Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kancelarska zidle web omega 297 ld seating

Nalezeno:    5 produktů

kancelářská židle Web Omega 420-SYS LD seating

Web Omega 420-SYS je celočalouněná kancelářská židle s vysokým opěrákem a s opěrkou hlavy. Židle je posazena na synchronní mechanice SYS s bočním nastavením tuhosti opěradla a plynovém pístu s nastavením výšky.

kancelářská židle Web Omega 295-SYS UP DOWN LD seating

Web Omega 295-SYS je kancelářská židle s čalouněným sedákem a opěrákem vypleteným samonosnou síťovinou. Výškově a úhlově nastavitelná opěrka hlavy. Synchonní mechanika SYS s bočnm nastavením tuhosti opěradla. Opěrák s f unkcí výškového nastavení UP DOWN.

kancelářská židle Web Omega 290-SYS UP DOWN LD seating

Web Omega 290-SYS je kancelářská židle s čalouněným sedákem a opěrákem vypleteným samonosnou síťovinou. Synchonní mechanika SYS s bočnm nastavením tuhosti opěradla. Opěrák s f unkcí výškového nastavení UP DOWN.

kancelářská židle Web Omega 410 se synchronní mechanikou LD seating

Web Omega 410 se synchronní mechanikou je kancelářská židle s čalouněným sedákem i opěrákem. Základ židle tvoří pětiramenný kříž s kolečky pro měkké podlahy který je plynovým pístem s nastavením výšky spojen se synchronní mechanikou typu SYS s bočním nastavením tuhosti opěráku nebo AT s automatick&

kancelářská židle Web Omega 405-SYS LD seating

Web Omega 405-SYS je kancelářská židle s čalouněným sedákem a opěrákem vypleteným samonosnou síťovinou. Základ židle tvoří pětiramenný kříž s kolečky pro měkké podlahy který je plynovým pístem s nastavením výšky spojen se synchronní mechanikou typu SYS s bočním nastavením tuhost