Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kavova lzicka berndorf hotel

Nalezeno:    22 produktů

Kávová lžička Berndorf Hotel

Elegantní lžička v leštěné úpravě. Možnost mytí v myčce. Vhodná i do hotelů a restaurací.

Kávová lžička 6KS Berndorf Hotel

Elegantní lžičky v leštěné úpravě. Možnost mytí v myčce. Vhodná i do hotelů a restaurací.

HOTEL - kávová lžička - Berndorf-Sandrik

Kávová lžička je vyrobena z chromové nerezavějící oceli, která je používaná ve firmě Berndorf_Sandrik při výrobě příborů již mnoho let a zaručuje jejich mimořádně dlouhou životnost. Příbory z tohoto materiálu lze bez problémů umývat v myčce na nádobí a jsou zdravotně nezávadné. Záruka je 2 roky. VO ceny domluvíte na telefonním čísle +420608114474.

Limonádová lžička Berndorf Hotel

Elegantní dlouhá lžička v leštěné úpravě. Možnost mytí v myčce.

Jogurtová lžička Berndorf Hotel

Elegantní dlouhá lžička v leštěné úpravě. Možnost mytí v myčce. Vhodná i do restaurací a hotelů.

Mokka lžička Berndorf Hotel

Elegantní lžička v leštěné úpravě. Možnost mytí v myčce. Vhodná i do hotelů a restaurací.

Berndorf Sandrik Hotel, 24 dílná sada leštěné

Oblíbená 24 dílná sada příborů Hotel z leštěné chromové ocele. Berndorf Sandrik je slovenská firma s historií od roku 1895, kdy začala vyrábět příbory pro nejlepší hotely ve Vídni. Sada obsahuje: 6x lžíce, 6x vidlička, 6x nůž, 6x kávová lžička.

HOTEL - limonádová lžička - Berndorf-Sandrik

Limonádová lžička je vyrobena z chromové nerezavějící oceli, která je používaná ve firmě Berndorf_Sandrik při výrobě příborů již mnoho let a zaručuje jejich mimořádně dlouhou životnost. Příbory z tohoto materiálu lze bez problémů umývat v myčce na nádobí a jsou zdravotně nezávadné. Záruka je 2 roky. VO ceny domluvíte na telefonním čísle +420608114474.

HOTEL - lžička na zmrzlinu - Berndorf-Sandrik

Zmrzlinová lžička je vyrobena z chromové nerezavějící oceli, která je používaná ve firmě Berndorf_Sandrik při výrobě příborů již mnoho let a zaručuje jejich mimořádně dlouhou životnost. Příbory z tohoto materiálu lze bez problémů umývat v myčce na nádobí a jsou zdravotně nezávadné. Záruka je 2 roky.

HOTEL - mokka lžička - Berndorf-Sandrik

Chromová nerezavějící ocel, používaná ve firmě Berndorf_Sandrik při výrobě příborů, zaručuje jejich mimořádně dlouhou životnost. Výrobky z tohoto materiálu lze bez problémů umývat v myčce na nádobí a jsou zdravotně nezávadné. Záruka je 2 roky. VO ceny domluvíte na telefonním čísle +420608114474.

Hotel sada 24 dílů - leštěná - Berndorf-Sandrik

Příborová sada hotel nalezne využití nejen v hotelu a různých gastronomických zařízeních ale především také v domácnosti. Příbory jsou vyrobeny jsou vyrobeny z chromové nerezavějící oceli, která zaručuje mimořádně dlouhou životnost. Příbory z tohoto materiálu lze bez problémů umývat v myčce na nádobí a jsou zdravotně nezávadné. Záruka 2 roky. Sada obsahuje 24 dílů, materiál nerez 18/0. Složení sady: 6 x lžíce, 6 x vidlička, 6 x nůž, 6 x lžička na kávu....

Berndorf Sandrik Delta, 30 dílná sada příborů

Příbor, který svým tvarem zaujme lidi se smyslem pro moderní design, ale stejně tak uspokojí i ty, kterým je blízká klasika. Jeho přímé a rovné linie, detaily dotažené do konce se projeví v tom, jak sedne do ruky. Eleganci dotváří Stand Up nůž, který Deltě dodá nepřehlédnutelnost. Sada obsahuje: 6x vidlička, 6x polévková lžíce, 6x nůž, 6x kávová lžička, 6x vidlička na moučník.

Berndorf Sandrik Carina, 30 dílná sada leštěných příborů

Leštěný příbor z ušlechtilé chromniklové oceli se střídmým listovým dekorem na konci rukojeti. Určeno pro 6 osob. Výrobky z tohoto materiálu lze bez problémů umývat v myčce na nádobí a jsou zdravotně nezávadné. Sada obsahuje: 6x vidlička, 6x polévková lžíce, 6x nůž, 6x kávová lžička, 6x vidlička na moučník.

Chicago sada 24 dílů - leštěná - Berndorf-Sandrik

Žádné kudrlinky, zbytečné zdobení. Jen kvalita a účelnost. To jsou kované a masivní příbory od firmy Berndorf Sandrik. Chromniklová slitina zaručuje jejich mimořádně dlouhou životnost a odolnost proti korozi. Příbory z tohoto materiálu lze bez problémů umývat v myčce na nádobí a jsou zdravotně nezávadné. Záruka 2 roky. Složení sady: 6x vidlička, 6x polévková lžíce, 6x nůž, 6x kávová lžička.

GAMMA 24d příborová sada - Berndorf-Sandrik

24 dílná příborová sada GAMMA disponuje jednoduchým designem, který dokazuje, že právě v jednoduchosti tkví krása. Sada je vyrobena z chromniklové slitiny. Ta zaručuje jejich mimořádně dlouhou životnost a odolnost proti korozi. Příbory z tohoto materiálu lze bez problémů umývat v myčce na nádobí a jsou zdravotně nezávadné. Složení sady: 6x vidlička, 6x polévková lžíce, 6x nůž, 6x kávová lžička. Povrchová úprava: leštěná Záruka je 2 roky.

Ariana sada 24 dílů - broušená - Berndorf-Sandrik

Stejně jako nádobí, tak i příbory jsou vizitkou vaší kuchyně. Dopřejte si proto kvalitní broušenou sadu příborů. Chromniklová slitina, používaná ve firmě Berndorf Sandrik při výrobě, zaručuje jejich mimořádně dlouhou životnost a odolnost proti korozi. Příbory z tohoto materiálu lze bez problémů umývat v myčce na nádobí a jsou zdravotně nezávadné. Záruka 2 roky. Sada obsahuje: 6x vidlička, 6x polévková lžíce, 6x nůž, 6x kávová lžička.