem, které je vysoce odolné vůči poškrábán...

Seiko SWR026P1 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Dámské hodinky Seiko SWR026P1 nabízí elegantní, přehledně zpracovaný ciferník v kombinaci s čistotou designu odrážející se ve tvaru pouzdra a použitého tahu. Hodinky Seiko SWR026P1 jsou modelem z řady Premier, která v sobě snoubí klasické a moderní prvky, přináší neotřelé tvary pouzder a klade důraz na zpracování každého detailu. Model je vyroben v celoocelovém provedení, v barevné úpravě bicolor. Na světlém analogovém ciferníku vynikají zlacené ručky a indexy, chráněn je safírovým sklíčkem, kt...

Seiko SWR028P1 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Dámské hodinky Seiko SWR028P1 nabízí elegantní, přehledně zpracovaný ciferník v kombinaci s čistotou designu odrážející se ve tvaru pouzdra a použitého tahu. Hodinky Seiko SWR028P1 jsou modelem z řady Premier, která v sobě snoubí klasické a moderní prvky, přináší neotřelé tvary pouzder a klade důraz na zpracování každého detailu. Model je vyroben v celoocelovém provedení, v barevné úpravě bicolor. Na světlém analogovém ciferníku vynikají ručky a indexy v barvě růžového zlata, chráněn je safírov...

Seiko SWR030P1 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Dámské hodinky Seiko SWR030P1 nabízí elegantní, přehledně zpracovaný ciferník v kombinaci s čistotou designu odrážející se ve tvaru pouzdra a použitého tahu. Hodinky Seiko SWR030P1 jsou modelem z řady Premier, která v sobě snoubí klasické a moderní prvky, přináší neotřelé tvary pouzder a klade důraz na zpracování každého detailu. Model je vyroben v celoocelovém provedení v barvě zlata a zaujme především milovnice hranatých tvarů. Na světlém analogovém ciferníku vynikají zlacené ručky, chráněn j...

Seiko SXGP65P1 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Dámské japonské náramkové hodinky Seiko SXGP65P1 jsou určené pro běžné denní užívání, ale i do společnosti. Dámy ocení především příjemný rozměr, nevšední tvar pouzdra, klasické provedení ciferníku, jenž hodinkám přidává na jejich elegantním vzhledu. Hodinky Seiko SXGP65P1 jsou modelem z řady Quartz. Model v sobě snoubí klasické a moderní prvky, přináší neotřelý tvar pouzdra a klade důraz na zpracování každého detailu. Hodinky jsou vyrobeny v celoocelovém provedení. Na světlém, jemně strukturov...

Seiko SXGP67P1 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Dámské japonské náramkové hodinky Seiko SXGP67P1 jsou určené pro běžné denní užívání, ale i do společnosti. Dámy ocení především příjemný rozměr, nevšední tvar pouzdra, klasické provedení ciferníku, jenž hodinkám přidává na jejich elegantním vzhledu. Hodinky Seiko SXGP67P1 jsou modelem z řady Quartz. Model v sobě snoubí klasické a moderní prvky, přináší neotřelý tvar pouzdra a klade důraz na zpracování každého detailu. Ocelové pouzdro hodinek je doplněno černým koženým řemínkem. Na černém analo...

Seiko SXGP68P1 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Dámské japonské náramkové hodinky Seiko SXGP68P1 jsou určené pro běžné denní užívání, ale i do společnosti. Dámy ocení především příjemný rozměr, nevšední tvar pouzdra, klasické provedení ciferníku, jenž hodinkám přidává na jejich elegantním vzhledu. Hodinky Seiko SXGP68P1 jsou modelem z řady Quartz. Model v sobě snoubí klasické a moderní prvky, přináší neotřelý tvar pouzdra a klade důraz na zpracování každého detailu. Ocelové pouzdro hodinek v barvě růžového zlata je doplněno černým koženým ře...

Seiko SWR029P1 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Dámské hodinky Seiko SWR029P1 nabízí elegantní, přehledně zpracovaný ciferník v kombinaci s čistotou designu odrážející se ve tvaru pouzdra a použitého tahu. Hodinky Seiko SWR029P1 jsou modelem z řady Premier, která v sobě snoubí klasické a moderní prvky, přináší neotřelé tvary pouzder a klade důraz na zpracování každého detailu. Model je vyroben v celoocelovém provedení a zaujme především milovnice hranatých tvarů. Na světlém analogovém ciferníku vynikají modřené ručky, chráněn je safírovým sk...

Seiko SWR023P1 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Dámské hodinky Seiko SWR023P1 nabízí elegantní, přehledně zpracovaný ciferník v kombinaci s lunetou, která je po celém svém obvodu osázena diamanty. Hodinky Seiko SWR023P1 jsou modelem z řady Premier, která v sobě snoubí klasické a moderní prvky, přináší neotřelé tvary pouzder a klade důraz na zpracování každého detailu. Model je vyroben v celoocelovém provedení. Na světlém analogovém ciferníku vynikají modřené ručky, chráněn je safírovým sklíčkem, které je odolné vůči poškrábání. Vodotěsnost t...

Seiko SWR024P1 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Dámské hodinky Seiko SWR024P1 nabízí elegantní, přehledně zpracovaný ciferník v kombinaci s lunetou, která je po celém svém obvodu osázena diamanty. Hodinky Seiko SWR024P1 jsou modelem z řady Premier, která v sobě snoubí klasické a moderní prvky, přináší neotřelé tvary pouzder a klade důraz na zpracování každého detailu. Model je vyroben v celoocelovém provedení, v barevné úpravě bicolor. Na světlém analogovém ciferníku vynikají zlacené ručky a indexy, chráněn je safírovým sklíčkem, které je vy...

Seiko SUP876P1 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Pánské hodinky Seiko SUP876P1 se solárním pohonem zaujmou elegantním designem, díky kterému se hodí do každé situace. Pouzdro zlaté barvy vyrobené z nerez oceli doplňuje slušivý kožený pásek. Ciferník kryje odolné, minerální sklíčko Hardlex a hodinky jsou voděodolné do 30 m. Díky kalibru V115 se solárním pohonem odpadá starost s vybitím a výměnou baterie. Hodinky automaticky ukládají sluneční energii do akumulátoru, který se stará o chod strojku. Životnost akumulátoru je delší, než u klasické b...

Seiko SUP878P1 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Pánské hodinky Seiko SUP878P1 se solárním pohonem zaujmou elegantním designem, díky kterému se hodí do každé situace. Pouzdro zlaté barvy vyrobené z nerez oceli doplňuje slušivý kožený pásek. Ciferník s římskými číslicemi kryje odolné, minerální sklíčko Hardlex a hodinky jsou voděodolné do 30 m. Díky kalibru V115 se solárním pohonem odpadá starost s vybitím a výměnou baterie. Hodinky automaticky ukládají sluneční energii do akumulátoru, který se stará o chod strojku. Životnost akumulátoru je d...

Seiko SSC551P1 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Hodinky Seiko SSC551P1 jsou speciální edicí, rozšiřující řadu Seiko Prospex. Hodinky jsou určené pro každodenní užívání a díky chronografu a možnosti nastavení duálního času najdou své využití při sportu a cestování. Model Seiko SSC551P1 disponuje solárním pohonem. Pánské náramkové hodinky SEIKO SSC551P1 se svými parametry řadí mezi sportovní modely, hodící se však i pro každodenní nošení. Odolné ocelové pouzdro opatřené povrchovou úpravou vhodně doplňuje silikonový řemínek. Hodinky disponují l...

Seiko SSC549P1 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Hodinky Seiko SSC549P1 jsou speciální edicí, rozšiřující řadu Seiko Prospex. Hodinky jsou určené pro každodenní užívání a díky chronografu a možnosti nastavení duálního času najdou své využití při sportu a cestování. Model Seiko SSC549P1 disponuje solárním pohonem. Pánské náramkové hodinky SEIKO SSC549P1 se svými parametry řadí mezi sportovní modely, hodící se však i pro každodenní nošení. Odolné ocelové pouzdro vhodně doplňuje ocelový náramek s možností regulace na sponě. Hodinky disponují lun...

Seiko SSC619P1 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Náramkové hodinky Seiko SSC619P1 v celoocelovém provedení jsou skvělou volbou, pokud hledáte hodinky pro každý den a líbí se vám sportovně-elegantní vzhled hodinek Seiko. Předností hodinek Seiko SSC619P1 je solárně napájený strojek, u nějž je akumulátor hodinek dobíjen pomocí světla - jeho výdrž je výrazně vyšší oproti klasické baterii, odpadá tak potřeba pravidelné 3 leté výměny. Model disponuje ukazatelem data a jednoduchých stopek, které lze ovládat postranními tlačítky – horní tlačítko stop...

Seiko SSC621P1 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Náramkové hodinky Seiko SSC621P1 v celoocelovém provedení jsou skvělou volbou, pokud hledáte hodinky pro každý den a líbí se vám sportovně-elegantní vzhled hodinek Seiko. Předností hodinek Seiko SSC621P1 je solárně napájený strojek, u nějž je akumulátor hodinek dobíjen pomocí světla - jeho výdrž je výrazně vyšší oproti klasické baterii, odpadá tak potřeba pravidelné 3 leté výměny. Model disponuje ukazatelem data a jednoduchých stopek, které lze ovládat postranními tlačítky – horní tlačítko stop...

Seiko SSC623P1 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Náramkové hodinky Seiko SSC623P1 v celoocelovém provedení jsou skvělou volbou, pokud hledáte hodinky pro každý den a líbí se vám sportovně-elegantní vzhled hodinek Seiko. Předností hodinek Seiko SSC623P1 je solárně napájený strojek, u nějž je akumulátor hodinek dobíjen pomocí světla - jeho výdrž je výrazně vyšší oproti klasické baterii, odpadá tak potřeba pravidelné 3 leté výměny. Model disponuje ukazatelem data a jednoduchých stopek, které lze ovládat postranními tlačítky – horní tlačítko stop...

Seiko SSC625P1 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Náramkové hodinky Seiko SSC625P1 v provedení ocelového pouzdra s koženým řemínkem jsou skvělou volbou, pokud hledáte hodinky pro každý den a líbí se vám sportovně-elegantní vzhled hodinek Seiko. Předností hodinek Seiko SSC625P1 je solárně napájený strojek, u nějž je akumulátor hodinek dobíjen pomocí světla - jeho výdrž je výrazně vyšší oproti klasické baterii, odpadá tak potřeba pravidelné 3 leté výměny. Model disponuje ukazatelem data a jednoduchých stopek, které lze ovládat postranními tlačít...

Seiko SSC599P1 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Hodinky Seiko SSC599P1 rozšiřují řadu Seiko Prospex. Hodinky jsou určené pro každodenní užívání a díky chronografu, možnosti meření mezičasů a telemetrické lunetě najdou své využití při sportu. Model Seiko SSC599P1 disponuje solárním pohonem. Pánské náramkové hodinky SEIKO SSC599P1 se svými parametry řadí mezi sportovní modely, hodící se však i pro každodenní nošení. Odolné ocelové pouzdro vhodně doplňuje ocelový náramek s možností regulace na sponě. Hodinky disponují telemetrickou lunetou pro ...

Seiko SSC601P1 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Hodinky Seiko SSC601P1 rozšiřují řadu Seiko Prospex. Hodinky jsou určené pro každodenní užívání a díky chronografu, možnosti meření mezičasů a telemetrické lunetě najdou své využití při sportu. Model Seiko SSC601P1 disponuje solárním pohonem. Pánské náramkové hodinky SEIKO SSC601P1 se svými parametry řadí mezi sportovní modely, hodící se však i pro každodenní nošení. Odolné ocelové pouzdro vhodně doplňuje ocelový náramek s možností regulace na sponě. Hodinky disponují telemetrickou lunetou pro ...

Seiko SSC605P1 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Hodinky Seiko SSC605P1 rozšiřují řadu Seiko Prospex. Hodinky jsou určené pro každodenní užívání a díky chronografu, možnosti meření mezičasů a telemetrické lunetě najdou své využití při sportu. Model Seiko SSC605P1 disponuje solárním pohonem. Pánské náramkové hodinky SEIKO SSC605P1 se svými parametry řadí mezi sportovní modely, hodící se však i pro každodenní nošení. Odolné ocelové pouzdro vhodně doplňuje pryžový náramek. Hodinky disponují telemetrickou lunetou pro možnost meření vzdáleností a ...

Seiko SSC603P1 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Hodinky Seiko SSC603P1 rozšiřují řadu Seiko Prospex. Hodinky jsou určené pro každodenní užívání a díky chronografu, možnosti meření mezičasů a telemetrické lunetě najdou své využití při sportu. Model Seiko SSC603P1 disponuje solárním pohonem. Pánské náramkové hodinky SEIKO SSC603P1 se svými parametry řadí mezi sportovní modely, hodící se však i pro každodenní nošení. Odolné ocelové pouzdro vhodně doplňuje ocelový náramek s možností regulace na sponě. Hodinky disponují telemetrickou lunetou pro ...

Docházkové hodiny Seiko - se sčítáním docházky na kartě

Režim se sčítáním docházky: nutno použít docházkové karty s čárovým kódem max.počet pracovníků při využití funkce sčítání: 100 1 x příchod a odchod denně + denní součet + kumulovaný součet na kartě nebo neomezený počet příchodů a odchodů denně + součet na řádku + kumulovaný součet na kartě Režim bez sčítání docházky: použití i na klasické papírové karty pro neomezený počet pracovníků 2 x příchod a odchod denně nebo neomezený počet příchodů a odchodů denně (při využití funkce pro neomezený...

Lorus RH997DX9

Klasické pásnké hodinky značky Seiko vyrobené z nerezavějící oceli. Hodinky mají pod minerálním sklíčkem přehledný ciferník s datumovkou.

Lorus RH997DX9

Klasické pásnké hodinky značky Seiko vyrobené z nerezavějící oceli. Hodinky mají pod minerálním sklíčkem přehledný ciferník s datumovkou.